Vitoria Setubal
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Portugal Primeira Liga
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Liga Portugal
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting | 28 | 3 | 2 | 93:29 | 87 |
2 | Benfica | 25 | 4 | 4 | 76:27 | 79 |
3 | FC Porto | 21 | 6 | 6 | 62:27 | 69 |
4 | Braga | 21 | 5 | 7 | 71:49 | 68 |
5 | Guimaraes | 18 | 6 | 9 | 49:37 | 60 |
6 | Moreirense | 15 | 7 | 11 | 34:34 | 52 |
7 | Arouca | 13 | 7 | 13 | 53:47 | 46 |
8 | Famalicao | 10 | 12 | 11 | 36:39 | 42 |
9 | SC Farense | 10 | 7 | 16 | 45:48 | 37 |
10 | Rio Ave | 6 | 18 | 9 | 37:42 | 36 |
11 | Gil Vicente | 9 | 9 | 15 | 42:51 | 36 |
12 | Casa Pia | 9 | 8 | 16 | 36:49 | 35 |
13 | Estoril | 9 | 6 | 18 | 48:56 | 33 |
14 | Boavista | 7 | 10 | 16 | 37:60 | 31 |
15 | Estrela | 6 | 12 | 15 | 32:53 | 30 |
16 | Portimonense | 7 | 8 | 18 | 36:71 | 29 |
17 | Vizela | 5 | 10 | 18 | 34:64 | 25 |
18 | Chaves | 5 | 8 | 20 | 31:69 | 23 |
Liga Portugal
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting | 16 | 0 | 0 | 54:11 | 48 |
2 | Benfica | 15 | 2 | 0 | 48:7 | 47 |
3 | FC Porto | 11 | 4 | 2 | 35:13 | 37 |
4 | Guimaraes | 11 | 2 | 4 | 31:18 | 35 |
5 | Braga | 10 | 3 | 3 | 33:19 | 33 |
6 | Gil Vicente | 6 | 7 | 4 | 28:22 | 25 |
7 | Rio Ave | 6 | 7 | 3 | 24:19 | 25 |
8 | Estoril | 8 | 1 | 8 | 25:18 | 25 |
9 | Moreirense | 7 | 4 | 5 | 18:17 | 25 |
10 | Arouca | 7 | 3 | 6 | 25:23 | 24 |
11 | Famalicao | 6 | 6 | 4 | 20:19 | 24 |
12 | SC Farense | 6 | 4 | 6 | 23:20 | 22 |
13 | Boavista | 4 | 7 | 5 | 19:28 | 19 |
14 | Estrela | 5 | 3 | 8 | 21:27 | 18 |
15 | Portimonense | 3 | 6 | 8 | 18:31 | 15 |
16 | Casa Pia | 3 | 5 | 9 | 10:18 | 14 |
17 | Vizela | 3 | 5 | 9 | 20:32 | 14 |
18 | Chaves | 3 | 4 | 10 | 21:37 | 13 |
Liga Portugal
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting | 12 | 3 | 2 | 39:18 | 39 |
2 | Braga | 11 | 2 | 4 | 38:30 | 35 |
3 | FC Porto | 10 | 2 | 4 | 27:14 | 32 |
4 | Benfica | 10 | 2 | 4 | 28:20 | 32 |
5 | Moreirense | 8 | 3 | 6 | 16:17 | 27 |
6 | Guimaraes | 7 | 4 | 5 | 18:19 | 25 |
7 | Arouca | 6 | 4 | 7 | 28:24 | 22 |
8 | Casa Pia | 6 | 3 | 7 | 26:31 | 21 |
9 | Famalicao | 4 | 6 | 7 | 16:20 | 18 |
10 | SC Farense | 4 | 3 | 10 | 22:28 | 15 |
11 | Portimonense | 4 | 2 | 10 | 18:40 | 14 |
12 | Estrela | 1 | 9 | 7 | 11:26 | 12 |
13 | Boavista | 3 | 3 | 11 | 18:32 | 12 |
14 | Vizela | 2 | 5 | 9 | 14:32 | 11 |
15 | Rio Ave | 0 | 11 | 6 | 13:23 | 11 |
16 | Gil Vicente | 3 | 2 | 11 | 14:29 | 11 |
17 | Chaves | 2 | 4 | 10 | 10:32 | 10 |
18 | Estoril | 1 | 5 | 10 | 23:38 | 8 |
Portugal League Cup
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
2 | SC Farense | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
3 | Tondela | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2 | SC Farense | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Tondela | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | Tondela | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
3 | SC Farense | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
Portugal Campeonato Nacional
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Promotion Round, Serie 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitoria Setubal | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 9 |
2 | Lusitania | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
3 | UD Santarem | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
4 | Moncarapachense | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
Promotion Round, Serie 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Limianos | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 7 |
2 | Amarante | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Sao Joao Ver | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
4 | Pevidem SC | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitoria Setubal | 16 | 5 | 5 | 45:21 | 53 |
2 | Moncarapachense | 14 | 7 | 5 | 29:17 | 49 |
3 | Lusitano GC Evora | 11 | 13 | 2 | 28:9 | 46 |
4 | Louletano DC | 11 | 8 | 7 | 37:26 | 41 |
5 | SU Sintrense | 10 | 10 | 6 | 29:26 | 40 |
6 | O Elvas | 10 | 9 | 7 | 34:27 | 39 |
7 | FC Barreirense | 11 | 6 | 9 | 31:25 | 39 |
8 | Fabril Barreiro | 8 | 10 | 8 | 29:24 | 34 |
9 | Serpa | 10 | 4 | 12 | 27:30 | 34 |
10 | Juventude Evora | 8 | 8 | 10 | 26:25 | 32 |
11 | Vasco Da Gama Vidigueira | 8 | 6 | 12 | 26:45 | 30 |
12 | Clube Oriental Lisboa | 7 | 8 | 11 | 31:48 | 29 |
13 | Real Sport Clube Queluz | 3 | 5 | 18 | 24:46 | 14 |
14 | Imortal DC | 2 | 7 | 17 | 19:46 | 13 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | UD Santarem | 17 | 4 | 5 | 52:23 | 55 |
2 | Lusitania | 15 | 6 | 5 | 40:22 | 51 |
3 | AC Marinhense | 15 | 5 | 6 | 43:26 | 50 |
4 | Alverca B | 11 | 6 | 9 | 34:19 | 39 |
5 | Uniao de Coimbra | 11 | 5 | 10 | 30:26 | 38 |
6 | Benfica e Castelo Branco | 10 | 7 | 9 | 34:29 | 37 |
7 | GD Peniche | 11 | 4 | 11 | 28:39 | 37 |
8 | Sertanense | 10 | 7 | 9 | 26:25 | 37 |
9 | Mortagua FC | 10 | 7 | 9 | 30:36 | 37 |
10 | GD Fontinhas | 9 | 5 | 12 | 23:32 | 32 |
11 | Rabo Peixe | 8 | 6 | 12 | 30:34 | 28 |
12 | CG Vitoria Sernache | 5 | 10 | 11 | 17:30 | 25 |
13 | CD Gouveia | 5 | 6 | 15 | 35:48 | 21 |
14 | Uniao de Tomar | 5 | 2 | 19 | 20:53 | 17 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amarante | 17 | 8 | 1 | 40:15 | 59 |
2 | Sao Joao Ver | 12 | 9 | 5 | 27:18 | 45 |
3 | Gondomar | 12 | 7 | 7 | 28:20 | 43 |
4 | AD Marco 09 | 11 | 8 | 7 | 29:22 | 41 |
5 | Rebordosa | 8 | 12 | 6 | 27:23 | 36 |
6 | Paredes | 9 | 8 | 9 | 31:25 | 35 |
7 | Salgueiros | 9 | 8 | 9 | 35:26 | 35 |
8 | Guimaraes B | 8 | 10 | 8 | 35:32 | 34 |
9 | Beira Mar | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 34 |
10 | Florgrade FC | 8 | 9 | 9 | 24:24 | 33 |
11 | CF Oliveira Douro | 6 | 8 | 12 | 25:33 | 26 |
12 | Valadares Gaia FC | 6 | 6 | 14 | 22:47 | 24 |
13 | ACDR Lamelas | 7 | 3 | 16 | 19:39 | 24 |
14 | Vila Mea | 6 | 4 | 16 | 27:45 | 22 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Limianos | 12 | 9 | 5 | 35:27 | 45 |
2 | Pevidem SC | 11 | 11 | 4 | 31:22 | 44 |
3 | FC Tirsense | 12 | 7 | 7 | 37:24 | 43 |
4 | AD Camacha | 11 | 5 | 10 | 36:30 | 38 |
5 | Brito SC | 10 | 8 | 8 | 26:26 | 38 |
6 | Dumiense | 9 | 8 | 9 | 30:32 | 35 |
7 | Os Sandinenses | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 35 |
8 | SC Vila Real | 8 | 11 | 7 | 24:22 | 35 |
9 | Maritimo B | 10 | 5 | 11 | 34:26 | 35 |
10 | Montalegre | 8 | 10 | 8 | 25:31 | 34 |
11 | CD Vilar Perdizes | 7 | 10 | 9 | 29:32 | 31 |
12 | Portosantense | 6 | 9 | 11 | 22:27 | 27 |
13 | SC Mirandela | 6 | 6 | 14 | 25:37 | 24 |
14 | GD Ribeirao | 5 | 8 | 13 | 19:37 | 20 |
Promotion Round, Serie 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitoria Setubal | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
2 | Lusitania | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
3 | UD Santarem | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Moncarapachense | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Promotion Round, Serie 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Limianos | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2 | Pevidem SC | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
3 | Amarante | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
4 | Sao Joao Ver | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitoria Setubal | 9 | 1 | 3 | 27:10 | 28 |
2 | Louletano DC | 7 | 3 | 3 | 22:12 | 24 |
3 | Fabril Barreiro | 7 | 2 | 4 | 19:11 | 23 |
4 | Moncarapachense | 6 | 5 | 2 | 16:8 | 23 |
5 | SU Sintrense | 5 | 6 | 2 | 15:12 | 21 |
6 | Lusitano GC Evora | 4 | 7 | 2 | 14:6 | 19 |
7 | O Elvas | 4 | 6 | 3 | 14:12 | 18 |
8 | Vasco Da Gama Vidigueira | 5 | 3 | 5 | 12:17 | 18 |
9 | Serpa | 5 | 3 | 5 | 13:12 | 18 |
10 | Clube Oriental Lisboa | 5 | 2 | 6 | 18:24 | 17 |
11 | FC Barreirense | 4 | 4 | 5 | 14:12 | 16 |
12 | Juventude Evora | 3 | 5 | 5 | 12:13 | 14 |
13 | Real Sport Clube Queluz | 3 | 2 | 8 | 17:23 | 11 |
14 | Imortal DC | 0 | 4 | 9 | 8:22 | 4 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Marinhense | 11 | 0 | 2 | 33:15 | 33 |
2 | Lusitania | 10 | 2 | 1 | 20:6 | 32 |
3 | UD Santarem | 10 | 2 | 1 | 28:9 | 32 |
4 | Benfica e Castelo Branco | 8 | 4 | 1 | 22:7 | 28 |
5 | Uniao de Coimbra | 7 | 2 | 4 | 16:12 | 23 |
6 | Mortagua FC | 7 | 2 | 4 | 16:15 | 23 |
7 | Sertanense | 5 | 6 | 2 | 14:11 | 21 |
8 | Alverca B | 6 | 2 | 5 | 22:10 | 20 |
9 | GD Fontinhas | 6 | 2 | 5 | 15:14 | 20 |
10 | GD Peniche | 5 | 3 | 5 | 17:20 | 18 |
11 | Rabo Peixe | 4 | 4 | 5 | 13:15 | 16 |
12 | Uniao de Tomar | 5 | 0 | 8 | 9:20 | 15 |
13 | CG Vitoria Sernache | 2 | 8 | 3 | 11:12 | 14 |
14 | CD Gouveia | 3 | 3 | 7 | 17:23 | 12 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amarante | 8 | 5 | 0 | 21:6 | 29 |
2 | Sao Joao Ver | 7 | 4 | 2 | 18:8 | 25 |
3 | Gondomar | 7 | 3 | 3 | 21:12 | 24 |
4 | AD Marco 09 | 7 | 3 | 3 | 17:11 | 24 |
5 | Guimaraes B | 6 | 4 | 3 | 22:13 | 22 |
6 | Salgueiros | 6 | 4 | 3 | 21:10 | 22 |
7 | Beira Mar | 6 | 3 | 4 | 16:14 | 21 |
8 | Rebordosa | 5 | 5 | 3 | 15:10 | 20 |
9 | Florgrade FC | 4 | 6 | 3 | 11:8 | 18 |
10 | Paredes | 4 | 5 | 4 | 15:14 | 17 |
11 | ACDR Lamelas | 4 | 3 | 6 | 13:18 | 15 |
12 | Valadares Gaia FC | 3 | 4 | 6 | 10:18 | 13 |
13 | CF Oliveira Douro | 3 | 4 | 6 | 11:17 | 13 |
14 | Vila Mea | 3 | 2 | 8 | 11:19 | 11 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Tirsense | 8 | 4 | 1 | 18:4 | 28 |
2 | Pevidem SC | 7 | 5 | 1 | 20:12 | 26 |
3 | SC Vila Real | 6 | 6 | 1 | 15:7 | 24 |
4 | Maritimo B | 7 | 2 | 4 | 21:10 | 23 |
5 | AD Camacha | 7 | 1 | 5 | 18:14 | 22 |
6 | Brito SC | 6 | 4 | 3 | 14:10 | 22 |
7 | Limianos | 6 | 3 | 4 | 18:15 | 21 |
8 | Os Sandinenses | 5 | 5 | 3 | 17:15 | 20 |
9 | CD Vilar Perdizes | 5 | 4 | 4 | 19:18 | 19 |
10 | Montalegre | 4 | 7 | 2 | 14:11 | 19 |
11 | Dumiense | 5 | 3 | 5 | 17:21 | 18 |
12 | SC Mirandela | 4 | 3 | 6 | 16:16 | 15 |
13 | Portosantense | 3 | 5 | 5 | 13:14 | 14 |
14 | GD Ribeirao | 2 | 7 | 4 | 8:9 | 13 |
Promotion Round, Serie 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitoria Setubal | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | Lusitania | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
3 | UD Santarem | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
4 | Moncarapachense | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Promotion Round, Serie 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amarante | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
2 | Sao Joao Ver | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 4 |
3 | Limianos | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4 | Pevidem SC | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lusitano GC Evora | 7 | 6 | 0 | 14:3 | 27 |
2 | Moncarapachense | 8 | 2 | 3 | 13:9 | 26 |
3 | Vitoria Setubal | 7 | 4 | 2 | 18:11 | 25 |
4 | FC Barreirense | 7 | 2 | 4 | 17:13 | 23 |
5 | O Elvas | 6 | 3 | 4 | 20:15 | 21 |
6 | SU Sintrense | 5 | 4 | 4 | 14:14 | 19 |
7 | Juventude Evora | 5 | 3 | 5 | 14:12 | 18 |
8 | Louletano DC | 4 | 5 | 4 | 15:14 | 17 |
9 | Serpa | 5 | 1 | 7 | 14:18 | 16 |
10 | Clube Oriental Lisboa | 2 | 6 | 5 | 13:24 | 12 |
11 | Vasco Da Gama Vidigueira | 3 | 3 | 7 | 14:28 | 12 |
12 | Fabril Barreiro | 1 | 8 | 4 | 10:13 | 11 |
13 | Imortal DC | 2 | 3 | 8 | 11:24 | 9 |
14 | Real Sport Clube Queluz | 0 | 3 | 10 | 7:23 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | UD Santarem | 7 | 2 | 4 | 24:14 | 23 |
2 | Lusitania | 5 | 4 | 4 | 20:16 | 19 |
3 | Alverca B | 5 | 4 | 4 | 12:9 | 19 |
4 | GD Peniche | 6 | 1 | 6 | 11:19 | 19 |
5 | AC Marinhense | 4 | 5 | 4 | 10:11 | 17 |
6 | Sertanense | 5 | 1 | 7 | 12:14 | 16 |
7 | Uniao de Coimbra | 4 | 3 | 6 | 14:14 | 15 |
8 | Mortagua FC | 3 | 5 | 5 | 14:21 | 14 |
9 | Rabo Peixe | 4 | 2 | 7 | 17:19 | 14 |
10 | GD Fontinhas | 3 | 3 | 7 | 8:18 | 12 |
11 | CG Vitoria Sernache | 3 | 2 | 8 | 6:18 | 11 |
12 | Benfica e Castelo Branco | 2 | 3 | 8 | 12:22 | 9 |
13 | CD Gouveia | 2 | 3 | 8 | 18:25 | 9 |
14 | Uniao de Tomar | 0 | 2 | 11 | 11:33 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amarante | 9 | 3 | 1 | 19:9 | 30 |
2 | Sao Joao Ver | 5 | 5 | 3 | 9:10 | 20 |
3 | Gondomar | 5 | 4 | 4 | 7:8 | 19 |
4 | Paredes | 5 | 3 | 5 | 16:11 | 18 |
5 | AD Marco 09 | 4 | 5 | 4 | 12:11 | 17 |
6 | Rebordosa | 3 | 7 | 3 | 12:13 | 16 |
7 | Florgrade FC | 4 | 3 | 6 | 13:16 | 15 |
8 | Beira Mar | 2 | 7 | 4 | 15:17 | 13 |
9 | Salgueiros | 3 | 4 | 6 | 14:16 | 13 |
10 | CF Oliveira Douro | 3 | 4 | 6 | 14:16 | 13 |
11 | Guimaraes B | 2 | 6 | 5 | 13:19 | 12 |
12 | Vila Mea | 3 | 2 | 8 | 16:26 | 11 |
13 | Valadares Gaia FC | 3 | 2 | 8 | 12:29 | 11 |
14 | ACDR Lamelas | 3 | 0 | 10 | 6:21 | 9 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Limianos | 6 | 6 | 1 | 17:12 | 24 |
2 | Pevidem SC | 4 | 6 | 3 | 11:10 | 18 |
3 | Dumiense | 4 | 5 | 4 | 13:11 | 17 |
4 | AD Camacha | 4 | 4 | 5 | 18:16 | 16 |
5 | Brito SC | 4 | 4 | 5 | 12:16 | 16 |
6 | FC Tirsense | 4 | 3 | 6 | 19:20 | 15 |
7 | Os Sandinenses | 3 | 6 | 4 | 14:16 | 15 |
8 | Montalegre | 4 | 3 | 6 | 11:20 | 15 |
9 | Portosantense | 3 | 4 | 6 | 9:13 | 13 |
10 | Maritimo B | 3 | 3 | 7 | 13:16 | 12 |
11 | CD Vilar Perdizes | 2 | 6 | 5 | 10:14 | 12 |
12 | SC Vila Real | 2 | 5 | 6 | 9:15 | 11 |
13 | GD Ribeirao | 3 | 1 | 9 | 11:28 | 10 |
14 | SC Mirandela | 2 | 3 | 8 | 9:21 | 9 |
Australia New South Wales Premier League
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
NSW NPL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Western Sydney Wanderers U21 | 11 | 0 | 3 | 46:24 | 33 |
2 | Rockdale Ilinden FC | 10 | 2 | 2 | 36:18 | 32 |
3 | Apia L Tigers | 10 | 1 | 3 | 44:21 | 31 |
4 | Blacktown City | 8 | 4 | 2 | 37:19 | 28 |
5 | Marconi Stallions | 9 | 1 | 4 | 29:17 | 28 |
6 | Sydney United 58 | 8 | 3 | 3 | 28:22 | 27 |
7 | St George City FA | 7 | 3 | 4 | 19:19 | 24 |
8 | Wollongong Wolves | 6 | 2 | 6 | 28:21 | 20 |
9 | Sydney Olympic | 5 | 1 | 8 | 26:23 | 16 |
10 | St George Saints | 4 | 4 | 5 | 17:26 | 16 |
11 | Manly Utd | 3 | 4 | 7 | 16:28 | 13 |
12 | NWS Spirit FC | 3 | 3 | 8 | 16:25 | 12 |
13 | Hills United FC | 4 | 0 | 10 | 17:33 | 12 |
14 | Sutherland Sharks | 2 | 3 | 9 | 11:30 | 9 |
15 | Sydney FC U21 | 2 | 2 | 10 | 16:41 | 8 |
16 | Central Coast Mariners U21 | 2 | 1 | 10 | 18:37 | 7 |
NSW NPL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marconi Stallions | 7 | 0 | 1 | 20:5 | 21 |
2 | Blacktown City | 6 | 1 | 1 | 28:10 | 19 |
3 | Western Sydney Wanderers U21 | 6 | 0 | 2 | 25:16 | 18 |
4 | Rockdale Ilinden FC | 5 | 1 | 1 | 20:10 | 16 |
5 | St George City FA | 4 | 2 | 2 | 11:8 | 14 |
6 | Apia L Tigers | 4 | 0 | 1 | 13:8 | 12 |
7 | Sydney United 58 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 12 |
8 | St George Saints | 3 | 3 | 1 | 11:9 | 12 |
9 | NWS Spirit FC | 3 | 2 | 2 | 9:8 | 11 |
10 | Wollongong Wolves | 3 | 1 | 2 | 14:8 | 10 |
11 | Sydney Olympic | 3 | 1 | 3 | 17:12 | 10 |
12 | Hills United FC | 3 | 0 | 3 | 10:10 | 9 |
13 | Manly Utd | 2 | 3 | 2 | 9:12 | 9 |
14 | Central Coast Mariners U21 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | 7 |
15 | Sydney FC U21 | 2 | 1 | 4 | 10:18 | 7 |
16 | Sutherland Sharks | 2 | 1 | 5 | 5:19 | 7 |
NSW NPL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apia L Tigers | 6 | 1 | 2 | 31:13 | 19 |
2 | Rockdale Ilinden FC | 5 | 1 | 1 | 16:8 | 16 |
3 | Western Sydney Wanderers U21 | 5 | 0 | 1 | 21:8 | 15 |
4 | Sydney United 58 | 4 | 3 | 1 | 16:14 | 15 |
5 | Wollongong Wolves | 3 | 1 | 4 | 14:13 | 10 |
6 | St George City FA | 3 | 1 | 2 | 8:11 | 10 |
7 | Blacktown City | 2 | 3 | 1 | 9:9 | 9 |
8 | Marconi Stallions | 2 | 1 | 3 | 9:12 | 7 |
9 | Sydney Olympic | 2 | 0 | 5 | 9:11 | 6 |
10 | Manly Utd | 1 | 1 | 5 | 7:16 | 4 |
11 | St George Saints | 1 | 1 | 4 | 6:17 | 4 |
12 | Hills United FC | 1 | 0 | 7 | 7:23 | 3 |
13 | Sutherland Sharks | 0 | 2 | 4 | 6:11 | 2 |
14 | NWS Spirit FC | 0 | 1 | 6 | 7:17 | 1 |
15 | Sydney FC U21 | 0 | 1 | 6 | 6:23 | 1 |
16 | Central Coast Mariners U21 | 0 | 0 | 7 | 5:21 | 0 |
Portugal Liga 3
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Relegation Round, Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting B | 6 | 2 | 2 | 19:5 | 26 |
2 | Caldas SC | 5 | 2 | 3 | 14:13 | 22 |
3 | Oliveira Hospital | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 18 |
4 | SU 1 Dezembro | 5 | 1 | 4 | 10:9 | 17 |
5 | Amora | 4 | 1 | 5 | 11:17 | 16 |
6 | Pero Pinheiro | 2 | 0 | 8 | 8:20 | 8 |
Relegation Round Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AD Fafe | 7 | 0 | 3 | 20:11 | 26 |
2 | Trofense | 4 | 4 | 2 | 16:11 | 20 |
3 | AD Sanjoanense | 4 | 4 | 2 | 13:11 | 18 |
4 | Anadia | 3 | 3 | 4 | 6:10 | 15 |
5 | CF Canelas 2010 | 1 | 4 | 5 | 8:15 | 13 |
6 | SC Vianense | 2 | 3 | 5 | 6:11 | 10 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academica | 9 | 5 | 4 | 27:17 | 32 |
2 | Atletico CP Lisbon | 8 | 7 | 3 | 28:19 | 31 |
3 | Alverca | 9 | 4 | 5 | 27:19 | 31 |
4 | Sporting Covilha | 8 | 6 | 4 | 32:21 | 30 |
5 | Sporting B | 9 | 3 | 6 | 24:20 | 30 |
6 | Caldas SC | 8 | 5 | 5 | 31:26 | 29 |
7 | Oliveira Hospital | 5 | 5 | 8 | 15:21 | 20 |
8 | Amora | 4 | 6 | 8 | 21:24 | 18 |
9 | Pero Pinheiro | 3 | 4 | 11 | 16:37 | 13 |
10 | SU 1 Dezembro | 2 | 5 | 11 | 11:28 | 11 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Felgueiras 1932 | 13 | 2 | 3 | 35:11 | 41 |
2 | Lusitania Lourosa | 8 | 7 | 3 | 32:15 | 31 |
3 | Varzim | 8 | 4 | 6 | 19:17 | 28 |
4 | Braga B | 8 | 3 | 7 | 26:22 | 27 |
5 | CF Canelas 2010 | 7 | 4 | 7 | 21:28 | 25 |
6 | AD Fafe | 6 | 6 | 6 | 13:19 | 24 |
7 | Trofense | 6 | 5 | 7 | 18:20 | 20 |
8 | Anadia | 6 | 2 | 10 | 25:32 | 20 |
9 | AD Sanjoanense | 5 | 4 | 9 | 20:34 | 19 |
10 | SC Vianense | 3 | 3 | 12 | 14:25 | 12 |
Promotion Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alverca | 9 | 3 | 1 | 20:6 | 30 |
2 | Braga B | 6 | 4 | 3 | 19:14 | 22 |
3 | Felgueiras 1932 | 5 | 6 | 2 | 18:11 | 21 |
4 | Lusitania Lourosa | 6 | 2 | 5 | 19:19 | 20 |
5 | Academica | 3 | 7 | 3 | 13:13 | 16 |
6 | Varzim | 3 | 2 | 8 | 14:19 | 11 |
7 | Atletico CP Lisbon | 2 | 4 | 7 | 11:24 | 10 |
8 | Sporting Covilha | 1 | 6 | 6 | 10:18 | 9 |
Relegation Round, Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliveira Hospital | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 12 |
2 | Sporting B | 3 | 2 | 0 | 10:1 | 11 |
3 | Caldas SC | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 10 |
4 | SU 1 Dezembro | 3 | 0 | 2 | 5:5 | 9 |
5 | Amora | 2 | 1 | 2 | 8:6 | 7 |
6 | Pero Pinheiro | 2 | 0 | 3 | 6:8 | 6 |
Relegation Round Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AD Fafe | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 9 |
2 | Anadia | 2 | 1 | 2 | 5:7 | 7 |
3 | Trofense | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 |
4 | AD Sanjoanense | 1 | 3 | 1 | 6:7 | 6 |
5 | SC Vianense | 1 | 2 | 2 | 2:4 | 5 |
6 | CF Canelas 2010 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | 5 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting B | 6 | 1 | 2 | 15:9 | 19 |
2 | Atletico CP Lisbon | 6 | 1 | 2 | 13:7 | 19 |
3 | Alverca | 5 | 3 | 1 | 13:6 | 18 |
4 | Sporting Covilha | 5 | 2 | 2 | 16:11 | 17 |
5 | Caldas SC | 4 | 3 | 2 | 14:12 | 15 |
6 | Academica | 3 | 4 | 2 | 10:7 | 13 |
7 | Oliveira Hospital | 2 | 4 | 3 | 8:14 | 10 |
8 | Amora | 2 | 3 | 4 | 11:14 | 9 |
9 | Pero Pinheiro | 2 | 2 | 5 | 12:19 | 8 |
10 | SU 1 Dezembro | 1 | 2 | 6 | 6:15 | 5 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Felgueiras 1932 | 8 | 0 | 1 | 15:4 | 24 |
2 | Varzim | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 19 |
3 | Braga B | 5 | 2 | 2 | 16:8 | 17 |
4 | Lusitania Lourosa | 4 | 4 | 1 | 20:7 | 16 |
5 | CF Canelas 2010 | 5 | 0 | 4 | 13:19 | 15 |
6 | Trofense | 4 | 3 | 2 | 8:6 | 15 |
7 | AD Sanjoanense | 3 | 2 | 4 | 11:18 | 11 |
8 | Anadia | 3 | 2 | 4 | 13:12 | 11 |
9 | AD Fafe | 1 | 4 | 4 | 4:12 | 7 |
10 | SC Vianense | 1 | 2 | 6 | 6:12 | 5 |
Promotion Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alverca | 6 | 1 | 0 | 11:3 | 19 |
2 | Lusitania Lourosa | 5 | 1 | 0 | 12:6 | 16 |
3 | Felgueiras 1932 | 4 | 3 | 0 | 11:3 | 15 |
4 | Braga B | 3 | 3 | 0 | 9:6 | 12 |
5 | Varzim | 3 | 1 | 3 | 11:10 | 10 |
6 | Academica | 1 | 4 | 1 | 3:5 | 7 |
7 | Atletico CP Lisbon | 2 | 1 | 4 | 6:12 | 7 |
8 | Sporting Covilha | 0 | 3 | 3 | 6:10 | 3 |
Relegation Round, Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting B | 3 | 0 | 2 | 9:4 | 9 |
2 | Caldas SC | 2 | 1 | 2 | 5:8 | 7 |
3 | SU 1 Dezembro | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 7 |
4 | Amora | 2 | 0 | 3 | 3:11 | 6 |
5 | Oliveira Hospital | 0 | 2 | 3 | 4:9 | 2 |
6 | Pero Pinheiro | 0 | 0 | 5 | 2:12 | 0 |
Relegation Round Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AD Fafe | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 12 |
2 | AD Sanjoanense | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 10 |
3 | Trofense | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 9 |
4 | Anadia | 1 | 2 | 2 | 1:3 | 5 |
5 | SC Vianense | 1 | 1 | 3 | 4:7 | 4 |
6 | CF Canelas 2010 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academica | 6 | 1 | 2 | 17:10 | 19 |
2 | Caldas SC | 4 | 2 | 3 | 17:14 | 14 |
3 | Alverca | 4 | 1 | 4 | 14:13 | 13 |
4 | Sporting Covilha | 3 | 4 | 2 | 16:10 | 13 |
5 | Atletico CP Lisbon | 2 | 6 | 1 | 15:12 | 12 |
6 | Sporting B | 3 | 2 | 4 | 9:11 | 11 |
7 | Oliveira Hospital | 3 | 1 | 5 | 7:7 | 10 |
8 | Amora | 2 | 3 | 4 | 10:10 | 9 |
9 | SU 1 Dezembro | 1 | 3 | 5 | 5:13 | 6 |
10 | Pero Pinheiro | 1 | 2 | 6 | 4:18 | 5 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Felgueiras 1932 | 5 | 2 | 2 | 20:7 | 17 |
2 | AD Fafe | 5 | 2 | 2 | 9:7 | 17 |
3 | Lusitania Lourosa | 4 | 3 | 2 | 12:8 | 15 |
4 | Braga B | 3 | 1 | 5 | 10:14 | 10 |
5 | CF Canelas 2010 | 2 | 4 | 3 | 8:9 | 10 |
6 | Anadia | 3 | 0 | 6 | 12:20 | 9 |
7 | Varzim | 2 | 3 | 4 | 6:11 | 9 |
8 | Trofense | 2 | 2 | 5 | 10:14 | 8 |
9 | AD Sanjoanense | 2 | 2 | 5 | 9:16 | 8 |
10 | SC Vianense | 2 | 1 | 6 | 8:13 | 7 |
Promotion Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alverca | 3 | 2 | 1 | 9:3 | 11 |
2 | Braga B | 3 | 1 | 3 | 10:8 | 10 |
3 | Academica | 2 | 3 | 2 | 10:8 | 9 |
4 | Felgueiras 1932 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | 6 |
5 | Sporting Covilha | 1 | 3 | 3 | 4:8 | 6 |
6 | Lusitania Lourosa | 1 | 1 | 5 | 7:13 | 4 |
7 | Atletico CP Lisbon | 0 | 3 | 3 | 5:12 | 3 |
8 | Varzim | 0 | 1 | 5 | 3:9 | 1 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 19-05 16:00 4175373 | ! UD Santarem | !- | ! Vitoria Setubal |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
90%10 - 90%10 90% |
0.95 - 1.00 | |
! 25-05 16:00 4175389 | ! Vitoria Setubal | !- | ! Moncarapachense |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
90%10 - 70%10 80% |
1.00 - 1.00 | |
! 01-06 15:00 4175400 | ! Lusitania | !- | ! Vitoria Setubal |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
90%10 - 90%10 90% |
1.10 - 1.00 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05-05-2024 16:00 | 2 [2] Vitoria Setubal | 3 - 1 | Lusitania [1] 5 |
S: - 3.25 ?
K: ?2.88 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
10-9
|
?-?
|
5-1
|
|
28-04-2024 15:00 | 2 [3] Moncarapachense | 1 - 2 | Vitoria Setubal [2] 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.10 - |
?
1.800
|
- ?
|
?
1.975, 1.825
|
?-?
|
8-7
|
?-?
|
2-4
|
|
21-04-2024 15:00 | 3 Vitoria Setubal | 2 - 1 | UD Santarem 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.20 - |
?
2.025
|
- ?
|
?
1.900, 1.900
|
?-?
|
5-13
|
?-?
|
3-16
|
|
07-04-2024 15:00 | 2 [7] underdog O Elvas | 2 - 1 | Vitoria Setubal [1] 3 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.20 - |
?
1.950
|
- ?
|
?
1.825, 1.975
|
?-?
|
9-11
|
?-?
|
2-4
|
|
24-03-2024 18:00 | 4 Vitoria Setubal | 1 - 1 | Fabril Barreiro 3 |
S: - 3.60 ?
K: ?3.75 - |
?
2.075
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
14-8
|
?-?
|
4-2
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | Jose Semedo | 1985-01-11 | Midfielder | 183 | 80 | Right | |
5 | Mano | 1987-04-09 | Defender | 170 | 67 | Right | |
87 | Zequinha | 1987-01-07 | Forward | 183 | 74 | Right | |
99 | Nabil Ghilas | 1990-04-20 | Forward | 185 | 85 | Right | |
- | Miguel Martelo Lourenco | 1992-05-27 | Defender | 186 | 79 | Right | |
44 | Luis Cortez | 1994-04-18 | Midfielder | 174 | 71 | Right | |
17 | Rafinha | 1992-04-30 | Midfielder | 166 | 57 | Both | |
23 | Frederic Mendy | 1988-09-18 | Forward | 194 | 89 | - | |
- | Rafael Salgado Alves | 1994-01-04 | Guard | 190 | 83 | Left | |
- | Lucas Marques | 1995-05-24 | Midfielder | 178 | 72 | Both | |
47 | Tiago Castro | 1996-01-31 | Midfielder | 176 | 69 | Left | |
- | Tiago Miguel Bastos Melo | 1996-10-05 | Defender | 180 | 75 | Right | |
27 | Andre Pedrosa | 1997-04-12 | Midfielder | 185 | 70 | - | |
- | Flavio Aurelio da Silva Junior | 1996-08-15 | Midfielder | 170 | 70 | Left | |
77 | Leonardo Ventura Jesus Chao | 1999-08-01 | Forward | - | - | - | |
9 | Khalid Hachadi | 1998-03-03 | Forward | 190 | 85 | Left | |
- | Neymar | 1997-11-16 | Forward | 180 | 70 | Right | |
20 | Rodrigo Mathiola | 1997-08-14 | Midfielder | - | - | Right |