ES Hammam Sousse
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Tunisia League 1
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympique de Beja | 8 | 3 | 3 | 21:9 | 30 |
2 | Bizertin | 6 | 5 | 3 | 17:10 | 27 |
3 | EGS Gafsa | 5 | 4 | 5 | 11:11 | 21 |
4 | Tataouine | 5 | 4 | 5 | 11:16 | 21 |
5 | ES Metlaoui | 4 | 5 | 5 | 15:17 | 20 |
6 | AS Soliman | 6 | 1 | 7 | 13:15 | 19 |
7 | US Ben Guerdane | 4 | 3 | 7 | 12:15 | 19 |
8 | Avenir de La Marsa | 5 | 1 | 8 | 13:20 | 16 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esperance de Tunis | 10 | 2 | 0 | 20:5 | 32 |
2 | US Monastir | 8 | 2 | 2 | 22:9 | 26 |
3 | CS Sfaxien | 6 | 2 | 4 | 12:4 | 20 |
4 | Bizertin | 4 | 4 | 4 | 12:13 | 16 |
5 | ES Metlaoui | 2 | 3 | 7 | 10:20 | 9 |
6 | Tataouine | 2 | 3 | 7 | 6:17 | 9 |
7 | Avenir de La Marsa | 1 | 2 | 9 | 4:18 | 5 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Etoile Sportive Sahel | 7 | 4 | 1 | 15:5 | 25 |
2 | Stade Tunisien | 7 | 3 | 2 | 18:10 | 24 |
3 | Club Africain | 7 | 3 | 2 | 14:7 | 24 |
4 | US Ben Guerdane | 4 | 3 | 5 | 13:11 | 15 |
5 | Olympique de Beja | 4 | 2 | 6 | 8:14 | 14 |
6 | EGS Gafsa | 3 | 3 | 6 | 9:18 | 12 |
7 | AS Soliman | 1 | 0 | 11 | 7:19 | 3 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esperance de Tunis | 6 | 2 | 1 | 13:7 | 23 |
2 | US Monastir | 3 | 4 | 2 | 7:4 | 15 |
3 | CS Sfaxien | 2 | 5 | 2 | 6:5 | 12 |
4 | Stade Tunisien | 1 | 7 | 1 | 4:4 | 12 |
5 | Etoile Sportive Sahel | 0 | 6 | 3 | 4:7 | 9 |
6 | Club Africain | 1 | 4 | 4 | 4:11 | 8 |
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bizertin | 6 | 1 | 0 | 12:2 | 19 |
2 | Olympique de Beja | 5 | 2 | 0 | 13:2 | 17 |
3 | EGS Gafsa | 5 | 1 | 1 | 8:3 | 16 |
4 | ES Metlaoui | 4 | 3 | 0 | 12:6 | 15 |
5 | Tataouine | 4 | 2 | 1 | 6:4 | 14 |
6 | AS Soliman | 4 | 1 | 2 | 10:7 | 13 |
7 | Avenir de La Marsa | 4 | 1 | 2 | 9:8 | 13 |
8 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 2 | 7:4 | 11 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esperance de Tunis | 5 | 1 | 0 | 11:3 | 16 |
2 | US Monastir | 5 | 0 | 1 | 12:5 | 15 |
3 | CS Sfaxien | 4 | 1 | 1 | 10:1 | 13 |
4 | Bizertin | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
5 | ES Metlaoui | 2 | 1 | 3 | 3:7 | 7 |
6 | Tataouine | 1 | 3 | 2 | 5:6 | 6 |
7 | Avenir de La Marsa | 0 | 2 | 4 | 1:7 | 2 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stade Tunisien | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 13 |
2 | Etoile Sportive Sahel | 3 | 3 | 0 | 7:2 | 12 |
3 | Club Africain | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
4 | Olympique de Beja | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 10 |
5 | US Ben Guerdane | 3 | 1 | 2 | 9:4 | 10 |
6 | EGS Gafsa | 2 | 1 | 3 | 4:8 | 7 |
7 | AS Soliman | 1 | 0 | 5 | 5:9 | 3 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esperance de Tunis | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 13 |
2 | US Monastir | 2 | 2 | 0 | 6:1 | 8 |
3 | Stade Tunisien | 1 | 4 | 0 | 4:2 | 7 |
4 | Club Africain | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
5 | CS Sfaxien | 0 | 3 | 1 | 0:1 | 3 |
6 | Etoile Sportive Sahel | 0 | 3 | 2 | 1:3 | 3 |
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympique de Beja | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 10 |
2 | AS Soliman | 2 | 0 | 5 | 3:8 | 6 |
3 | Tataouine | 1 | 2 | 4 | 5:12 | 5 |
4 | Bizertin | 0 | 4 | 3 | 5:8 | 4 |
5 | US Ben Guerdane | 1 | 1 | 5 | 5:11 | 4 |
6 | EGS Gafsa | 0 | 3 | 4 | 3:8 | 3 |
7 | Avenir de La Marsa | 1 | 0 | 6 | 4:12 | 3 |
8 | ES Metlaoui | 0 | 2 | 5 | 3:11 | 2 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esperance de Tunis | 5 | 1 | 0 | 9:2 | 16 |
2 | US Monastir | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3 | CS Sfaxien | 2 | 1 | 3 | 2:3 | 7 |
4 | Bizertin | 1 | 3 | 2 | 4:6 | 6 |
5 | Tataouine | 1 | 0 | 5 | 1:11 | 3 |
6 | Avenir de La Marsa | 1 | 0 | 5 | 3:11 | 3 |
7 | ES Metlaoui | 0 | 2 | 4 | 7:13 | 2 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Etoile Sportive Sahel | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 13 |
2 | Club Africain | 4 | 1 | 1 | 7:4 | 13 |
3 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4 | US Ben Guerdane | 1 | 2 | 3 | 4:7 | 5 |
5 | EGS Gafsa | 1 | 2 | 3 | 5:10 | 5 |
6 | Olympique de Beja | 1 | 1 | 4 | 2:9 | 4 |
7 | AS Soliman | 0 | 0 | 6 | 2:10 | 0 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
2 | Esperance de Tunis | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 7 |
3 | US Monastir | 1 | 2 | 2 | 1:3 | 5 |
4 | Etoile Sportive Sahel | 0 | 3 | 1 | 3:4 | 3 |
5 | Stade Tunisien | 0 | 3 | 1 | 0:2 | 3 |
6 | Club Africain | 0 | 3 | 2 | 1:6 | 3 |
Tunisia League 2
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ES Zarzis | 18 | 4 | 2 | 43:10 | 58 |
2 | AS Gabes | 17 | 3 | 4 | 41:14 | 54 |
3 | Stade Gabesien | 10 | 6 | 8 | 25:24 | 36 |
4 | Moknine | 10 | 5 | 9 | 29:27 | 35 |
5 | CS Chebba | 9 | 8 | 7 | 22:24 | 35 |
6 | EM Mahdia | 9 | 6 | 9 | 28:29 | 33 |
7 | AS Djelma | 8 | 7 | 9 | 24:27 | 31 |
8 | EO Sidi Bouzid | 7 | 9 | 8 | 24:26 | 30 |
9 | OC Kerkennah | 6 | 11 | 7 | 23:25 | 29 |
10 | ES Jerba Midoun | 8 | 5 | 11 | 19:26 | 29 |
11 | Rogba Tataouine | 5 | 7 | 12 | 18:32 | 22 |
12 | Club Olympique Medenine | 4 | 9 | 11 | 21:30 | 21 |
13 | AS Rejiche | 3 | 4 | 17 | 17:40 | 13 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JS Omrane | 16 | 6 | 2 | 49:14 | 54 |
2 | Jendouba Sport | 15 | 5 | 4 | 32:16 | 50 |
3 | CS Korba | 11 | 8 | 5 | 32:23 | 41 |
4 | ES Hammam Sousse | 11 | 5 | 8 | 31:26 | 38 |
5 | CS Hammam Lif | 10 | 6 | 8 | 35:25 | 36 |
6 | AS Ariana | 11 | 2 | 11 | 27:29 | 35 |
7 | JS Kairouanaise | 6 | 11 | 7 | 22:22 | 29 |
8 | AS Oued Ellil | 8 | 4 | 12 | 12:24 | 28 |
9 | Kalaa Sport | 4 | 12 | 8 | 17:25 | 24 |
10 | CS Msaken | 6 | 6 | 12 | 13:23 | 24 |
11 | ES Rades | 6 | 6 | 12 | 20:32 | 24 |
12 | CS Tabarka | 6 | 6 | 12 | 20:34 | 24 |
13 | SC Ben Arous | 4 | 7 | 13 | 14:31 | 19 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ES Zarzis | 12 | 0 | 0 | 27:3 | 36 |
2 | AS Gabes | 11 | 1 | 0 | 25:4 | 34 |
3 | Moknine | 7 | 4 | 1 | 16:7 | 25 |
4 | Stade Gabesien | 7 | 3 | 2 | 14:7 | 24 |
5 | CS Chebba | 6 | 4 | 2 | 14:8 | 22 |
6 | AS Djelma | 5 | 4 | 3 | 16:13 | 19 |
7 | OC Kerkennah | 4 | 7 | 1 | 14:12 | 19 |
8 | Club Olympique Medenine | 4 | 6 | 2 | 13:8 | 18 |
9 | EM Mahdia | 5 | 3 | 4 | 16:15 | 18 |
10 | EO Sidi Bouzid | 4 | 3 | 5 | 12:10 | 15 |
11 | ES Jerba Midoun | 4 | 3 | 5 | 11:13 | 15 |
12 | Rogba Tataouine | 2 | 4 | 6 | 10:15 | 10 |
13 | AS Rejiche | 3 | 0 | 9 | 11:20 | 9 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jendouba Sport | 10 | 2 | 0 | 21:5 | 32 |
2 | JS Omrane | 9 | 3 | 0 | 33:7 | 30 |
3 | CS Korba | 8 | 4 | 0 | 19:7 | 28 |
4 | ES Hammam Sousse | 9 | 1 | 2 | 19:8 | 28 |
5 | CS Hammam Lif | 8 | 3 | 1 | 25:10 | 27 |
6 | AS Ariana | 8 | 1 | 3 | 18:9 | 25 |
7 | AS Oued Ellil | 6 | 2 | 4 | 8:7 | 20 |
8 | JS Kairouanaise | 4 | 5 | 3 | 12:9 | 17 |
9 | SC Ben Arous | 4 | 5 | 3 | 10:9 | 17 |
10 | Kalaa Sport | 3 | 7 | 2 | 12:10 | 16 |
11 | ES Rades | 4 | 4 | 4 | 11:12 | 16 |
12 | CS Msaken | 5 | 1 | 6 | 7:8 | 16 |
13 | CS Tabarka | 3 | 4 | 5 | 11:17 | 13 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ES Zarzis | 6 | 4 | 2 | 16:7 | 22 |
2 | AS Gabes | 6 | 2 | 4 | 16:10 | 20 |
3 | EM Mahdia | 4 | 3 | 5 | 12:14 | 15 |
4 | EO Sidi Bouzid | 3 | 6 | 3 | 12:16 | 15 |
5 | ES Jerba Midoun | 4 | 2 | 6 | 8:13 | 14 |
6 | CS Chebba | 3 | 4 | 5 | 8:16 | 13 |
7 | Stade Gabesien | 3 | 3 | 6 | 11:17 | 12 |
8 | AS Djelma | 3 | 3 | 6 | 8:14 | 12 |
9 | Rogba Tataouine | 3 | 3 | 6 | 8:17 | 12 |
10 | OC Kerkennah | 2 | 4 | 6 | 9:13 | 10 |
11 | Moknine | 3 | 1 | 8 | 13:20 | 10 |
12 | AS Rejiche | 0 | 4 | 8 | 6:20 | 4 |
13 | Club Olympique Medenine | 0 | 3 | 9 | 8:22 | 3 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JS Omrane | 7 | 3 | 2 | 16:7 | 24 |
2 | Jendouba Sport | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 18 |
3 | CS Korba | 3 | 4 | 5 | 13:16 | 13 |
4 | JS Kairouanaise | 2 | 6 | 4 | 10:13 | 12 |
5 | CS Tabarka | 3 | 2 | 7 | 9:17 | 11 |
6 | ES Hammam Sousse | 2 | 4 | 6 | 12:18 | 10 |
7 | AS Ariana | 3 | 1 | 8 | 9:20 | 10 |
8 | CS Hammam Lif | 2 | 3 | 7 | 10:15 | 9 |
9 | CS Msaken | 1 | 5 | 6 | 6:15 | 8 |
10 | Kalaa Sport | 1 | 5 | 6 | 5:15 | 8 |
11 | ES Rades | 2 | 2 | 8 | 9:20 | 8 |
12 | AS Oued Ellil | 2 | 2 | 8 | 4:17 | 8 |
13 | SC Ben Arous | 0 | 2 | 10 | 4:22 | 2 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13-06-2024 15:30 | 2 ES Hammam Sousse | 3 - 1 | CS Hammam Lif 1 |
|
-
|
-
|
-
|
?-?
|
0-0
|
?-?
|
2-2
|
|
08-06-2024 15:30 | 1 AS Ariana | 1 - 2 | ES Hammam Sousse 1 |
|
-
|
-
|
-
|
?-?
|
0-0
|
?-?
|
5-2
|
|
31-05-2024 14:30 | 2 [9] CS Msaken | 1 - 0 | ES Hammam Sousse [6] 2 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.25 - |
?
1.825
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
6-1
|
?-?
|
4-0
|
|
05-05-2024 14:00 | 5 ES Hammam Sousse | 3 - 1 | CS Korba 1 |
|
-
|
-
|
-
|
?-?
|
0-0
|
?-?
|
2-3
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση