NS Mura
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Slovenia Prva Liga
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
1. SNL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Celje | 24 | 7 | 5 | 75:34 | 79 |
2 | NK Maribor | 19 | 10 | 7 | 67:35 | 67 |
3 | Olimpija Ljubljana | 18 | 10 | 8 | 69:44 | 64 |
4 | NK Bravo | 12 | 14 | 10 | 42:42 | 50 |
5 | FC Koper | 12 | 12 | 12 | 51:49 | 48 |
6 | NS Mura | 11 | 10 | 15 | 42:55 | 43 |
7 | NK Domzale | 13 | 4 | 19 | 52:60 | 43 |
8 | NK Rogaska | 10 | 6 | 20 | 37:64 | 36 |
9 | NK Radomlje | 7 | 12 | 17 | 33:51 | 33 |
10 | NK Aluminij | 8 | 7 | 21 | 37:71 | 31 |
1. SNL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Maribor | 15 | 1 | 2 | 44:12 | 46 |
2 | NK Celje | 13 | 2 | 3 | 38:17 | 41 |
3 | Olimpija Ljubljana | 7 | 8 | 3 | 30:19 | 29 |
4 | NK Bravo | 7 | 7 | 4 | 23:21 | 28 |
5 | FC Koper | 7 | 5 | 6 | 28:25 | 26 |
6 | NS Mura | 5 | 6 | 7 | 22:24 | 21 |
7 | NK Domzale | 6 | 3 | 9 | 24:27 | 21 |
8 | NK Rogaska | 4 | 5 | 9 | 19:27 | 17 |
9 | NK Radomlje | 3 | 5 | 10 | 17:32 | 14 |
10 | NK Aluminij | 3 | 4 | 11 | 19:37 | 13 |
1. SNL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Celje | 11 | 5 | 2 | 37:17 | 38 |
2 | Olimpija Ljubljana | 11 | 2 | 5 | 39:25 | 35 |
3 | NS Mura | 6 | 4 | 8 | 20:31 | 22 |
4 | NK Bravo | 5 | 7 | 6 | 19:21 | 22 |
5 | FC Koper | 5 | 7 | 6 | 23:24 | 22 |
6 | NK Domzale | 7 | 1 | 10 | 28:33 | 22 |
7 | NK Maribor | 4 | 9 | 5 | 23:23 | 21 |
8 | NK Rogaska | 6 | 1 | 11 | 18:37 | 19 |
9 | NK Radomlje | 4 | 7 | 7 | 16:19 | 19 |
10 | NK Aluminij | 5 | 3 | 10 | 18:34 | 18 |
Slovenia 2. SNL
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
2. SNL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Primorje Ajdovscina | 17 | 9 | 4 | 49:25 | 60 |
2 | NK Nafta 1903 | 18 | 4 | 8 | 55:31 | 58 |
3 | ND Beltinci | 17 | 5 | 8 | 49:24 | 56 |
4 | ND Gorica | 15 | 8 | 7 | 51:28 | 53 |
5 | NK Brinje Grosuplje | 15 | 7 | 8 | 52:35 | 52 |
6 | NK Triglav Kranj | 14 | 6 | 10 | 44:35 | 48 |
7 | NK Bistrica | 13 | 5 | 12 | 45:46 | 44 |
8 | NK Rudar Velenje | 10 | 7 | 13 | 33:49 | 37 |
9 | Jadran Dekani | 9 | 9 | 12 | 34:37 | 36 |
10 | NK Bilje | 9 | 7 | 14 | 44:51 | 34 |
11 | NK Tolmin | 8 | 10 | 12 | 34:45 | 34 |
12 | ND Dravinja | 9 | 7 | 14 | 29:42 | 34 |
13 | Krka Novo Mesto | 9 | 6 | 15 | 40:49 | 33 |
14 | ND Ilirija Ljubljana | 7 | 9 | 14 | 31:44 | 30 |
15 | Tabor Sezana | 7 | 9 | 14 | 38:59 | 30 |
16 | NK Fuzinar | 6 | 6 | 18 | 33:61 | 24 |
2. SNL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Primorje Ajdovscina | 13 | 2 | 0 | 35:10 | 41 |
2 | NK Bistrica | 10 | 1 | 4 | 29:19 | 31 |
3 | ND Beltinci | 9 | 3 | 3 | 27:12 | 30 |
4 | NK Nafta 1903 | 9 | 3 | 3 | 25:13 | 30 |
5 | NK Brinje Grosuplje | 8 | 2 | 5 | 20:17 | 26 |
6 | ND Gorica | 7 | 4 | 4 | 28:20 | 25 |
7 | NK Triglav Kranj | 7 | 2 | 6 | 22:17 | 23 |
8 | NK Rudar Velenje | 7 | 2 | 6 | 15:19 | 23 |
9 | NK Tolmin | 6 | 4 | 5 | 21:22 | 22 |
10 | ND Ilirija Ljubljana | 5 | 4 | 6 | 16:20 | 19 |
11 | Jadran Dekani | 4 | 6 | 5 | 18:19 | 18 |
12 | NK Bilje | 4 | 6 | 5 | 21:23 | 18 |
13 | ND Dravinja | 4 | 5 | 6 | 14:15 | 17 |
14 | NK Fuzinar | 4 | 3 | 8 | 16:27 | 15 |
15 | Tabor Sezana | 3 | 6 | 6 | 21:35 | 15 |
16 | Krka Novo Mesto | 3 | 4 | 8 | 18:27 | 13 |
2. SNL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ND Gorica | 8 | 4 | 3 | 23:8 | 28 |
2 | NK Nafta 1903 | 9 | 1 | 5 | 30:18 | 28 |
3 | NK Brinje Grosuplje | 7 | 5 | 3 | 32:18 | 26 |
4 | ND Beltinci | 8 | 2 | 5 | 22:12 | 26 |
5 | NK Triglav Kranj | 7 | 4 | 4 | 22:18 | 25 |
6 | Krka Novo Mesto | 6 | 2 | 7 | 22:22 | 20 |
7 | NK Primorje Ajdovscina | 4 | 7 | 4 | 14:15 | 19 |
8 | Jadran Dekani | 5 | 3 | 7 | 16:18 | 18 |
9 | ND Dravinja | 5 | 2 | 8 | 15:27 | 17 |
10 | NK Bilje | 5 | 1 | 9 | 23:28 | 16 |
11 | Tabor Sezana | 4 | 3 | 8 | 17:24 | 15 |
12 | NK Rudar Velenje | 3 | 5 | 7 | 18:30 | 14 |
13 | NK Bistrica | 3 | 4 | 8 | 16:27 | 13 |
14 | NK Tolmin | 2 | 6 | 7 | 13:23 | 12 |
15 | ND Ilirija Ljubljana | 2 | 5 | 8 | 15:24 | 11 |
16 | NK Fuzinar | 2 | 3 | 10 | 17:34 | 9 |
Australia New South Wales Premier League
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
NSW NPL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rockdale Ilinden FC | 12 | 2 | 2 | 40:19 | 38 |
2 | Apia L Tigers | 12 | 1 | 3 | 49:22 | 37 |
3 | Western Sydney Wanderers U21 | 11 | 1 | 4 | 48:29 | 34 |
4 | Marconi Stallions | 11 | 1 | 4 | 36:20 | 34 |
5 | Blacktown City | 9 | 4 | 3 | 40:22 | 31 |
6 | Sydney United 58 | 9 | 3 | 4 | 30:24 | 30 |
7 | St George City FA | 8 | 3 | 5 | 21:22 | 27 |
8 | Wollongong Wolves | 6 | 2 | 8 | 30:25 | 20 |
9 | St George Saints | 5 | 5 | 5 | 21:28 | 20 |
10 | Sydney Olympic | 6 | 1 | 9 | 30:26 | 19 |
11 | Manly Utd | 4 | 5 | 7 | 19:30 | 17 |
12 | NWS Spirit FC | 4 | 3 | 9 | 19:28 | 15 |
13 | Hills United FC | 5 | 0 | 11 | 19:36 | 15 |
14 | Sutherland Sharks | 2 | 4 | 10 | 12:33 | 10 |
15 | Sydney FC U21 | 2 | 2 | 12 | 18:47 | 8 |
16 | Central Coast Mariners U21 | 2 | 1 | 12 | 19:40 | 7 |
NSW NPL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marconi Stallions | 7 | 0 | 1 | 20:5 | 21 |
2 | Blacktown City | 6 | 1 | 1 | 28:10 | 19 |
3 | Rockdale Ilinden FC | 6 | 1 | 1 | 22:10 | 19 |
4 | Western Sydney Wanderers U21 | 6 | 0 | 3 | 27:21 | 18 |
5 | St George City FA | 5 | 2 | 2 | 13:9 | 17 |
6 | St George Saints | 4 | 4 | 1 | 15:11 | 16 |
7 | Apia L Tigers | 5 | 0 | 1 | 16:9 | 15 |
8 | Sydney United 58 | 5 | 0 | 2 | 13:8 | 15 |
9 | Hills United FC | 4 | 0 | 4 | 12:13 | 12 |
10 | Manly Utd | 3 | 3 | 2 | 11:13 | 12 |
11 | NWS Spirit FC | 3 | 2 | 3 | 9:10 | 11 |
12 | Sydney Olympic | 3 | 1 | 3 | 17:12 | 10 |
13 | Wollongong Wolves | 3 | 1 | 3 | 15:10 | 10 |
14 | Sutherland Sharks | 2 | 2 | 5 | 5:19 | 8 |
15 | Central Coast Mariners U21 | 2 | 1 | 4 | 14:18 | 7 |
16 | Sydney FC U21 | 2 | 1 | 6 | 12:24 | 7 |
NSW NPL
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apia L Tigers | 7 | 1 | 2 | 33:13 | 22 |
2 | Rockdale Ilinden FC | 6 | 1 | 1 | 18:9 | 19 |
3 | Western Sydney Wanderers U21 | 5 | 1 | 1 | 21:8 | 16 |
4 | Sydney United 58 | 4 | 3 | 2 | 17:16 | 15 |
5 | Marconi Stallions | 4 | 1 | 3 | 16:15 | 13 |
6 | Blacktown City | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 12 |
7 | Wollongong Wolves | 3 | 1 | 5 | 15:15 | 10 |
8 | St George City FA | 3 | 1 | 3 | 8:13 | 10 |
9 | Sydney Olympic | 3 | 0 | 6 | 13:14 | 9 |
10 | Manly Utd | 1 | 2 | 5 | 8:17 | 5 |
11 | NWS Spirit FC | 1 | 1 | 6 | 10:18 | 4 |
12 | St George Saints | 1 | 1 | 4 | 6:17 | 4 |
13 | Hills United FC | 1 | 0 | 7 | 7:23 | 3 |
14 | Sutherland Sharks | 0 | 2 | 5 | 7:14 | 2 |
15 | Sydney FC U21 | 0 | 1 | 6 | 6:23 | 1 |
16 | Central Coast Mariners U21 | 0 | 0 | 8 | 5:22 | 0 |
UEFA Europa Conference League
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
2 | Basel | 3 | 2 | 1 | 11:9 | 11 |
3 | Pyunik Yerevan | 2 | 0 | 4 | 8:9 | 6 |
4 | FK Zalgiris Vilnius | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sivasspor | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 11 |
2 | CFR Cluj | 3 | 1 | 2 | 5:5 | 10 |
3 | Slavia Prague | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4 | KF Ballkani | 1 | 1 | 4 | 8:11 | 4 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden | 5 | 1 | 0 | 12:6 | 16 |
2 | Gent | 2 | 2 | 2 | 10:6 | 8 |
3 | Molde | 2 | 1 | 3 | 9:10 | 7 |
4 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 4 | 1:10 | 2 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZ | 5 | 0 | 1 | 12:6 | 15 |
2 | Dnipro-1 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 10 |
3 | Apollon Limassol | 2 | 1 | 3 | 5:7 | 7 |
4 | FC Vaduz | 0 | 2 | 4 | 5:11 | 2 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nice | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 9 |
2 | Partizan Belgrade | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 9 |
3 | Cologne | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 |
4 | Slovacko | 1 | 2 | 3 | 8:11 | 5 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 13 |
2 | Lech Poznan | 2 | 3 | 1 | 12:7 | 9 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 1 | 4 | 1 | 8:5 | 7 |
4 | FK Austria Vienna | 0 | 2 | 4 | 2:15 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | West Ham | 6 | 0 | 0 | 13:4 | 18 |
2 | Anderlecht | 2 | 2 | 2 | 6:5 | 8 |
3 | Silkeborg IF | 2 | 0 | 4 | 12:7 | 6 |
4 | FCSB | 0 | 2 | 4 | 3:18 | 2 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Istanbul Basaksehir | 4 | 1 | 1 | 14:3 | 13 |
2 | Fiorentina | 4 | 1 | 1 | 14:6 | 13 |
3 | Hearts | 2 | 0 | 4 | 6:16 | 6 |
4 | Rigas FS | 0 | 2 | 4 | 2:11 | 2 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
2 | Basel | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
3 | Pyunik Yerevan | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
4 | FK Zalgiris Vilnius | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CFR Cluj | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
2 | Sivasspor | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 4 |
3 | Slavia Prague | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4 | KF Ballkani | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 9 |
2 | Gent | 2 | 0 | 1 | 7:1 | 6 |
3 | Molde | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
4 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZ | 3 | 0 | 0 | 9:4 | 9 |
2 | Apollon Limassol | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 6 |
3 | Dnipro-1 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | FC Vaduz | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partizan Belgrade | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
2 | Cologne | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
3 | Nice | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4 | Slovacko | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lech Poznan | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 7 |
2 | Villarreal | 2 | 1 | 0 | 11:5 | 7 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 1 | 1 | 1 | 6:3 | 4 |
4 | FK Austria Vienna | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | West Ham | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2 | Anderlecht | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Silkeborg IF | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 3 |
4 | FCSB | 0 | 1 | 2 | 0:8 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Istanbul Basaksehir | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Fiorentina | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
3 | Hearts | 1 | 0 | 2 | 2:8 | 3 |
4 | Rigas FS | 0 | 1 | 2 | 0:5 | 1 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2 | Basel | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 7 |
3 | Pyunik Yerevan | 0 | 0 | 3 | 3:7 | 0 |
4 | FK Zalgiris Vilnius | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sivasspor | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2 | CFR Cluj | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
3 | Slavia Prague | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
4 | KF Ballkani | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2 | Molde | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
3 | Gent | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 |
4 | Shamrock Rovers | 0 | 0 | 3 | 0:7 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZ | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
2 | Dnipro-1 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
3 | Apollon Limassol | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
4 | FC Vaduz | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nice | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
2 | Partizan Belgrade | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
3 | Cologne | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
4 | Slovacko | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 2 | 0 | 1 | 3:4 | 6 |
2 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
3 | Lech Poznan | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
4 | FK Austria Vienna | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | West Ham | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
2 | Anderlecht | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
3 | Silkeborg IF | 1 | 0 | 2 | 5:2 | 3 |
4 | FCSB | 0 | 1 | 2 | 3:10 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
2 | Istanbul Basaksehir | 1 | 1 | 1 | 5:2 | 4 |
3 | Hearts | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
4 | Rigas FS | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
UEFA Conference League
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 4 | 0 | 2 | 13:11 | 12 |
2 | Ludogorets Razgrad | 4 | 0 | 2 | 11:11 | 12 |
3 | FC Nordsjaelland | 3 | 1 | 2 | 17:7 | 10 |
4 | FC Spartak Trnava | 0 | 1 | 5 | 3:15 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Salonika | 5 | 1 | 0 | 16:10 | 16 |
2 | Eintracht Frankfurt | 3 | 0 | 3 | 11:7 | 9 |
3 | Aberdeen | 1 | 3 | 2 | 10:10 | 6 |
4 | HJK Helsinki | 0 | 2 | 4 | 7:17 | 2 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 3 | 3 | 0 | 14:6 | 12 |
2 | Ferencvarosi TC | 2 | 4 | 0 | 9:6 | 10 |
3 | Genk | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 9 |
4 | FK Cukaricki | 0 | 0 | 6 | 2:16 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aston Villa | 4 | 1 | 1 | 12:7 | 13 |
2 | Legia Warsaw | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 12 |
3 | AZ | 2 | 0 | 4 | 7:12 | 6 |
4 | Zrinjski Mostar | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 5 | 1 | 0 | 15:3 | 16 |
2 | Bodo/Glimt | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3 | Besiktas | 1 | 1 | 4 | 7:14 | 4 |
4 | Lugano | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzen | 6 | 0 | 0 | 9:1 | 18 |
2 | Dinamo Zagreb | 3 | 0 | 3 | 10:5 | 9 |
3 | FC Astana | 1 | 1 | 4 | 4:13 | 4 |
4 | KF Ballkani | 1 | 1 | 4 | 3:7 | 4 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 5 | 0 | 1 | 14:9 | 15 |
2 | Gent | 4 | 1 | 1 | 16:7 | 13 |
3 | FC Zorya Lugansk | 2 | 1 | 3 | 10:11 | 7 |
4 | Breidablik | 0 | 0 | 6 | 5:18 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lille | 4 | 2 | 0 | 10:2 | 14 |
2 | Slovan Bratislava | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
3 | Olimpija Ljubljana | 2 | 0 | 4 | 4:9 | 6 |
4 | KÍ Klaksvík | 1 | 1 | 4 | 5:9 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2 | Ludogorets Razgrad | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
3 | FC Nordsjaelland | 2 | 1 | 0 | 14:3 | 7 |
4 | FC Spartak Trnava | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Salonika | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 7 |
2 | Eintracht Frankfurt | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 |
3 | Aberdeen | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
4 | HJK Helsinki | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 2 | 1 | 0 | 10:3 | 7 |
2 | Ferencvarosi TC | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
3 | Genk | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
4 | FK Cukaricki | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warsaw | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
2 | Aston Villa | 3 | 0 | 0 | 5:2 | 9 |
3 | AZ | 2 | 0 | 1 | 3:4 | 6 |
4 | Zrinjski Mostar | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2 | Bodo/Glimt | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
3 | Lugano | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
4 | Besiktas | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzen | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
2 | Dinamo Zagreb | 2 | 0 | 1 | 8:2 | 6 |
3 | KF Ballkani | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 |
4 | FC Astana | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 3 | 0 | 0 | 9:5 | 9 |
2 | Gent | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 9 |
3 | FC Zorya Lugansk | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
4 | Breidablik | 0 | 0 | 3 | 3:6 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lille | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2 | Slovan Bratislava | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
3 | KÍ Klaksvík | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
4 | Olimpija Ljubljana | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nordsjaelland | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
2 | Fenerbahce | 1 | 0 | 2 | 3:9 | 3 |
3 | Ludogorets Razgrad | 1 | 0 | 2 | 4:11 | 3 |
4 | FC Spartak Trnava | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Salonika | 3 | 0 | 0 | 8:5 | 9 |
2 | Eintracht Frankfurt | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
3 | Aberdeen | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
4 | HJK Helsinki | 0 | 1 | 2 | 3:11 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferencvarosi TC | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
2 | Fiorentina | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
3 | Genk | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
4 | FK Cukaricki | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aston Villa | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 4 |
2 | Legia Warsaw | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
3 | AZ | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |
4 | Zrinjski Mostar | 0 | 0 | 3 | 0:4 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Bodo/Glimt | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
3 | Besiktas | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4 | Lugano | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzen | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 9 |
2 | Dinamo Zagreb | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
3 | FC Astana | 1 | 0 | 2 | 3:9 | 3 |
4 | KF Ballkani | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
2 | Gent | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
3 | FC Zorya Lugansk | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
4 | Breidablik | 0 | 0 | 3 | 2:12 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2 | Lille | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3 | Olimpija Ljubljana | 1 | 0 | 2 | 2:6 | 3 |
4 | KÍ Klaksvík | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18-05-2024 13:00 | 3 [6] NS Mura | 1 - 2 | NK Rogaska [8] 3 |
S: - 3.40 ?
K: ?3.60 - |
?
1.825
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
4-15
|
?-?
|
3-2
|
|
12-05-2024 15:30 | 2 [5] NK Bravo | 1 - 1 | NS Mura [6] 2 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.40 - |
?
1.775
|
- ?
|
?
1.825, 1.975
|
?-?
|
23-7
|
?-?
|
10-2
|
|
05-05-2024 15:30 | 1 [3] Olimpija Ljubljana | 0 - 0 | NS Mura [6] 1 1 |
S: - 5.00 ?
K: ?5.50 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
23-2
|
?-?
|
10-2
|
|
29-04-2024 15:30 | 3 [7] NS Mura | 3 - 1 | NK Aluminij [10] 2 1 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.40 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
1.825, 1.975
|
?-?
|
13-7
|
?-?
|
5-7
|
|
25-04-2024 18:00 | 3 NS Mura | 2 - 2 | underdog NK Rogaska 1 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.20 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
10-25
|
?-?
|
5-6
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Matic Marusko | 1990-11-30 | Defender | 184 | 69 | Right | |
11 | Ziga Kous | 1992-10-27 | Defender | 178 | 73 | Right | |
17 | Amadej Marosa | 1994-02-07 | Forward | 178 | 79 | Right | |
3 | Klemen Pucko | 1996-01-27 | Defender | 178 | 64 | Left | |
13 | Florijan Raduha | 1997-04-01 | Guard | - | - | - | |
32 | Zan Trontelj | 2000-01-21 | Midfielder | 174 | 65 | Right | |
30 | Almin Kurtovic | 2000-03-16 | Defender | 177 | 69 | Right | |
88 | Sandi Nuhanovic | 1998-12-05 | Midfielder | 180 | - | Right | |
10 | Ivan Saric | 2001-01-16 | Forward | 177 | 70 | - | |
5 | Leard Sadriu | 2001-04-22 | Defender | 186 | - | Left | |
89 | Alexandros Kyziridis | 2000-09-16 | Forward | 179 | 67 | Both | |
1 | Klemen Mihelak | 2001-12-31 | Guard | 189 | 89 | - | |
15 | Ziga Laci | 2002-07-20 | Defender | 189 | 80 | Left | |
19 | Julien Lamy | 1999-11-06 | Forward | 185 | - | Right | |
2 | Kai Cipot | 2001-04-28 | Forward | - | - | - | |
7 | Emir Saitoski | 2003-05-08 | Forward | 176 | - | Left | |
6 | Aljaz Antolin | 2002-08-02 | Midfielder | 178 | - | - | |
- | Filip Janezic | 2003-01-01 | - | - | - | - | |
99 | Robert Caks | 2001-01-31 | - | 197 | - | Right | |
21 | Tilen Scernjavic | 2003-09-20 | - | - | - | - | |
16 | Filippo Tripi | 2002-01-06 | - | 180 | - | Right | |
26 | Borna Proleta | 2001-11-26 | - | - | - | Right | |
8 | Ben Cottrell | 2001-10-31 | - | - | - | - | |
22 | Nikola Jovicevic | 2003-09-30 | - | - | - | - | |
25 | Domijan | 2004-05-05 | - | - | - | - | |
49 | Timotej Brkic | 2005-07-18 | - | 178 | - | Right | |
28 | Vid Sumenjak | 2005-02-26 | - | 190 | - | - | |
20 | Niko Kasalo | 2005-12-31 | - | - | - | - | |
4 | Daniel Katic | 2003-04-26 | - | 185 | - | - | |
43 | Aljaz Strajnar | 2007-08-16 | - | - | - | - | |
77 | Luka Turudija | 2004-07-24 | - | - | - | - | |
27 | Tian Rantasa | 2004-12-25 | - | - | - | - | |
66 | Graj | 2005-08-16 | - | 182 | - | Right | |
34 | Jelovica | 2005-03-16 | - | - | - | - | |
44 | Loverec Saso | 2005-10-31 | - | - | - | - | |
70 | Nal Lan Koren | 2006-06-21 | - | - | - | - | |
33 | Alin Kumer | 2007-02-22 | - | 193 | - | - | |
18 | Bine Anzelj | 2006-10-09 | - | 192 | - | - |