Wales Championship North

[5] Rhyl 1
0 Gresford Ath [15]

Round: 26
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
26-09-2026 13:30 Gresford Ath 3 - 1 Rhyl
0%
-
-
-
?-?
0-0
?-?
0-0
Ανοίξτε μία σελίδα
29-11-2025 14:00 [15] Gresford Ath 2 - 2 Rhyl [9]
S: - 4.33 ?
K: ?4.33 -
9%
?
1.825
-
?
-
?-?

9-14

?-?

1-5

Ανοίξτε μία σελίδα
Rhyl Gresford Ath
Corner 92 - 12th Corner - Gresford Ath
86 - 3rd Yellow Card - Gresford Ath
Corner 86 - 11th Corner - Rhyl
Corner 81 - 10th Corner - Rhyl
Corner 72 - 9th Corner - Gresford Ath
Corner 69 - 8th Corner - Rhyl
68 - 2nd Yellow Card - Gresford Ath
Corner 67 - 7th Corner - Rhyl
Goal 65 - 1st Goal - Rhyl
Corner 63 - 6th Corner - Rhyl
Corner 63 - 5th Corner - Rhyl
Corner 57 - 4th Corner - Gresford Ath
Corner 56 - 3rd Corner - Rhyl
Corner 45+3 - 2nd Corner - Gresford Ath
42 - 1st Yellow Card - Gresford Ath
Corner 14 - 1st Corner - Rhyl
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Injures Γκολ
Rhyl 8 0 0 0 2 97 0 1
Gresford Ath 4 3 0 0 4 86 1 0
57%
Κατοχή
43%
4
Σουτ στο τέρμα
2
6
Σουτ εκτός τέρματος
0
121
Επιθέσεις
120
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
20:37 - 1x2: 1.015 21.000 81.000
20:37 - Asian Handicap: (0) 1.650, 2.200
20:37 - Goal Line: (1.5) 6.800, 1.105
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 2 0 0 0 1 0
Gresford Ath 1 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
22
Επιθέσεις
24
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 1 0 0 0 0 0
Gresford Ath 1 1 0 0 1 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
2
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
63
Επιθέσεις
68
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 7 0 0 0 2 1
Gresford Ath 3 2 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
0
5
Σουτ εκτός τέρματος
0
58
Επιθέσεις
52
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 0 0 0 0 0 0
Gresford Ath 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
5
Επιθέσεις
8
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 1 0 0 0 1 0
Gresford Ath 1 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
16
Επιθέσεις
14
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 2 0 0 0 0 0
Gresford Ath 1 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
22
Επιθέσεις
24
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 2 0 0 0 1 0
Gresford Ath 2 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
27
Επιθέσεις
28
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 4 0 0 0 1 0
Gresford Ath 2 2 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
31
Επιθέσεις
34
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Rhyl 4 0 0 0 2 0
Gresford Ath 2 2 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
31
Επιθέσεις
37
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
20:37 - 1x2: 1.015 21.000 81.000
20:37 - Asian Handicap: (0) 1.650, 2.200
20:37 - Goal Line: (1.5) 6.800, 1.105

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

Rhyl vs Gresford Ath Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Wales Championship North

Cymru North 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Brickfield Rangers 10 1 2 28:11 31
2 Newtown 8 3 1 22:5 27
3 Mold Alexandra 8 2 2 30:14 26
4 Porthmadog 7 3 3 20:14 24
5 Bala Town 6 3 4 26:24 21
6 Caersws 5 5 2 25:18 20
7 Bangor 1876 FC 5 3 4 24:19 18
8 Guilsfield 4 6 3 20:18 18
9 Buckley Town 4 3 6 25:23 15
10 Holyhead Hotspur 4 2 6 17:20 14
11 CPD Llanuwchllyn 4 2 6 23:31 14
12 Denbigh Town 4 1 7 24:26 13
13 Ruthin Town FC 3 3 6 12:22 12
14 Rhyl 2 5 5 21:24 11
15 Gresford Ath 2 1 8 7:24 7
16 Penrhyncoch 0 1 11 6:37 1

Cymru North 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Brickfield Rangers 5 1 1 14:6 16
2 Newtown 4 2 1 13:2 14
3 Mold Alexandra 4 2 1 11:8 14
4 CPD Llanuwchllyn 4 1 2 20:14 13
5 Guilsfield 3 3 1 13:9 12
6 Caersws 2 3 1 9:8 9
7 Porthmadog 3 0 3 7:6 9
8 Buckley Town 2 2 2 12:9 8
9 Bangor 1876 FC 2 1 2 12:11 7
10 Ruthin Town FC 2 1 3 6:11 7
11 Bala Town 2 0 3 9:9 6
12 Rhyl 1 3 2 13:14 6
13 Holyhead Hotspur 1 2 4 9:12 5
14 Denbigh Town 1 0 4 11:14 3
15 Gresford Ath 1 0 5 5:17 3
16 Penrhyncoch 0 1 4 4:12 1

Cymru North 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Brickfield Rangers 5 0 1 14:5 15
2 Porthmadog 4 3 0 13:8 15
3 Bala Town 4 3 1 17:15 15
4 Newtown 4 1 0 9:3 13
5 Mold Alexandra 4 0 1 19:6 12
6 Caersws 3 2 1 16:10 11
7 Bangor 1876 FC 3 2 2 12:8 11
8 Denbigh Town 3 1 3 13:12 10
9 Holyhead Hotspur 3 0 2 8:8 9
10 Buckley Town 2 1 4 13:14 7
11 Guilsfield 1 3 2 7:9 6
12 Rhyl 1 2 3 8:10 5
13 Ruthin Town FC 1 2 3 6:11 5
14 Gresford Ath 1 1 3 2:7 4
15 CPD Llanuwchllyn 0 1 4 3:17 1
16 Penrhyncoch 0 0 7 2:25 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

Rhyl Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Gresford Ath Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]