Club Villa Mitre
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Argentina Torneo A
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Sarmiento de la Banda | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 12 |
2 | Central Norte | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 10 |
3 | San Martin Formosa | 3 | 0 | 2 | 7:2 | 9 |
4 | Sarmiento de Resistencia | 1 | 2 | 1 | 1:2 | 5 |
5 | Crucero Del Norte | 1 | 2 | 2 | 2:4 | 5 |
6 | Juventud Antoniana | 1 | 2 | 1 | 1:4 | 5 |
7 | Sol de America de Formosa | 1 | 1 | 3 | 2:5 | 4 |
8 | Union Sunchales | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
9 | Boca Unidos | 0 | 2 | 2 | 1:3 | 2 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Chivilcoy | 3 | 1 | 0 | 7:1 | 10 |
2 | Defensores de Belgrano VR | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
3 | Sportivo Belgrano | 3 | 0 | 2 | 3:2 | 9 |
4 | Club Atlético El Linqueño | 2 | 2 | 1 | 2:2 | 8 |
5 | CA Douglas Haig | 1 | 3 | 1 | 6:3 | 6 |
6 | Sportivo Las Parejas | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
7 | CA 9 de Julio Rafaela | 1 | 1 | 2 | 2:4 | 4 |
8 | Defensores Pronunciamiento | 1 | 1 | 3 | 3:9 | 4 |
9 | Gimnasia y Esgrima | 0 | 1 | 3 | 1:6 | 1 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Ciudad de Bolivar | 4 | 1 | 0 | 7:2 | 13 |
2 | Juventud Unida Universitario | 2 | 2 | 1 | 3:1 | 8 |
3 | San Martin de Mendoza | 2 | 2 | 1 | 3:2 | 8 |
4 | Huracan Las Heras | 2 | 2 | 1 | 4:5 | 8 |
5 | Gutierrez | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 7 |
6 | CDA Monte Maiz | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
7 | Sportivo Estudiantes | 2 | 0 | 3 | 6:7 | 6 |
8 | Sportivo y Biblioteca Atenas | 1 | 2 | 2 | 5:6 | 5 |
9 | Ferro Carril Oeste LP | 1 | 1 | 3 | 3:6 | 4 |
10 | Atletico Camioneros | 1 | 0 | 4 | 3:5 | 3 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Germinal de Rawson | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 11 |
2 | Olimpo B Blanca | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 10 |
3 | Club Villa Mitre | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 9 |
4 | Club Circulo Deportivo | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 9 |
5 | Kimberley Mar del Plata | 2 | 2 | 1 | 4:2 | 8 |
6 | Sol de Mayo | 2 | 1 | 2 | 6:7 | 7 |
7 | Deportivo Rincon | 1 | 2 | 2 | 1:2 | 5 |
8 | Sansinena | 1 | 1 | 3 | 5:7 | 4 |
9 | Cipolletti | 1 | 1 | 3 | 2:6 | 4 |
10 | Santamarina Tandil | 0 | 2 | 3 | 2:7 | 2 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Sarmiento de la Banda | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
2 | San Martin Formosa | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
3 | Central Norte | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
4 | Sarmiento de Resistencia | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
4 | Crucero Del Norte | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
4 | Juventud Antoniana | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
7 | Union Sunchales | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8 | Sol de America de Formosa | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
9 | Boca Unidos | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Belgrano | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2 | Independiente Chivilcoy | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3 | Defensores de Belgrano VR | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
4 | Club Atlético El Linqueño | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
5 | CA 9 de Julio Rafaela | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
6 | Defensores Pronunciamiento | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 3 |
7 | CA Douglas Haig | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
8 | Sportivo Las Parejas | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9 | Gimnasia y Esgrima | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Ciudad de Bolivar | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 9 |
2 | Juventud Unida Universitario | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 7 |
3 | Huracan Las Heras | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
4 | Sportivo Estudiantes | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
5 | Gutierrez | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
6 | San Martin de Mendoza | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
7 | CDA Monte Maiz | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
8 | Sportivo y Biblioteca Atenas | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
9 | Ferro Carril Oeste LP | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
10 | Atletico Camioneros | 0 | 0 | 3 | 0:4 | 0 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Germinal de Rawson | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2 | Club Villa Mitre | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 9 |
3 | Sol de Mayo | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
4 | Club Circulo Deportivo | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
5 | Kimberley Mar del Plata | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
6 | Olimpo B Blanca | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
7 | Sansinena | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 4 |
7 | Cipolletti | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
9 | Deportivo Rincon | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
10 | Santamarina Tandil | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Central Norte | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
2 | CA Sarmiento de la Banda | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3 | Sarmiento de Resistencia | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
4 | Sol de America de Formosa | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
4 | Crucero Del Norte | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
6 | Juventud Antoniana | 0 | 1 | 1 | 0:4 | 1 |
7 | Boca Unidos | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
8 | San Martin Formosa | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
9 | Union Sunchales | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Douglas Haig | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
2 | Independiente Chivilcoy | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
3 | Club Atlético El Linqueño | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 |
4 | Defensores de Belgrano VR | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
5 | Sportivo Las Parejas | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
6 | CA 9 de Julio Rafaela | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
7 | Defensores Pronunciamiento | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
8 | Sportivo Belgrano | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
9 | Gimnasia y Esgrima | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Martin de Mendoza | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 6 |
2 | CDA Monte Maiz | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3 | Club Ciudad de Bolivar | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
4 | Huracan Las Heras | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
5 | Sportivo y Biblioteca Atenas | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
5 | Gutierrez | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7 | Atletico Camioneros | 1 | 0 | 1 | 3:1 | 3 |
8 | Sportivo Estudiantes | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
9 | Ferro Carril Oeste LP | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
10 | Juventud Unida Universitario | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpo B Blanca | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
2 | Club Circulo Deportivo | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
3 | Germinal de Rawson | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
4 | Kimberley Mar del Plata | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
5 | Deportivo Rincon | 0 | 1 | 2 | 0:2 | 1 |
6 | Club Villa Mitre | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
7 | Sansinena | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
8 | Sol de Mayo | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
9 | Santamarina Tandil | 0 | 0 | 3 | 0:5 | 0 |
9 | Cipolletti | 0 | 0 | 3 | 0:5 | 0 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 28-04 18:35 4124497 | ! Club Villa Mitre | !- | ! Olimpo B Blanca |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 70%10 70% |
0.90 - 0.65 | |
! 05-05 18:30 4124601 | ! Cipolletti | !- | ! Club Villa Mitre |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
30%10 - 70%10 50% |
1.30 - 0.90 | |
! 11-05 18:30 4125995 | ! Club Villa Mitre | !- | ! Deportivo Rincon |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 33%3 51% |
0.90 - 0.00 | |
! 15-05 18:30 4134392 | ! Club Circulo Deportivo | !- | ! Club Villa Mitre |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
80%10 - 70%10 75% |
1.40 - 0.90 | |
! 19-05 18:30 4141304 | ! Santamarina Tandil | !- | ! Club Villa Mitre |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
80%10 - 70%10 75% |
0.65 - 0.90 | |
! 26-05 21:00 4153324 | ! Sansinena | !- | ! Club Villa Mitre |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 70%10 70% |
0.90 - 0.90 | |
! 02-06 21:00 4164366 | ! Club Villa Mitre | !- | ! Germinal de Rawson |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 80%10 75% |
0.90 - 0.90 | |
! 09-06 21:00 4174681 | ! Sol de Mayo | !- | ! Club Villa Mitre |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
100%10 - 70%10 85% |
1.95 - 0.90 | |
! 16-06 21:00 4185308 | ! Club Villa Mitre | !- | ! Kimberley Mar del Plata |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 60%10 65% |
0.90 - 0.70 | |
! 23-06 21:00 4195146 | ! Olimpo B Blanca | !- | ! Club Villa Mitre |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 70%10 70% |
0.65 - 0.90 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21-04-2024 14:00 | 6 [6] Kimberley Mar del Plata | 1 - 0 | Club Villa Mitre [2] 1 3 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.40 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
5-6
|
?-?
|
1-1
|
|
07-04-2024 18:00 | 1 [3] Germinal de Rawson | 1 - 0 | Club Villa Mitre [1] 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.10 - |
?
1.800
|
- ?
|
-
|
?-?
|
9-9
|
?-?
|
4-5
|
|
04-04-2024 0:10 | 4 Huracan | 0 - 0 | Club Villa Mitre 3 |
S: - 5.00 ?
K: ?4.00 - |
?
2.000
|
- ?
|
?
1.850, 1.950
|
?-?
|
6-4
|
?-?
|
9-5
|
|
30-03-2024 19:30 | 1 [2] Club Villa Mitre | 3 - 2 | Sansinena [5] 3 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.40 - |
?
1.800
|
- ?
|
-
|
?-?
|
11-5
|
?-?
|
12-2
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Martin Peralta | 1997-04-08 | Forward | 185 | - | Right | |
- | Facundo Javier Tavolieri | 1993-04-28 | - | - | - | - | |
- | Ramiro Formigo | 1990-04-03 | - | 181 | - | Right | |
- | Federico Ivan Tanner | 1996-05-22 | - | - | - | - | |
- | Ricardo Marcelo Tapia | 1988-05-28 | - | 177 | - | Right | |
- | Agustin Nicolas Cocciarni | 1991-03-30 | - | 174 | - | Right | |
- | Enzo Nicolas Gonzalez Gatica | 1995-05-19 | - | 169 | - | - | |
- | Rene Moyano | 1995-03-26 | - | 185 | 70 | Right | |
- | Fabian Marcelo Dauwalder | 1991-09-26 | - | 186 | - | Right | |
- | Maximiliano Lopez | 1993-03-11 | - | 174 | - | Left | |
- | Federico Mancinelli | 1982-05-08 | Defender | 182 | 70 | Right | |
- | Cristian Luis Gorgerino | 1996-12-06 | Defender | 174 | 73 | - | |
- | Victor Enrique Manchafico | 1986-04-11 | - | 175 | - | Right | |
- | Gabriel Jara | 1995-12-05 | - | - | - | - | |
- | Leandro Esteban Hertel | 1996-12-06 | - | - | - | - | |
- | Gabriel Mendez | 2001-02-28 | - | - | - | - | |
- | Luciano Vicente Molini | 1988-08-18 | Unknown | - | - | - | |
- | David Rodriguez | 1996-02-28 | - | 183 | - | Right | |
- | Facundo Mucignat | 1999-06-03 | - | 183 | - | Right | |
- | Thiago Perez | 2000-10-10 | - | 173 | - | Right | |
- | Alan Olinik | 2000-07-29 | - | - | - | - | |
- | Lucas Abadie | 1999-01-21 | - | - | - | - | |
- | Adrian Sebastian Jeldres | 1995-11-21 | - | 178 | - | Right | |
- | Cristian Damian Cuenca | 2001-05-16 | - | 177 | - | Left | |
- | Lucas Goberville | 2000-04-17 | - | - | - | - | |
- | Kevin Isa Luna | 2001-04-18 | Forward | 180 | 63 | Both |