Lillestrøm 2
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Norway Division 3 Group 4
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trygg/Lade | 8 | 1 | 1 | 24:10 | 25 |
2 | Nardo | 7 | 1 | 2 | 32:13 | 22 |
3 | Rana FK | 6 | 2 | 2 | 26:15 | 20 |
4 | Strømsgodset 2 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 17 |
5 | Melhus | 4 | 3 | 3 | 19:18 | 15 |
6 | Stabaek 2 | 4 | 2 | 4 | 24:22 | 14 |
7 | Rosenborg 2 | 4 | 2 | 4 | 20:19 | 14 |
8 | Byåsen | 3 | 4 | 3 | 16:12 | 13 |
9 | Orkla | 4 | 1 | 5 | 14:19 | 13 |
10 | Tiller | 4 | 0 | 6 | 19:21 | 12 |
11 | Surnadal | 3 | 1 | 6 | 14:25 | 10 |
12 | Lillestrøm 2 | 3 | 0 | 6 | 24:30 | 9 |
13 | Verdal | 2 | 3 | 5 | 13:21 | 9 |
14 | Mosjøen | 0 | 2 | 7 | 7:28 | 2 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trygg/Lade | 5 | 1 | 0 | 19:6 | 16 |
2 | Nardo | 5 | 0 | 0 | 22:6 | 15 |
3 | Rana FK | 4 | 1 | 0 | 17:5 | 13 |
4 | Tiller | 4 | 0 | 1 | 16:5 | 12 |
5 | Strømsgodset 2 | 3 | 2 | 0 | 12:5 | 11 |
6 | Rosenborg 2 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 10 |
7 | Melhus | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 8 |
8 | Stabaek 2 | 2 | 1 | 1 | 14:10 | 7 |
9 | Surnadal | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 7 |
10 | Lillestrøm 2 | 2 | 0 | 2 | 10:10 | 6 |
11 | Verdal | 2 | 0 | 3 | 8:9 | 6 |
12 | Orkla | 2 | 0 | 3 | 8:10 | 6 |
13 | Byåsen | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
14 | Mosjøen | 0 | 1 | 3 | 4:12 | 1 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trygg/Lade | 3 | 0 | 1 | 5:4 | 9 |
2 | Byåsen | 2 | 2 | 1 | 12:7 | 8 |
3 | Nardo | 2 | 1 | 2 | 10:7 | 7 |
4 | Melhus | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 7 |
5 | Rana FK | 2 | 1 | 2 | 9:10 | 7 |
6 | Stabaek 2 | 2 | 1 | 3 | 10:12 | 7 |
7 | Orkla | 2 | 1 | 2 | 6:9 | 7 |
8 | Strømsgodset 2 | 2 | 0 | 3 | 8:14 | 6 |
9 | Rosenborg 2 | 1 | 1 | 2 | 9:10 | 4 |
10 | Lillestrøm 2 | 1 | 0 | 4 | 14:20 | 3 |
11 | Verdal | 0 | 3 | 2 | 5:12 | 3 |
12 | Surnadal | 1 | 0 | 5 | 7:19 | 3 |
13 | Mosjøen | 0 | 1 | 4 | 3:16 | 1 |
14 | Tiller | 0 | 0 | 5 | 3:16 | 0 |
Norway Division 3 Group 6
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Honefoss | 10 | 0 | 0 | 44:4 | 30 |
2 | Fløya | 7 | 1 | 2 | 31:11 | 22 |
3 | Skjervøy | 7 | 1 | 2 | 25:10 | 22 |
4 | Elverum | 7 | 0 | 3 | 20:13 | 21 |
5 | Ham Kam 2 | 5 | 2 | 3 | 29:24 | 17 |
6 | Kongsvinger 2 | 4 | 2 | 4 | 23:22 | 14 |
7 | Harstad | 4 | 2 | 4 | 21:21 | 14 |
8 | Fredrikstad 2 | 2 | 4 | 4 | 13:15 | 10 |
9 | IL Ulfstind | 3 | 1 | 5 | 23:26 | 10 |
10 | Mjølner | 2 | 4 | 5 | 17:31 | 10 |
11 | Sprint/Jeløy | 3 | 1 | 6 | 7:26 | 10 |
12 | Innstranden | 2 | 2 | 6 | 18:26 | 8 |
13 | Fyllingsdalen | 1 | 3 | 5 | 7:23 | 6 |
14 | Bodø/Glimt 2 | 1 | 1 | 9 | 13:39 | 4 |
Group 6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Honefoss | 5 | 0 | 0 | 21:3 | 15 |
2 | Ham Kam 2 | 4 | 1 | 1 | 20:9 | 13 |
3 | Fløya | 4 | 0 | 1 | 17:4 | 12 |
4 | Skjervøy | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 12 |
5 | Elverum | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 12 |
6 | IL Ulfstind | 2 | 1 | 2 | 19:11 | 7 |
7 | Fredrikstad 2 | 2 | 1 | 1 | 9:3 | 7 |
8 | Harstad | 2 | 1 | 2 | 13:12 | 7 |
9 | Sprint/Jeløy | 2 | 1 | 3 | 6:13 | 7 |
10 | Mjølner | 1 | 3 | 1 | 11:13 | 6 |
11 | Innstranden | 2 | 0 | 3 | 9:13 | 6 |
12 | Fyllingsdalen | 1 | 2 | 1 | 5:9 | 5 |
13 | Bodø/Glimt 2 | 1 | 1 | 4 | 10:13 | 4 |
14 | Kongsvinger 2 | 0 | 1 | 3 | 1:10 | 1 |
Group 6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Honefoss | 5 | 0 | 0 | 23:1 | 15 |
2 | Kongsvinger 2 | 4 | 1 | 1 | 22:12 | 13 |
3 | Fløya | 3 | 1 | 1 | 14:7 | 10 |
4 | Skjervøy | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 10 |
5 | Elverum | 3 | 0 | 2 | 6:7 | 9 |
6 | Harstad | 2 | 1 | 2 | 8:9 | 7 |
7 | Ham Kam 2 | 1 | 1 | 2 | 9:15 | 4 |
8 | Mjølner | 1 | 1 | 4 | 6:18 | 4 |
9 | Fredrikstad 2 | 0 | 3 | 3 | 4:12 | 3 |
10 | IL Ulfstind | 1 | 0 | 3 | 4:15 | 3 |
11 | Sprint/Jeløy | 1 | 0 | 3 | 1:13 | 3 |
12 | Innstranden | 0 | 2 | 3 | 9:13 | 2 |
13 | Fyllingsdalen | 0 | 1 | 4 | 2:14 | 1 |
14 | Bodø/Glimt 2 | 0 | 0 | 5 | 3:26 | 0 |
Norway Division 2 Group 2
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skeid | 8 | 2 | 1 | 23:9 | 26 |
2 | Kjelsås | 7 | 2 | 2 | 24:16 | 23 |
3 | Stjørdals/Blink | 6 | 2 | 2 | 24:12 | 20 |
4 | Strommen | 6 | 1 | 3 | 23:15 | 19 |
5 | Tromsdalen | 6 | 1 | 3 | 26:20 | 19 |
6 | Strindheim | 6 | 0 | 5 | 23:17 | 18 |
7 | Eidsvold TF | 5 | 3 | 3 | 20:22 | 18 |
8 | Grorud | 4 | 4 | 3 | 30:20 | 16 |
9 | Follo | 5 | 1 | 5 | 18:16 | 16 |
10 | Ullensaker/Kisa | 4 | 3 | 4 | 17:15 | 15 |
11 | Alta | 2 | 4 | 4 | 20:22 | 10 |
12 | Junkeren | 2 | 0 | 8 | 13:30 | 6 |
13 | Gjøvik-Lyn | 1 | 1 | 9 | 5:29 | 4 |
14 | Valerenga 2 | 0 | 0 | 10 | 9:32 | 0 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tromsdalen | 5 | 0 | 0 | 18:5 | 15 |
2 | Kjelsås | 4 | 1 | 0 | 13:6 | 13 |
3 | Eidsvold TF | 4 | 1 | 1 | 13:9 | 13 |
4 | Strommen | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 12 |
5 | Skeid | 3 | 2 | 1 | 13:8 | 11 |
6 | Strindheim | 3 | 0 | 2 | 12:7 | 9 |
7 | Stjørdals/Blink | 2 | 2 | 1 | 14:9 | 8 |
8 | Grorud | 2 | 1 | 3 | 18:12 | 7 |
9 | Follo | 2 | 1 | 2 | 7:4 | 7 |
10 | Ullensaker/Kisa | 2 | 1 | 3 | 8:8 | 7 |
11 | Alta | 1 | 3 | 1 | 11:7 | 6 |
12 | Gjøvik-Lyn | 1 | 0 | 4 | 4:8 | 3 |
13 | Junkeren | 1 | 0 | 4 | 8:14 | 3 |
14 | Valerenga 2 | 0 | 0 | 5 | 3:18 | 0 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skeid | 5 | 0 | 0 | 10:1 | 15 |
2 | Stjørdals/Blink | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 12 |
3 | Kjelsås | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
4 | Grorud | 2 | 3 | 0 | 12:8 | 9 |
5 | Strindheim | 3 | 0 | 3 | 11:10 | 9 |
6 | Follo | 3 | 0 | 3 | 11:12 | 9 |
7 | Ullensaker/Kisa | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 8 |
8 | Strommen | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 7 |
9 | Eidsvold TF | 1 | 2 | 2 | 7:13 | 5 |
10 | Alta | 1 | 1 | 3 | 9:15 | 4 |
11 | Tromsdalen | 1 | 1 | 3 | 8:15 | 4 |
12 | Junkeren | 1 | 0 | 4 | 5:16 | 3 |
13 | Gjøvik-Lyn | 0 | 1 | 5 | 1:21 | 1 |
14 | Valerenga 2 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | 0 |
Norway Division 3 Group 3
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nordstrand | 8 | 3 | 0 | 33:10 | 27 |
2 | Asker | 8 | 2 | 1 | 39:19 | 26 |
3 | Frigg | 8 | 0 | 3 | 25:16 | 24 |
4 | Gamle Oslo | 6 | 2 | 2 | 26:19 | 20 |
5 | Baerum | 6 | 2 | 3 | 27:23 | 20 |
6 | Sarpsborg 2 | 6 | 1 | 4 | 21:18 | 19 |
7 | KFUM 2 | 5 | 2 | 4 | 25:18 | 17 |
8 | Oppsal | 5 | 1 | 5 | 24:20 | 16 |
9 | Ullern | 4 | 2 | 5 | 20:24 | 14 |
10 | Åssiden | 3 | 1 | 7 | 18:32 | 10 |
11 | Åskollen | 2 | 2 | 7 | 20:29 | 8 |
12 | Flint | 1 | 4 | 6 | 10:17 | 7 |
13 | Skeid 2 | 1 | 2 | 8 | 15:34 | 5 |
14 | Mjondalen 2 | 0 | 2 | 8 | 9:33 | 2 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Asker | 5 | 1 | 0 | 25:11 | 16 |
2 | Frigg | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 12 |
3 | Oppsal | 4 | 0 | 2 | 14:9 | 12 |
4 | Nordstrand | 3 | 2 | 0 | 19:5 | 11 |
5 | KFUM 2 | 3 | 1 | 1 | 11:3 | 10 |
6 | Gamle Oslo | 3 | 1 | 1 | 12:8 | 10 |
7 | Baerum | 3 | 1 | 2 | 16:15 | 10 |
8 | Sarpsborg 2 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
9 | Åskollen | 2 | 1 | 2 | 13:12 | 7 |
10 | Ullern | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 7 |
11 | Åssiden | 2 | 1 | 3 | 14:15 | 7 |
12 | Skeid 2 | 1 | 1 | 4 | 9:14 | 4 |
13 | Flint | 0 | 1 | 4 | 5:9 | 1 |
14 | Mjondalen 2 | 0 | 1 | 3 | 5:14 | 1 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nordstrand | 5 | 1 | 0 | 14:5 | 16 |
2 | Frigg | 4 | 0 | 1 | 12:9 | 12 |
3 | Asker | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 10 |
4 | Gamle Oslo | 3 | 1 | 1 | 14:11 | 10 |
5 | Baerum | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 10 |
6 | Sarpsborg 2 | 3 | 0 | 2 | 13:11 | 9 |
7 | KFUM 2 | 2 | 1 | 3 | 14:15 | 7 |
8 | Ullern | 2 | 1 | 3 | 10:15 | 7 |
9 | Flint | 1 | 3 | 2 | 5:8 | 6 |
10 | Oppsal | 1 | 1 | 3 | 10:11 | 4 |
11 | Åssiden | 1 | 0 | 4 | 4:17 | 3 |
12 | Åskollen | 0 | 1 | 5 | 7:17 | 1 |
13 | Skeid 2 | 0 | 1 | 4 | 6:20 | 1 |
14 | Mjondalen 2 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | 1 |
Norway Division 3 Group 1
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bjarg | 9 | 1 | 1 | 36:11 | 28 |
2 | Sandviken | 8 | 2 | 0 | 29:10 | 26 |
3 | Os | 8 | 1 | 2 | 34:15 | 25 |
4 | Fana | 8 | 0 | 3 | 25:12 | 24 |
5 | Førde | 7 | 1 | 3 | 21:20 | 22 |
6 | Askøy | 5 | 4 | 2 | 21:14 | 19 |
7 | Djerv 1919 | 5 | 0 | 6 | 17:18 | 15 |
8 | Åsane Fotball 2 | 3 | 2 | 5 | 23:23 | 11 |
9 | Stord | 3 | 2 | 6 | 20:30 | 11 |
10 | Loddefjord | 3 | 2 | 6 | 16:27 | 11 |
11 | Årdal FK | 3 | 0 | 8 | 23:38 | 9 |
12 | Haugesund 2 | 2 | 2 | 7 | 10:20 | 8 |
13 | Frøya | 2 | 2 | 7 | 19:31 | 8 |
14 | Florø | 0 | 1 | 10 | 4:29 | 1 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandviken | 5 | 0 | 0 | 18:4 | 15 |
2 | Bjarg | 4 | 1 | 1 | 25:8 | 13 |
3 | Askøy | 3 | 3 | 0 | 16:8 | 12 |
4 | Fana | 4 | 0 | 2 | 11:4 | 12 |
5 | Førde | 3 | 1 | 1 | 8:8 | 10 |
6 | Os | 3 | 0 | 2 | 14:7 | 9 |
7 | Djerv 1919 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | 9 |
8 | Åsane Fotball 2 | 2 | 1 | 2 | 15:10 | 7 |
9 | Stord | 2 | 1 | 3 | 11:11 | 7 |
10 | Årdal FK | 2 | 0 | 4 | 14:18 | 6 |
11 | Haugesund 2 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | 3 |
12 | Loddefjord | 0 | 2 | 4 | 8:17 | 2 |
13 | Frøya | 0 | 1 | 4 | 7:17 | 1 |
14 | Florø | 0 | 0 | 5 | 0:8 | 0 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Os | 5 | 1 | 0 | 20:8 | 16 |
2 | Bjarg | 5 | 0 | 0 | 11:3 | 15 |
3 | Fana | 4 | 0 | 1 | 14:8 | 12 |
4 | Førde | 4 | 0 | 2 | 13:12 | 12 |
5 | Sandviken | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 11 |
6 | Loddefjord | 3 | 0 | 2 | 8:10 | 9 |
7 | Askøy | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
8 | Frøya | 2 | 1 | 3 | 12:14 | 7 |
9 | Djerv 1919 | 2 | 0 | 4 | 9:11 | 6 |
10 | Haugesund 2 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 5 |
11 | Åsane Fotball 2 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | 4 |
12 | Stord | 1 | 1 | 3 | 9:19 | 4 |
13 | Årdal FK | 1 | 0 | 4 | 9:20 | 3 |
14 | Florø | 0 | 1 | 5 | 4:21 | 1 |
Norway Division 3 Group 2
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pors Grenland | 8 | 2 | 1 | 30:12 | 26 |
2 | Vidar | 8 | 0 | 3 | 30:14 | 24 |
3 | Brodd | 7 | 3 | 1 | 20:9 | 24 |
4 | Vindbjart | 6 | 2 | 3 | 14:12 | 20 |
5 | Fram | 5 | 3 | 3 | 22:12 | 18 |
6 | Odd II | 5 | 2 | 4 | 26:21 | 17 |
7 | Sandnes Ulf 2 | 5 | 1 | 5 | 25:29 | 16 |
8 | Staal Jørpeland | 4 | 3 | 4 | 27:22 | 15 |
9 | Sola | 3 | 4 | 3 | 21:19 | 13 |
10 | Sandefjord 2 | 2 | 4 | 4 | 21:26 | 10 |
11 | Madla | 3 | 0 | 7 | 19:32 | 9 |
12 | Start 2 | 2 | 1 | 7 | 14:24 | 7 |
13 | Mandalskameratene | 1 | 3 | 7 | 14:28 | 6 |
14 | Vigor | 2 | 0 | 9 | 15:38 | 6 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vidar | 5 | 0 | 0 | 18:5 | 15 |
2 | Pors Grenland | 4 | 2 | 0 | 18:6 | 14 |
3 | Brodd | 4 | 1 | 1 | 13:7 | 13 |
4 | Sandnes Ulf 2 | 4 | 0 | 1 | 21:6 | 12 |
5 | Fram | 4 | 0 | 1 | 13:4 | 12 |
6 | Odd II | 3 | 2 | 1 | 19:11 | 11 |
7 | Vindbjart | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
8 | Staal Jørpeland | 3 | 1 | 1 | 15:7 | 10 |
9 | Sandefjord 2 | 2 | 1 | 2 | 14:8 | 7 |
10 | Sola | 1 | 2 | 2 | 8:10 | 5 |
11 | Start 2 | 1 | 1 | 3 | 5:6 | 4 |
12 | Vigor | 1 | 0 | 5 | 8:17 | 3 |
13 | Madla | 1 | 0 | 4 | 7:20 | 3 |
14 | Mandalskameratene | 0 | 2 | 3 | 6:10 | 2 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pors Grenland | 4 | 0 | 1 | 12:6 | 12 |
2 | Brodd | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 11 |
3 | Vidar | 3 | 0 | 3 | 12:9 | 9 |
4 | Vindbjart | 3 | 0 | 2 | 5:5 | 9 |
5 | Sola | 2 | 2 | 1 | 13:9 | 8 |
6 | Fram | 1 | 3 | 2 | 9:8 | 6 |
7 | Madla | 2 | 0 | 3 | 12:12 | 6 |
8 | Odd II | 2 | 0 | 3 | 7:10 | 6 |
9 | Staal Jørpeland | 1 | 2 | 3 | 12:15 | 5 |
10 | Mandalskameratene | 1 | 1 | 4 | 8:18 | 4 |
11 | Sandnes Ulf 2 | 1 | 1 | 4 | 4:23 | 4 |
12 | Start 2 | 1 | 0 | 4 | 9:18 | 3 |
13 | Sandefjord 2 | 0 | 3 | 2 | 7:18 | 3 |
14 | Vigor | 1 | 0 | 4 | 7:21 | 3 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 22-06 11:00 4193190 | ! Trygg/Lade | !- | ! Lillestrøm 2 |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
80%10 - 100%10 90% |
1.45 - 1.15 | |
! 22-07 11:00 4235752 | ! Lillestrøm 2 | !- | ! Rana FK |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
100%10 - 100%10 100% |
1.15 - 1.50 | |
! 27-07 13:00 4242179 | ! Byåsen | !- | ! Lillestrøm 2 |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 100%10 85% |
1.10 - 1.15 | |
! 03-08 13:00 4251551 | ! Lillestrøm 2 | !- | ! Melhus |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
100%10 - 70%10 85% |
1.15 - 1.50 | |
! 10-08 11:00 4261982 | ! Verdal | !- | ! Lillestrøm 2 |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
80%10 - 100%10 90% |
2.20 - 1.15 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01-06-2024 10:30 | 1 [9] Orkla | 4 - 2 | Lillestrøm 2 [11] 3 |
S: - 4.20 ?
K: ?4.50 - |
?
1.900
|
- ?
|
-
|
?-?
|
11-18
|
?-?
|
4-3
|
|
26-05-2024 11:00 | 2 [12] Lillestrøm 2 | 3 - 2 | Surnadal [11] 3 |
S: - 4.10 ?
K: ?4.33 - |
?
1.750
|
- ?
|
?
1.900, 1.900
|
?-?
|
23-6
|
?-?
|
5-2
|
|
21-05-2024 16:00 | [5] Stabaek 2 | 3 - 4 | underdog Lillestrøm 2 [13] |
S: - 4.33 ?
K: ?5.50 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
1.900, 1.900
|
?-?
|
7-17
|
?-?
|
1-11
|
|
11-05-2024 12:00 | 2 [13] underdog Lillestrøm 2 | 4 - 1 | Tiller [5] 1 |
S: - 5.00 ?
K: ?5.50 - |
?
1.950
|
- ?
|
-
|
?-?
|
8-6
|
?-?
|
7-3
|
|
04-05-2024 11:00 | 3 [4] Nardo | 5 - 4 | Lillestrøm 2 [13] 2 |
S: - 5.50 ?
K: ?9.50 - |
?
1.850
|
- ?
|
-
|
?-?
|
9-8
|
?-?
|
5-4
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | Maximilian Mortensen Balatoni | 2005-03-16 | - | 196 | - | - | |
- | Leandro Elvestad Neto | 2005-02-27 | - | 179 | - | Right |