Rampla Juniors
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Uruguay Apertura
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Primera Division 2024, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 10 | 2 | 0 | 25:6 | 32 |
2 | Nacional De Football | 7 | 4 | 1 | 25:15 | 25 |
3 | Club Atletico Progreso | 7 | 3 | 1 | 23:16 | 24 |
4 | Defensor Sporting | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 19 |
5 | Cerro Largo | 5 | 3 | 3 | 13:10 | 18 |
6 | Boston River | 5 | 3 | 3 | 15:13 | 18 |
7 | Racing Club de Montevideo | 4 | 3 | 5 | 17:17 | 15 |
8 | Deportivo Maldonado | 4 | 2 | 6 | 13:15 | 14 |
9 | CA River Plate | 3 | 4 | 5 | 15:17 | 13 |
10 | Danubio | 3 | 4 | 5 | 12:16 | 13 |
11 | Liverpool Montevideo | 2 | 6 | 3 | 17:17 | 12 |
12 | Montevideo Wanderers | 3 | 3 | 6 | 12:17 | 12 |
13 | Cerro | 2 | 5 | 5 | 13:21 | 11 |
14 | Rampla Juniors | 2 | 3 | 6 | 10:23 | 9 |
15 | Miramar Misiones | 1 | 5 | 6 | 15:23 | 8 |
16 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 4 | 7 | 9:16 | 7 |
Primera Division 2024, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 10 | 2 | 0 | 25:6 | 32 |
2 | Nacional De Football | 7 | 4 | 1 | 25:15 | 25 |
3 | Club Atletico Progreso | 7 | 3 | 1 | 23:16 | 24 |
4 | Defensor Sporting | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 19 |
5 | Cerro Largo | 5 | 3 | 3 | 13:10 | 18 |
6 | Boston River | 5 | 3 | 3 | 15:13 | 18 |
7 | Racing Club de Montevideo | 4 | 3 | 5 | 17:17 | 15 |
8 | Deportivo Maldonado | 4 | 2 | 6 | 13:15 | 14 |
9 | CA River Plate | 3 | 4 | 5 | 15:17 | 13 |
10 | Danubio | 3 | 4 | 5 | 12:16 | 13 |
11 | Liverpool Montevideo | 2 | 6 | 3 | 17:17 | 12 |
12 | Montevideo Wanderers | 3 | 3 | 6 | 12:17 | 12 |
13 | Cerro | 2 | 5 | 5 | 13:21 | 11 |
14 | Rampla Juniors | 2 | 3 | 6 | 10:23 | 9 |
15 | Miramar Misiones | 1 | 5 | 6 | 15:23 | 8 |
16 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 4 | 7 | 9:16 | 7 |
Primera Division 2024, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 5 | 1 | 0 | 11:0 | 16 |
2 | Nacional De Football | 5 | 1 | 1 | 17:9 | 16 |
3 | Club Atletico Progreso | 5 | 0 | 0 | 14:7 | 15 |
4 | Defensor Sporting | 3 | 2 | 0 | 13:6 | 11 |
5 | CA River Plate | 3 | 1 | 2 | 12:9 | 10 |
6 | Cerro | 2 | 3 | 2 | 10:7 | 9 |
7 | Rampla Juniors | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
8 | Cerro Largo | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 7 |
9 | Boston River | 1 | 3 | 1 | 7:7 | 6 |
9 | Deportivo Maldonado | 2 | 0 | 4 | 7:7 | 6 |
11 | Racing Club de Montevideo | 1 | 3 | 3 | 8:9 | 6 |
12 | Liverpool Montevideo | 0 | 4 | 2 | 7:9 | 4 |
13 | Montevideo Wanderers | 1 | 1 | 3 | 4:6 | 4 |
14 | Danubio | 0 | 3 | 1 | 3:5 | 3 |
15 | Miramar Misiones | 0 | 3 | 4 | 10:15 | 3 |
16 | Atletico Fenix Montevideo | 0 | 1 | 5 | 4:11 | 1 |
Primera Division 2024, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 5 | 1 | 0 | 11:0 | 16 |
2 | Nacional De Football | 5 | 1 | 1 | 17:9 | 16 |
3 | Club Atletico Progreso | 5 | 0 | 0 | 14:7 | 15 |
4 | Defensor Sporting | 3 | 2 | 0 | 13:6 | 11 |
5 | CA River Plate | 3 | 1 | 2 | 12:9 | 10 |
6 | Cerro | 2 | 3 | 2 | 10:7 | 9 |
7 | Rampla Juniors | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
8 | Cerro Largo | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 7 |
9 | Boston River | 1 | 3 | 1 | 7:7 | 6 |
9 | Deportivo Maldonado | 2 | 0 | 4 | 7:7 | 6 |
11 | Racing Club de Montevideo | 1 | 3 | 3 | 8:9 | 6 |
12 | Liverpool Montevideo | 0 | 4 | 2 | 7:9 | 4 |
13 | Montevideo Wanderers | 1 | 1 | 3 | 4:6 | 4 |
14 | Danubio | 0 | 3 | 1 | 3:5 | 3 |
15 | Miramar Misiones | 0 | 3 | 4 | 10:15 | 3 |
16 | Atletico Fenix Montevideo | 0 | 1 | 5 | 4:11 | 1 |
Primera Division 2024, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2 | Boston River | 4 | 0 | 2 | 8:6 | 12 |
3 | Cerro Largo | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 11 |
4 | Danubio | 3 | 1 | 4 | 9:11 | 10 |
5 | Nacional De Football | 2 | 3 | 0 | 8:6 | 9 |
6 | Racing Club de Montevideo | 3 | 0 | 2 | 9:8 | 9 |
7 | Club Atletico Progreso | 2 | 3 | 1 | 9:9 | 9 |
8 | Liverpool Montevideo | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 8 |
9 | Defensor Sporting | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
10 | Deportivo Maldonado | 2 | 2 | 2 | 6:8 | 8 |
11 | Montevideo Wanderers | 2 | 2 | 3 | 8:11 | 8 |
12 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 3 | 2 | 5:5 | 6 |
13 | Miramar Misiones | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
14 | CA River Plate | 0 | 3 | 3 | 3:8 | 3 |
15 | Cerro | 0 | 2 | 3 | 3:14 | 2 |
16 | Rampla Juniors | 0 | 1 | 4 | 5:16 | 1 |
Primera Division 2024, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2 | Boston River | 4 | 0 | 2 | 8:6 | 12 |
3 | Cerro Largo | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 11 |
4 | Danubio | 3 | 1 | 4 | 9:11 | 10 |
5 | Nacional De Football | 2 | 3 | 0 | 8:6 | 9 |
6 | Racing Club de Montevideo | 3 | 0 | 2 | 9:8 | 9 |
7 | Club Atletico Progreso | 2 | 3 | 1 | 9:9 | 9 |
8 | Liverpool Montevideo | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 8 |
9 | Defensor Sporting | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
10 | Deportivo Maldonado | 2 | 2 | 2 | 6:8 | 8 |
11 | Montevideo Wanderers | 2 | 2 | 3 | 8:11 | 8 |
12 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 3 | 2 | 5:5 | 6 |
13 | Miramar Misiones | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
14 | CA River Plate | 0 | 3 | 3 | 3:8 | 3 |
15 | Cerro | 0 | 2 | 3 | 3:14 | 2 |
16 | Rampla Juniors | 0 | 1 | 4 | 5:16 | 1 |
Copa Sudamericana
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
2 | Bragantino | 3 | 0 | 1 | 5:5 | 9 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 1 | 2 | 2:3 | 4 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 3 | 1:5 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
2 | Cuiaba | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 8 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 3 | 2 | 0 | 10:5 | 11 |
2 | Corinthians | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
3 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 2 | 5:7 | 6 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 4 | 5:13 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 4 | 0 | 0 | 16:2 | 12 |
2 | Sportivo Ameliano | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
3 | Danubio | 1 | 1 | 2 | 3:3 | 4 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 5 | 1:18 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 9 |
2 | Boca Juniors | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 7 |
3 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 3 | 3:5 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 6 |
2 | Delfin SC | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 5 |
3 | Internacional | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
2 | Cruzeiro | 1 | 3 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Union La Calera | 1 | 1 | 2 | 1:5 | 4 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
2 | Independiente Medellin | 3 | 1 | 1 | 12:7 | 10 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 2 | 2 | 4:7 | 5 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 4 | 3:12 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 3 | 0 | 0 | 5:2 | 9 |
2 | Racing Club | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuiaba | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
3 | Lanus | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
2 | Corinthians | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
2 | Athletico Paranaense | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 3 |
3 | Danubio | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3 | Boca Juniors | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
2 | Internacional | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Delfin SC | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
2 | Cruzeiro | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
3 | Union La Calera | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Alianza | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Independiente Medellin | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Coquimbo Unido | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
3 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
4 | Bragantino | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Cuiaba | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Deportivo Garcilaso | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
2 | Corinthians | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2 | Sportivo Ameliano | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
3 | Danubio | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
2 | Fortaleza EC | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
3 | Sportivo Trinidense | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
1 | Delfin SC | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Cruzeiro | 1 | 2 | 0 | 3:0 | 5 |
3 | Union La Calera | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 3 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
2 | Defensa y Justicia | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
3 | Always Ready | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Uruguay Segunda
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Segunda Division 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Oriental | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
1 | Torque | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Albion FC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Plaza Colonia | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5 | Colon FC | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5 | IA Sud America | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7 | Juventud De Las Piedras | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7 | Rentistas | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Cerrito | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9 | CSyD Cooper | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11 | Tacuarembo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11 | Uruguay Montevideo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13 | CA Atenas | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
13 | La Luz | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Segunda Division 2024, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torque | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2 | Rentistas | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3 | Plaza Colonia | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4 | Colon FC | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5 | Cerrito | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6 | CSyD Cooper | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7 | CA Atenas | 0 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juventud De Las Piedras | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2 | Albion FC | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3 | Tacuarembo | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4 | Club Oriental | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5 | Uruguay Montevideo | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6 | La Luz | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7 | IA Sud America | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Oriental | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
1 | Torque | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Albion FC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Plaza Colonia | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5 | Colon FC | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6 | Juventud De Las Piedras | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7 | Cerrito | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8 | CA Atenas | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | Rentistas | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | CSyD Cooper | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | IA Sud America | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | La Luz | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | Tacuarembo | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | Uruguay Montevideo | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Segunda Division 2024, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torque | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Rentistas | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 6 |
3 | CSyD Cooper | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4 | Colon FC | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5 | Cerrito | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
6 | Plaza Colonia | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
7 | CA Atenas | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
Segunda Division 2024, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juventud De Las Piedras | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
2 | Club Oriental | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
3 | Albion FC | 1 | 2 | 0 | 4:1 | 5 |
4 | Tacuarembo | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
5 | Uruguay Montevideo | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
6 | IA Sud America | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
7 | La Luz | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
Segunda Division 2024
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | IA Sud America | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
2 | Rentistas | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | CSyD Cooper | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4 | Albion FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Juventud De Las Piedras | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Cerrito | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Club Oriental | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Colon FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Torque | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Plaza Colonia | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11 | Tacuarembo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11 | Uruguay Montevideo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13 | CA Atenas | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
13 | La Luz | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Segunda Division 2024, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torque | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
2 | Plaza Colonia | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
3 | Cerrito | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
3 | Rentistas | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
5 | Colon FC | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
6 | CSyD Cooper | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
7 | CA Atenas | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
Segunda Division 2024, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tacuarembo | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
2 | Juventud De Las Piedras | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
3 | Albion FC | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
4 | Club Oriental | 1 | 1 | 1 | 6:7 | 4 |
5 | Uruguay Montevideo | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 |
6 | La Luz | 1 | 0 | 2 | 1:2 | 3 |
7 | IA Sud America | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 0 |
Uruguay Clausura
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 5 | 1 | 1 | 15:8 | 16 |
2 | Cerro | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 12 |
3 | Nacional De Football | 3 | 2 | 2 | 12:8 | 11 |
4 | Racing Club de Montevideo | 3 | 1 | 3 | 12:12 | 10 |
5 | Atletico Fenix Montevideo | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
6 | Cerro Largo | 2 | 2 | 3 | 8:9 | 8 |
7 | Deportivo Maldonado | 1 | 2 | 4 | 7:13 | 5 |
8 | Plaza Colonia | 0 | 4 | 3 | 9:17 | 4 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensor Sporting | 4 | 2 | 1 | 11:5 | 14 |
2 | Montevideo Wanderers | 3 | 3 | 1 | 10:6 | 12 |
3 | Danubio | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 11 |
4 | Penarol | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 10 |
5 | Boston River | 3 | 0 | 4 | 8:7 | 9 |
6 | CA River Plate | 2 | 3 | 2 | 5:7 | 9 |
7 | Torque | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 8 |
8 | La Luz | 1 | 1 | 5 | 6:17 | 4 |
Primera Division 2023, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 22 | 8 | 7 | 62:35 | 74 |
2 | Penarol | 19 | 12 | 6 | 53:33 | 69 |
3 | Nacional De Football | 17 | 13 | 7 | 60:36 | 64 |
4 | Defensor Sporting | 16 | 12 | 9 | 57:32 | 60 |
5 | Montevideo Wanderers | 13 | 11 | 13 | 39:39 | 50 |
6 | Racing Club de Montevideo | 13 | 11 | 13 | 41:42 | 50 |
7 | Cerro Largo | 12 | 14 | 11 | 35:36 | 50 |
8 | Danubio | 12 | 12 | 13 | 41:37 | 48 |
9 | CA River Plate | 12 | 12 | 13 | 31:40 | 48 |
10 | Torque | 11 | 10 | 16 | 44:52 | 45 |
11 | Cerro | 9 | 16 | 12 | 31:35 | 43 |
12 | Deportivo Maldonado | 11 | 10 | 16 | 39:55 | 43 |
13 | Boston River | 11 | 8 | 18 | 40:46 | 41 |
14 | Plaza Colonia | 8 | 15 | 14 | 37:57 | 39 |
15 | Atletico Fenix Montevideo | 8 | 13 | 16 | 29:43 | 37 |
16 | La Luz | 9 | 9 | 19 | 42:63 | 35 |
Primera Division 2023, Clausura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 11 | 2 | 2 | 23:8 | 35 |
2 | Penarol | 6 | 7 | 2 | 19:13 | 25 |
3 | Racing Club de Montevideo | 7 | 4 | 4 | 16:13 | 25 |
4 | Nacional De Football | 6 | 6 | 3 | 20:17 | 24 |
5 | Danubio | 6 | 4 | 5 | 15:14 | 22 |
6 | Defensor Sporting | 6 | 3 | 6 | 19:13 | 21 |
7 | Torque | 6 | 3 | 6 | 21:20 | 21 |
8 | Boston River | 6 | 2 | 7 | 17:16 | 20 |
9 | Plaza Colonia | 4 | 7 | 4 | 13:15 | 19 |
10 | CA River Plate | 5 | 4 | 6 | 9:14 | 19 |
11 | Deportivo Maldonado | 5 | 3 | 7 | 14:19 | 18 |
12 | Cerro Largo | 4 | 5 | 6 | 14:17 | 17 |
13 | Atletico Fenix Montevideo | 3 | 7 | 5 | 11:15 | 16 |
14 | Cerro | 3 | 6 | 6 | 12:15 | 15 |
15 | Montevideo Wanderers | 4 | 3 | 8 | 13:21 | 15 |
16 | La Luz | 3 | 4 | 8 | 13:19 | 13 |
Primera Division 2023, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 10 | 4 | 1 | 25:11 | 34 |
2 | Nacional De Football | 8 | 5 | 2 | 28:11 | 29 |
3 | Defensor Sporting | 6 | 7 | 2 | 27:14 | 25 |
4 | Cerro Largo | 6 | 7 | 2 | 13:10 | 25 |
5 | Liverpool Montevideo | 6 | 5 | 4 | 24:19 | 23 |
6 | Montevideo Wanderers | 6 | 5 | 4 | 16:12 | 23 |
7 | CA River Plate | 5 | 5 | 5 | 17:19 | 20 |
8 | Deportivo Maldonado | 5 | 5 | 5 | 18:23 | 20 |
9 | La Luz | 5 | 4 | 6 | 23:27 | 18 |
10 | Cerro | 3 | 7 | 5 | 13:16 | 16 |
11 | Torque | 3 | 5 | 7 | 15:24 | 16 |
12 | Plaza Colonia | 4 | 4 | 7 | 15:25 | 16 |
13 | Danubio | 3 | 6 | 6 | 20:19 | 15 |
14 | Racing Club de Montevideo | 3 | 6 | 6 | 13:17 | 15 |
15 | Boston River | 2 | 6 | 7 | 15:23 | 12 |
16 | Atletico Fenix Montevideo | 3 | 3 | 9 | 11:23 | 12 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 3 | 1 | 0 | 11:6 | 10 |
2 | Nacional De Football | 3 | 0 | 1 | 9:2 | 9 |
3 | Racing Club de Montevideo | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4 | Cerro Largo | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
5 | Cerro | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
6 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 1 | 1 | 3:1 | 4 |
7 | Deportivo Maldonado | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
8 | Plaza Colonia | 0 | 2 | 1 | 5:7 | 2 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensor Sporting | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2 | Penarol | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 9 |
3 | Danubio | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
4 | Montevideo Wanderers | 1 | 3 | 0 | 6:2 | 6 |
5 | Boston River | 2 | 0 | 2 | 5:2 | 6 |
6 | Torque | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7 | La Luz | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
8 | CA River Plate | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Primera Division 2023, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 14 | 3 | 2 | 40:19 | 45 |
2 | Nacional De Football | 12 | 4 | 3 | 38:16 | 40 |
3 | Penarol | 11 | 6 | 2 | 28:15 | 39 |
4 | Defensor Sporting | 10 | 5 | 3 | 33:15 | 35 |
5 | Cerro Largo | 9 | 5 | 5 | 24:19 | 32 |
6 | Danubio | 8 | 7 | 3 | 21:10 | 31 |
7 | Deportivo Maldonado | 7 | 7 | 4 | 20:15 | 28 |
8 | CA River Plate | 8 | 4 | 6 | 19:21 | 28 |
9 | Boston River | 7 | 4 | 8 | 20:18 | 25 |
10 | Racing Club de Montevideo | 5 | 8 | 5 | 19:17 | 23 |
11 | Plaza Colonia | 6 | 5 | 7 | 21:22 | 23 |
12 | Montevideo Wanderers | 5 | 7 | 7 | 20:18 | 22 |
13 | Cerro | 4 | 10 | 5 | 14:15 | 22 |
14 | Atletico Fenix Montevideo | 4 | 8 | 6 | 13:16 | 20 |
15 | Torque | 4 | 6 | 8 | 22:28 | 18 |
16 | La Luz | 4 | 4 | 11 | 26:39 | 16 |
Primera Division 2023, Clausura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 6 | 1 | 1 | 14:5 | 19 |
2 | Defensor Sporting | 5 | 0 | 2 | 12:3 | 15 |
3 | Deportivo Maldonado | 4 | 2 | 3 | 9:7 | 14 |
4 | Boston River | 4 | 1 | 3 | 9:5 | 13 |
5 | Danubio | 3 | 3 | 2 | 7:6 | 12 |
6 | Nacional De Football | 3 | 3 | 2 | 11:11 | 12 |
7 | Torque | 3 | 2 | 2 | 14:10 | 11 |
8 | Cerro Largo | 3 | 2 | 2 | 11:7 | 11 |
9 | Racing Club de Montevideo | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 11 |
10 | Montevideo Wanderers | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 11 |
11 | CA River Plate | 3 | 2 | 3 | 5:9 | 11 |
12 | Plaza Colonia | 3 | 1 | 3 | 5:6 | 10 |
13 | Atletico Fenix Montevideo | 2 | 4 | 2 | 7:9 | 10 |
14 | Penarol | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 7 |
15 | Cerro | 1 | 4 | 3 | 6:8 | 7 |
16 | La Luz | 0 | 2 | 4 | 3:9 | 2 |
Primera Division 2023, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 7 | 2 | 0 | 15:4 | 23 |
2 | Nacional De Football | 6 | 1 | 0 | 18:3 | 19 |
3 | Liverpool Montevideo | 5 | 1 | 1 | 15:8 | 16 |
4 | CA River Plate | 5 | 0 | 2 | 13:10 | 15 |
5 | Cerro Largo | 4 | 3 | 1 | 8:7 | 15 |
6 | Danubio | 3 | 3 | 1 | 12:4 | 12 |
7 | Deportivo Maldonado | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 12 |
8 | Defensor Sporting | 2 | 5 | 1 | 14:11 | 11 |
9 | Plaza Colonia | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
10 | La Luz | 3 | 2 | 4 | 17:20 | 11 |
11 | Cerro | 2 | 4 | 1 | 5:4 | 10 |
12 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 6 |
13 | Boston River | 1 | 3 | 3 | 6:11 | 6 |
14 | Montevideo Wanderers | 1 | 2 | 4 | 5:8 | 5 |
15 | Racing Club de Montevideo | 0 | 5 | 3 | 4:9 | 5 |
16 | Torque | 0 | 3 | 5 | 4:15 | 3 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
2 | Liverpool Montevideo | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
3 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
4 | Deportivo Maldonado | 1 | 0 | 3 | 5:10 | 3 |
5 | Racing Club de Montevideo | 1 | 0 | 3 | 4:9 | 3 |
6 | Cerro Largo | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
7 | Nacional De Football | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
8 | Plaza Colonia | 0 | 2 | 2 | 4:10 | 2 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA River Plate | 2 | 1 | 1 | 4:5 | 7 |
2 | Montevideo Wanderers | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 6 |
3 | Defensor Sporting | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
4 | Danubio | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 |
5 | Torque | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
6 | Boston River | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
7 | Penarol | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
8 | La Luz | 0 | 1 | 2 | 0:7 | 1 |
Primera Division 2023, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 8 | 6 | 4 | 25:18 | 30 |
2 | Liverpool Montevideo | 8 | 5 | 5 | 22:16 | 29 |
3 | Montevideo Wanderers | 8 | 4 | 6 | 19:21 | 28 |
4 | Racing Club de Montevideo | 8 | 3 | 8 | 22:25 | 27 |
5 | Defensor Sporting | 6 | 7 | 6 | 24:17 | 25 |
6 | Torque | 7 | 4 | 8 | 22:24 | 25 |
7 | Nacional De Football | 5 | 9 | 4 | 22:20 | 24 |
8 | Cerro | 5 | 6 | 7 | 17:20 | 21 |
9 | CA River Plate | 4 | 8 | 7 | 12:19 | 20 |
10 | La Luz | 5 | 5 | 8 | 16:24 | 20 |
11 | Cerro Largo | 3 | 9 | 6 | 11:17 | 18 |
12 | Danubio | 4 | 5 | 10 | 20:27 | 17 |
13 | Atletico Fenix Montevideo | 4 | 5 | 10 | 16:27 | 17 |
14 | Boston River | 4 | 4 | 10 | 20:28 | 16 |
15 | Plaza Colonia | 2 | 10 | 7 | 16:35 | 16 |
16 | Deportivo Maldonado | 4 | 3 | 12 | 19:40 | 15 |
Primera Division 2023, Clausura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 5 | 3 | 1 | 13:7 | 18 |
2 | Liverpool Montevideo | 5 | 1 | 1 | 9:3 | 16 |
3 | Racing Club de Montevideo | 4 | 2 | 2 | 9:8 | 14 |
4 | Nacional De Football | 3 | 3 | 1 | 9:6 | 12 |
5 | La Luz | 3 | 2 | 4 | 10:10 | 11 |
6 | Danubio | 3 | 1 | 3 | 8:8 | 10 |
7 | Torque | 3 | 1 | 4 | 7:10 | 10 |
8 | Plaza Colonia | 1 | 6 | 1 | 8:9 | 9 |
9 | Cerro | 2 | 2 | 3 | 6:7 | 8 |
10 | CA River Plate | 2 | 2 | 3 | 4:5 | 8 |
11 | Boston River | 2 | 1 | 4 | 8:11 | 7 |
12 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 3 | 3 | 4:6 | 6 |
13 | Defensor Sporting | 1 | 3 | 4 | 7:10 | 6 |
14 | Cerro Largo | 1 | 3 | 4 | 3:10 | 6 |
15 | Deportivo Maldonado | 1 | 1 | 4 | 5:12 | 4 |
16 | Montevideo Wanderers | 1 | 1 | 5 | 4:13 | 4 |
Primera Division 2023, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montevideo Wanderers | 5 | 3 | 0 | 11:4 | 18 |
2 | Defensor Sporting | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 14 |
3 | Penarol | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 11 |
4 | Torque | 3 | 2 | 2 | 11:9 | 11 |
5 | Nacional De Football | 2 | 4 | 2 | 10:8 | 10 |
6 | Cerro Largo | 2 | 4 | 1 | 5:3 | 10 |
7 | Racing Club de Montevideo | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 10 |
8 | La Luz | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
9 | Deportivo Maldonado | 2 | 2 | 5 | 9:18 | 8 |
10 | Liverpool Montevideo | 1 | 4 | 3 | 9:11 | 7 |
11 | Boston River | 1 | 3 | 4 | 9:12 | 6 |
12 | Cerro | 1 | 3 | 4 | 8:12 | 6 |
13 | Atletico Fenix Montevideo | 2 | 0 | 6 | 8:17 | 6 |
14 | CA River Plate | 0 | 5 | 3 | 4:9 | 5 |
15 | Plaza Colonia | 1 | 2 | 4 | 4:16 | 5 |
16 | Danubio | 0 | 3 | 5 | 8:15 | 3 |
Uruguay Torneo Intermedio
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 5 | 1 | 1 | 15:8 | 16 |
2 | Cerro | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 12 |
3 | Nacional De Football | 3 | 2 | 2 | 12:8 | 11 |
4 | Racing Club de Montevideo | 3 | 1 | 3 | 12:12 | 10 |
5 | Atletico Fenix Montevideo | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
6 | Cerro Largo | 2 | 2 | 3 | 8:9 | 8 |
7 | Deportivo Maldonado | 1 | 2 | 4 | 7:13 | 5 |
8 | Plaza Colonia | 0 | 4 | 3 | 9:17 | 4 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensor Sporting | 4 | 2 | 1 | 11:5 | 14 |
2 | Montevideo Wanderers | 3 | 3 | 1 | 10:6 | 12 |
3 | Danubio | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 11 |
4 | Penarol | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 10 |
5 | Boston River | 3 | 0 | 4 | 8:7 | 9 |
6 | CA River Plate | 2 | 3 | 2 | 5:7 | 9 |
7 | Torque | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 8 |
8 | La Luz | 1 | 1 | 5 | 6:17 | 4 |
Primera Division 2023, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 13 | 5 | 4 | 34:20 | 44 |
2 | Nacional De Football | 11 | 7 | 4 | 40:19 | 40 |
3 | Defensor Sporting | 10 | 9 | 3 | 38:19 | 39 |
4 | Liverpool Montevideo | 11 | 6 | 5 | 39:27 | 36 |
5 | Montevideo Wanderers | 9 | 8 | 5 | 26:18 | 35 |
6 | Cerro Largo | 8 | 9 | 5 | 21:19 | 33 |
7 | CA River Plate | 7 | 8 | 7 | 22:26 | 29 |
8 | Cerro | 6 | 10 | 6 | 19:20 | 28 |
9 | Danubio | 6 | 8 | 8 | 26:23 | 26 |
10 | Racing Club de Montevideo | 6 | 7 | 9 | 25:29 | 25 |
11 | Deportivo Maldonado | 6 | 7 | 9 | 25:36 | 25 |
12 | Boston River | 5 | 6 | 11 | 23:30 | 24 |
13 | Torque | 5 | 7 | 10 | 23:32 | 24 |
14 | Atletico Fenix Montevideo | 5 | 6 | 11 | 18:28 | 21 |
15 | La Luz | 6 | 5 | 11 | 29:44 | 21 |
16 | Plaza Colonia | 4 | 8 | 10 | 24:42 | 20 |
Primera Division 2023, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 10 | 4 | 1 | 25:11 | 34 |
2 | Nacional De Football | 8 | 5 | 2 | 28:11 | 29 |
3 | Defensor Sporting | 6 | 7 | 2 | 27:14 | 25 |
4 | Cerro Largo | 6 | 7 | 2 | 13:10 | 25 |
5 | Montevideo Wanderers | 6 | 5 | 4 | 16:12 | 23 |
6 | Liverpool Montevideo | 6 | 5 | 4 | 24:19 | 20 |
7 | CA River Plate | 5 | 5 | 5 | 17:19 | 20 |
8 | Deportivo Maldonado | 5 | 5 | 5 | 18:23 | 20 |
9 | La Luz | 5 | 4 | 6 | 23:27 | 17 |
10 | Cerro | 3 | 7 | 5 | 13:16 | 16 |
11 | Torque | 3 | 5 | 7 | 15:24 | 16 |
12 | Plaza Colonia | 4 | 4 | 7 | 15:25 | 16 |
13 | Danubio | 3 | 6 | 6 | 20:19 | 15 |
14 | Racing Club de Montevideo | 3 | 6 | 6 | 13:17 | 15 |
15 | Boston River | 2 | 6 | 7 | 15:23 | 15 |
16 | Atletico Fenix Montevideo | 3 | 3 | 9 | 11:23 | 12 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Montevideo | 3 | 1 | 0 | 11:6 | 10 |
2 | Nacional De Football | 3 | 0 | 1 | 9:2 | 9 |
3 | Racing Club de Montevideo | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4 | Cerro Largo | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
5 | Cerro | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
6 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 1 | 1 | 3:1 | 4 |
7 | Deportivo Maldonado | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
8 | Plaza Colonia | 0 | 2 | 1 | 5:7 | 2 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensor Sporting | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2 | Penarol | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 9 |
3 | Danubio | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
4 | Montevideo Wanderers | 1 | 3 | 0 | 6:2 | 6 |
5 | Boston River | 2 | 0 | 2 | 5:2 | 6 |
6 | Torque | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7 | La Luz | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
8 | CA River Plate | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Primera Division 2023, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 10 | 2 | 1 | 22:9 | 32 |
2 | Nacional De Football | 9 | 1 | 1 | 27:5 | 28 |
3 | Liverpool Montevideo | 8 | 2 | 1 | 26:14 | 26 |
4 | Cerro Largo | 6 | 3 | 3 | 13:12 | 21 |
5 | Defensor Sporting | 5 | 5 | 1 | 21:12 | 20 |
6 | Danubio | 5 | 4 | 1 | 14:4 | 19 |
7 | CA River Plate | 5 | 2 | 3 | 14:12 | 17 |
8 | Cerro | 3 | 6 | 2 | 8:7 | 15 |
9 | Deportivo Maldonado | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 14 |
10 | La Luz | 4 | 2 | 7 | 23:30 | 14 |
11 | Plaza Colonia | 3 | 4 | 4 | 16:16 | 13 |
12 | Racing Club de Montevideo | 2 | 6 | 3 | 12:12 | 12 |
13 | Boston River | 3 | 3 | 5 | 11:13 | 12 |
14 | Montevideo Wanderers | 2 | 5 | 4 | 11:10 | 11 |
15 | Atletico Fenix Montevideo | 2 | 4 | 4 | 6:7 | 10 |
16 | Torque | 1 | 4 | 6 | 8:18 | 7 |
Primera Division 2023, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 7 | 2 | 0 | 15:4 | 23 |
2 | Nacional De Football | 6 | 1 | 0 | 18:3 | 19 |
3 | Liverpool Montevideo | 5 | 1 | 1 | 15:8 | 16 |
4 | CA River Plate | 5 | 0 | 2 | 13:10 | 15 |
5 | Cerro Largo | 4 | 3 | 1 | 8:7 | 15 |
6 | Danubio | 3 | 3 | 1 | 12:4 | 12 |
7 | Deportivo Maldonado | 3 | 3 | 0 | 9:5 | 12 |
8 | Defensor Sporting | 2 | 5 | 1 | 14:11 | 11 |
9 | Plaza Colonia | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
10 | La Luz | 3 | 2 | 4 | 17:20 | 11 |
11 | Cerro | 2 | 4 | 1 | 5:4 | 10 |
12 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 6 |
13 | Boston River | 1 | 3 | 3 | 6:11 | 6 |
14 | Montevideo Wanderers | 1 | 2 | 4 | 5:8 | 5 |
15 | Racing Club de Montevideo | 0 | 5 | 3 | 4:9 | 5 |
16 | Torque | 0 | 3 | 5 | 4:15 | 3 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
2 | Liverpool Montevideo | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
3 | Atletico Fenix Montevideo | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
4 | Deportivo Maldonado | 1 | 0 | 3 | 5:10 | 3 |
5 | Racing Club de Montevideo | 1 | 0 | 3 | 4:9 | 3 |
6 | Cerro Largo | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
7 | Nacional De Football | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
8 | Plaza Colonia | 0 | 2 | 2 | 4:10 | 2 |
Primera Division 2023, Torneo Intermedio, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA River Plate | 2 | 1 | 1 | 4:5 | 7 |
2 | Montevideo Wanderers | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 6 |
3 | Defensor Sporting | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
4 | Danubio | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 |
5 | Torque | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
6 | Boston River | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
7 | Penarol | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
8 | La Luz | 0 | 1 | 2 | 0:7 | 1 |
Primera Division 2023, Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montevideo Wanderers | 7 | 3 | 1 | 15:8 | 24 |
2 | Defensor Sporting | 5 | 4 | 2 | 17:7 | 19 |
3 | Torque | 4 | 3 | 4 | 15:14 | 15 |
4 | Liverpool Montevideo | 3 | 4 | 4 | 13:13 | 13 |
5 | Cerro | 3 | 4 | 4 | 11:13 | 13 |
6 | Racing Club de Montevideo | 4 | 1 | 6 | 13:17 | 13 |
7 | Penarol | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 12 |
8 | Cerro Largo | 2 | 6 | 2 | 8:7 | 12 |
9 | Nacional De Football | 2 | 6 | 3 | 13:14 | 12 |
10 | CA River Plate | 2 | 6 | 4 | 8:14 | 12 |
11 | Atletico Fenix Montevideo | 3 | 2 | 7 | 12:21 | 11 |
12 | Deportivo Maldonado | 3 | 2 | 8 | 14:28 | 11 |
13 | Boston River | 2 | 3 | 6 | 12:17 | 9 |
14 | La Luz | 2 | 3 | 4 | 6:14 | 9 |
15 | Danubio | 1 | 4 | 7 | 12:19 | 7 |
16 | Plaza Colonia | 1 | 4 | 6 | 8:26 | 7 |
Primera Division 2023, Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montevideo Wanderers | 5 | 3 | 0 | 11:4 | 18 |
2 | Defensor Sporting | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 14 |
3 | Penarol | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 11 |
4 | Torque | 3 | 2 | 2 | 11:9 | 11 |
5 | Nacional De Football | 2 | 4 | 2 | 10:8 | 10 |
6 | Cerro Largo | 2 | 4 | 1 | 5:3 | 10 |
7 | Racing Club de Montevideo | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 10 |
8 | La Luz | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
9 | Deportivo Maldonado | 2 | 2 | 5 | 9:18 | 8 |
10 | Liverpool Montevideo | 1 | 4 | 3 | 9:11 | 7 |
11 | Boston River | 1 | 3 | 4 | 9:12 | 6 |
12 | Cerro | 1 | 3 | 4 | 8:12 | 6 |
13 | Atletico Fenix Montevideo | 2 | 0 | 6 | 8:17 | 6 |
14 | CA River Plate | 0 | 5 | 3 | 4:9 | 5 |
15 | Plaza Colonia | 1 | 2 | 4 | 4:16 | 5 |
16 | Danubio | 0 | 3 | 5 | 8:15 | 3 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 18-05 18:00 4212976 | ! CA River Plate | !- | ! Rampla Juniors |
Άρχισε 2.15 3.20 3.50
Τελευταία 2.153.20 3.50 |
0% |
-0.25
1.850
|
2.0,2.5
1.925, 1.925
|
9.5
2.000, 1.800
|
60%10 - 70%10 65% |
0.60 - 0.80 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12-05-2024 15:30 | 3 [14] Rampla Juniors | 0 - 1 | Boston River [5] 1 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.10 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.825, 1.975
|
?-?
|
10-7
|
?-?
|
5-7
|
|
03-05-2024 15:30 | 3 [9] Danubio | 1 - 1 | Rampla Juniors [14] 1 3 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.25 - |
?
1.825
|
- ?
|
?
1.900, 1.900
|
?-?
|
7-4
|
?-?
|
3-0
|
|
27-04-2024 15:30 | 2 [15] Rampla Juniors | 1 - 1 | Deportivo Maldonado [14] 5 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.40 - |
?
2.050
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
3-5
|
?-?
|
6-6
|
|
24-04-2024 18:00 | 2 [16] underdog Rampla Juniors | 2 - 1 | Defensor Sporting [4] 3 |
S: - 3.60 ?
K: ?3.60 - |
?
2.000
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
4-5
|
?-?
|
5-4
|
|
20-04-2024 21:00 | 1 [3] Nacional De Football | 6 - 2 | Rampla Juniors [16] 1 |
S: - 4.00 ?
K: ?5.00 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
9-7
|
?-?
|
5-5
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Gonzalo Barreto | 1992-01-22 | Forward | 175 | 71 | Right | |
4 | Gabriel De Leon | 1993-03-03 | Midfielder | 181 | 80 | Right | |
20 | Lucas Tamareo | 1991-03-22 | Midfielder | 171 | 66 | Right | |
11 | Nicolas Royon | 1991-01-28 | Forward | 172 | 66 | Right | |
24 | Sebastian Gorga | 1994-04-06 | Defender | 187 | 79 | Right | |
33 | Gonzalo Camargo | 1991-02-16 | Defender | 173 | 76 | Left | |
6 | Facundo Ospitaleche | 1996-04-11 | Midfielder | 179 | 69 | Right | |
17 | Federico Barrandeguy Martino | 1996-05-08 | Defender | 176 | 68 | Right | |
9 | Delis Vargas | 1995-10-25 | Forward | 185 | 70 | Right | |
22 | Nicolas Dibble | 1994-05-27 | Forward | 176 | 60 | Right | |
1 | Adriano Freitas | 1997-06-17 | Guard | 183 | 85 | Right | |
13 | Emiliano Gaston Mozzone Sueiro | 1998-04-23 | Forward | 178 | - | Right | |
21 | Adrian Leites | 1992-02-08 | Forward | 180 | 75 | Right | |
2 | Jonathan Toledo | 1996-01-10 | Defender | 182 | - | Right | |
14 | Diego Rosa | 1998-08-27 | Midfielder | 179 | 75 | Left | |
12 | Andres Samurio | 1996-09-20 | Guard | 185 | 95 | Left | |
15 | Alvaro Daniel Graces Viera | 2001-02-10 | Defender | - | - | - | |
10 | Gustavo Ezequiel Machado Ferrando | 2001-06-23 | Midfielder | 175 | - | Right | |
26 | Matias Adrian Nunez | 2000-10-09 | - | - | - | - | |
8 | German Gabriel Fraquelli | 1994-09-04 | - | - | - | Left | |
5 | Isaac Mendez | 2001-04-19 | - | - | - | Right | |
- | Alfredo Miguel Viera Urrutia | 2001-01-26 | - | - | - | - | |
18 | Tomas Adoryan | 2001-09-22 | - | 177 | 69 | - | |
30 | Andres Madruga | 2004-02-06 | - | 183 | 71 | - | |
28 | Franco Casuriaga | 2005-04-10 | - | - | - | - | |
19 | Raul Maximiliano Burruzo Gutierrez | 2003-01-13 | - | 180 | - | Right | |
3 | Lautaro Centurion | 2000-03-31 | - | 198 | - | Right | |
16 | Enrique Almeida | 2005-04-26 | - | 165 | - | Left | |
23 | Maximiliano Nahuel Anasco Dornells | 2001-05-04 | - | 174 | - | Left |