Uniao Frederiquense

Uniao Frederiquense football statistics on BetBallers: results, upcoming fixtures, league table, squad and team stats from 160 tracked games with 1x2 odds, Asian Handicap win rates and AI predictions.

Uniao Frederiquense Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Uniao Frederiquense Πίνακας Πρωταθλήματος

Brazil Campeonato Gaucho 2

Gaucho, Serie A2 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Passo Fundo RS 4 3 0 10:3 15
2 Veranopolis 4 2 1 8:4 14
3 CE Bento Goncalves 3 4 0 7:3 13
4 Santa Cruz RS 3 3 1 7:4 12
5 Uniao Frederiquense 3 2 2 7:4 11
6 Aimore RS 3 2 2 5:6 11
7 APAFUT 2 3 2 7:5 9
8 Brasil de Pelotas 2 3 1 6:4 9
9 EC Pelotas 2 2 2 6:8 8
10 GE Bage 2 2 3 6:10 8
11 Sport Clube Gaucho 2 1 4 6:6 7
12 Brasil de Farroupilha 1 4 1 7:6 7
13 Gramadense 1 3 3 4:7 6
14 Guarani de Venancio Aires 1 3 3 6:10 6
15 GE Gloria 0 3 3 2:5 3
16 Lajeadense 0 2 5 2:11 2

Gaucho, Serie A2 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Aimore RS 3 1 0 5:2 10
2 Passo Fundo RS 2 1 0 3:0 7
3 Veranopolis 2 1 1 5:3 7
4 Santa Cruz RS 2 1 0 3:1 7
5 GE Bage 2 0 1 3:3 6
6 Brasil de Farroupilha 1 3 0 7:5 6
7 CE Bento Goncalves 1 3 0 3:2 6
8 EC Pelotas 1 2 0 5:4 5
9 Brasil de Pelotas 1 2 0 3:2 5
10 Uniao Frederiquense 1 1 1 3:2 4
11 APAFUT 1 1 1 3:3 4
12 Sport Clube Gaucho 1 0 2 2:2 3
13 Gramadense 0 2 2 1:4 2
14 GE Gloria 0 1 2 2:4 1
15 Guarani de Venancio Aires 0 1 2 1:5 1
16 Lajeadense 0 1 3 0:5 1

Gaucho, Serie A2 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Passo Fundo RS 2 2 0 7:3 8
2 CE Bento Goncalves 2 1 0 4:1 7
3 Uniao Frederiquense 2 1 1 4:2 7
4 Veranopolis 2 1 0 3:1 7
5 APAFUT 1 2 1 4:2 5
6 Santa Cruz RS 1 2 1 4:3 5
7 Guarani de Venancio Aires 1 2 1 5:5 5
8 Brasil de Pelotas 1 1 1 3:2 4
9 Sport Clube Gaucho 1 1 2 4:4 4
10 Gramadense 1 1 1 3:3 4
11 EC Pelotas 1 0 2 1:4 3
12 GE Gloria 0 2 1 0:1 2
13 GE Bage 0 2 2 3:7 2
14 Brasil de Farroupilha 0 1 1 0:1 1
15 Lajeadense 0 1 2 2:6 1
16 Aimore RS 0 1 2 0:4 1

Uniao Frederiquense Επερχόμενοι αγώνες

Σέντρα Γηπεδούχος Εκτός 1x2 Πτώση Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Δράσεις
30-08 18:00 Uniao Frederiquense - Santa Cruz RS
0%
-
-
-
70%10 - 40%10
55%
0.60 - 1.05
01-09 22:30 Uniao Frederiquense - Veranopolis
0%
-
-
-
70%10 - 70%10
70%
0.60 - 1.50
01-09 22:30 Uniao Frederiquense - Veranopolis
0%
-
-
-
70%10 - 70%10
70%
0.60 - 1.50
02-09 22:30 Lajeadense - Uniao Frederiquense
0%
-
-
-
70%10 - 70%10
70%
1.40 - 0.60
06-09 18:00 Uniao Frederiquense - Brasil de Pelotas
0%
-
-
-
70%10 - 70%10
70%
0.60 - 0.95
09-09 22:00 GE Gloria - Uniao Frederiquense
0%
-
-
-
40%10 - 70%10
55%
0.70 - 0.60
09-09 22:30 Lajeadense - Uniao Frederiquense
0%
-
-
-
70%10 - 70%10
70%
1.40 - 0.60
12-09 21:00 Associacao de Pais e Amigos - Uniao Frederiquense
0%
-
-
-
0%0 - 70%10
70%
0.00 - 0.60
16-09 22:00 Uniao Frederiquense - Aimore RS
0%
-
-
-
70%10 - 60%10
65%
0.60 - 0.90
19-09 18:00 Guarani de Venancio Aires - Uniao Frederiquense
0%
-
-
-
60%10 - 70%10
65%
0.90 - 0.60

Uniao Frederiquense Προηγούμενοι Αγώνες

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00

* - Average difference from opening line

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00
Show Home (X) Show Away (X) Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
W 23-08-2026 19:00 1 [9] Sport Clube Gaucho 0 - 1 Uniao Frederiquense [8] 3
S: - 2.90 ?
K: -
0%
?
2.025
-
?
-
?-?

16-9

?-?

3-6

Ανοίξτε μία σελίδα
D 20-08-2026 23:00 2 [11] Brasil de Farroupilha 1 - 1 Uniao Frederiquense [7] 6
S: - 2.90 ?
K: ?2.88 -
20%
?
1.850
-
?
?
1.875, 1.925
?-?

6-12

?-?

2-7

Ανοίξτε μία σελίδα
L 16-08-2026 18:00 1 [6] Uniao Frederiquense 0 - 2 CE Bento Goncalves [9] 3
S: - 3.00 ?
K: ?3.10 -
9%
?
1.775
-
?
?
1.800, 2.000
?-?

15-13

?-?

6-9

Ανοίξτε μία σελίδα
D 12-08-2026 22:30 2 1 [3] Uniao Frederiquense 0 - 0 Passo Fundo [2] 1 5
S: - 2.90 ?
K: ?3.00 -
27%
?
1.900
-
?
-
?-?

13-8

?-?

8-6

Ανοίξτε μία σελίδα

Τελευταίες Ειδοποιήσεις

Φιλτράρετε με Τελευταία: Τύπος: Πρωτάθλημα:
Φόρτωση

Uniao Frederiquense Ομάδα

Nr. Όνομα Χώρα Ημερομηνία γέννησης Θέση Ύψος Βάρος Πόδι
- Robinho 1998-03-20 - - - Right
- Matheus Zancan Buzatto 2001-04-11 - 180 - Right
- Anderson Soares da Silva 1987-10-16 Forward 165 68 Left

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ομάδα

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ομάδα

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ομάδα

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ομάδα

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ομάδα

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ομάδα

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]