Spain Primera Division RFEF Group 1

[16] CD Arenteiro 0
2 Lugo [9]

Round: 19
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
23-05-2026 16:30 3 [9] Lugo 0 - 0 CD Arenteiro [20] 1
S: - 4.50 ?
K: ?3.60 -
42%
?
1.975
-
?
-
?-?

14-10

?-?

2-3

Ανοίξτε μία σελίδα
26-04-2025 17:00 1 [12] CD Arenteiro 2 - 1 Lugo [13] 3
S: - 3.00 ?
K: ?3.10 -
2%
?
1.775
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

10-13

?-?

5-3

Ανοίξτε μία σελίδα
17-11-2024 18:30 5 [8] Lugo 1 - 1 CD Arenteiro [2] 1
S: - 3.40 ?
K: ?2.90 -
2%
?
2.050
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

13-6

?-?

6-2

Ανοίξτε μία σελίδα
05-05-2024 17:00 CD Arenteiro 1 - 3 Lugo
S: - 3.00 ?
K: -
0%
?
1.900
-
?
-
?-?
0-0
?-?
0-0
Ανοίξτε μία σελίδα
25-11-2023 18:00 4 [7] Lugo 0 - 1 CD Arenteiro [11] 4
S: - 3.30 ?
K: ?3.50 -
3%
?
2.000
-
?
-
?-?

17-8

?-?

6-7

Ανοίξτε μία σελίδα
CD Arenteiro Lugo
93 - 6th Yellow Card - CD Arenteiro
82 - 5th Yellow Card - CD Arenteiro
Goal 72 - 2nd Goal - Lugo
Corner 71 - 6th Corner - Lugo
Corner 69 - 5th Corner - Lugo
67 - 1st Red Card - CD Arenteiro
67 - 4th Yellow Card - CD Arenteiro
52 - 3rd Yellow Card - Lugo
Corner 45+3 - 4th Corner - CD Arenteiro
Goal 45+1 - 1st Goal - Lugo
Corner 43 - 3rd Corner - CD Arenteiro
Corner 41 - 2nd Corner - CD Arenteiro
37 - 2nd Yellow Card - Lugo
37 - 1st Yellow Card - CD Arenteiro
Corner 29 - 1st Corner - Lugo
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Injures Γκολ
CD Arenteiro 3 4 1 0 5 48 1 0
Lugo 3 2 0 0 5 56 1 2
50%
Κατοχή
50%
2
Σουτ στο τέρμα
4
5
Σουτ εκτός τέρματος
4
59
Επιθέσεις
43
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
16:53 - 1x2: 126.000 51.000 1.002
17:01 - Asian Handicap: (0) 3.800, 1.250
17:06 - Goal Line: (2.5) 11.000, 1.050
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 2 0 0 0 0
Lugo 0 0 0 0 3 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
10
Επιθέσεις
7
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 3 1 0 0 0 0
Lugo 1 1 0 0 0 1
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
2
4
Σουτ εκτός τέρματος
2
26
Επιθέσεις
25
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 3 1 0 5 0
Lugo 2 1 0 0 1 1
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
2
1
Σουτ εκτός τέρματος
2
33
Επιθέσεις
18
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 1 0 0 0 0
Lugo 0 0 0 0 1 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
5
Επιθέσεις
2
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 2 0 0 0 0
Lugo 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
6
Επιθέσεις
3
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 2 0 0 0 0
Lugo 0 0 0 0 3 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
10
Επιθέσεις
7
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 2 0 0 2 0
Lugo 0 0 0 0 3 1
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
1
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
14
Επιθέσεις
9
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 3 1 0 2 0
Lugo 2 0 0 0 1 1
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
1
1
Σουτ εκτός τέρματος
2
17
Επιθέσεις
10
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 2 0 0 2 0
Lugo 0 0 0 0 3 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
13
Επιθέσεις
8
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Κόκκινη Κάρτα Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
CD Arenteiro 0 3 1 0 2 0
Lugo 2 0 0 0 3 1
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
1
1
Σουτ εκτός τέρματος
2
17
Επιθέσεις
10
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
16:53 - 1x2: 126.000 51.000 1.002
17:01 - Asian Handicap: (0) 3.800, 1.250
17:06 - Goal Line: (2.5) 11.000, 1.050

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

CD Arenteiro vs Lugo Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Spain Primera Division RFEF Group 1

Primera Federacion 26/27, Group 2

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Villarreal B 2 0 0 4:2 6
2 Real Jaen 1 0 0 3:0 3
3 FC Cartagena 1 0 0 3:1 3
4 Gimnastic 1 0 0 2:0 3
5 Antequera 1 0 0 3:2 3
6 Real Murcia 1 0 0 2:1 3
7 Huesca 1 0 0 1:0 3
8 Alcorcon 0 1 0 2:2 1
8 Aguilas 0 1 0 2:2 1
8 Atletico Madrid B 0 1 0 2:2 1
8 Juventud Torremolinos CF 0 1 0 2:2 1
12 Teruel 0 1 0 0:0 1
12 Real Madrid B 0 1 0 0:0 1
14 UD Ibiza 0 0 1 2:3 0
15 Rayo Majadahonda 0 0 1 1:2 0
15 Hercules 0 0 1 1:2 0
17 UE Sant Andreu 0 0 1 0:1 0
18 Real Zaragoza 0 0 1 0:2 0
19 Algeciras CF 0 0 2 2:5 0
20 CE Europa 0 0 1 0:3 0

Primera Federacion 26/27, Group 1

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Real Unión 1 0 0 4:1 3
2 Lugo 1 0 0 3:1 3
3 UD Logrones 1 0 0 2:1 3
4 Cacereno 1 0 0 1:0 3
4 Merida 1 0 0 1:0 3
4 Pontevedra 1 0 0 1:0 3
4 Ponferradina 1 0 0 1:0 3
8 Arenas Club de Getxo 0 1 0 1:1 1
8 Athletic Bilbao B 0 1 0 1:1 1
8 Racing Ferrol 0 1 0 1:1 1
8 Zamora CF 0 1 0 1:1 1
12 Barakaldo 0 1 0 0:0 1
12 Cultural Leonesa 0 1 0 0:0 1
14 CD Extremadura 0 0 1 1:2 0
15 Mirandes 0 0 1 0:1 0
15 Deportivo Fabril 0 0 1 0:1 0
15 Real Aviles CF 0 0 1 0:1 0
15 UD Ourense 0 0 1 0:1 0
19 Unionistas de Salamanca CF 0 0 1 1:3 0
20 CD Coria 0 0 1 1:4 0

Primera Federacion 26/27, Group 2

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Gimnastic 1 0 0 2:0 3
2 Antequera 1 0 0 3:2 3
3 Villarreal B 1 0 0 2:1 3
4 Huesca 1 0 0 1:0 3
5 Aguilas 0 1 0 2:2 1
5 Atletico Madrid B 0 1 0 2:2 1
7 Teruel 0 1 0 0:0 1
8 Alcorcon 0 0 0 0:0 0
8 FC Cartagena 0 0 0 0:0 0
8 Juventud Torremolinos CF 0 0 0 0:0 0
8 Real Jaen 0 0 0 0:0 0
8 Real Madrid B 0 0 0 0:0 0
8 Real Murcia 0 0 0 0:0 0
8 Real Zaragoza 0 0 0 0:0 0
8 UD Ibiza 0 0 0 0:0 0
8 UE Sant Andreu 0 0 0 0:0 0
17 Rayo Majadahonda 0 0 1 1:2 0
17 Hercules 0 0 1 1:2 0
19 Algeciras CF 0 0 1 1:3 0
20 CE Europa 0 0 1 0:3 0

Primera Federacion 26/27, Group 1

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Real Unión 1 0 0 4:1 3
2 UD Logrones 1 0 0 2:1 3
3 Cacereno 1 0 0 1:0 3
3 Merida 1 0 0 1:0 3
5 Arenas Club de Getxo 0 1 0 1:1 1
5 Zamora CF 0 1 0 1:1 1
7 Barakaldo 0 1 0 0:0 1
8 Athletic Bilbao B 0 0 0 0:0 0
8 CD Coria 0 0 0 0:0 0
8 CD Extremadura 0 0 0 0:0 0
8 Lugo 0 0 0 0:0 0
8 Mirandes 0 0 0 0:0 0
8 Cultural Leonesa 0 0 0 0:0 0
8 Pontevedra 0 0 0 0:0 0
8 Racing Ferrol 0 0 0 0:0 0
8 Deportivo Fabril 0 0 0 0:0 0
8 Ponferradina 0 0 0 0:0 0
18 Real Aviles CF 0 0 1 0:1 0
18 UD Ourense 0 0 1 0:1 0
20 Unionistas de Salamanca CF 0 0 1 1:3 0

Primera Federacion 26/27, Group 2

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Real Jaen 1 0 0 3:0 3
2 FC Cartagena 1 0 0 3:1 3
3 Real Murcia 1 0 0 2:1 3
3 Villarreal B 1 0 0 2:1 3
5 Alcorcon 0 1 0 2:2 1
5 Juventud Torremolinos CF 0 1 0 2:2 1
7 Real Madrid B 0 1 0 0:0 1
8 Aguilas 0 0 0 0:0 0
8 Antequera 0 0 0 0:0 0
8 Atletico Madrid B 0 0 0 0:0 0
8 Teruel 0 0 0 0:0 0
8 CE Europa 0 0 0 0:0 0
8 Rayo Majadahonda 0 0 0 0:0 0
8 Gimnastic 0 0 0 0:0 0
8 Hercules 0 0 0 0:0 0
8 Huesca 0 0 0 0:0 0
17 UD Ibiza 0 0 1 2:3 0
18 Algeciras CF 0 0 1 1:2 0
19 UE Sant Andreu 0 0 1 0:1 0
20 Real Zaragoza 0 0 1 0:2 0

Primera Federacion 26/27, Group 1

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Lugo 1 0 0 3:1 3
2 Pontevedra 1 0 0 1:0 3
2 Ponferradina 1 0 0 1:0 3
4 Athletic Bilbao B 0 1 0 1:1 1
4 Racing Ferrol 0 1 0 1:1 1
6 Cultural Leonesa 0 1 0 0:0 1
7 Arenas Club de Getxo 0 0 0 0:0 0
7 Barakaldo 0 0 0 0:0 0
7 Cacereno 0 0 0 0:0 0
7 Merida 0 0 0 0:0 0
7 Real Aviles CF 0 0 0 0:0 0
7 Real Unión 0 0 0 0:0 0
7 UD Logrones 0 0 0 0:0 0
7 UD Ourense 0 0 0 0:0 0
7 Unionistas de Salamanca CF 0 0 0 0:0 0
7 Zamora CF 0 0 0 0:0 0
17 CD Extremadura 0 0 1 1:2 0
18 Mirandes 0 0 1 0:1 0
18 Deportivo Fabril 0 0 1 0:1 0
20 CD Coria 0 0 1 1:4 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

CD Arenteiro Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Lugo Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]