Forge FC

Forge FC football statistics on BetBallers: results, upcoming fixtures, league table, squad and team stats from 287 tracked games with 1x2 odds, Asian Handicap win rates and AI predictions.

Forge FC Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Forge FC Πίνακας Πρωταθλήματος

Canada Premier League

Canadian Premier League 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Cavalry FC 13 4 2 37:11 43
2 Forge FC 13 2 4 29:14 41
3 Atletico Ottawa 10 3 7 34:34 33
4 Vancouver FC 8 3 9 26:23 27
5 Supra du Quebec 6 4 9 27:33 22
6 HFX Wanderers 5 5 10 28:34 20
7 Inter Toronto 4 6 7 22:37 18
8 Pacific FC (CA) 1 5 12 22:39 8

Canadian Premier League 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Cavalry FC 8 2 0 23:6 26
2 Atletico Ottawa 7 2 1 21:13 23
3 Forge FC 7 1 1 13:5 22
4 Vancouver FC 5 2 3 14:9 17
5 HFX Wanderers 3 3 3 14:14 12
6 Inter Toronto 3 2 3 15:19 11
7 Supra du Quebec 3 2 5 11:15 11
8 Pacific FC (CA) 1 2 7 13:20 5

Canadian Premier League 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Forge FC 6 1 3 16:9 19
2 Cavalry FC 5 2 2 14:5 17
3 Supra du Quebec 3 2 4 16:18 11
4 Vancouver FC 3 1 6 12:14 10
5 Atletico Ottawa 3 1 6 13:21 10
6 HFX Wanderers 2 2 7 14:20 8
7 Inter Toronto 1 4 4 7:18 7
8 Pacific FC (CA) 0 3 5 9:19 3

Forge FC Επερχόμενοι αγώνες

Σέντρα Γηπεδούχος Εκτός 1x2 Πτώση Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Δράσεις
01-09 22:00 Supra du Quebec - Forge FC
0%
-
-
-
80%10 - 80%10
80%
0.30 - 0.35
05-09 23:00 Forge FC - Inter Toronto
0%
-
-
-
80%10 - 90%10
85%
0.35 - 0.95
12-09 23:00 Forge FC - Atletico Ottawa
0%
-
-
-
80%10 - 90%10
85%
0.35 - 1.25
15-09 4:00 Forge FC - Supra du Quebec
0%
-
-
-
80%10 - 80%10
80%
0.35 - 0.30
19-09 21:00 Cavalry FC - Forge FC
0%
-
-
-
50%10 - 80%10
65%
1.20 - 0.35
26-09 22:00 Vancouver FC - Forge FC
0%
-
-
-
60%10 - 80%10
70%
1.30 - 0.35
03-10 20:00 Forge FC - HFX Wanderers
0%
-
-
-
80%10 - 80%10
80%
0.35 - 0.75
12-10 17:00 Forge FC - Inter Toronto
0%
-
-
-
80%10 - 90%10
85%
0.35 - 0.95
17-10 17:00 Atletico Ottawa - Forge FC
0%
-
-
-
90%10 - 80%10
85%
1.25 - 0.35
25-10 20:00 Pacific FC (CA) - Forge FC
0%
-
-
-
70%10 - 80%10
75%
0.45 - 0.35

Forge FC Προηγούμενοι Αγώνες

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00

* - Average difference from opening line

Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"

5 0% 0.00
10 0% 0.00
15 0% 0.00
Όλα 0% 0.00
Show Home (X) Show Away (X) Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
L 28-08-2026 23:00 4 [6] Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC [1] 3
S: - 3.60 ?
K: ?3.40 -
10%
?
1.800
-
?
?
1.850, 1.950
?-?

7-5

?-?

2-6

Ανοίξτε μία σελίδα
W 22-08-2026 23:00 1 [2] Forge FC 2 - 0 Pacific FC (CA) [8] 1
S: - 4.50 ?
K: ?5.50 -
2%
?
1.975
-
?
?
2.025, 1.775
?-?

10-9

?-?

7-1

Ανοίξτε μία σελίδα
W 19-08-2026 23:00 1 [2] Forge FC 3 - 2 Supra du Quebec [5] 2
S: - 3.80 ?
K: ?3.75 -
0%
?
1.850
-
?
?
1.775, 2.025
?-?

12-9

?-?

5-3

Ανοίξτε μία σελίδα
L 15-08-2026 21:11 1 [2] Cavalry FC 2 - 1 Forge FC [1] 2 4
S: - 3.20 ?
K: ?3.10 -
12%
?
1.775
-
?
?
2.025, 1.775
?-?

16-8

?-?

5-1

Ανοίξτε μία σελίδα
L 07-08-2026 23:00 5 [1] Forge FC 0 - 1 Vancouver FC [3] 1
S: - 3.60 ?
K: ?3.25 -
34%
?
1.800
-
?
?
1.875, 1.925
?-?

19-10

?-?

6-1

Ανοίξτε μία σελίδα

Τελευταίες Ειδοποιήσεις

Φιλτράρετε με Τελευταία: Τύπος: Πρωτάθλημα:
Φόρτωση

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ομάδα

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ομάδα

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ομάδα

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ομάδα

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ομάδα

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ομάδα

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]