Rot-Weiss Erfurt
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Germany 3.Liga
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
3. Liga
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSV Ulm 1846 | 23 | 8 | 7 | 65:38 | 77 |
2 | SC Preussen Munster | 19 | 10 | 9 | 68:49 | 67 |
3 | Jahn Regensburg | 17 | 12 | 9 | 51:42 | 63 |
4 | Dynamo Dresden | 19 | 5 | 14 | 58:40 | 62 |
5 | Saarbrucken | 15 | 15 | 8 | 60:43 | 60 |
6 | Erzgebirge Aue | 16 | 12 | 10 | 51:47 | 60 |
7 | Rot-Weiss Essen | 17 | 8 | 13 | 60:53 | 59 |
8 | Sandhausen | 15 | 11 | 12 | 58:57 | 56 |
9 | Unterhaching | 16 | 7 | 15 | 50:49 | 55 |
10 | FC Ingolstadt | 14 | 12 | 12 | 65:51 | 54 |
11 | Borussia Dortmund II | 14 | 12 | 12 | 58:53 | 54 |
12 | Verl | 14 | 11 | 13 | 59:56 | 53 |
13 | FC Viktoria Köln | 13 | 10 | 15 | 59:65 | 49 |
14 | Arminia Bielefeld | 11 | 13 | 14 | 48:47 | 46 |
15 | 1860 Munich | 13 | 7 | 18 | 40:42 | 46 |
16 | Waldhof Mannheim | 11 | 10 | 17 | 51:60 | 43 |
17 | Hallescher FC | 11 | 7 | 20 | 50:68 | 40 |
18 | MSV Duisburg | 8 | 10 | 20 | 41:65 | 34 |
19 | Vfb Lubeck | 6 | 14 | 18 | 37:77 | 32 |
20 | Freiburg II | 8 | 6 | 24 | 37:64 | 30 |
3. Liga
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Preussen Munster | 12 | 5 | 2 | 38:20 | 41 |
2 | SSV Ulm 1846 | 12 | 5 | 2 | 35:17 | 41 |
3 | Erzgebirge Aue | 13 | 2 | 4 | 30:16 | 41 |
4 | Rot-Weiss Essen | 12 | 2 | 5 | 36:24 | 38 |
5 | Unterhaching | 11 | 3 | 5 | 32:19 | 36 |
6 | Sandhausen | 10 | 5 | 4 | 35:22 | 35 |
7 | Dynamo Dresden | 11 | 2 | 6 | 33:20 | 35 |
8 | FC Ingolstadt | 9 | 6 | 4 | 41:22 | 33 |
9 | Jahn Regensburg | 8 | 8 | 3 | 25:17 | 32 |
10 | FC Viktoria Köln | 9 | 5 | 5 | 33:33 | 32 |
11 | Saarbrucken | 8 | 7 | 4 | 28:21 | 31 |
12 | Waldhof Mannheim | 8 | 5 | 6 | 32:26 | 29 |
13 | Verl | 7 | 7 | 5 | 32:27 | 28 |
14 | 1860 Munich | 8 | 3 | 8 | 24:18 | 27 |
15 | Borussia Dortmund II | 7 | 5 | 7 | 28:26 | 26 |
16 | MSV Duisburg | 7 | 4 | 8 | 26:27 | 25 |
17 | Hallescher FC | 7 | 4 | 8 | 27:30 | 25 |
18 | Arminia Bielefeld | 5 | 8 | 6 | 25:23 | 23 |
19 | Vfb Lubeck | 4 | 9 | 6 | 23:33 | 21 |
20 | Freiburg II | 5 | 5 | 9 | 16:26 | 20 |
3. Liga
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSV Ulm 1846 | 11 | 3 | 5 | 30:21 | 36 |
2 | Jahn Regensburg | 9 | 4 | 6 | 26:25 | 31 |
3 | Saarbrucken | 7 | 8 | 4 | 32:22 | 29 |
4 | Borussia Dortmund II | 7 | 7 | 5 | 30:27 | 28 |
5 | Dynamo Dresden | 8 | 3 | 8 | 25:20 | 27 |
6 | SC Preussen Munster | 7 | 5 | 7 | 30:29 | 26 |
7 | Verl | 7 | 4 | 8 | 27:29 | 25 |
8 | Arminia Bielefeld | 6 | 5 | 8 | 23:24 | 23 |
9 | FC Ingolstadt | 5 | 6 | 8 | 24:29 | 21 |
9 | Rot-Weiss Essen | 5 | 6 | 8 | 24:29 | 21 |
11 | Sandhausen | 5 | 6 | 8 | 23:35 | 21 |
12 | 1860 Munich | 5 | 4 | 10 | 16:24 | 19 |
13 | Erzgebirge Aue | 3 | 10 | 6 | 21:31 | 19 |
14 | Unterhaching | 5 | 4 | 10 | 18:30 | 19 |
15 | FC Viktoria Köln | 4 | 5 | 10 | 26:32 | 17 |
16 | Hallescher FC | 4 | 3 | 12 | 23:38 | 15 |
17 | Waldhof Mannheim | 3 | 5 | 11 | 19:34 | 14 |
18 | Vfb Lubeck | 2 | 5 | 12 | 14:44 | 11 |
19 | Freiburg II | 3 | 1 | 15 | 21:38 | 10 |
20 | MSV Duisburg | 1 | 6 | 12 | 15:38 | 9 |
Germany Regionalliga North East
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Regionalliga Nordost
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cottbus | 21 | 8 | 5 | 68:37 | 71 |
2 | Greifswalder SV 04 | 19 | 11 | 4 | 67:32 | 68 |
3 | Viktoria 89 Berlin | 18 | 9 | 7 | 54:39 | 63 |
4 | BFC Dynamo | 17 | 10 | 7 | 59:38 | 61 |
5 | Babelsberg 03 | 16 | 8 | 10 | 42:34 | 56 |
6 | VSG Altglienicke | 15 | 8 | 11 | 68:49 | 53 |
7 | Carl Zeiss Jena | 14 | 11 | 9 | 59:44 | 53 |
8 | BSG Chemie Leipzig | 13 | 11 | 10 | 40:40 | 50 |
9 | Chemnitzer | 13 | 6 | 15 | 44:51 | 45 |
10 | FC Lok Leipzig | 11 | 10 | 13 | 48:56 | 43 |
11 | ZFC Meuselwitz | 11 | 8 | 15 | 47:51 | 41 |
12 | Zwickau | 12 | 5 | 17 | 50:59 | 41 |
13 | Rot-Weiss Erfurt | 9 | 12 | 13 | 53:56 | 39 |
14 | Hertha Berlin II | 11 | 5 | 18 | 48:65 | 38 |
15 | FSV 63 Luckenwalde | 10 | 7 | 17 | 50:61 | 37 |
16 | Eilenburg | 9 | 9 | 16 | 42:60 | 36 |
17 | Hansa Rostock II | 7 | 7 | 20 | 46:65 | 28 |
18 | Berliner AK 07 | 4 | 7 | 23 | 24:72 | 19 |
Regionalliga Nordost
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cottbus | 11 | 4 | 2 | 36:20 | 37 |
2 | Greifswalder SV 04 | 10 | 5 | 2 | 42:16 | 35 |
3 | Babelsberg 03 | 11 | 2 | 4 | 28:14 | 35 |
4 | Viktoria 89 Berlin | 9 | 7 | 1 | 27:14 | 34 |
5 | BFC Dynamo | 9 | 6 | 2 | 34:17 | 33 |
6 | BSG Chemie Leipzig | 7 | 8 | 2 | 20:12 | 29 |
7 | Rot-Weiss Erfurt | 8 | 4 | 5 | 36:24 | 28 |
8 | FC Lok Leipzig | 7 | 7 | 3 | 24:17 | 28 |
9 | Carl Zeiss Jena | 7 | 5 | 5 | 33:25 | 26 |
10 | Chemnitzer | 7 | 4 | 6 | 23:22 | 25 |
11 | VSG Altglienicke | 7 | 3 | 7 | 36:31 | 24 |
12 | Zwickau | 6 | 5 | 6 | 27:24 | 23 |
13 | FSV 63 Luckenwalde | 6 | 3 | 8 | 29:28 | 21 |
14 | ZFC Meuselwitz | 6 | 3 | 8 | 27:26 | 21 |
15 | Hertha Berlin II | 6 | 3 | 8 | 20:25 | 21 |
16 | Hansa Rostock II | 5 | 3 | 9 | 27:30 | 18 |
17 | Eilenburg | 5 | 3 | 9 | 19:32 | 18 |
18 | Berliner AK 07 | 4 | 1 | 12 | 12:32 | 13 |
Regionalliga Nordost
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cottbus | 10 | 4 | 3 | 32:17 | 34 |
2 | Greifswalder SV 04 | 9 | 6 | 2 | 25:16 | 33 |
3 | VSG Altglienicke | 8 | 5 | 4 | 32:18 | 29 |
4 | Viktoria 89 Berlin | 9 | 2 | 6 | 27:25 | 29 |
5 | BFC Dynamo | 8 | 4 | 5 | 25:21 | 28 |
6 | Carl Zeiss Jena | 7 | 6 | 4 | 26:19 | 27 |
7 | Babelsberg 03 | 5 | 6 | 6 | 14:20 | 21 |
8 | BSG Chemie Leipzig | 6 | 3 | 8 | 20:28 | 21 |
9 | ZFC Meuselwitz | 5 | 5 | 7 | 20:25 | 20 |
10 | Chemnitzer | 6 | 2 | 9 | 21:29 | 20 |
11 | Eilenburg | 4 | 6 | 7 | 23:28 | 18 |
12 | Zwickau | 6 | 0 | 11 | 23:35 | 18 |
13 | Hertha Berlin II | 5 | 2 | 10 | 28:40 | 17 |
14 | FSV 63 Luckenwalde | 4 | 4 | 9 | 21:33 | 16 |
15 | FC Lok Leipzig | 4 | 3 | 10 | 24:39 | 15 |
16 | Rot-Weiss Erfurt | 1 | 8 | 8 | 17:32 | 11 |
17 | Hansa Rostock II | 2 | 4 | 11 | 19:35 | 10 |
18 | Berliner AK 07 | 0 | 6 | 11 | 12:40 | 6 |
Germany Oberliga NOFV Sud
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Oberliga NOFV-Sud
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bischofswerdaer FV | 21 | 7 | 2 | 78:33 | 70 |
2 | Plauen | 22 | 4 | 4 | 63:19 | 70 |
3 | Vfb Germania Halberstadt | 18 | 6 | 6 | 71:45 | 60 |
4 | Magdeburg II | 17 | 4 | 9 | 70:43 | 55 |
5 | VfB Auerbach | 17 | 4 | 9 | 64:38 | 55 |
6 | VfB 1921 Krieschow | 14 | 4 | 12 | 59:52 | 46 |
7 | SG Union Sandersdorf | 13 | 3 | 14 | 49:46 | 42 |
8 | SC Freital | 12 | 4 | 14 | 43:46 | 40 |
9 | FC Einheit Wernigerode | 10 | 6 | 14 | 54:67 | 36 |
10 | FSV Budissa Bautzen | 9 | 8 | 13 | 45:52 | 35 |
11 | Einheit Rudolstadt | 10 | 4 | 16 | 40:53 | 34 |
12 | Grimma | 9 | 5 | 16 | 40:63 | 32 |
13 | Ludwigsfelder FC | 8 | 7 | 15 | 39:50 | 31 |
14 | VfL Halle 96 | 8 | 6 | 16 | 47:62 | 30 |
15 | FSV Motor Marienberg | 6 | 4 | 20 | 33:93 | 22 |
16 | SV 09 Arnstadt | 5 | 6 | 19 | 35:68 | 21 |
Oberliga NOFV-Sud
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plauen | 13 | 0 | 2 | 38:7 | 39 |
2 | Bischofswerdaer FV | 12 | 2 | 1 | 41:13 | 38 |
3 | Vfb Germania Halberstadt | 11 | 3 | 1 | 45:22 | 36 |
4 | VfB 1921 Krieschow | 10 | 1 | 4 | 33:21 | 31 |
5 | Magdeburg II | 8 | 3 | 4 | 35:20 | 27 |
6 | SG Union Sandersdorf | 8 | 1 | 6 | 24:17 | 25 |
7 | FSV Budissa Bautzen | 6 | 5 | 4 | 29:22 | 23 |
8 | FC Einheit Wernigerode | 7 | 2 | 6 | 36:31 | 23 |
9 | SC Freital | 7 | 1 | 7 | 24:24 | 22 |
10 | VfB Auerbach | 6 | 3 | 6 | 30:22 | 21 |
11 | Einheit Rudolstadt | 6 | 2 | 7 | 19:22 | 20 |
12 | Grimma | 6 | 2 | 7 | 22:26 | 20 |
13 | Ludwigsfelder FC | 4 | 7 | 4 | 21:17 | 19 |
14 | VfL Halle 96 | 5 | 4 | 6 | 25:25 | 19 |
15 | FSV Motor Marienberg | 5 | 2 | 8 | 22:39 | 17 |
16 | SV 09 Arnstadt | 3 | 3 | 9 | 22:36 | 12 |
Oberliga NOFV-Sud
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | VfB Auerbach | 11 | 1 | 3 | 34:16 | 34 |
2 | Bischofswerdaer FV | 9 | 5 | 1 | 37:20 | 32 |
3 | Plauen | 9 | 4 | 2 | 25:12 | 31 |
4 | Magdeburg II | 9 | 1 | 5 | 35:23 | 28 |
5 | Vfb Germania Halberstadt | 7 | 3 | 5 | 26:23 | 24 |
6 | SC Freital | 5 | 3 | 7 | 19:22 | 18 |
7 | SG Union Sandersdorf | 5 | 2 | 8 | 25:29 | 17 |
8 | VfB 1921 Krieschow | 4 | 3 | 8 | 26:31 | 15 |
9 | Einheit Rudolstadt | 4 | 2 | 9 | 21:31 | 14 |
10 | FC Einheit Wernigerode | 3 | 4 | 8 | 18:36 | 13 |
11 | FSV Budissa Bautzen | 3 | 3 | 9 | 16:30 | 12 |
12 | Ludwigsfelder FC | 4 | 0 | 11 | 18:33 | 12 |
13 | Grimma | 3 | 3 | 9 | 18:37 | 12 |
14 | VfL Halle 96 | 3 | 2 | 10 | 22:37 | 11 |
15 | SV 09 Arnstadt | 2 | 3 | 10 | 13:32 | 9 |
16 | FSV Motor Marienberg | 1 | 2 | 12 | 11:54 | 5 |
Sweden 1.div Södra
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Sodra
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falkenbergs FF | 10 | 3 | 2 | 29:9 | 33 |
2 | Lunds BK | 9 | 3 | 3 | 25:15 | 30 |
3 | Torns IF | 7 | 4 | 4 | 20:21 | 25 |
4 | Eskilsminne IF | 7 | 4 | 5 | 19:21 | 25 |
5 | Angelholm | 6 | 5 | 4 | 19:20 | 23 |
6 | Norrby IF | 6 | 4 | 5 | 24:16 | 22 |
7 | Ariana FC | 6 | 3 | 6 | 25:21 | 21 |
8 | FC Rosengård 1917 | 6 | 3 | 6 | 21:17 | 21 |
9 | FC Trollhättan | 5 | 5 | 5 | 24:21 | 20 |
10 | Tvååkers IF | 6 | 2 | 7 | 15:15 | 20 |
11 | Jonkopings Sodra | 5 | 3 | 7 | 19:23 | 18 |
12 | BK Olympic | 5 | 3 | 8 | 14:26 | 18 |
13 | Torslanda IK | 4 | 4 | 7 | 18:17 | 16 |
14 | Oskarshamns AIK | 4 | 4 | 7 | 19:26 | 16 |
15 | Ljungskile | 4 | 3 | 8 | 17:27 | 15 |
16 | Onsala BK | 2 | 5 | 8 | 16:29 | 11 |
Sodra
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torns IF | 7 | 1 | 0 | 17:6 | 22 |
2 | Lunds BK | 5 | 1 | 1 | 12:7 | 16 |
3 | FC Rosengård 1917 | 4 | 2 | 2 | 13:8 | 14 |
4 | Eskilsminne IF | 4 | 2 | 2 | 11:8 | 14 |
5 | Falkenbergs FF | 4 | 1 | 2 | 11:3 | 13 |
6 | Ariana FC | 3 | 3 | 2 | 13:11 | 12 |
7 | Angelholm | 3 | 3 | 2 | 10:9 | 12 |
8 | Norrby IF | 3 | 2 | 2 | 14:6 | 11 |
9 | FC Trollhättan | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 10 |
10 | Onsala BK | 2 | 3 | 3 | 11:16 | 9 |
11 | Jonkopings Sodra | 2 | 1 | 5 | 7:11 | 7 |
12 | BK Olympic | 2 | 1 | 5 | 7:17 | 7 |
13 | Oskarshamns AIK | 1 | 3 | 3 | 9:12 | 6 |
14 | Tvååkers IF | 2 | 0 | 5 | 6:9 | 6 |
15 | Ljungskile | 1 | 3 | 3 | 7:13 | 6 |
16 | Torslanda IK | 1 | 2 | 5 | 10:13 | 5 |
Sodra
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falkenbergs FF | 6 | 2 | 0 | 18:6 | 20 |
2 | Lunds BK | 4 | 2 | 2 | 13:8 | 14 |
3 | Tvååkers IF | 4 | 2 | 2 | 9:6 | 14 |
4 | Torslanda IK | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 11 |
5 | Jonkopings Sodra | 3 | 2 | 2 | 12:12 | 11 |
6 | Norrby IF | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 11 |
7 | Angelholm | 3 | 2 | 2 | 9:11 | 11 |
8 | BK Olympic | 3 | 2 | 3 | 7:9 | 11 |
9 | Eskilsminne IF | 3 | 2 | 3 | 8:13 | 11 |
10 | FC Trollhättan | 2 | 4 | 2 | 15:13 | 10 |
11 | Oskarshamns AIK | 3 | 1 | 4 | 10:14 | 10 |
12 | Ariana FC | 3 | 0 | 4 | 12:10 | 9 |
13 | Ljungskile | 3 | 0 | 5 | 10:14 | 9 |
14 | FC Rosengård 1917 | 2 | 1 | 4 | 8:9 | 7 |
15 | Torns IF | 0 | 3 | 4 | 3:15 | 3 |
16 | Onsala BK | 0 | 2 | 5 | 5:13 | 2 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 27-07 12:00 4303168 | ! Rot-Weiss Erfurt | !- | ! Eilenburg |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
80%10 - 80%10 80% |
1.40 - 0.80 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06-07-2024 13:00 | 1 Rot-Weiss Erfurt | 0 - 4 | Hertha Berlin 2 |
S: - 5.00 ?
K: ?12.00 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
5-23
|
?-?
|
1-8
|
|
19-05-2024 11:00 | 1 [9] Chemnitzer | 2 - 2 | Rot-Weiss Erfurt [13] 1 2 |
S: - 3.75 ?
K: ?3.60 - |
?
1.875
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
10-9
|
?-?
|
9-2
|
|
03-05-2024 17:00 | 3 [16] Hertha Berlin II | 1 - 0 | Rot-Weiss Erfurt [11] 1 |
S: - 4.00 ?
K: ?4.33 - |
?
1.875
|
- ?
|
?
1.975, 1.825
|
?-?
|
9-10
|
?-?
|
4-1
|
|
27-04-2024 11:00 | 2 [12] Rot-Weiss Erfurt | 5 - 2 | FSV 63 Luckenwalde [14] 2 |
S: - 3.60 ?
K: ?3.60 - |
?
1.900
|
- ?
|
-
|
?-?
|
11-8
|
?-?
|
8-4
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Andrej Startsev | 1994-06-07 | Defender | 175 | 72 | Right | |
- | Osayamen Osawe | 1993-09-03 | Forward | 181 | 79 | Right | |
- | Michael Seaton | 1996-05-01 | Forward | 183 | 82 | - | |
7 | Malcolm Badu | 1997-06-23 | Defender | 174 | - | Right | |
- | Romain Gall | 1995-01-31 | Midfielder | 179 | 63 | - | |
31 | Artur Mergel | 1997-08-28 | Forward | 177 | - | Right | |
11 | Romario Hajrulla | 1998-12-01 | Forward | 178 | - | Both | |
- | Caniggia Elva | 1996-07-14 | Forward | 180 | 81 | Right | |
6 | Maxime Awoudja | 1998-02-02 | Defender | 188 | 88 | Right | |
13 | Marcel Bar | 1999-06-03 | Defender | - | - | - | |
- | Calvin Tshilumba Djella | 1999-12-03 | - | - | - | - | |
39 | Lukas Schellenberg | 2000-08-02 | Guard | 184 | 69 | Both | |
- | Kwabe Schulz | 1998-10-06 | Defender | 189 | - | Left | |
- | Lucas Christopher Zeller | 2000-03-14 | Defender | 194 | - | Both | |
- | Daniel Muteba | 1999-12-16 | Midfielder | 186 | - | Both | |
2 | Ben-Luca Moritz | 2000-04-12 | Defender | 189 | - | Right | |
3 | Til Linus Schwarz | 1999-09-24 | Defender | - | - | - | |
- | Pablo Santana Soares | 2002-03-08 | - | - | - | Left | |
- | Jean-Marie Plath | 2002-06-20 | - | 190 | - | Left | |
- | Daniel Krasucki | 2003-07-01 | - | 189 | - | Both | |
- | Noa-Gabriel Simic | 2004-07-21 | - | - | - | - | |
- | Paul Lehmann | 2004-07-22 | - | 190 | - | - | |
- | Ismael Mansaray | 2003-11-17 | - | - | - | - | |
8 | Enrico Startsev | 2003-09-07 | - | - | - | - | |
18 | Robbie Felßberg | 2003-07-17 | - | 178 | - | Both | |
19 | Kay Seidemann | 2000-03-20 | - | - | - | - | |
24 | Keliano Tavares | 2001-03-10 | - | 170 | - | - | |
30 | Erik Weinhauer | 2001-01-23 | - | 171 | - | - | |
- | Robin Fabinski | 2003-08-26 | - | - | - | - | |
- | Ayooluwa Adesida | 2003-09-10 | - | - | - | - | |
- | Maxime Langner | 2004-10-01 | - | - | - | - | |
- | Raphael Jacky | - | - | - | - | - | - |
20 | Pascal Manitz | - | - | - | - | - | |
- | Luca Florian | 2006-06-13 | - | - | - | - |