Trujillanos
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Venezuela Primera Division
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 11 |
2 | Portuguesa | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 8 |
3 | Academia Puerto Cabello | 1 | 3 | 2 | 5:7 | 6 |
4 | Angostura FC | 1 | 3 | 2 | 9:12 | 6 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metropolitanos FC | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 14 |
2 | Deportivo La Guaira | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 9 |
3 | UCV | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 |
4 | Inter de Barinas | 0 | 2 | 4 | 5:13 | 2 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | UCV | 6 | 7 | 0 | 17:8 | 25 |
2 | Angostura FC | 7 | 3 | 3 | 16:13 | 24 |
3 | Inter de Barinas | 7 | 1 | 5 | 14:12 | 22 |
4 | Portuguesa | 6 | 3 | 4 | 17:12 | 21 |
5 | Carabobo | 5 | 6 | 2 | 13:9 | 21 |
6 | Metropolitanos FC | 6 | 3 | 4 | 19:18 | 21 |
7 | Academia Puerto Cabello | 5 | 5 | 3 | 15:11 | 20 |
8 | Deportivo La Guaira | 5 | 5 | 3 | 14:14 | 20 |
9 | Deportivo Tachira | 5 | 4 | 4 | 13:10 | 19 |
10 | Monagas | 5 | 4 | 4 | 19:18 | 19 |
11 | Caracas | 2 | 6 | 5 | 10:13 | 12 |
12 | Estudiantes Merida | 2 | 2 | 9 | 14:24 | 8 |
13 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 4 | 8 | 16:23 | 7 |
14 | Zamora | 0 | 5 | 8 | 10:22 | 5 |
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2 | Portuguesa | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
3 | Angostura FC | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
4 | Academia Puerto Cabello | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metropolitanos FC | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 |
2 | UCV | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
3 | Deportivo La Guaira | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
4 | Inter de Barinas | 0 | 2 | 1 | 4:5 | 2 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 16 |
2 | Deportivo Tachira | 5 | 0 | 1 | 11:3 | 15 |
3 | Monagas | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 14 |
4 | UCV | 3 | 4 | 0 | 10:4 | 13 |
5 | Metropolitanos FC | 3 | 3 | 1 | 9:5 | 12 |
6 | Angostura FC | 3 | 3 | 0 | 6:2 | 12 |
7 | Academia Puerto Cabello | 3 | 2 | 1 | 13:9 | 11 |
8 | Deportivo La Guaira | 3 | 2 | 2 | 6:6 | 11 |
9 | Inter de Barinas | 3 | 1 | 3 | 6:7 | 10 |
10 | Portuguesa | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
11 | Estudiantes Merida | 2 | 1 | 4 | 7:9 | 7 |
12 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 2 | 3 | 9:10 | 5 |
13 | Caracas | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
14 | Zamora | 0 | 4 | 2 | 4:7 | 4 |
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
2 | Portuguesa | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
3 | Academia Puerto Cabello | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
4 | Angostura FC | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo La Guaira | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Metropolitanos FC | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
3 | UCV | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
4 | Inter de Barinas | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 13 |
2 | Inter de Barinas | 4 | 0 | 2 | 8:5 | 12 |
3 | UCV | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 12 |
4 | Angostura FC | 4 | 0 | 3 | 10:11 | 12 |
5 | Deportivo La Guaira | 2 | 3 | 1 | 8:8 | 9 |
6 | Academia Puerto Cabello | 2 | 3 | 2 | 2:2 | 9 |
7 | Metropolitanos FC | 3 | 0 | 3 | 10:13 | 9 |
8 | Caracas | 1 | 4 | 2 | 5:7 | 7 |
9 | Carabobo | 0 | 5 | 1 | 3:4 | 5 |
10 | Monagas | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
11 | Deportivo Tachira | 0 | 4 | 3 | 2:7 | 4 |
12 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 2 | 5 | 7:13 | 2 |
13 | Estudiantes Merida | 0 | 1 | 5 | 7:15 | 1 |
14 | Zamora | 0 | 1 | 6 | 6:15 | 1 |
Copa Libertadores
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 16 |
2 | Nacional De Football | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
3 | Libertad Asuncion | 2 | 1 | 3 | 7:8 | 7 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 5 | 2:11 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 15 |
2 | Penarol | 4 | 0 | 2 | 12:5 | 12 |
3 | Rosario Central | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 5 | 3:19 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 4 | 2 | 0 | 14:5 | 14 |
2 | San Lorenzo | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 1 | 3 | 8:9 | 7 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 4 | 1 | 1 | 13:9 | 13 |
2 | Flamengo | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 10 |
3 | Palestino | 2 | 1 | 3 | 6:11 | 7 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 3 | 6:12 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 4 | 0 | 7:4 | 10 |
2 | Botafogo | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
3 | LDU Quito | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 5 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 10 |
2 | Gremio | 3 | 0 | 2 | 6:4 | 9 |
3 | Huachipato | 2 | 2 | 2 | 7:9 | 8 |
4 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 3 | 6:8 | 4 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 4 | 1 | 1 | 10:3 | 13 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 3 | 2 | 6:9 | 6 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 14 |
2 | Colo Colo | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
3 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
4 | Alianza Lima | 0 | 4 | 2 | 5:7 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
2 | Nacional De Football | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
3 | Libertad Asuncion | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Atletico Mineiro | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 |
3 | Rosario Central | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 1 | 2:6 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 |
2 | Bolivar | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 9 |
3 | Palestino | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU Quito | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
2 | Botafogo | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
3 | Universitario de Deportes | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Junior | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
4 | Huachipato | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2 | Sao Paulo | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 |
2 | Cerro Porteno | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3 | Colo Colo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Nacional De Football | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
3 | Libertad Asuncion | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Penarol | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
3 | Rosario Central | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Caracas | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
2 | Independiente del Valle | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
3 | San Lorenzo | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
4 | Liverpool Montevideo | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
2 | Flamengo | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Palestino | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
4 | Millonarios | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Botafogo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
3 | LDU Quito | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 6 |
2 | Huachipato | 2 | 0 | 1 | 6:7 | 6 |
3 | Estudiantes LP | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | The Strongest | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
4 | Cobresal | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
3 | Alianza Lima | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Venezuela Cup
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group J
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillanos | 2 | 0 | 1 | 7:1 | 6 |
2 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
3 | Falcon Heroes FC | 1 | 0 | 2 | 2:7 | 3 |
Group I
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monagas | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 |
2 | Atletico La Cruz | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
3 | Dynamo Puerto FC | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamora | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2 | Academia Rey | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
3 | Portuguesa | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo La Guaira | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2 | CS Maritimo de La Guaira | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3 | Aragua | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Tachira | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2 | Real Frontera | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 3 |
3 | Urena FC | 1 | 0 | 2 | 5:12 | 3 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academia Anzoategui FC | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
2 | UCV | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3 | Nueva Esparta | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes Merida | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
2 | Inter de Barinas | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3 | Atletico El Vigia | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar SC | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
2 | Angostura FC | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3 | Fundacion AIFI | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yaracuyanos | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
2 | Carabobo | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
3 | Academia Puerto Cabello | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caracas | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Metropolitanos FC | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3 | Deportivo Miranda FC | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
Group J
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillanos | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
2 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Falcon Heroes FC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
Group I
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monagas | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
2 | Atletico La Cruz | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
3 | Dynamo Puerto FC | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamora | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | Academia Rey | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Portuguesa | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo La Guaira | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 |
2 | Aragua | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
3 | CS Maritimo de La Guaira | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Frontera | 1 | 0 | 1 | 6:2 | 3 |
2 | Deportivo Tachira | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3 | Urena FC | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academia Anzoategui FC | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
2 | UCV | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Nueva Esparta | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes Merida | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2 | Inter de Barinas | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Atletico El Vigia | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar SC | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2 | Angostura FC | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
3 | Fundacion AIFI | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yaracuyanos | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
2 | Carabobo | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
3 | Academia Puerto Cabello | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caracas | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Deportivo Miranda FC | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group J
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillanos | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
2 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
3 | Falcon Heroes FC | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
Group I
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monagas | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2 | Atletico La Cruz | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
3 | Dynamo Puerto FC | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamora | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
2 | Academia Rey | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3 | Portuguesa | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo La Guaira | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | CS Maritimo de La Guaira | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3 | Aragua | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Tachira | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | Real Frontera | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
3 | Urena FC | 0 | 0 | 2 | 2:11 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academia Anzoategui FC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | UCV | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
3 | Nueva Esparta | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter de Barinas | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | Estudiantes Merida | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
3 | Atletico El Vigia | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar SC | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2 | Angostura FC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Fundacion AIFI | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yaracuyanos | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Academia Puerto Cabello | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Carabobo | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metropolitanos FC | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
2 | Caracas | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
3 | Deportivo Miranda FC | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 29-06 23:00 4263985 | ! Deportivo Rayo Zuliano | !- | ! Trujillanos |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
80%10 - 60%10 70% |
2.15 - 1.85 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27-06-2024 20:00 | 1 [1] Trujillanos | 5 - 0 | Falcon Heroes FC [2] 1 |
S: - 3.10 ?
K: ?4.10 - |
?
1.875
|
- ?
|
-
|
?-?
|
19-6
|
?-?
|
5-5
|
|
16-06-2024 19:30 | 1 Yaracuyanos | 0 - 0 | Trujillanos 2 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.10 - |
?
1.900
|
- ?
|
-
|
?-?
|
9-12
|
?-?
|
4-6
|
|
26-05-2024 20:00 | Urena FC | 0 - 0 | Trujillanos 2 |
|
-
|
-
|
-
|
?-?
|
0-0
|
?-?
|
4-6
|
|
19-05-2024 20:00 | 5 Trujillanos | 2 - 2 | Real Frontera 1 6 |
S: - 3.60 ?
K: ?3.60 - |
?
2.025
|
- ?
|
-
|
?-?
|
14-7
|
?-?
|
9-0
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Rohel Briceno | 1984-03-15 | Defender | 182 | 72 | - | |
- | Mayker Gonzalez | 1988-06-06 | Defender | 167 | 63 | Left | |
13 | Jose Hernandez | 1994-04-04 | Defender | - | - | - | |
25 | Roberto Olivar | 1995-01-20 | Guard | 183 | 72 | Right | |
4 | Deiner Mera | 1995-01-15 | Defender | - | - | - | |
- | Roberto Vanegas | 1987-04-09 | Midfielder | - | - | - | |
- | Jose Rodriguez | - | - | - | - | - | - |
- | Yohanner Garcia | - | - | - | - | - | - |
- | Manuel Ramirez | - | - | - | - | - | - |
- | Francis Sosa | - | - | - | - | - | - |
- | Ruben Rivas | - | - | - | - | - | - |
- | Jose Parra | - | - | - | - | - | - |
- | Javier Jaramillo | - | - | - | - | - | - |
- | Miguel Umbria | - | - | - | - | - | - |
- | Alexander La Rosa | - | - | - | - | - | - |
28 | Oscar Linares | - | - | - | - | - | - |
29 | Anthony Salcedo | - | - | - | - | - | - |
7 | Wuildiyhon Vivas | - | - | - | - | - | - |
19 | Alexander Guerra | 1996-11-20 | - | - | - | - | |
24 | Gerson Montilla | - | - | - | - | - | |
- | Enderson Torrealba | 1999-04-02 | - | - | - | - | |
1 | Luis Alvarez | 2003-04-21 | - | - | - | - | |
17 | Elians Quintero | - | - | - | - | - | - |
22 | Josman Hernandez | - | - | - | - | - | - |
23 | Jose Araujo | - | - | - | - | - | - |
14 | Angel Bogado | - | - | - | - | - | - |
5 | Josue Vivas | - | - | - | - | - | - |
21 | Jorge Andara | - | - | - | - | - | - |
15 | Christian Castellanos | - | - | - | - | - | - |
11 | Juan Sifontes | - | - | - | - | - | - |
- | Diego Andres Araujo Villamizar | 1999-06-22 | - | - | - | - | |
- | Elvis Jose Avendano Andara | 2003-02-07 | - | - | - | - | |
15 | Richard Alejandro Angarita Perez | 1998-05-21 | - | - | - | - | |
4 | Carlos Ramon Medina Briceno | 2001-11-17 | - | - | - | - | |
16 | Manuel Briceno | - | - | - | - | - | - |
21 | Daniel Rivas | - | - | - | - | - | - |
24 | Neomar Pina | - | - | - | - | - | - |
24 | Noel Benitez | - | - | - | - | - | - |
- | Kelvis Sanchez | - | - | - | - | - | |
- | Luis Borrero | 2003-03-03 | - | - | - | - | |
- | Billy Parada | - | - | - | - | - | - |