SV Eichede
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Germany Regionalliga North
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Regionalliga North
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hannover II | 24 | 4 | 6 | 90:40 | 76 |
2 | SV Meppen | 22 | 5 | 7 | 74:39 | 71 |
3 | Phonix Lubeck | 20 | 5 | 9 | 84:40 | 65 |
4 | SV Drochtersen-Assel | 17 | 10 | 7 | 56:42 | 61 |
5 | VfB Oldenburg | 16 | 9 | 9 | 63:44 | 57 |
6 | Holstein Kiel II | 16 | 8 | 10 | 63:53 | 56 |
7 | Hamburg SV II | 14 | 9 | 11 | 55:53 | 51 |
8 | TSV Havelse | 14 | 7 | 13 | 57:54 | 49 |
9 | FC Teutonia 05 | 13 | 9 | 12 | 60:49 | 48 |
10 | TuS Blau-Weiss Lohne | 12 | 10 | 12 | 51:49 | 46 |
11 | Bremer SV | 11 | 13 | 10 | 54:61 | 46 |
12 | St Pauli II | 11 | 10 | 13 | 61:46 | 43 |
13 | Eintracht Norderstedt | 13 | 4 | 17 | 57:64 | 43 |
14 | SSV Jeddeloh | 9 | 12 | 13 | 41:64 | 39 |
15 | SC Weiche Flensburg 08 | 9 | 11 | 14 | 44:59 | 38 |
16 | Eimsbutteler TV | 5 | 7 | 22 | 35:74 | 22 |
17 | FC Kilia Kiel | 3 | 11 | 20 | 39:86 | 20 |
18 | SC Spelle-Venhaus | 2 | 6 | 26 | 30:97 | 12 |
Regionalliga North
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hannover II | 15 | 2 | 0 | 52:13 | 47 |
2 | SV Meppen | 15 | 0 | 2 | 45:17 | 45 |
3 | Phonix Lubeck | 11 | 0 | 6 | 50:27 | 33 |
4 | VfB Oldenburg | 10 | 3 | 4 | 40:18 | 33 |
5 | SV Drochtersen-Assel | 9 | 5 | 3 | 32:20 | 32 |
6 | FC Teutonia 05 | 9 | 3 | 5 | 35:23 | 30 |
7 | Hamburg SV II | 8 | 5 | 4 | 32:26 | 29 |
8 | Bremer SV | 7 | 7 | 3 | 28:21 | 28 |
9 | Holstein Kiel II | 7 | 5 | 5 | 35:29 | 26 |
10 | TSV Havelse | 7 | 4 | 6 | 28:24 | 25 |
11 | TuS Blau-Weiss Lohne | 6 | 6 | 5 | 24:20 | 24 |
12 | Eintracht Norderstedt | 6 | 4 | 7 | 26:24 | 22 |
13 | SSV Jeddeloh | 5 | 4 | 8 | 18:28 | 19 |
14 | St Pauli II | 3 | 6 | 8 | 21:21 | 15 |
15 | Eimsbutteler TV | 3 | 6 | 8 | 22:35 | 15 |
16 | SC Weiche Flensburg 08 | 3 | 6 | 8 | 21:39 | 15 |
17 | FC Kilia Kiel | 2 | 6 | 9 | 19:36 | 12 |
18 | SC Spelle-Venhaus | 2 | 3 | 12 | 17:48 | 9 |
Regionalliga North
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phonix Lubeck | 9 | 5 | 3 | 34:13 | 32 |
2 | Holstein Kiel II | 9 | 3 | 5 | 28:24 | 30 |
3 | Hannover II | 9 | 2 | 6 | 38:27 | 29 |
4 | SV Drochtersen-Assel | 8 | 5 | 4 | 24:22 | 29 |
5 | St Pauli II | 8 | 4 | 5 | 40:25 | 28 |
6 | SV Meppen | 7 | 5 | 5 | 29:22 | 26 |
7 | TSV Havelse | 7 | 3 | 7 | 29:30 | 24 |
8 | VfB Oldenburg | 6 | 6 | 5 | 23:26 | 24 |
9 | SC Weiche Flensburg 08 | 6 | 5 | 6 | 23:20 | 23 |
10 | TuS Blau-Weiss Lohne | 6 | 4 | 7 | 27:29 | 22 |
11 | Hamburg SV II | 6 | 4 | 7 | 23:27 | 22 |
12 | Eintracht Norderstedt | 7 | 0 | 10 | 31:40 | 21 |
13 | SSV Jeddeloh | 4 | 8 | 5 | 23:36 | 20 |
14 | FC Teutonia 05 | 4 | 6 | 7 | 25:26 | 18 |
15 | Bremer SV | 4 | 6 | 7 | 26:40 | 18 |
16 | FC Kilia Kiel | 1 | 5 | 11 | 20:50 | 8 |
17 | Eimsbutteler TV | 2 | 1 | 14 | 13:39 | 7 |
18 | SC Spelle-Venhaus | 0 | 3 | 14 | 13:49 | 3 |
Germany Oberliga Schleswig-Holstein
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Oberliga Schleswig-Holstein
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Todesfelde | 23 | 3 | 3 | 94:23 | 72 |
2 | SV Eichede | 21 | 6 | 2 | 73:22 | 66 |
3 | Union Neumunster | 18 | 5 | 6 | 80:49 | 59 |
4 | TSB Flensburg | 14 | 8 | 7 | 63:39 | 50 |
5 | Eckernförder SV | 15 | 3 | 11 | 59:46 | 48 |
6 | Heider SV | 13 | 7 | 9 | 62:51 | 46 |
7 | SV Preussen 09 Reinfeld | 13 | 5 | 11 | 53:47 | 44 |
8 | TSV Nordmark Satrup | 11 | 4 | 14 | 54:60 | 37 |
9 | VFR Neumunster | 10 | 5 | 14 | 45:51 | 35 |
10 | Oldenburger SV | 8 | 9 | 12 | 55:68 | 33 |
11 | VfB Lubeck II | 8 | 8 | 13 | 56:66 | 32 |
12 | MTSV Hohenwestedt | 8 | 7 | 14 | 36:70 | 31 |
13 | Dornbreite Lübeck | 8 | 5 | 16 | 35:63 | 29 |
14 | Inter Türkspor Kiel | 7 | 5 | 17 | 56:81 | 26 |
15 | TSV Bordesholm | 6 | 3 | 20 | 36:87 | 21 |
16 | Weiche Flensburg 08 II | 3 | 9 | 17 | 39:73 | 17 |
Oberliga Schleswig-Holstein
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Todesfelde | 12 | 2 | 1 | 59:14 | 38 |
2 | SV Eichede | 11 | 3 | 0 | 37:11 | 36 |
3 | Union Neumunster | 9 | 3 | 2 | 43:20 | 30 |
4 | TSB Flensburg | 9 | 3 | 2 | 36:17 | 30 |
5 | Eckernförder SV | 9 | 2 | 4 | 31:22 | 29 |
6 | VFR Neumunster | 7 | 4 | 4 | 31:20 | 25 |
7 | Heider SV | 7 | 3 | 4 | 30:23 | 24 |
8 | TSV Nordmark Satrup | 7 | 1 | 6 | 30:21 | 22 |
9 | SV Preussen 09 Reinfeld | 6 | 3 | 5 | 25:26 | 21 |
10 | Dornbreite Lübeck | 6 | 3 | 6 | 19:29 | 21 |
11 | MTSV Hohenwestedt | 5 | 4 | 6 | 17:33 | 19 |
12 | VfB Lubeck II | 5 | 3 | 6 | 30:28 | 18 |
13 | Inter Türkspor Kiel | 5 | 3 | 6 | 34:37 | 18 |
14 | Oldenburger SV | 3 | 5 | 7 | 22:36 | 14 |
15 | Weiche Flensburg 08 II | 2 | 4 | 9 | 16:39 | 10 |
16 | TSV Bordesholm | 3 | 0 | 12 | 16:44 | 9 |
Oberliga Schleswig-Holstein
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Todesfelde | 11 | 1 | 2 | 35:9 | 34 |
2 | SV Eichede | 10 | 3 | 2 | 36:11 | 33 |
3 | Union Neumunster | 9 | 2 | 4 | 37:29 | 29 |
4 | SV Preussen 09 Reinfeld | 7 | 2 | 6 | 28:21 | 23 |
5 | Heider SV | 6 | 4 | 5 | 32:28 | 22 |
6 | TSB Flensburg | 5 | 5 | 5 | 27:22 | 20 |
7 | Eckernförder SV | 6 | 1 | 7 | 28:24 | 19 |
8 | Oldenburger SV | 5 | 4 | 5 | 33:32 | 19 |
9 | TSV Nordmark Satrup | 4 | 3 | 8 | 24:39 | 15 |
10 | VfB Lubeck II | 3 | 5 | 7 | 26:38 | 14 |
11 | MTSV Hohenwestedt | 3 | 3 | 8 | 19:37 | 12 |
12 | TSV Bordesholm | 3 | 3 | 8 | 20:43 | 12 |
13 | VFR Neumunster | 3 | 1 | 10 | 14:31 | 10 |
14 | Weiche Flensburg 08 II | 1 | 5 | 8 | 23:34 | 8 |
15 | Dornbreite Lübeck | 2 | 2 | 10 | 16:34 | 8 |
16 | Inter Türkspor Kiel | 2 | 2 | 11 | 22:44 | 8 |
Germany Oberliga Play offs
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Oberliga, Qualification for Regionalliga North 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Todesfelde | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
2 | Werder Bremen II | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Altona 93 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
Oberliga, Qualification for Regionalliga North 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Werder Bremen II | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | SV Todesfelde | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Altona 93 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
Oberliga, Qualification for Regionalliga North 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Todesfelde | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
2 | Werder Bremen II | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Altona 93 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18-05-2024 12:00 | [2] SV Eichede | 1 - 1 | VfR Neumünster [9] 6 |
S: - 6.00 ?
K: ?6.00 - |
?
1.800
|
- ?
|
-
|
?-?
|
8-6
|
?-?
|
7-2
|
|
05-05-2024 12:00 | 1 [2] SV Eichede | 4 - 0 | TSV Bordesholm [15] 1 |
S: - 13.00 ?
K: ?6.00 - |
?
1.900
|
- ?
|
-
|
?-?
|
14-6
|
?-?
|
6-1
|
|
28-04-2024 12:00 | 4 [1] SV Todesfelde | 1 - 2 | underdog SV Eichede [2] 5 |
S: - 4.20 ?
K: ?4.00 - |
?
1.925
|
- ?
|
-
|
?-?
|
7-10
|
?-?
|
11-4
|
|
21-04-2024 12:00 | 1 [2] SV Eichede | 6 - 1 | Inter Türkspor Kiel [14] 3 |
S: - 5.50 ?
K: ?6.00 - |
?
1.825
|
- ?
|
-
|
?-?
|
14-6
|
?-?
|
4-1
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Fabian Kolodzick | 1988-07-29 | Forward | 186 | - | Right | |
- | Sascha Steinfeldt | 1991-02-15 | Defender | 178 | 74 | Left | |
- | Jan Plate | 1993-07-12 | Defender | - | - | Right | |
8 | Torge Maltzahn | 1987-02-18 | Midfielder | 184 | - | - | |
14 | Gerrit Schubring | 1993-05-31 | Midfielder | 190 | - | Right | |
15 | Yannik Marschner | 1994-07-12 | Defender | - | - | - | |
20 | Nikita Bojarinow | 1994-03-07 | Midfielder | 185 | - | - | |
4 | Fyn Claasen | 1997-05-02 | Midfielder | - | - | - | |
31 | Thorben Wurr | 1991-12-22 | Forward | 189 | - | - | |
22 | Michel Nicolas Thoma | 1989-03-03 | Guard | 190 | - | Right | |
11 | Evgenij Bieche | 1997-04-10 | Forward | 185 | - | - | |
29 | Christian Peters | 1997-02-17 | Forward | 185 | - | - | |
- | Lars Newrzella | 1997-07-13 | Midfielder | - | - | - | |
- | Daniel Kersbaum | 1990-12-23 | Guard | - | - | - | |
10 | Kolja Grant | 1989-02-13 | Forward | - | - | - | |
19 | Jan Ole Hansen | 1996-07-06 | Defender | - | - | - | |
25 | Florian Hofel | 1994-12-26 | Guard | - | - | - | |
3 | Nico Bremser | - | Midfielder | - | - | - | |
26 | Peer-Maurice Ehlers | 1997-04-09 | Defender | - | - | - | |
23 | Henrik Dierk | 1988-10-18 | Guard | - | - | - | |
- | Adrian Matysik | - | Midfielder | - | - | - | |
- | Tom Niklas Wittig | 1997-08-27 | Forward | - | - | - | |
- | Tanveer Raza Habibi | - | - | - | - | - | - |
- | Tim Linus Guenther | - | - | - | - | - | - |
- | Dominik Kujawski | - | - | - | - | - | - |
- | Niko Hasselbusch | - | - | - | - | - | - |
- | Bennet Zaske | - | - | - | - | - | - |
- | Pierre Wardius | - | - | - | - | - | - |
- | Constantin Hohenegger | - | - | - | - | - | - |
- | Niklas Kraack | - | - | - | - | - | - |
- | Marcel Gevert | - | - | - | - | - | - |
- | Jonathan Stoever | - | - | - | - | - | - |
- | Jendrik Marvin Bruegmann | - | - | - | - | - | - |
- | Kastriot Alija | - | - | - | - | - | - |
- | Claus Jan Oliver Dressler | - | - | - | - | - | - |
- | Tim Kathmann | 2000-01-12 | Forward | - | - | - | |
- | Morten Wahl | - | - | - | - | - | - |
- | Christoph Esch | - | - | - | - | - | - |
32 | Christopher Barkmann | 2003-07-15 | - | - | - | - |