Sao Paulo RS
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Brazil Campeonato Gaucho
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Gaucho, Serie A1 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internacional | 9 | 1 | 1 | 21:7 | 28 |
2 | Gremio | 7 | 2 | 2 | 23:10 | 23 |
3 | Caxias RS | 4 | 4 | 3 | 15:14 | 16 |
4 | Guarany de Bage | 4 | 4 | 3 | 12:15 | 16 |
5 | EC Juventude | 4 | 3 | 4 | 15:9 | 15 |
6 | Sao Jose PA | 3 | 6 | 2 | 11:10 | 15 |
7 | Brasil de Pelotas | 3 | 6 | 2 | 9:8 | 15 |
8 | Sao Luiz | 2 | 7 | 2 | 9:9 | 13 |
9 | Ypiranga | 1 | 7 | 3 | 7:14 | 10 |
10 | Avenida | 2 | 3 | 6 | 5:10 | 9 |
11 | Novo Hamburgo | 2 | 3 | 6 | 6:15 | 9 |
12 | Santa Cruz RS | 0 | 4 | 7 | 8:20 | 4 |
Gaucho, Serie A1 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 5 | 1 | 0 | 18:5 | 16 |
2 | Internacional | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 15 |
3 | EC Juventude | 3 | 1 | 1 | 12:4 | 10 |
4 | Guarany de Bage | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 10 |
5 | Caxias RS | 3 | 1 | 2 | 10:8 | 10 |
6 | Sao Luiz | 2 | 4 | 0 | 5:3 | 10 |
7 | Brasil de Pelotas | 2 | 3 | 1 | 4:2 | 9 |
8 | Sao Jose PA | 2 | 2 | 1 | 6:3 | 8 |
9 | Novo Hamburgo | 2 | 1 | 3 | 5:7 | 7 |
10 | Avenida | 1 | 2 | 2 | 2:2 | 5 |
11 | Ypiranga | 0 | 5 | 0 | 4:4 | 5 |
12 | Santa Cruz RS | 0 | 4 | 2 | 4:7 | 4 |
Gaucho, Serie A1 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internacional | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
2 | Gremio | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
3 | Sao Jose PA | 1 | 4 | 1 | 5:7 | 7 |
4 | Brasil de Pelotas | 1 | 3 | 1 | 5:6 | 6 |
4 | Caxias RS | 1 | 3 | 1 | 5:6 | 6 |
6 | Guarany de Bage | 1 | 3 | 2 | 5:11 | 6 |
7 | EC Juventude | 1 | 2 | 3 | 3:5 | 5 |
8 | Ypiranga | 1 | 2 | 3 | 3:10 | 5 |
9 | Avenida | 1 | 1 | 4 | 3:8 | 4 |
10 | Sao Luiz | 0 | 3 | 2 | 4:6 | 3 |
11 | Novo Hamburgo | 0 | 2 | 3 | 1:8 | 2 |
12 | Santa Cruz RS | 0 | 0 | 5 | 4:13 | 0 |
Brazil Campeonato Gaucho 2
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monsoon | 6 | 3 | 1 | 17:9 | 21 |
2 | Inter de Santa Maria | 6 | 2 | 2 | 19:9 | 20 |
3 | EC Pelotas | 5 | 2 | 3 | 15:8 | 17 |
4 | Aimore RS | 4 | 3 | 3 | 13:10 | 15 |
5 | Lajeadense | 3 | 5 | 2 | 9:6 | 14 |
6 | GE Bage | 4 | 1 | 5 | 9:11 | 13 |
7 | Futebol Com Vida | 1 | 2 | 7 | 6:18 | 5 |
8 | Sao Gabriel | 1 | 2 | 7 | 7:24 | 5 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GE Gloria | 7 | 2 | 0 | 14:3 | 23 |
2 | Passo Fundo RS | 5 | 3 | 2 | 14:11 | 18 |
3 | Veranopolis | 5 | 1 | 4 | 14:10 | 16 |
4 | Uniao Frederiquense | 3 | 4 | 3 | 10:12 | 13 |
5 | Brasil de Farroupilha | 4 | 0 | 6 | 9:16 | 12 |
6 | Sport Clube Gaucho | 3 | 3 | 4 | 12:9 | 12 |
7 | Esportivo Bento Goncalves | 3 | 1 | 5 | 12:12 | 10 |
8 | Cruzeiro RS | 1 | 2 | 7 | 6:18 | 5 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter de Santa Maria | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 13 |
2 | Monsoon | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 11 |
3 | EC Pelotas | 3 | 1 | 1 | 10:4 | 10 |
4 | Lajeadense | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
5 | GE Bage | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 9 |
6 | Aimore RS | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
7 | Futebol Com Vida | 1 | 1 | 3 | 1:5 | 4 |
8 | Sao Gabriel | 0 | 2 | 3 | 2:9 | 2 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GE Gloria | 5 | 0 | 0 | 11:2 | 15 |
2 | Veranopolis | 3 | 1 | 2 | 9:6 | 10 |
3 | Sport Clube Gaucho | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 8 |
4 | Uniao Frederiquense | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
5 | Passo Fundo RS | 2 | 2 | 1 | 5:5 | 8 |
6 | Esportivo Bento Goncalves | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7 | Brasil de Farroupilha | 2 | 0 | 2 | 3:4 | 6 |
8 | Cruzeiro RS | 1 | 0 | 4 | 3:9 | 3 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monsoon | 3 | 1 | 1 | 6:5 | 10 |
2 | Aimore RS | 2 | 1 | 2 | 7:5 | 7 |
3 | Inter de Santa Maria | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 7 |
4 | EC Pelotas | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 7 |
5 | GE Bage | 1 | 1 | 2 | 1:3 | 4 |
6 | Lajeadense | 0 | 4 | 2 | 2:4 | 4 |
7 | Sao Gabriel | 1 | 0 | 4 | 5:15 | 3 |
8 | Futebol Com Vida | 0 | 1 | 4 | 5:13 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Passo Fundo RS | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 10 |
2 | GE Gloria | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 8 |
3 | Veranopolis | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
4 | Brasil de Farroupilha | 2 | 0 | 4 | 6:12 | 6 |
5 | Uniao Frederiquense | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
6 | Sport Clube Gaucho | 1 | 1 | 3 | 5:5 | 4 |
7 | Esportivo Bento Goncalves | 1 | 0 | 4 | 3:7 | 3 |
8 | Cruzeiro RS | 0 | 2 | 3 | 3:9 | 2 |
Brazil Serie D
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cianorte | 4 | 3 | 1 | 7:5 | 15 |
2 | Avenida | 4 | 2 | 2 | 11:8 | 14 |
3 | Concordia AC | 4 | 2 | 4 | 10:8 | 14 |
4 | Hercilio Luz | 2 | 6 | 2 | 9:9 | 12 |
5 | Barra FC | 2 | 5 | 3 | 10:9 | 11 |
6 | Novo Hamburgo | 2 | 4 | 2 | 7:7 | 10 |
7 | FC Cascavel | 2 | 4 | 4 | 4:8 | 10 |
8 | Brasil de Pelotas | 2 | 2 | 4 | 3:7 | 8 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maringa FC | 7 | 2 | 1 | 16:7 | 23 |
2 | Inter de Limeira | 6 | 2 | 2 | 14:4 | 20 |
3 | Costa Rica EC | 4 | 2 | 4 | 12:14 | 14 |
4 | Santo Andre SP | 3 | 5 | 2 | 10:9 | 14 |
5 | EC Agua Santa | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 13 |
6 | Pouso Alegre | 2 | 3 | 5 | 8:7 | 9 |
7 | São José dos Campos FC | 1 | 6 | 3 | 9:10 | 9 |
8 | CA Patrocinense | 1 | 2 | 7 | 6:24 | 5 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nova Iguacu | 5 | 4 | 1 | 12:4 | 19 |
2 | Itabuna | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 19 |
3 | Portuguesa RJ | 4 | 6 | 0 | 13:5 | 18 |
4 | Serra | 4 | 2 | 4 | 10:12 | 14 |
5 | Real Noroeste Capixaba | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 13 |
6 | Democrata SL | 2 | 4 | 4 | 5:11 | 10 |
7 | Ipatinga | 1 | 4 | 5 | 6:14 | 7 |
8 | Audax Rio | 1 | 2 | 7 | 6:14 | 5 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brasiliense | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 23 |
2 | Anapolis FC | 6 | 2 | 2 | 14:6 | 20 |
3 | CRAC | 4 | 5 | 1 | 11:6 | 17 |
4 | Mixto | 3 | 5 | 2 | 13:10 | 14 |
5 | Uniao Rondonopolis | 2 | 6 | 2 | 8:8 | 12 |
6 | Ipora EC | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
7 | Capital TO | 2 | 1 | 7 | 7:20 | 7 |
8 | Real Brasilia | 0 | 3 | 7 | 5:14 | 3 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabaiana | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
2 | Retro FC Brasil | 5 | 2 | 3 | 11:8 | 17 |
3 | CSE | 4 | 3 | 3 | 13:12 | 15 |
4 | ASA | 4 | 3 | 3 | 9:10 | 15 |
5 | Jacuipense | 4 | 2 | 4 | 9:11 | 14 |
6 | Juazeirense | 3 | 3 | 4 | 7:9 | 12 |
7 | Petrolina SFC | 2 | 3 | 5 | 5:10 | 9 |
8 | CS Sergipe | 2 | 2 | 6 | 10:13 | 8 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Treze | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2 | Iguatu | 5 | 3 | 2 | 10:6 | 18 |
3 | FC Atlético Cearense | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
4 | America RN | 4 | 4 | 2 | 12:7 | 16 |
5 | Santa Cruz RN | 4 | 1 | 5 | 15:17 | 13 |
6 | Sousa EC | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
7 | Maracanã | 2 | 2 | 6 | 9:17 | 8 |
8 | Potiguar de Mossoro | 1 | 2 | 7 | 6:17 | 5 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maranhao | 5 | 2 | 3 | 13:8 | 17 |
2 | AE Altos | 4 | 3 | 3 | 15:11 | 15 |
3 | Tocantinopolis EC | 4 | 3 | 3 | 11:13 | 15 |
4 | River AC | 4 | 2 | 4 | 16:12 | 14 |
5 | Moto Club de São Luís | 3 | 5 | 2 | 14:15 | 14 |
6 | Fluminense PI | 3 | 4 | 3 | 10:11 | 13 |
7 | Cameta EC | 3 | 2 | 5 | 11:12 | 11 |
8 | Aguia de Maraba | 1 | 5 | 4 | 9:17 | 8 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 8 | 2 | 0 | 28:5 | 26 |
2 | Porto Velho EC | 7 | 0 | 3 | 22:12 | 21 |
3 | Princesa do Solimoes | 4 | 3 | 3 | 17:15 | 15 |
4 | Manaus | 4 | 3 | 3 | 11:12 | 15 |
5 | Trem AP | 4 | 3 | 3 | 13:15 | 15 |
6 | Rio Branco AC | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
7 | Sao Raimundo RR | 3 | 1 | 6 | 10:16 | 10 |
8 | Humaita | 0 | 0 | 10 | 3:23 | 0 |
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia AC | 4 | 0 | 1 | 7:2 | 12 |
2 | Avenida | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 10 |
3 | Brasil de Pelotas | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 6 |
4 | Barra FC | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 6 |
5 | Cianorte | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 6 |
6 | FC Cascavel | 1 | 3 | 1 | 2:2 | 6 |
7 | Novo Hamburgo | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
8 | Hercilio Luz | 1 | 2 | 2 | 5:6 | 5 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maringa FC | 5 | 0 | 0 | 9:1 | 15 |
2 | Inter de Limeira | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 13 |
3 | Costa Rica EC | 3 | 0 | 2 | 8:9 | 9 |
4 | Santo Andre SP | 2 | 3 | 0 | 3:1 | 9 |
5 | Pouso Alegre | 2 | 2 | 1 | 8:3 | 8 |
6 | São José dos Campos FC | 1 | 5 | 0 | 7:1 | 8 |
7 | EC Agua Santa | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 7 |
8 | CA Patrocinense | 1 | 1 | 3 | 5:8 | 4 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nova Iguacu | 4 | 1 | 0 | 9:1 | 13 |
2 | Portuguesa RJ | 3 | 3 | 0 | 9:2 | 12 |
3 | Serra | 3 | 0 | 2 | 4:4 | 9 |
4 | Itabuna | 2 | 3 | 0 | 5:2 | 9 |
5 | Real Noroeste Capixaba | 2 | 2 | 1 | 6:3 | 8 |
6 | Democrata SL | 1 | 3 | 1 | 3:4 | 6 |
7 | Ipatinga | 1 | 1 | 3 | 5:11 | 4 |
8 | Audax Rio | 0 | 2 | 2 | 2:4 | 2 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brasiliense | 4 | 1 | 0 | 9:2 | 13 |
2 | Mixto | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 11 |
3 | CRAC | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 10 |
4 | Uniao Rondonopolis | 2 | 3 | 0 | 3:1 | 9 |
5 | Anapolis FC | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 8 |
6 | Ipora EC | 2 | 2 | 2 | 8:10 | 8 |
7 | Capital TO | 2 | 0 | 3 | 5:7 | 6 |
8 | Real Brasilia | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Retro FC Brasil | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 12 |
2 | Itabaiana | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
3 | Jacuipense | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
4 | ASA | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 10 |
5 | CSE | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 8 |
6 | Juazeirense | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
7 | CS Sergipe | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
8 | Petrolina SFC | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iguatu | 5 | 0 | 0 | 8:0 | 15 |
2 | America RN | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 13 |
3 | Treze | 3 | 2 | 0 | 9:2 | 11 |
4 | Santa Cruz RN | 3 | 1 | 2 | 12:10 | 10 |
5 | FC Atlético Cearense | 3 | 0 | 2 | 6:4 | 9 |
6 | Sousa EC | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
7 | Maracanã | 1 | 2 | 2 | 5:9 | 5 |
8 | Potiguar de Mossoro | 0 | 1 | 3 | 2:7 | 1 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense PI | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 11 |
2 | River AC | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 10 |
3 | Tocantinopolis EC | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
4 | Maranhao | 3 | 0 | 2 | 6:3 | 9 |
5 | Cameta EC | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 9 |
6 | AE Altos | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 7 |
7 | Aguia de Maraba | 1 | 4 | 0 | 7:5 | 7 |
8 | Moto Club de São Luís | 1 | 4 | 0 | 6:5 | 7 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 16 |
2 | Porto Velho EC | 5 | 0 | 0 | 17:3 | 15 |
3 | Princesa do Solimoes | 3 | 1 | 1 | 12:6 | 10 |
4 | Manaus | 3 | 0 | 1 | 5:4 | 9 |
5 | Trem AP | 2 | 3 | 0 | 6:3 | 9 |
6 | Rio Branco AC | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
7 | Sao Raimundo RR | 2 | 0 | 3 | 7:6 | 6 |
8 | Humaita | 0 | 0 | 5 | 1:12 | 0 |
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cianorte | 3 | 0 | 1 | 4:3 | 9 |
2 | Hercilio Luz | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
3 | Novo Hamburgo | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
4 | Barra FC | 1 | 2 | 2 | 3:4 | 5 |
5 | Avenida | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
6 | FC Cascavel | 1 | 1 | 3 | 2:6 | 4 |
7 | Concordia AC | 0 | 2 | 3 | 3:6 | 2 |
8 | Brasil de Pelotas | 0 | 2 | 3 | 1:6 | 2 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maringa FC | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 8 |
2 | Inter de Limeira | 2 | 1 | 2 | 4:2 | 7 |
3 | EC Agua Santa | 1 | 3 | 2 | 4:4 | 6 |
4 | Santo Andre SP | 1 | 2 | 2 | 7:8 | 5 |
5 | Costa Rica EC | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
6 | Pouso Alegre | 0 | 1 | 4 | 0:4 | 1 |
7 | São José dos Campos FC | 0 | 1 | 3 | 2:9 | 1 |
8 | CA Patrocinense | 0 | 1 | 4 | 1:16 | 1 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabuna | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 10 |
2 | Portuguesa RJ | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 |
3 | Nova Iguacu | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 6 |
4 | Serra | 1 | 2 | 2 | 6:8 | 5 |
5 | Real Noroeste Capixaba | 1 | 2 | 2 | 3:5 | 5 |
6 | Democrata SL | 1 | 1 | 3 | 2:7 | 4 |
7 | Audax Rio | 1 | 0 | 5 | 4:10 | 3 |
8 | Ipatinga | 0 | 3 | 2 | 1:3 | 3 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anapolis FC | 4 | 0 | 2 | 7:4 | 12 |
2 | Brasiliense | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 10 |
3 | CRAC | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
4 | Ipora EC | 1 | 0 | 3 | 2:6 | 3 |
5 | Mixto | 0 | 3 | 2 | 5:7 | 3 |
5 | Uniao Rondonopolis | 0 | 3 | 2 | 5:7 | 3 |
7 | Real Brasilia | 0 | 1 | 4 | 1:6 | 1 |
8 | Capital TO | 0 | 1 | 4 | 2:13 | 1 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabaiana | 3 | 1 | 2 | 7:5 | 10 |
2 | CSE | 2 | 1 | 2 | 6:7 | 7 |
3 | Retro FC Brasil | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
4 | ASA | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
5 | Juazeirense | 1 | 1 | 3 | 2:5 | 4 |
6 | Jacuipense | 1 | 1 | 3 | 3:7 | 4 |
7 | Petrolina SFC | 1 | 0 | 4 | 1:6 | 3 |
8 | CS Sergipe | 0 | 2 | 2 | 3:5 | 2 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Treze | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 13 |
2 | FC Atlético Cearense | 2 | 1 | 2 | 6:8 | 7 |
3 | Potiguar de Mossoro | 1 | 1 | 4 | 4:10 | 4 |
4 | Maracanã | 1 | 0 | 4 | 4:8 | 3 |
5 | Santa Cruz RN | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
6 | Sousa EC | 1 | 0 | 4 | 1:7 | 3 |
7 | America RN | 0 | 3 | 2 | 4:6 | 3 |
8 | Iguatu | 0 | 3 | 2 | 2:6 | 3 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maranhao | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 8 |
2 | AE Altos | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 |
3 | Moto Club de São Luís | 2 | 1 | 2 | 8:10 | 7 |
4 | Tocantinopolis EC | 1 | 2 | 2 | 3:8 | 5 |
5 | River AC | 1 | 1 | 3 | 6:7 | 4 |
6 | Cameta EC | 0 | 2 | 3 | 3:6 | 2 |
7 | Fluminense PI | 0 | 2 | 2 | 1:5 | 2 |
8 | Aguia de Maraba | 0 | 1 | 4 | 2:12 | 1 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 3 | 1 | 0 | 11:1 | 10 |
2 | Porto Velho EC | 2 | 0 | 3 | 5:9 | 6 |
3 | Trem AP | 2 | 0 | 3 | 7:12 | 6 |
4 | Manaus | 1 | 3 | 2 | 6:8 | 6 |
5 | Princesa do Solimoes | 1 | 2 | 2 | 5:9 | 5 |
6 | Sao Raimundo RR | 1 | 1 | 3 | 3:10 | 4 |
7 | Rio Branco AC | 1 | 0 | 4 | 4:11 | 3 |
8 | Humaita | 0 | 0 | 5 | 2:11 | 0 |
Brazil Copa Gaucho
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Copa FGF 2023, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio Porto Alegre B | 6 | 1 | 1 | 17:5 | 19 |
2 | Novo Hamburgo | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 16 |
3 | EC Pelotas | 4 | 0 | 4 | 9:6 | 12 |
4 | AE Sao Borja | 3 | 1 | 4 | 7:11 | 10 |
5 | Real Sport Club | 0 | 1 | 7 | 2:16 | 1 |
Copa FGF 2023, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Luiz | 5 | 1 | 0 | 17:1 | 16 |
2 | EC Juventude | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
3 | Passo Fundo RS | 2 | 1 | 3 | 5:13 | 7 |
4 | Uniao Frederiquense | 1 | 0 | 5 | 6:15 | 3 |
Copa FGF 2023, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Jose PA | 6 | 1 | 1 | 20:8 | 19 |
2 | Inter De Santa Maria | 5 | 1 | 2 | 12:8 | 16 |
3 | Monsoon FC | 4 | 1 | 3 | 15:4 | 13 |
4 | Aimore RS | 2 | 1 | 5 | 8:9 | 7 |
5 | EC Novo Horizonte | 1 | 0 | 7 | 6:32 | 3 |
Copa FGF 2023, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novo Hamburgo | 4 | 0 | 0 | 6:2 | 12 |
2 | Gremio Porto Alegre B | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
3 | EC Pelotas | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 9 |
4 | AE Sao Borja | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
5 | Real Sport Club | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |
Copa FGF 2023, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Luiz | 2 | 1 | 0 | 11:1 | 7 |
2 | EC Juventude | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
3 | Passo Fundo RS | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
4 | Uniao Frederiquense | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 3 |
Copa FGF 2023, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter De Santa Maria | 4 | 0 | 0 | 8:3 | 12 |
2 | Sao Jose PA | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 10 |
3 | Monsoon FC | 3 | 0 | 1 | 11:1 | 9 |
4 | Aimore RS | 1 | 1 | 2 | 6:2 | 4 |
5 | EC Novo Horizonte | 1 | 0 | 3 | 5:12 | 3 |
Copa FGF 2023, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio Porto Alegre B | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 9 |
2 | Novo Hamburgo | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
3 | EC Pelotas | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
4 | AE Sao Borja | 0 | 1 | 3 | 3:9 | 1 |
5 | Real Sport Club | 0 | 0 | 4 | 0:10 | 0 |
Copa FGF 2023, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Luiz | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
2 | Passo Fundo RS | 1 | 0 | 2 | 3:10 | 3 |
3 | EC Juventude | 0 | 2 | 1 | 1:4 | 2 |
4 | Uniao Frederiquense | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Copa FGF 2023, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Jose PA | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 9 |
2 | Monsoon FC | 1 | 1 | 2 | 4:3 | 4 |
3 | Inter De Santa Maria | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
4 | Aimore RS | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
5 | EC Novo Horizonte | 0 | 0 | 4 | 1:20 | 0 |
Brazil Campeonato Gaucho 3
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riograndense | 5 | 1 | 0 | 9:4 | 16 |
2 | Sao Paulo RS | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
3 | Rio Grande | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 7 |
4 | Brasil de Farroupilha | 0 | 2 | 4 | 3:9 | 2 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gramadense | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 16 |
2 | Igrejinha | 3 | 2 | 1 | 13:4 | 11 |
3 | EC Novo Horizonte | 1 | 1 | 4 | 3:14 | 4 |
4 | Sapucaiense RS | 1 | 0 | 5 | 6:17 | 3 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro RS | 5 | 1 | 0 | 16:1 | 16 |
2 | CF Com Vida SAF | 4 | 0 | 2 | 14:5 | 12 |
3 | Real Sport Club | 1 | 1 | 4 | 6:16 | 4 |
4 | Riopardense RS | 1 | 0 | 5 | 5:19 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AE Sao Borja | 3 | 2 | 1 | 9:3 | 11 |
2 | SER Cruz Alta | 3 | 1 | 2 | 4:2 | 10 |
3 | SER Santo Angelo | 2 | 1 | 3 | 4:8 | 7 |
4 | Elite Clube Desportivo | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riograndense | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
2 | Sao Paulo RS | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Rio Grande | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
4 | Brasil de Farroupilha | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gramadense | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2 | Igrejinha | 2 | 1 | 0 | 10:1 | 7 |
3 | EC Novo Horizonte | 0 | 1 | 2 | 0:5 | 1 |
4 | Sapucaiense RS | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro RS | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 |
2 | CF Com Vida SAF | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 |
3 | Real Sport Club | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
4 | Riopardense RS | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SER Cruz Alta | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
2 | AE Sao Borja | 1 | 2 | 0 | 5:1 | 5 |
3 | SER Santo Angelo | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Elite Clube Desportivo | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riograndense | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 9 |
2 | Rio Grande | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
3 | Sao Paulo RS | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Brasil de Farroupilha | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gramadense | 2 | 1 | 0 | 9:2 | 7 |
2 | Igrejinha | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Sapucaiense RS | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 |
4 | EC Novo Horizonte | 1 | 0 | 2 | 3:9 | 3 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro RS | 2 | 1 | 0 | 6:0 | 7 |
2 | CF Com Vida SAF | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
3 | Riopardense RS | 0 | 0 | 3 | 2:12 | 0 |
4 | Real Sport Club | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AE Sao Borja | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
2 | SER Cruz Alta | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
3 | SER Santo Angelo | 1 | 0 | 2 | 1:5 | 3 |
4 | Elite Clube Desportivo | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11-11-2023 18:00 | 3 [1] Cruzeiro RS | 2 - 1 | Sao Paulo RS [2] 5 |
S: - 3.40 ?
K: ?4.00 - |
?
1.725
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
11-12
|
?-?
|
3-4
|
|
05-11-2023 18:00 | 4 [2] Sao Paulo RS | 0 - 0 | Cruzeiro RS [1] 1 6 |
S: - 3.40 ?
K: ?3.40 - |
?
1.800
|
- ?
|
-
|
?-?
|
10-13
|
?-?
|
4-6
|
|
21-10-2023 18:00 | 1 [2] Sao Paulo RS | 0 - 0 | Brasil de Farroupilha [4] 1 5 |
S: - 4.50 ?
K: ?4.33 - |
?
2.000
|
- ?
|
-
|
?-?
|
13-11
|
?-?
|
13-5
|
|
15-10-2023 18:00 | 4 [3] Sao Paulo RS | 1 - 0 | Rio Grande [2] 1 5 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.40 - |
?
1.775
|
- ?
|
?
1.800, 2.000
|
?-?
|
7-13
|
?-?
|
1-6
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Adriano Jose de Lara | 1987-12-09 | Midfielder | 185 | 85 | Right | |
8 | Flavio Paulino | 1989-04-14 | Midfielder | 185 | 81 | Right | |
2 | Alexandre Binde | 1983-09-06 | Defender | - | - | - | |
6 | Gustavo Henrique Engel | 1990-03-28 | Midfielder | - | - | - | |
13 | Julio Cesar Amaral | - | Midfielder | - | - | - | |
- | Rafael Alves Targino | - | Unknown | - | - | - | |
- | Savio Oliveira do Vale | 1984-11-01 | Midfielder | - | - | - | |
- | William Cavalheiro | - | Unknown | - | - | - |