Portugal Campeonato Nacional

[9] Beira Mar 1
1 Cinfaes [5]

Round: 23
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
01-12-2025 19:00 2 Cinfaes 2 - 0 Beira Mar 2
0%
-
-
-
?-?
0-0
?-?
0-2
Ανοίξτε μία σελίδα
29-11-2025 18:00 1 Cinfaes 1 - 0 Beira Mar 1
S: - 3.00 ?
K: -
0%
?
2.000
-
?
-
?-?

4-7

?-?

0-1

Ανοίξτε μία σελίδα
16-02-2025 15:00 2 [9] Beira Mar 0 - 1 Cinfaes [5] 3
S: - 3.00 ?
K: ?3.00 -
8%
?
1.775
-
?
?
1.825, 1.975
?-?

10-6

?-?

7-2

Ανοίξτε μία σελίδα
06-10-2024 14:00 4 [6] Cinfaes 2 - 2 Beira Mar [3] 2
S: - 3.00 ?
K: ?3.10 -
18%
?
1.850
-
?
?
1.850, 1.950
?-?

12-14

?-?

5-2

Ανοίξτε μία σελίδα
Beira Mar Cinfaes
97 - 2nd Yellow Card - Beira Mar
Goal 95 - 2nd Goal - Beira Mar
95 - 1st Yellow Card - Beira Mar
Corner 82 - 14th Corner - Beira Mar
Corner 81 - 13th Corner - Beira Mar
Corner 77 - 12th Corner - Beira Mar
Corner 76 - 11th Corner - Beira Mar
Corner 72 - 10th Corner - Beira Mar
Corner 65 - 9th Corner - Cinfaes
Corner 64 - 8th Corner - Cinfaes
Corner 56 - 7th Corner - Cinfaes
Corner 42 - 6th Corner - Cinfaes
Corner 41 - 5th Corner - Cinfaes
Goal 18 - 1st Goal - Cinfaes
Corner 13 - 4th Corner - Cinfaes
Corner 11 - 3rd Corner - Beira Mar
Corner 8 - 2nd Corner - Beira Mar
Corner 8 - 1st Corner - Beira Mar
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Γκολ
Beira Mar 8 2 0 0 4 94 1
Cinfaes 6 0 0 0 4 99 1
62%
Κατοχή
38%
9
Σουτ στο τέρμα
2
6
Σουτ εκτός τέρματος
0
137
Επιθέσεις
104
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
17:01 - 1x2: 21.000 1.015 21.000
16:57 - Asian Handicap: (0) 1.175, 4.800
16:58 - Goal Line: (1.5) 10.500, 1.055
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 3 2 0 0 1 1
Cinfaes 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
42
Επιθέσεις
14
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 3 0 0 0 1 0
Cinfaes 3 0 0 0 0 1
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
2
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
55
Επιθέσεις
61
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 5 2 0 0 3 1
Cinfaes 3 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
5
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
82
Επιθέσεις
43
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 0 2 0 0 0 1
Cinfaes 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
21
Επιθέσεις
8
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 1 2 0 0 1 1
Cinfaes 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
31
Επιθέσεις
13
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 3 2 0 0 1 1
Cinfaes 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
42
Επιθέσεις
14
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 5 2 0 0 1 1
Cinfaes 0 0 0 0 3 0
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
48
Επιθέσεις
18
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 5 2 0 0 1 1
Cinfaes 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
52
Επιθέσεις
21
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Beira Mar 0 0 0 0 0 0
Cinfaes 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
0
Επιθέσεις
0
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
17:01 - 1x2: 21.000 1.015 21.000
16:57 - Asian Handicap: (0) 1.175, 4.800
16:58 - Goal Line: (1.5) 10.500, 1.055

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

Beira Mar vs Cinfaes Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Portugal Campeonato Nacional

Campeonato de Portugal 26/27, Group D

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Imortal DC 2 0 0 6:0 6
2 SU Sintrense 1 1 0 6:2 4
3 Serpa 1 0 0 4:2 3
4 Amora 1 0 0 3:1 3
5 Juventude de Evora 1 0 0 3:2 3
6 GD Portel 0 2 0 4:4 2
7 GD Lagoa 0 1 1 1:2 1
8 SC Mineiro Aljustrelense 0 1 1 1:5 1
9 Alcochetense 0 1 1 4:5 1
10 Juventude Desportiva Lajense 0 0 0 0:0 0
10 Real Sport Clube Queluz 0 0 0 0:0 0
10 Santa Clara Azores B 0 0 0 0:0 0
13 Vitoria Setubal 0 0 2 3:7 0
14 SU 1 Dezembro 0 0 1 0:5 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group C

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Mortagua FC 2 0 0 6:2 6
2 UD da Serra 2 0 0 4:2 6
3 Fatima 1 1 0 6:1 4
4 O Elvas 1 1 0 2:1 4
5 Naval 1893 1 0 1 5:3 3
6 Oliveira Hospital 1 0 1 4:4 3
7 Benfica e Castelo Branco 1 0 1 4:6 3
8 CF Os Marialvas 1 0 1 2:2 3
9 AD Nogueirense 0 2 0 4:4 2
10 Fazendense 0 1 0 3:3 1
11 Sertanense 0 1 1 2:4 1
12 Alverca B 0 0 1 1:2 0
13 GD Os Nazarenos 0 0 2 1:4 0
14 AT Malveira 0 0 2 0:6 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group B

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 AD Ovarense 2 0 0 3:0 6
2 AD Machico 1 1 0 2:0 4
3 AD Camacha 1 1 0 3:2 4
4 Florgrade FC 1 1 0 2:1 4
5 Cinfaes 1 0 0 2:0 3
6 FC Alpendorada 1 0 1 2:2 3
7 AD Castro Daire 1 0 1 1:2 3
8 AD Sanjoanense 0 2 0 2:2 2
8 Salgueiros 0 2 0 2:2 2
10 Estrela da Calheta FC 0 1 0 0:0 1
11 Uniao de Lamas 0 1 1 1:2 1
12 Beira Mar 0 1 1 1:3 1
13 Guarda Desportiva 0 0 2 0:2 0
14 UD Sousense 0 0 2 0:3 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group A

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 FC Tirsense 2 0 0 4:0 6
2 Limianos 1 1 0 4:2 4
3 Vila Mea 1 1 0 3:2 4
4 Montalegre 1 1 0 2:0 4
5 Braganca 1 1 0 3:2 4
6 Braga B 1 1 0 2:1 4
7 CD Celoricense 1 1 0 1:0 4
8 AD Ponte da Barca 1 0 1 2:2 3
9 SC Maria da Fonte 1 0 1 1:1 3
10 Chaves B 1 0 1 2:3 3
11 Maia Lidador 0 0 2 1:3 0
12 Rebordosa 0 0 2 0:2 0
13 Brito SC 0 0 2 2:5 0
14 Futebol Clube de Vinhais 0 0 2 0:4 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group D

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Imortal DC 2 0 0 6:0 6
2 SU Sintrense 1 0 0 4:0 3
3 Serpa 1 0 0 4:2 3
4 Juventude de Evora 1 0 0 3:2 3
5 Alcochetense 0 1 0 2:2 1
6 GD Portel 0 1 0 2:2 1
7 SC Mineiro Aljustrelense 0 1 0 1:1 1
8 SU 1 Dezembro 0 0 0 0:0 0
8 Amora 0 0 0 0:0 0
8 GD Lagoa 0 0 0 0:0 0
8 Juventude Desportiva Lajense 0 0 0 0:0 0
8 Real Sport Clube Queluz 0 0 0 0:0 0
8 Santa Clara Azores B 0 0 0 0:0 0
14 Vitoria Setubal 0 0 1 1:3 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group C

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Fatima 1 0 0 5:0 3
2 Mortagua FC 1 0 0 3:1 3
3 UD da Serra 1 0 0 2:1 3
4 Fazendense 0 1 0 3:3 1
5 AD Nogueirense 0 1 0 1:1 1
5 O Elvas 0 1 0 1:1 1
7 Alverca B 0 0 0 0:0 0
8 Naval 1893 0 0 1 1:2 0
9 GD Os Nazarenos 0 0 1 0:1 0
10 Sertanense 0 0 1 1:3 0
11 Oliveira Hospital 0 0 1 2:3 0
12 CF Os Marialvas 0 0 1 1:2 0
13 AT Malveira 0 0 1 0:1 0
14 Benfica e Castelo Branco 0 0 1 1:4 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group B

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Cinfaes 1 0 0 2:0 3
2 AD Ovarense 1 0 0 1:0 3
2 Florgrade FC 1 0 0 1:0 3
4 AD Camacha 0 1 0 1:1 1
4 Salgueiros 0 1 0 1:1 1
6 AD Sanjoanense 0 1 0 1:1 1
6 Uniao de Lamas 0 1 0 1:1 1
8 AD Machico 0 1 0 0:0 1
9 Estrela da Calheta FC 0 0 0 0:0 0
10 FC Alpendorada 0 0 1 1:2 0
11 AD Castro Daire 0 0 1 0:2 0
11 Beira Mar 0 0 1 0:2 0
13 Guarda Desportiva 0 0 1 0:1 0
13 UD Sousense 0 0 1 0:1 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group A

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Limianos 1 0 0 3:1 3
2 FC Tirsense 1 0 0 3:0 3
3 Montalegre 1 0 0 2:0 3
4 Braga B 1 0 0 2:1 3
5 Chaves B 1 0 0 1:0 3
6 Vila Mea 0 1 0 1:1 1
7 CD Celoricense 0 1 0 0:0 1
7 Braganca 0 1 0 0:0 1
9 Brito SC 0 0 1 2:3 0
10 AD Ponte da Barca 0 0 1 1:2 0
11 Rebordosa 0 0 1 0:1 0
11 SC Maria da Fonte 0 0 1 0:1 0
13 Futebol Clube de Vinhais 0 0 1 0:1 0
13 Maia Lidador 0 0 1 0:1 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group D

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Amora 1 0 0 3:1 3
2 SU Sintrense 0 1 0 2:2 1
3 GD Portel 0 1 0 2:2 1
4 GD Lagoa 0 1 1 1:2 1
5 Serpa 0 0 0 0:0 0
5 Imortal DC 0 0 0 0:0 0
5 Juventude Desportiva Lajense 0 0 0 0:0 0
5 Juventude de Evora 0 0 0 0:0 0
5 Real Sport Clube Queluz 0 0 0 0:0 0
5 Santa Clara Azores B 0 0 0 0:0 0
11 SC Mineiro Aljustrelense 0 0 1 0:4 0
12 Alcochetense 0 0 1 2:3 0
13 Vitoria Setubal 0 0 1 2:4 0
14 SU 1 Dezembro 0 0 1 0:5 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group C

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Naval 1893 1 0 0 4:1 3
2 Benfica e Castelo Branco 1 0 0 3:2 3
3 Oliveira Hospital 1 0 0 2:1 3
3 UD da Serra 1 0 0 2:1 3
5 Mortagua FC 1 0 0 3:1 3
6 O Elvas 1 0 0 1:0 3
6 CF Os Marialvas 1 0 0 1:0 3
8 Sertanense 0 1 0 1:1 1
9 AD Nogueirense 0 1 0 3:3 1
10 Fatima 0 1 0 1:1 1
11 Fazendense 0 0 0 0:0 0
12 Alverca B 0 0 1 1:2 0
13 GD Os Nazarenos 0 0 1 1:3 0
14 AT Malveira 0 0 1 0:5 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group B

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 AD Ovarense 1 0 0 2:0 3
2 AD Camacha 1 0 0 2:1 3
3 AD Machico 1 0 0 2:0 3
4 AD Castro Daire 1 0 0 1:0 3
4 FC Alpendorada 1 0 0 1:0 3
6 AD Sanjoanense 0 1 0 1:1 1
6 Beira Mar 0 1 0 1:1 1
8 Florgrade FC 0 1 0 1:1 1
8 Salgueiros 0 1 0 1:1 1
10 Estrela da Calheta FC 0 1 0 0:0 1
11 Cinfaes 0 0 0 0:0 0
12 Uniao de Lamas 0 0 1 0:1 0
12 Guarda Desportiva 0 0 1 0:1 0
14 UD Sousense 0 0 1 0:2 0

Campeonato de Portugal 26/27, Group A

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Vila Mea 1 0 0 2:1 3
2 CD Celoricense 1 0 0 1:0 3
3 Braganca 1 0 0 3:2 3
4 AD Ponte da Barca 1 0 0 1:0 3
4 FC Tirsense 1 0 0 1:0 3
4 SC Maria da Fonte 1 0 0 1:0 3
7 Limianos 0 1 0 1:1 1
8 Montalegre 0 1 0 0:0 1
8 Braga B 0 1 0 0:0 1
10 Maia Lidador 0 0 1 1:2 0
11 Chaves B 0 0 1 1:3 0
12 Brito SC 0 0 1 0:2 0
13 Futebol Clube de Vinhais 0 0 1 0:3 0
14 Rebordosa 0 0 1 0:1 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

Beira Mar Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Cinfaes Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]