Academia Anzoategui FC
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Venezuela Cup
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group J
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillanos | 2 | 0 | 1 | 7:1 | 6 |
2 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
3 | Falcon Heroes FC | 1 | 0 | 2 | 2:7 | 3 |
Group I
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monagas | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 |
2 | Atletico La Cruz | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
3 | Dynamo Puerto FC | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamora | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2 | Academia Rey | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
3 | Portuguesa | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo La Guaira | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2 | CS Maritimo de La Guaira | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3 | Aragua | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Tachira | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2 | Real Frontera | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 3 |
3 | Urena FC | 1 | 0 | 2 | 5:12 | 3 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academia Anzoategui FC | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
2 | UCV | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3 | Nueva Esparta | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes Merida | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
2 | Inter de Barinas | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3 | Atletico El Vigia | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar SC | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
2 | Angostura FC | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3 | Fundacion AIFI | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yaracuyanos | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
2 | Carabobo | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
3 | Academia Puerto Cabello | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caracas | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Metropolitanos FC | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3 | Deportivo Miranda FC | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
Group J
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillanos | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
2 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Falcon Heroes FC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
Group I
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monagas | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
2 | Atletico La Cruz | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
3 | Dynamo Puerto FC | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamora | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | Academia Rey | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Portuguesa | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo La Guaira | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 |
2 | Aragua | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
3 | CS Maritimo de La Guaira | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Frontera | 1 | 0 | 1 | 6:2 | 3 |
2 | Deportivo Tachira | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3 | Urena FC | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academia Anzoategui FC | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
2 | UCV | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Nueva Esparta | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes Merida | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2 | Inter de Barinas | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Atletico El Vigia | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar SC | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2 | Angostura FC | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
3 | Fundacion AIFI | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yaracuyanos | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
2 | Carabobo | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
3 | Academia Puerto Cabello | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caracas | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Deportivo Miranda FC | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group J
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillanos | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
2 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
3 | Falcon Heroes FC | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
Group I
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monagas | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2 | Atletico La Cruz | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
3 | Dynamo Puerto FC | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamora | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
2 | Academia Rey | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3 | Portuguesa | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo La Guaira | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | CS Maritimo de La Guaira | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3 | Aragua | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Tachira | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | Real Frontera | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
3 | Urena FC | 0 | 0 | 2 | 2:11 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academia Anzoategui FC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | UCV | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
3 | Nueva Esparta | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter de Barinas | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | Estudiantes Merida | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
3 | Atletico El Vigia | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar SC | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2 | Angostura FC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Fundacion AIFI | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yaracuyanos | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Academia Puerto Cabello | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Carabobo | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metropolitanos FC | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
2 | Caracas | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
3 | Deportivo Miranda FC | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 30-06 23:30 4263988 | ! UCV | !- | ! Academia Anzoategui FC |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 50%10 60% |
1.85 - 1.20 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27-06-2024 19:30 | 3 [1] Academia Anzoategui FC | 4 - 1 | Nueva Esparta [3] 2 |
S: - 3.10 ?
K: ?4.00 - |
?
1.950
|
- ?
|
-
|
?-?
|
13-6
|
?-?
|
6-4
|
|
13-06-2024 19:30 | 6 [1] Academia Anzoategui FC | 1 - 0 | UCV [2] 2 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.40 - |
?
2.000
|
- ?
|
-
|
?-?
|
12-2
|
?-?
|
10-6
|
|
09-06-2024 19:30 | 3 Academia Anzoategui FC | 2 - 1 | Bolivar SC 5 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.10 - |
?
1.925
|
- ?
|
-
|
?-?
|
17-6
|
?-?
|
2-3
|
|
06-06-2024 19:00 | 5 1 Nueva Esparta | 0 - 1 | Academia Anzoategui FC 4 |
S: - 3.00 ?
K: ?3.10 - |
?
1.975
|
- ?
|
-
|
?-?
|
0-7
|
?-?
|
3-5
|
|
25-05-2024 19:30 | 2 Academia Anzoategui FC | 0 - 0 | Deportivo Miranda FC 2 |
S: - 3.20 ?
K: ?2.88 - |
?
1.975
|
- ?
|
-
|
?-?
|
6-0
|
?-?
|
1-1
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση