T.N.S.
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Wales Premier League
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penybont | 14 | 7 | 11 | 46:37 | 46 |
2 | Haverfordwest County | 11 | 10 | 11 | 39:40 | 43 |
3 | Barry Town | 7 | 11 | 14 | 36:54 | 32 |
4 | Aberystwyth | 7 | 6 | 19 | 27:57 | 27 |
5 | Pontypridd Town | 8 | 7 | 17 | 23:41 | 25 |
6 | Colwyn Bay | 7 | 4 | 21 | 34:66 | 25 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | T.N.S. | 30 | 2 | 0 | 117:18 | 92 |
2 | Connah's Quay | 18 | 5 | 9 | 70:43 | 59 |
3 | Bala Town | 13 | 12 | 7 | 38:31 | 51 |
4 | Newtown | 13 | 5 | 14 | 49:46 | 44 |
5 | Caernarfon Town | 11 | 8 | 13 | 52:70 | 41 |
6 | Cardiff MU | 10 | 9 | 13 | 35:63 | 39 |
Cymru Premier
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | T.N.S. | 20 | 2 | 0 | 77:14 | 62 |
2 | Connah's Quay | 15 | 2 | 5 | 59:29 | 47 |
3 | Bala Town | 10 | 7 | 5 | 25:20 | 37 |
4 | Cardiff MU | 9 | 7 | 6 | 28:39 | 34 |
5 | Newtown | 10 | 3 | 9 | 35:31 | 33 |
6 | Caernarfon Town | 9 | 4 | 9 | 40:41 | 31 |
7 | Haverfordwest County | 7 | 7 | 8 | 29:33 | 28 |
8 | Penybont | 8 | 4 | 10 | 28:32 | 25 |
9 | Barry Town | 6 | 5 | 11 | 27:41 | 23 |
10 | Aberystwyth | 4 | 3 | 15 | 18:46 | 15 |
11 | Colwyn Bay | 4 | 2 | 16 | 27:49 | 14 |
12 | Pontypridd Town | 5 | 4 | 13 | 13:31 | 13 |
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haverfordwest County | 7 | 4 | 5 | 26:19 | 25 |
2 | Penybont | 6 | 4 | 6 | 18:17 | 22 |
3 | Barry Town | 4 | 7 | 5 | 20:25 | 19 |
4 | Pontypridd Town | 4 | 4 | 8 | 12:18 | 16 |
5 | Colwyn Bay | 4 | 2 | 10 | 20:29 | 14 |
6 | Aberystwyth | 3 | 3 | 10 | 16:26 | 12 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | T.N.S. | 15 | 1 | 0 | 67:10 | 46 |
2 | Connah's Quay | 9 | 4 | 3 | 39:20 | 31 |
3 | Bala Town | 7 | 6 | 3 | 15:10 | 27 |
4 | Newtown | 8 | 2 | 6 | 29:21 | 26 |
5 | Caernarfon Town | 7 | 2 | 7 | 26:32 | 23 |
6 | Cardiff MU | 6 | 4 | 6 | 21:30 | 22 |
Cymru Premier
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | T.N.S. | 10 | 1 | 0 | 47:8 | 31 |
2 | Connah's Quay | 8 | 1 | 2 | 35:13 | 25 |
3 | Bala Town | 6 | 3 | 2 | 11:6 | 21 |
4 | Cardiff MU | 6 | 3 | 2 | 18:16 | 21 |
5 | Newtown | 6 | 2 | 3 | 19:12 | 20 |
6 | Caernarfon Town | 5 | 1 | 5 | 19:19 | 16 |
7 | Haverfordwest County | 4 | 3 | 4 | 18:15 | 15 |
8 | Penybont | 4 | 2 | 5 | 9:13 | 14 |
9 | Barry Town | 3 | 4 | 4 | 16:19 | 13 |
10 | Pontypridd Town | 3 | 2 | 6 | 7:13 | 11 |
11 | Colwyn Bay | 2 | 1 | 8 | 16:25 | 7 |
12 | Aberystwyth | 1 | 2 | 8 | 11:21 | 5 |
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penybont | 8 | 3 | 5 | 28:20 | 27 |
2 | Haverfordwest County | 4 | 6 | 6 | 13:21 | 18 |
3 | Pontypridd Town | 4 | 3 | 9 | 11:23 | 15 |
4 | Aberystwyth | 4 | 3 | 9 | 11:31 | 15 |
5 | Barry Town | 3 | 4 | 9 | 16:29 | 13 |
6 | Colwyn Bay | 3 | 2 | 11 | 14:37 | 11 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | T.N.S. | 15 | 1 | 0 | 50:8 | 46 |
2 | Connah's Quay | 9 | 1 | 6 | 31:23 | 28 |
3 | Bala Town | 6 | 6 | 4 | 23:21 | 24 |
4 | Newtown | 5 | 3 | 8 | 20:25 | 18 |
5 | Caernarfon Town | 4 | 6 | 6 | 26:38 | 18 |
6 | Cardiff MU | 4 | 5 | 7 | 14:33 | 17 |
Cymru Premier
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | T.N.S. | 10 | 1 | 0 | 30:6 | 31 |
2 | Connah's Quay | 7 | 1 | 3 | 24:16 | 22 |
3 | Bala Town | 4 | 4 | 3 | 14:14 | 16 |
4 | Caernarfon Town | 4 | 3 | 4 | 21:22 | 15 |
5 | Penybont | 4 | 2 | 5 | 19:19 | 14 |
6 | Newtown | 4 | 1 | 6 | 16:19 | 13 |
7 | Haverfordwest County | 3 | 4 | 4 | 11:18 | 13 |
8 | Cardiff MU | 3 | 4 | 4 | 10:23 | 13 |
9 | Barry Town | 3 | 1 | 7 | 11:22 | 10 |
10 | Aberystwyth | 3 | 1 | 7 | 7:25 | 10 |
11 | Pontypridd Town | 2 | 2 | 7 | 6:18 | 8 |
12 | Colwyn Bay | 2 | 1 | 8 | 11:24 | 7 |
UEFA Europa Conference League Qualifying
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
2 | Basel | 3 | 2 | 1 | 11:9 | 11 |
3 | Pyunik Yerevan | 2 | 0 | 4 | 8:9 | 6 |
4 | FK Zalgiris Vilnius | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sivasspor | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 11 |
2 | CFR Cluj | 3 | 1 | 2 | 5:5 | 10 |
3 | Slavia Prague | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4 | KF Ballkani | 1 | 1 | 4 | 8:11 | 4 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden | 5 | 1 | 0 | 12:6 | 16 |
2 | Gent | 2 | 2 | 2 | 10:6 | 8 |
3 | Molde | 2 | 1 | 3 | 9:10 | 7 |
4 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 4 | 1:10 | 2 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZ | 5 | 0 | 1 | 12:6 | 15 |
2 | Dnipro-1 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 10 |
3 | Apollon Limassol | 2 | 1 | 3 | 5:7 | 7 |
4 | FC Vaduz | 0 | 2 | 4 | 5:11 | 2 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nice | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 9 |
2 | Partizan Belgrade | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 9 |
3 | Cologne | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 |
4 | Slovacko | 1 | 2 | 3 | 8:11 | 5 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 13 |
2 | Lech Poznan | 2 | 3 | 1 | 12:7 | 9 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 1 | 4 | 1 | 8:5 | 7 |
4 | FK Austria Vienna | 0 | 2 | 4 | 2:15 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | West Ham | 6 | 0 | 0 | 13:4 | 18 |
2 | Anderlecht | 2 | 2 | 2 | 6:5 | 8 |
3 | Silkeborg IF | 2 | 0 | 4 | 12:7 | 6 |
4 | FCSB | 0 | 2 | 4 | 3:18 | 2 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Istanbul Basaksehir | 4 | 1 | 1 | 14:3 | 13 |
2 | Fiorentina | 4 | 1 | 1 | 14:6 | 13 |
3 | Hearts | 2 | 0 | 4 | 6:16 | 6 |
4 | Rigas FS | 0 | 2 | 4 | 2:11 | 2 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
2 | Basel | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
3 | Pyunik Yerevan | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
4 | FK Zalgiris Vilnius | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CFR Cluj | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
2 | Sivasspor | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 4 |
3 | Slavia Prague | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4 | KF Ballkani | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 9 |
2 | Gent | 2 | 0 | 1 | 7:1 | 6 |
3 | Molde | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
4 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZ | 3 | 0 | 0 | 9:4 | 9 |
2 | Apollon Limassol | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 6 |
3 | Dnipro-1 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | FC Vaduz | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partizan Belgrade | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
2 | Cologne | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
3 | Nice | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4 | Slovacko | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lech Poznan | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 7 |
2 | Villarreal | 2 | 1 | 0 | 11:5 | 7 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 1 | 1 | 1 | 6:3 | 4 |
4 | FK Austria Vienna | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | West Ham | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2 | Anderlecht | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Silkeborg IF | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 3 |
4 | FCSB | 0 | 1 | 2 | 0:8 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Istanbul Basaksehir | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Fiorentina | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
3 | Hearts | 1 | 0 | 2 | 2:8 | 3 |
4 | Rigas FS | 0 | 1 | 2 | 0:5 | 1 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2 | Basel | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 7 |
3 | Pyunik Yerevan | 0 | 0 | 3 | 3:7 | 0 |
4 | FK Zalgiris Vilnius | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sivasspor | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2 | CFR Cluj | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
3 | Slavia Prague | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
4 | KF Ballkani | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2 | Molde | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
3 | Gent | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 |
4 | Shamrock Rovers | 0 | 0 | 3 | 0:7 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZ | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
2 | Dnipro-1 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
3 | Apollon Limassol | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
4 | FC Vaduz | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nice | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
2 | Partizan Belgrade | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
3 | Cologne | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
4 | Slovacko | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 2 | 0 | 1 | 3:4 | 6 |
2 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
3 | Lech Poznan | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
4 | FK Austria Vienna | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | West Ham | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
2 | Anderlecht | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
3 | Silkeborg IF | 1 | 0 | 2 | 5:2 | 3 |
4 | FCSB | 0 | 1 | 2 | 3:10 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
2 | Istanbul Basaksehir | 1 | 1 | 1 | 5:2 | 4 |
3 | Hearts | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
4 | Rigas FS | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 05-07 18:00 4265127 | ! T.N.S. | !- | ! Vauxhall Motors |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
90%10 - 60%5 75% |
1.95 - 0.65 | |
! 09-07 18:00 4280237 | ! T.N.S. | !- | ! FK Decic Tuzi |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
90%10 - 70%10 80% |
1.95 - 1.45 | |
! 16-07 19:00 4280269 | ! FK Decic Tuzi | !- | ! T.N.S. |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 90%10 80% |
1.45 - 1.95 | |
! 02-08 16:00 4280429 | ! T.N.S. | !- | ! Flint Town Utd |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
90%10 - 100%10 95% |
1.95 - 0.85 | |
! 11-08 13:30 4280526 | ! T.N.S. | !- | ! Caernarfon Town |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
90%10 - 80%10 85% |
1.95 - 1.60 | |
! 16-08 18:45 4280547 | ! Flint Town Utd | !- | ! T.N.S. |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
100%10 - 90%10 95% |
0.85 - 1.95 | |
! 23-08 18:45 4282077 | ! Connah's Quay | !- | ! T.N.S. |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
40%10 - 90%10 65% |
0.85 - 1.95 | |
! 26-08 13:30 4287843 | ! T.N.S. | !- | ! Briton Ferry |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
90%10 - 70%10 80% |
1.95 - 1.30 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27-06-2024 18:00 | Cliftonville | 1 - 5 | T.N.S. 1 |
S: - 4.00 ?
K: ?3.50 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
6-18
|
?-?
|
4-6
|
|
25-06-2024 18:30 | Ballyclare Comrades | 2 - 3 | T.N.S. |
S: - 12.00 ?
K: ?21.00 - |
?
2.050
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
9-17
|
?-?
|
1-3
|
|
18-06-2024 18:30 | T.N.S. | 7 - 0 | Caernarfon Town |
S: - 7.00 ?
K: ?7.50 - |
?
2.000
|
- ?
|
-
|
?-?
|
27-2
|
?-?
|
8-0
|
|
28-04-2024 16:25 | 2 underdog Connah's Quay | 2 - 1 | T.N.S. 3 |
S: - 6.00 ?
K: ?5.50 - |
?
2.025
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
8-16
|
?-?
|
1-8
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Jonathan Joseph Routledge | 1989-11-23 | Midfielder | 181 | 86 | Right | |
3 | Chris Marriott | 1989-09-24 | Defender | 176 | 70 | Left | |
12 | Blaine Hudson | 1991-10-28 | Defender | 196 | 89 | - | |
25 | Connor Roberts | 1992-12-08 | Guard | 182 | 89 | - | |
- | Jordan Marshall | 1996-10-27 | Defender | 185 | 72 | - | |
11 | Adrian Cieslewicz | 1990-11-16 | Midfielder | 177 | - | Right | |
10 | Daniel Redmond | 1991-03-02 | Midfielder | 175 | 66 | Left | |
9 | Declan McManus | 1994-08-03 | Forward | 180 | 75 | Right | |
7 | Josh Daniels | 1996-02-22 | Midfielder | 177 | 73 | Both | |
8 | Ryan Brobbel | 1993-03-05 | Midfielder | 176 | 74 | Left | |
5 | Ryan Astles | 1994-07-01 | Defender | - | - | - | |
20 | Adam Roscrow | 1995-02-17 | Forward | 178 | - | - | |
- | Matthew Olosunde | 1998-03-07 | Defender | 185 | - | - | |
2 | Josh Pask | 1997-11-01 | Defender | 187 | 76 | - | |
17 | Jordan Lee Raymond Williams | 1992-12-13 | Forward | 184 | - | Both | |
18 | Rory Holden | 1997-08-23 | Forward | 169 | 68 | - | |
14 | Daniel Williams | 2001-04-19 | - | 172 | - | Right | |
21 | Leo Smith | 1998-05-15 | Midfielder | 179 | 70 | - | |
19 | Ben Clark | 2000-10-14 | Midfielder | - | - | - | |
24 | Ashley Baker | 1996-10-30 | Defender | 178 | 78 | Right | |
22 | Daniel Davies | 1995-06-28 | - | - | - | Right | |
27 | Jake Canavan | 2003-12-17 | - | - | - | - | |
23 | Bradley Jamie Ethan Young | 2003-01-06 | - | 185 | - | - | |
32 | Billy Kirkman | 2004-02-26 | - | - | - | Left | |
- | Jared Harlock | 2002-09-20 | - | - | - | - | |
1 | Reece Thompson | 2004-10-08 | - | - | - | - | |
30 | Jack David Edwards | 2005-08-04 | - | - | - | - | |
39 | Tom Jones | 2005-11-11 | - | - | - | - |