RWD Molenbeek

RWD Molenbeek football statistics on BetBallers: results, upcoming fixtures, league table, squad and team stats from 288 tracked games with 1x2 odds, Asian Handicap win rates and AI predictions.

RWD Molenbeek Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

RWD Molenbeek Πίνακας Πρωταθλήματος

Belgium First Division A

Pro League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Charleroi 4 0 0 9:2 12
2 Union Saint Gilloise 3 1 0 11:1 10
3 Club Brugge 3 0 1 8:2 9
4 Gent 3 0 0 6:2 9
5 Zulte-Waregem 2 2 0 8:3 8
6 Standard Liege 2 2 0 9:6 8
7 Genk 2 1 1 12:8 7
8 Lommel 2 1 1 6:2 7
9 Antwerp 2 1 1 10:9 7
10 Sint-Truidense 1 2 1 8:8 5
11 Anderlecht 1 0 2 2:5 3
12 SK Beveren 1 0 3 2:10 3
13 Cercle Brugge 0 2 2 5:7 2
14 KV Mechelen 0 2 2 5:9 2
15 RAAL La Louviere 0 1 3 4:8 1
16 Westerlo 0 1 3 5:14 1
17 OH Leuven 0 0 3 2:8 0
18 KV Kortrijk 0 0 3 1:9 0

Pro League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Genk 2 0 0 7:2 6
2 Zulte-Waregem 2 0 0 6:1 6
3 Charleroi 2 0 0 5:1 6
4 Club Brugge 2 0 0 4:0 6
5 Gent 2 0 0 4:1 6
6 Union Saint Gilloise 1 1 0 3:0 4
7 Standard Liege 1 1 0 4:2 4
8 Antwerp 1 1 1 7:9 4
9 Lommel 1 0 1 4:1 3
10 Anderlecht 1 0 0 2:1 3
11 SK Beveren 1 0 0 1:0 3
12 KV Mechelen 0 1 0 3:3 1
13 Cercle Brugge 0 1 1 3:4 1
13 RAAL La Louviere 0 1 1 3:4 1
15 Sint-Truidense 0 1 1 1:4 1
16 Westerlo 0 1 1 3:7 1
17 OH Leuven 0 0 2 1:5 0
18 KV Kortrijk 0 0 2 1:6 0

Pro League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Union Saint Gilloise 2 0 0 8:1 6
2 Charleroi 2 0 0 4:1 6
3 Sint-Truidense 1 1 0 7:4 4
4 Standard Liege 1 1 0 5:4 4
5 Lommel 1 1 0 2:1 4
6 Antwerp 1 0 0 3:0 3
7 Club Brugge 1 0 1 4:2 3
8 Gent 1 0 0 2:1 3
9 Zulte-Waregem 0 2 0 2:2 2
10 Genk 0 1 1 5:6 1
11 Cercle Brugge 0 1 1 2:3 1
12 KV Mechelen 0 1 2 2:6 1
13 OH Leuven 0 0 1 1:3 0
14 RAAL La Louviere 0 0 2 1:4 0
15 KV Kortrijk 0 0 1 0:3 0
16 Anderlecht 0 0 2 0:4 0
17 Westerlo 0 0 2 2:7 0
18 SK Beveren 0 0 3 1:10 0

Belgium First Division B

Challenger Pro League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 KFCO Beerschot Wilrijk 2 0 1 5:2 6
2 Excelsior Virton 2 0 1 4:1 6
3 Club Brugge II 2 0 0 5:3 6
4 FCV Dender EH 2 0 1 4:2 6
5 KSC Lokeren Temse 2 0 1 6:5 6
6 Francs Borains 2 0 1 3:2 6
7 Sporting Hasselt 2 0 1 2:2 6
8 Lierse Kempenzonen 1 1 1 3:5 4
9 Eupen 1 0 1 5:3 3
10 RFC Liege 1 0 2 5:6 3
11 Patro Eisden Maasmechelen 1 0 2 4:5 3
12 Genk II 1 0 2 7:9 3
13 Gent II 1 0 1 2:4 3
14 Seraing United 0 1 2 3:6 1
15 Anderlecht II 0 0 3 1:4 0

Challenger Pro League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 KFCO Beerschot Wilrijk 1 0 0 4:0 3
2 Eupen 1 0 0 4:1 3
3 Excelsior Virton 1 0 1 3:1 3
4 FCV Dender EH 1 0 0 2:0 3
5 Club Brugge II 1 0 0 3:2 3
6 Lierse Kempenzonen 1 0 0 2:1 3
7 Patro Eisden Maasmechelen 1 0 1 3:3 3
8 KSC Lokeren Temse 1 0 1 4:5 3
9 Sporting Hasselt 1 0 1 1:2 3
10 Seraing United 0 1 1 1:3 1
11 Gent II 0 0 0 0:0 0
12 Genk II 0 0 1 2:3 0
13 Francs Borains 0 0 1 0:1 0
14 RFC Liege 0 0 2 2:4 0
15 Anderlecht II 0 0 2 0:2 0

Challenger Pro League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Francs Borains 2 0 0 3:1 6
2 KSC Lokeren Temse 1 0 0 2:0 3
3 RFC Liege 1 0 0 3:2 3
4 Club Brugge II 1 0 0 2:1 3
5 Excelsior Virton 1 0 0 1:0 3
5 Sporting Hasselt 1 0 0 1:0 3
7 FCV Dender EH 1 0 1 2:2 3
8 Genk II 1 0 1 5:6 3
9 KFCO Beerschot Wilrijk 1 0 1 1:2 3
10 Gent II 1 0 1 2:4 3
11 Lierse Kempenzonen 0 1 1 1:4 1
12 Seraing United 0 0 1 2:3 0
13 Eupen 0 0 1 1:2 0
13 Patro Eisden Maasmechelen 0 0 1 1:2 0
13 Anderlecht II 0 0 1 1:2 0

Belgium First Amateur Division

Nationale 1 ACFF 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Union Rochefortoise 2 0 0 6:2 6
2 RWD Molenbeek 2 0 0 5:1 6
3 Tubize 2 0 0 2:0 6
4 RFC Meux 1 1 0 2:1 4
5 ROC Charleroi 1 0 0 2:0 3
6 Sporting Charleroi U23 1 0 1 1:1 3
7 RAEC Mons 0 1 1 0:1 1
8 Standard Liege II 0 0 1 0:1 0
9 RCS Onhaye 0 0 1 0:2 0
10 RSC Habay 0 0 2 3:6 0
11 Union Saint Gilloise II 0 0 2 1:4 0
12 FC Flenu 0 0 1 0:3 0

Nationale 1 ACFF 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 RWD Molenbeek 1 0 0 3:0 3
2 Union Rochefortoise 1 0 0 4:2 3
3 RFC Meux 1 0 0 2:1 3
4 Sporting Charleroi U23 1 0 0 1:0 3
4 Tubize 1 0 0 1:0 3
6 RAEC Mons 0 1 0 0:0 1
7 FC Flenu 0 0 0 0:0 0
7 ROC Charleroi 0 0 0 0:0 0
9 RSC Habay 0 0 1 1:2 0
10 Standard Liege II 0 0 1 0:1 0
11 RCS Onhaye 0 0 1 0:2 0
11 Union Saint Gilloise II 0 0 1 0:2 0

Nationale 1 ACFF 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 ROC Charleroi 1 0 0 2:0 3
1 Union Rochefortoise 1 0 0 2:0 3
3 RWD Molenbeek 1 0 0 2:1 3
4 Tubize 1 0 0 1:0 3
5 RFC Meux 0 1 0 0:0 1
6 RCS Onhaye 0 0 0 0:0 0
6 Standard Liege II 0 0 0 0:0 0
8 Union Saint Gilloise II 0 0 1 1:2 0
9 RAEC Mons 0 0 1 0:1 0
9 Sporting Charleroi U23 0 0 1 0:1 0
11 RSC Habay 0 0 1 2:4 0
12 FC Flenu 0 0 1 0:3 0

RWD Molenbeek Επερχόμενοι αγώνες

Σέντρα Γηπεδούχος Εκτός 1x2 Πτώση Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Δράσεις
06-09 13:00 RCS Onhaye - RWD Molenbeek
0%
-
-
-
90%10 - 80%10
85%
0.80 - 1.05
12-09 18:00 RWD Molenbeek - Sporting Charleroi U23
0%
-
-
-
80%10 - 25%4
52%
1.05 - 0.00
19-09 18:00 RFC Meux - RWD Molenbeek
0%
-
-
-
80%10 - 80%10
80%
1.15 - 1.05
26-09 18:00 RWD Molenbeek - Union Rochefortoise
0%
-
-
-
80%10 - 90%10
85%
1.05 - 1.40
30-09 18:00 RWD Molenbeek - Union Rochefortoise
0%
-
-
-
80%10 - 90%10
85%
1.05 - 1.40
03-10 17:30 Union Saint Gilloise II - RWD Molenbeek
0%
-
-
-
80%10 - 80%10
80%
0.85 - 1.05
10-10 18:00 RWD Molenbeek - Tubize
0%
-
-
-
80%10 - 60%10
70%
1.05 - 0.75
17-10 18:00 ROC Charleroi - RWD Molenbeek
0%
-
-
-
70%10 - 80%10
75%
1.45 - 1.05
24-10 18:00 RWD Molenbeek - RAEC Mons
0%
-
-
-
80%10 - 50%10
65%
1.05 - 0.70
01-11 14:00 Standard Liege II - RWD Molenbeek
0%
-
-
-
70%10 - 80%10
75%
1.25 - 1.05

RWD Molenbeek Προηγούμενοι Αγώνες

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00

* - Average difference from opening line

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00
Show Home (X) Show Away (X) Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
W 29-08-2026 18:00 1 [2] RWD Molenbeek 3 - 0 FC Flenu [6]
S: - 4.20 ?
K: ?4.33 -
0%
?
2.000
-
?
?
1.800, 2.000
?-?

5-6

?-?

1-1

Ανοίξτε μία σελίδα
W 26-08-2026 16:00 2 RSC Habay 1 - 2 RWD Molenbeek 1 3
S: - 4.00 ?
K: ?4.00 -
6%
?
1.825
-
?
-
?-?

18-16

?-?

9-4

Ανοίξτε μία σελίδα
W 07-08-2026 17:00 2 Tienen 0 - 1 RWD Molenbeek 1 2
S: - 3.50 ?
K: ?3.50 -
12%
?
1.900
-
?
-
?-?

3-2

?-?

5-3

Ανοίξτε μία σελίδα
L 17-04-2026 18:00 1 [2] KV Kortrijk 3 - 1 RWD Molenbeek [13] 3
S: - 3.70 ?
K: ?4.00 -
4%
?
1.900
-
?
?
1.975, 1.825
?-?

18-8

?-?

13-6

Ανοίξτε μία σελίδα
W 11-04-2026 14:00 3 [13] RWD Molenbeek 2 - 1 Anderlecht II [15] 1
S: - 3.75 ?
K: ?3.75 -
11%
?
1.850
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

11-15

?-?

5-7

Ανοίξτε μία σελίδα

Τελευταίες Ειδοποιήσεις

Φιλτράρετε με Τελευταία: Τύπος: Πρωτάθλημα:
Φόρτωση

RWD Molenbeek Ομάδα

Nr. Όνομα Χώρα Ημερομηνία γέννησης Θέση Ύψος Βάρος Πόδι
- Matias Segovia 2003-01-04 Midfielder 165 65 Left
- Mats Lemmens 2002-03-10 - 186 79 Right
66 Mounir Abattoui 2004-01-27 - 188 - Right
65 Alexandre Petitjean 2007-09-25 - - - -
- Mohamed Baghli 2006-07-21 - - - -
3 Ibrahim Mouhaman Halilou 2005-02-24 - 188 - Right
4 Djovkar Doudaev 2003-11-10 - - - Right
20 Kwasi Poku 2003-02-06 - 191 - -
29 Aiman Maurer 2004-09-25 - 173 71 Right
31 Noah Dodeigne 2003-01-21 - - - -
51 Xavier Preijs 2005-10-04 - 183 - Right
53 Adnane Messad-Kouchiche 2005-11-21 - - - Left
60 Abdul Awudu 2003-02-10 - 195 - -
84 El Arouch Mohamed 2004-04-06 - 166 66 Right
49 Sapata 2003-03-26 - 180 68 Left
11 Ilyes Ziani 2003-06-20 - - - -
7 Jacob Montes 1998-10-20 - 180 75 Right
17 Yacouba Barry 2002-11-25 - - - -
26 Pjotr Kestens 2001-10-16 - 172 - Left
10 Gaetan Robail 1994-01-09 Midfielder 182 73 Right
1 Bill Lathouwers 1999-09-18 Guard 192 83 Right
22 Frederic Soelle Soelle 2005-12-24 - 190 - Right
70 Matteo Nkurunziza 2004-06-02 - - - -
11 Niklo Dailly 2001-06-11 Forward 185 - Right
28 Guillaume Hubert 1994-01-11 Guard 198 88 Right
5 Alexis De Sart 1996-11-12 Midfielder 180 66 -

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ομάδα

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ομάδα

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ομάδα

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ομάδα

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ομάδα

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ομάδα

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]