Castro
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Spain Tercera Group 1
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergantinos | 20 | 10 | 2 | 47:18 | 70 |
2 | Gran Pena | 14 | 15 | 3 | 46:30 | 57 |
3 | Arosa | 14 | 12 | 6 | 36:21 | 54 |
4 | UD Ourense | 14 | 9 | 9 | 44:34 | 51 |
5 | SD Sarriana | 14 | 8 | 10 | 42:29 | 50 |
6 | Atletico Arteixo | 11 | 14 | 7 | 45:35 | 47 |
7 | Alondras | 10 | 13 | 9 | 37:34 | 43 |
8 | Silva SD | 11 | 10 | 11 | 35:32 | 43 |
9 | Polvorin | 11 | 10 | 11 | 32:32 | 43 |
10 | CD Estradense | 10 | 12 | 10 | 29:30 | 42 |
11 | Viveiro CF | 11 | 7 | 14 | 37:41 | 40 |
12 | Betanzos | 9 | 12 | 11 | 34:31 | 39 |
13 | Somozas | 10 | 9 | 13 | 38:39 | 39 |
14 | Rapido Bouzas | 10 | 9 | 13 | 33:38 | 39 |
15 | UD Barbadas | 8 | 14 | 10 | 30:34 | 38 |
16 | UD Paiosaco | 9 | 11 | 12 | 29:39 | 38 |
17 | Pontevedra B | 6 | 5 | 21 | 25:61 | 23 |
18 | CSD Arzua | 3 | 6 | 23 | 23:64 | 15 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergantinos | 8 | 8 | 0 | 22:5 | 32 |
2 | Arosa | 8 | 5 | 3 | 17:7 | 29 |
3 | Gran Pena | 7 | 7 | 2 | 31:24 | 28 |
4 | UD Ourense | 7 | 6 | 3 | 26:17 | 27 |
5 | Alondras | 6 | 7 | 3 | 18:14 | 25 |
6 | Betanzos | 6 | 6 | 4 | 19:13 | 24 |
7 | Somozas | 6 | 5 | 5 | 23:18 | 23 |
8 | Polvorin | 6 | 5 | 5 | 20:16 | 23 |
9 | CD Estradense | 5 | 7 | 4 | 15:15 | 22 |
10 | Atletico Arteixo | 4 | 9 | 3 | 22:18 | 21 |
11 | SD Sarriana | 6 | 3 | 7 | 21:18 | 21 |
12 | UD Barbadas | 5 | 6 | 5 | 16:16 | 21 |
13 | Viveiro CF | 6 | 1 | 9 | 20:20 | 19 |
14 | Silva SD | 5 | 4 | 7 | 10:13 | 19 |
15 | Rapido Bouzas | 5 | 4 | 7 | 16:20 | 19 |
16 | Pontevedra B | 5 | 1 | 10 | 13:24 | 16 |
17 | UD Paiosaco | 3 | 6 | 7 | 12:19 | 15 |
18 | CSD Arzua | 2 | 3 | 11 | 16:28 | 9 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergantinos | 12 | 2 | 2 | 25:13 | 38 |
2 | SD Sarriana | 8 | 5 | 3 | 21:11 | 29 |
3 | Gran Pena | 7 | 8 | 1 | 15:6 | 29 |
4 | Atletico Arteixo | 7 | 5 | 4 | 23:17 | 26 |
5 | Arosa | 6 | 7 | 3 | 19:14 | 25 |
6 | Silva SD | 6 | 6 | 4 | 25:19 | 24 |
7 | UD Ourense | 7 | 3 | 6 | 18:17 | 24 |
8 | UD Paiosaco | 6 | 5 | 5 | 17:20 | 23 |
9 | Viveiro CF | 5 | 6 | 5 | 17:21 | 21 |
10 | Rapido Bouzas | 5 | 5 | 6 | 17:18 | 20 |
11 | CD Estradense | 5 | 5 | 6 | 14:15 | 20 |
12 | Polvorin | 5 | 5 | 6 | 12:16 | 20 |
13 | Alondras | 4 | 6 | 6 | 19:20 | 18 |
14 | UD Barbadas | 3 | 8 | 5 | 14:18 | 17 |
15 | Somozas | 4 | 4 | 8 | 15:21 | 16 |
16 | Betanzos | 3 | 6 | 7 | 15:18 | 15 |
17 | Pontevedra B | 1 | 4 | 11 | 12:37 | 7 |
18 | CSD Arzua | 1 | 3 | 12 | 7:36 | 6 |
Spain Tercera Group 3
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Escobedo | 19 | 4 | 8 | 54:28 | 61 |
2 | Laredo | 17 | 7 | 7 | 44:18 | 58 |
3 | SD Torina | 16 | 9 | 6 | 44:36 | 57 |
4 | Tropezon | 14 | 10 | 8 | 46:36 | 52 |
5 | At. Albericia | 15 | 6 | 10 | 51:37 | 51 |
6 | CD Bezana | 15 | 5 | 11 | 45:38 | 50 |
7 | Vimenor | 14 | 6 | 11 | 37:32 | 48 |
8 | Castro | 15 | 3 | 14 | 37:39 | 48 |
9 | CD Guarnizo | 12 | 9 | 10 | 32:26 | 45 |
10 | Siete Villas | 11 | 9 | 12 | 49:43 | 42 |
11 | CD Colindres | 13 | 3 | 16 | 35:39 | 42 |
12 | Naval | 9 | 14 | 8 | 36:33 | 41 |
13 | UD Samano | 11 | 6 | 14 | 38:40 | 39 |
14 | SD Revilla | 10 | 8 | 13 | 37:48 | 38 |
15 | CD Atletico Mineros Reocin | 8 | 7 | 16 | 33:60 | 31 |
16 | UC Cartes | 8 | 6 | 17 | 29:45 | 30 |
17 | Solares | 8 | 6 | 18 | 28:48 | 30 |
18 | Velarde | 3 | 10 | 19 | 29:58 | 19 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SD Torina | 12 | 3 | 1 | 30:17 | 39 |
2 | Escobedo | 12 | 1 | 3 | 35:15 | 37 |
3 | Castro | 11 | 2 | 3 | 26:12 | 35 |
4 | Laredo | 10 | 4 | 2 | 25:10 | 34 |
5 | Vimenor | 10 | 2 | 4 | 26:14 | 32 |
6 | CD Guarnizo | 7 | 4 | 4 | 13:8 | 25 |
7 | CD Bezana | 8 | 1 | 6 | 19:15 | 25 |
8 | UD Samano | 8 | 1 | 6 | 21:19 | 25 |
9 | SD Revilla | 7 | 4 | 5 | 17:16 | 25 |
10 | At. Albericia | 7 | 3 | 5 | 28:20 | 24 |
11 | Tropezon | 6 | 6 | 4 | 25:17 | 24 |
12 | Siete Villas | 6 | 6 | 4 | 29:23 | 24 |
13 | UC Cartes | 6 | 3 | 6 | 16:16 | 21 |
14 | CD Colindres | 6 | 2 | 8 | 14:16 | 20 |
15 | Naval | 4 | 7 | 4 | 21:17 | 19 |
16 | CD Atletico Mineros Reocin | 4 | 5 | 7 | 20:35 | 17 |
17 | Solares | 4 | 4 | 8 | 11:18 | 16 |
18 | Velarde | 2 | 6 | 8 | 16:24 | 12 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tropezon | 8 | 4 | 4 | 21:19 | 28 |
2 | At. Albericia | 8 | 3 | 5 | 23:17 | 27 |
3 | CD Bezana | 7 | 4 | 5 | 26:23 | 25 |
4 | Laredo | 7 | 3 | 5 | 19:8 | 24 |
5 | Escobedo | 7 | 3 | 5 | 19:13 | 24 |
6 | Naval | 5 | 7 | 4 | 15:16 | 22 |
7 | CD Colindres | 7 | 1 | 8 | 21:23 | 22 |
8 | CD Guarnizo | 5 | 5 | 6 | 19:18 | 20 |
9 | Siete Villas | 5 | 3 | 8 | 20:20 | 18 |
10 | SD Torina | 4 | 6 | 5 | 14:19 | 18 |
11 | Vimenor | 4 | 4 | 7 | 11:18 | 16 |
12 | UD Samano | 3 | 5 | 8 | 17:21 | 14 |
13 | CD Atletico Mineros Reocin | 4 | 2 | 9 | 13:25 | 14 |
14 | Solares | 4 | 2 | 10 | 17:30 | 14 |
15 | SD Revilla | 3 | 4 | 8 | 20:32 | 13 |
16 | Castro | 4 | 1 | 11 | 11:27 | 13 |
17 | UC Cartes | 2 | 3 | 11 | 13:29 | 9 |
18 | Velarde | 1 | 4 | 11 | 13:34 | 7 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01-05-2024 15:00 | 1 Castro | 1 - 0 | CD Colindres 3 |
|
-
|
-
|
-
|
?-?
|
0-0
|
?-?
|
7-4
|
|
27-04-2024 16:15 | 5 [14] SD Revilla | 1 - 0 | Castro [9] 2 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.40 - |
?
1.750
|
- ?
|
-
|
?-?
|
10-13
|
?-?
|
4-2
|
|
21-04-2024 15:00 | 2 [9] Castro | 3 - 0 | CD Bezana [4] 5 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.50 - |
?
1.900
|
- ?
|
-
|
?-?
|
8-6
|
?-?
|
7-4
|
|
28-03-2024 16:00 | 1 [8] Castro | 2 - 1 | At. Albericia [4] 2 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.25 - |
?
1.900
|
- ?
|
-
|
?-?
|
12-4
|
?-?
|
5-2
|
|
17-03-2024 16:00 | 3 [8] Castro | 1 - 0 | UD Samano [14] 3 4 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.40 - |
?
2.025
|
- ?
|
-
|
?-?
|
7-5
|
?-?
|
4-4
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση