Fortaleza
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Colombia Primera A
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Primera A Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Bucaramanga | 11 | 5 | 3 | 24:10 | 38 |
2 | Deportes Tolima | 11 | 5 | 3 | 31:18 | 38 |
3 | Independiente Santa Fe | 10 | 4 | 5 | 22:12 | 34 |
4 | Deportivo Pereira | 10 | 4 | 5 | 27:18 | 34 |
5 | La Equidad | 9 | 6 | 4 | 22:14 | 33 |
6 | Millonarios | 9 | 4 | 6 | 28:20 | 31 |
7 | Junior | 8 | 5 | 6 | 24:21 | 29 |
8 | Once Caldas | 8 | 5 | 6 | 16:16 | 29 |
9 | Independiente Medellin | 8 | 5 | 6 | 22:31 | 29 |
10 | America de Cali | 6 | 7 | 6 | 22:16 | 25 |
11 | Aguilas Doradas | 7 | 4 | 8 | 20:19 | 25 |
12 | Atletico Nacional Medellin | 6 | 6 | 7 | 21:20 | 24 |
13 | Fortaleza | 6 | 6 | 7 | 18:20 | 24 |
14 | Jaguares de Cordoba | 5 | 7 | 7 | 17:20 | 22 |
15 | Deportivo Cali | 5 | 6 | 8 | 24:24 | 21 |
16 | Deportivo Pasto | 5 | 4 | 10 | 15:21 | 19 |
17 | Boyaca Chico | 5 | 3 | 11 | 22:35 | 18 |
18 | Envigado FC | 3 | 7 | 9 | 15:25 | 16 |
19 | Alianza | 4 | 4 | 11 | 15:29 | 16 |
20 | Patriotas FC | 4 | 3 | 12 | 8:24 | 15 |
Primera A Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Bucaramanga | 7 | 2 | 1 | 18:6 | 23 |
2 | Independiente Santa Fe | 6 | 2 | 1 | 14:3 | 20 |
3 | Junior | 6 | 2 | 1 | 13:3 | 20 |
4 | Deportes Tolima | 6 | 2 | 1 | 15:8 | 20 |
5 | La Equidad | 5 | 3 | 2 | 12:5 | 18 |
6 | Independiente Medellin | 5 | 3 | 2 | 12:11 | 18 |
7 | Millonarios | 5 | 2 | 3 | 18:10 | 17 |
8 | America de Cali | 5 | 2 | 2 | 14:6 | 17 |
9 | Once Caldas | 5 | 2 | 2 | 9:6 | 17 |
10 | Jaguares de Cordoba | 4 | 4 | 2 | 11:7 | 16 |
11 | Deportivo Pereira | 4 | 3 | 3 | 14:11 | 15 |
12 | Deportivo Cali | 4 | 2 | 4 | 15:11 | 14 |
13 | Atletico Nacional Medellin | 4 | 2 | 3 | 11:7 | 14 |
14 | Boyaca Chico | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 14 |
15 | Fortaleza | 3 | 3 | 3 | 10:8 | 12 |
16 | Aguilas Doradas | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 12 |
17 | Envigado FC | 2 | 4 | 4 | 9:11 | 10 |
18 | Patriotas FC | 2 | 3 | 4 | 4:9 | 9 |
19 | Alianza | 2 | 2 | 5 | 9:14 | 8 |
20 | Deportivo Pasto | 2 | 2 | 6 | 9:15 | 8 |
Primera A Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Pereira | 6 | 1 | 2 | 13:7 | 19 |
2 | Deportes Tolima | 5 | 3 | 2 | 16:10 | 18 |
3 | Atletico Bucaramanga | 4 | 3 | 2 | 6:4 | 15 |
4 | La Equidad | 4 | 3 | 2 | 10:9 | 15 |
5 | Millonarios | 4 | 2 | 3 | 10:10 | 14 |
6 | Independiente Santa Fe | 4 | 2 | 4 | 8:9 | 14 |
7 | Aguilas Doradas | 4 | 1 | 5 | 10:10 | 13 |
8 | Once Caldas | 3 | 3 | 4 | 7:10 | 12 |
9 | Fortaleza | 3 | 3 | 4 | 8:12 | 12 |
10 | Deportivo Pasto | 3 | 2 | 4 | 6:6 | 11 |
11 | Independiente Medellin | 3 | 2 | 4 | 10:20 | 11 |
12 | Atletico Nacional Medellin | 2 | 4 | 4 | 10:13 | 10 |
13 | Junior | 2 | 3 | 5 | 11:18 | 9 |
14 | America de Cali | 1 | 5 | 4 | 8:10 | 8 |
15 | Alianza | 2 | 2 | 6 | 6:15 | 8 |
16 | Deportivo Cali | 1 | 4 | 4 | 9:13 | 7 |
17 | Jaguares de Cordoba | 1 | 3 | 5 | 6:13 | 6 |
18 | Envigado FC | 1 | 3 | 5 | 6:14 | 6 |
19 | Patriotas FC | 2 | 0 | 8 | 4:15 | 6 |
20 | Boyaca Chico | 1 | 1 | 7 | 8:23 | 4 |
Copa Libertadores
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
2 | Nacional De Football | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3 | Libertad Asuncion | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 3 | 0 | 0 | 9:4 | 9 |
2 | Rosario Central | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Penarol | 1 | 0 | 2 | 7:4 | 3 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 2 | 2:10 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
2 | Independiente del Valle | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
4 | San Lorenzo | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 |
2 | Flamengo | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
3 | Millonarios | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
4 | Palestino | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
2 | LDU Quito | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Universitario de Deportes | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Botafogo | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
2 | The Strongest | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
3 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Gremio | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Sao Paulo | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
2 | Colo Colo | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
3 | Cerro Porteno | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
4 | Alianza Lima | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nacional De Football | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Libertad Asuncion | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3 | River Plate | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
2 | Penarol | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
3 | Rosario Central | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
2 | Palmeiras | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3 | Independiente del Valle | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
4 | San Lorenzo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
2 | Flamengo | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3 | Millonarios | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Palestino | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | LDU Quito | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Botafogo | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
4 | Junior | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3 | Huachipato | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4 | Gremio | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro Porteno | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
1 | Colo Colo | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
3 | Fluminense | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Alianza Lima | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Nacional De Football | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
2 | Libertad Asuncion | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2 | Rosario Central | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
3 | Penarol | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
4 | Caracas | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2 | Independiente del Valle | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Liverpool Montevideo | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4 | San Lorenzo | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2 | Flamengo | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
3 | Millonarios | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
4 | Palestino | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2 | LDU Quito | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
3 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
4 | Botafogo | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | The Strongest | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
2 | Barcelona Guayaquil | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Sao Paulo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Cobresal | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
2 | Alianza Lima | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
3 | Colo Colo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Cerro Porteno | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Colombia Primera B
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Huila | 11 | 0 | 2 | 21:6 | 33 |
2 | Llaneros | 7 | 5 | 2 | 23:13 | 26 |
3 | Cucuta Deportivo | 7 | 4 | 2 | 18:11 | 25 |
4 | Real Cartagena | 6 | 5 | 2 | 18:9 | 23 |
5 | Tigres FC | 6 | 5 | 3 | 18:10 | 23 |
6 | Union Magdalena | 6 | 4 | 3 | 22:16 | 22 |
7 | Deportes Quindio | 5 | 5 | 3 | 16:13 | 20 |
8 | Orsomarso | 5 | 4 | 4 | 19:16 | 19 |
9 | Real Soacha Cundinamarca | 4 | 4 | 6 | 22:23 | 16 |
10 | Internacional FC de Palmira | 4 | 4 | 6 | 16:17 | 16 |
11 | Barranquilla FC | 3 | 6 | 4 | 15:16 | 15 |
12 | Boca Juniors De Cali | 5 | 0 | 8 | 11:16 | 15 |
13 | Leones | 2 | 7 | 4 | 16:19 | 13 |
14 | Bogota FC | 2 | 5 | 7 | 13:30 | 11 |
15 | Real San Andres | 2 | 2 | 9 | 14:26 | 8 |
16 | Atletico Cali FC | 1 | 2 | 11 | 5:26 | 5 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Huila | 6 | 0 | 0 | 9:1 | 18 |
2 | Cucuta Deportivo | 5 | 2 | 0 | 14:4 | 17 |
2 | Real Cartagena | 5 | 2 | 0 | 14:4 | 17 |
4 | Deportes Quindio | 4 | 2 | 1 | 11:7 | 14 |
5 | Real Soacha Cundinamarca | 4 | 1 | 2 | 14:11 | 13 |
6 | Llaneros | 3 | 3 | 1 | 9:6 | 12 |
7 | Internacional FC de Palmira | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
8 | Barranquilla FC | 2 | 4 | 0 | 7:5 | 10 |
9 | Tigres FC | 2 | 3 | 2 | 6:3 | 9 |
10 | Union Magdalena | 2 | 3 | 2 | 12:11 | 9 |
11 | Boca Juniors De Cali | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 9 |
12 | Real San Andres | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
13 | Orsomarso | 2 | 2 | 3 | 13:13 | 8 |
14 | Bogota FC | 1 | 3 | 3 | 9:12 | 6 |
15 | Leones | 1 | 2 | 3 | 6:9 | 5 |
16 | Atletico Cali FC | 0 | 0 | 7 | 1:15 | 0 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Huila | 5 | 0 | 2 | 12:5 | 15 |
2 | Llaneros | 4 | 2 | 1 | 14:7 | 14 |
3 | Tigres FC | 4 | 2 | 1 | 12:7 | 14 |
4 | Union Magdalena | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 13 |
5 | Orsomarso | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 11 |
6 | Leones | 1 | 5 | 1 | 10:10 | 8 |
7 | Cucuta Deportivo | 2 | 2 | 2 | 4:7 | 8 |
8 | Deportes Quindio | 1 | 3 | 2 | 5:6 | 6 |
9 | Real Cartagena | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
10 | Boca Juniors De Cali | 2 | 0 | 5 | 6:11 | 6 |
11 | Barranquilla FC | 1 | 2 | 4 | 8:11 | 5 |
12 | Internacional FC de Palmira | 1 | 2 | 4 | 6:11 | 5 |
13 | Atletico Cali FC | 1 | 2 | 4 | 4:11 | 5 |
14 | Bogota FC | 1 | 2 | 4 | 4:18 | 5 |
15 | Real Soacha Cundinamarca | 0 | 3 | 4 | 8:12 | 3 |
16 | Real San Andres | 0 | 0 | 7 | 6:19 | 0 |
Copa Sudamericana
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2 | Bragantino | 2 | 0 | 1 | 3:4 | 6 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Cuiaba | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
2 | Racing Club de Montevideo | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 5 |
3 | Corinthians | 1 | 1 | 1 | 5:2 | 4 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 9 |
2 | Sportivo Ameliano | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3 | Danubio | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 4 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 3 | 0:12 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 |
2 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
3 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 1 | 2 | 0:7 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
2 | Internacional | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3 | Delfin SC | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
2 | Union La Calera | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
3 | Cruzeiro | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Independiente Medellin | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2 | Racing Club | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2 | Lanus | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Cuiaba | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
3 | Racing Club de Montevideo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 3 |
2 | Danubio | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
3 | Sportivo Ameliano | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2 | Boca Juniors | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
1 | Internacional | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Delfin SC | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
2 | Universidad Catolica del Ecuador | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Union La Calera | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Alianza | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2 | Independiente Medellin | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Defensa y Justicia | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Coquimbo Unido | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
3 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
4 | Bragantino | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
1 | Cuiaba | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
4 | Deportivo Garcilaso | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
2 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3 | Corinthians | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
2 | Sportivo Ameliano | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
3 | Danubio | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 1 | 0:6 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Boca Juniors | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
3 | Sportivo Trinidense | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3 | Delfin SC | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Union La Calera | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Cruzeiro | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensa y Justicia | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
2 | Always Ready | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Independiente Medellin | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Brazil Copa Nordeste
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EC Bahia | 6 | 0 | 2 | 11:8 | 18 |
2 | Fortaleza EC | 2 | 2 | 4 | 9:10 | 8 |
3 | AE Altos | 1 | 5 | 2 | 6:8 | 8 |
4 | Nautico | 1 | 4 | 3 | 7:8 | 7 |
5 | ABC | 1 | 4 | 3 | 8:12 | 7 |
6 | Juazeirense | 2 | 0 | 6 | 9:13 | 6 |
7 | Treze | 1 | 3 | 4 | 5:11 | 6 |
8 | Itabaiana | 1 | 0 | 7 | 8:16 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sport Recife | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 17 |
2 | CRB | 4 | 3 | 1 | 12:6 | 15 |
3 | Botafogo PB | 4 | 3 | 1 | 9:3 | 15 |
4 | Ceara | 4 | 3 | 1 | 9:6 | 15 |
5 | Vitoria | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 14 |
6 | Maranhao | 4 | 2 | 2 | 14:13 | 14 |
7 | America RN | 3 | 2 | 3 | 9:11 | 11 |
8 | River AC | 3 | 1 | 4 | 5:9 | 10 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EC Bahia | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 12 |
2 | Juazeirense | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 6 |
3 | Fortaleza EC | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
4 | Treze | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 5 |
5 | AE Altos | 0 | 3 | 1 | 3:4 | 3 |
6 | ABC | 0 | 3 | 1 | 4:6 | 3 |
7 | Nautico | 0 | 2 | 2 | 1:3 | 2 |
8 | Itabaiana | 0 | 0 | 4 | 4:9 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitoria | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 10 |
2 | CRB | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
3 | Maranhao | 3 | 0 | 1 | 7:6 | 9 |
4 | Sport Recife | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 8 |
5 | Botafogo PB | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 7 |
6 | America RN | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
7 | River AC | 2 | 1 | 1 | 2:1 | 7 |
8 | Ceara | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EC Bahia | 2 | 0 | 2 | 3:6 | 6 |
2 | Nautico | 1 | 2 | 1 | 6:5 | 5 |
3 | AE Altos | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
4 | ABC | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
5 | Itabaiana | 1 | 0 | 3 | 4:7 | 3 |
6 | Fortaleza EC | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
7 | Treze | 0 | 1 | 3 | 3:9 | 1 |
8 | Juazeirense | 0 | 0 | 4 | 2:9 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceara | 3 | 1 | 0 | 3:0 | 10 |
2 | Sport Recife | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
3 | Botafogo PB | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 8 |
4 | CRB | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 6 |
5 | Maranhao | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 5 |
6 | Vitoria | 1 | 1 | 2 | 2:4 | 4 |
7 | America RN | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
8 | River AC | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
Brazil Serie A
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Botafogo | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 9 |
2 | Atletico Mineiro | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 8 |
3 | Bragantino | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 8 |
4 | Athletico Paranaense | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5 | EC Bahia | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
6 | Internacional | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
7 | Cruzeiro | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 7 |
8 | Flamengo | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 7 |
9 | Gremio | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 6 |
10 | Criciuma | 1 | 2 | 0 | 6:2 | 5 |
11 | Fortaleza EC | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
12 | EC Juventude | 1 | 2 | 1 | 5:7 | 5 |
13 | Corinthians | 1 | 1 | 2 | 3:3 | 4 |
14 | Palmeiras | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
15 | Fluminense | 1 | 1 | 2 | 5:8 | 4 |
16 | Sao Paulo | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 3 |
17 | Vasco da Gama | 1 | 0 | 3 | 4:9 | 3 |
18 | Vitoria | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
19 | Atletico GO | 0 | 1 | 3 | 2:7 | 1 |
20 | Cuiaba | 0 | 0 | 3 | 0:8 | 0 |
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Botafogo | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2 | Athletico Paranaense | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
3 | Cruzeiro | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
4 | Gremio | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
5 | EC Bahia | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
5 | Bragantino | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
7 | Atletico Mineiro | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
8 | Corinthians | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
9 | EC Juventude | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
10 | Fluminense | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
11 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
12 | Flamengo | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
13 | Vasco da Gama | 1 | 0 | 1 | 2:5 | 3 |
14 | Fortaleza EC | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
15 | Criciuma | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
16 | Vitoria | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
17 | Palmeiras | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
18 | Sao Paulo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
19 | Cuiaba | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
20 | Atletico GO | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Criciuma | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
2 | Atletico Mineiro | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
3 | Flamengo | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4 | Sao Paulo | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
5 | Botafogo | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
6 | Fortaleza EC | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7 | Palmeiras | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8 | Internacional | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
9 | Bragantino | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
10 | EC Bahia | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
11 | Atletico GO | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
12 | Athletico Paranaense | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
13 | Cruzeiro | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
14 | EC Juventude | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 |
15 | Vasco da Gama | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
16 | Vitoria | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
16 | Gremio | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
18 | Corinthians | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
19 | Fluminense | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
20 | Cuiaba | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
Brazil Serie C
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Brasileiro Serie C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletic Club MG | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
1 | Ypiranga | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
3 | Volta Redonda | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
4 | Nautico | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
5 | Sao Bernardo SP | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
6 | Aparecidense | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
7 | AD Confianca | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7 | Botafogo PB | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7 | Figueirense | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
10 | Tombense MG | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
11 | Ferroviaria SP | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
12 | Ferroviario | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
13 | CSA | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
14 | Sampaio Correa | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
15 | ABC | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
16 | Londrina | 0 | 1 | 1 | 1:5 | 1 |
16 | Caxias RS | 0 | 1 | 1 | 1:5 | 1 |
18 | Floresta EC | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
19 | Sao Jose PA | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
20 | Clube Do Remo | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
Brasileiro Serie C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Bernardo SP | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2 | Athletic Club MG | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2 | Ypiranga | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4 | Aparecidense | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5 | Figueirense | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5 | Volta Redonda | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7 | Tombense MG | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8 | Ferroviario | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9 | AD Confianca | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Botafogo PB | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | CSA | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Ferroviaria SP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Nautico | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Sampaio Correa | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
15 | Clube Do Remo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15 | Sao Jose PA | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15 | Floresta EC | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
18 | ABC | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
19 | Londrina | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
19 | Caxias RS | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Brasileiro Serie C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletic Club MG | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
1 | Ypiranga | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
3 | Nautico | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4 | AD Confianca | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Botafogo PB | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Volta Redonda | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7 | Aparecidense | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8 | ABC | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8 | Ferroviaria SP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8 | Figueirense | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8 | Londrina | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8 | Sao Bernardo SP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8 | Caxias RS | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
14 | Ferroviario | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14 | Floresta EC | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16 | Sao Jose PA | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
17 | Tombense MG | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
18 | Clube Do Remo | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
18 | CSA | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
20 | Sampaio Correa | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 09-05 0:30 4202326 | ! Deportivo Pereira | !- | ! Fortaleza |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 80%10 75% |
0.75 - 0.90 | |
! 15-05 20:00 4202410 | ! Fortaleza | !- | ! Deportivo Pereira |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
80%10 - 70%10 75% |
0.90 - 0.75 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28-04-2024 22:00 | [12] Aguilas Doradas | 1 - 1 | Fortaleza [13] 1 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.10 - |
?
2.000
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
11-12
|
?-?
|
5-3
|
|
26-04-2024 1:00 | 4 Once Caldas | 0 - 1 | underdog Fortaleza 7 |
S: - 3.60 ?
K: ?3.75 - |
?
1.775
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
14-12
|
?-?
|
14-2
|
|
26-04-2024 0:00 | 4 Fortaleza | 4 - 2 | Boca Juniors 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.20 - |
?
1.925
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
18-16
|
?-?
|
5-7
|
|
22-04-2024 21:00 | 2 [11] Fortaleza | 0 - 2 | underdog Atletico Bucaramanga [3] 4 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.50 - |
?
2.100
|
- ?
|
?
1.900, 1.900
|
?-?
|
13-9
|
?-?
|
7-1
|
|
18-04-2024 21:00 | 2 [5] La Equidad | 0 - 0 | Fortaleza [10] 1 1 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.20 - |
?
1.875
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
15-11
|
?-?
|
6-5
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | Leonardo Pico | 1991-10-04 | Midfielder | 177 | 77 | Right | |
9 | Jesus David Arrieta Farak | 1991-01-10 | Forward | 180 | 80 | Right | |
16 | Cesar Augusto Hinestroza Lozano | 1989-11-20 | Defender | 172 | 71 | Left | |
26 | Ivan Anderson | 1997-11-24 | Defender | 175 | 68 | - | |
30 | Adrian Parra | 1997-01-16 | - | 178 | - | - | |
18 | Hayen Palacios | 1999-09-08 | Midfielder | 181 | - | Right | |
6 | Yesid Diaz | 1997-07-24 | Midfielder | - | - | - | |
19 | Alejandro Moralez | 2001-04-19 | Defender | 190 | - | - | |
10 | Sebastian Navarro | 2000-07-15 | Defender | 187 | - | Right | |
32 | Roger Murillo | 2002-03-17 | Forward | 183 | 76 | - | |
1 | Juan Diego Castillo Reyes | 2003-01-13 | - | 190 | - | - | |
3 | Daniel Alejandro Rivera Garzon | 1999-02-28 | - | - | - | - | |
6 | Kevin Felipe Castro Cardenas | 1999-02-01 | - | - | - | - | |
13 | Ronaldo Ismael Pajaro Beltran | 2002-02-18 | - | - | - | - | |
8 | Kevin Padilla | 2001-04-27 | - | 176 | - | - | |
27 | Yeiner Stiwar Londono Renteria | 2000-11-10 | - | - | - | - | |
12 | Jordan Javier García Bonnet | 2005-06-20 | - | - | - | - | |
80 | Juan Castillo | 2002-10-03 | - | - | - | - | |
33 | Joyce Esteban Ossa Rios | 1998-05-14 | - | 184 | - | Left | |
- | Juan Pertuz | 2004-09-04 | - | - | - | - | |
11 | Nicolas Santiago Rodriguez Calderon | 2004-04-25 | - | - | - | - | |
28 | Jose Eduard Guzman Granados | 2004-01-15 | - | - | - | - | |
17 | Kevin Adrian Balanta Carabali | 2004-07-17 | - | - | - | - | |
25 | David Jeronomio Barrera Ramirez | 2004-08-04 | - | - | - | Right | |
- | Jose Luis Garcia Barbaran | 2004-04-08 | - | - | - | - | |
22 | Marlon Florez | 2004-02-10 | - | - | - | - | |
4 | Juan David Pertuz Mojica | 2004-09-04 | - | - | - | - | |
21 | Cristian Camilo Berrio Gonzalez | 2003-11-09 | - | - | - | - | |
24 | Jhonier Steven Salas Angulo | 2003-10-08 | - | - | - | - | |
23 | Juan Jose Guevara Possu | 2001-06-27 | - | - | - | - | |
22 | Michael Yesid Barragan Gracia | 2004-05-29 | - | - | - | - | |
- | Jeirye Stevens Caicedo Hurtado | 2004-03-16 | - | - | - | - |