Switzerland 1.Liga Promotion

[8] SC Cham 1
1 Basel II [4]

Round: 30
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
25-10-2025 13:30 3 [5] Basel II 3 - 0 SC Cham [7] 2
S: - 3.75 ?
K: ?3.80 -
8%
?
1.850
-
?
-
?-?

9-18

?-?

4-7

Ανοίξτε μία σελίδα
21-05-2022 14:00 3 [4] SC Cham 4 - 6 Basel II [3] 1
S: - 4.00 ?
K: ?4.00 -
0%
?
1.975
-
?
-
?-?
10-8
?-?
15-4
Ανοίξτε μία σελίδα
30-04-2022 14:00 3 [7] SC Cham 2 - 3 Basel II [14] 2
S: - 3.80 ?
K: ?3.80 -
0%
?
2.000
-
?
-
?-?
3-4
?-?
3-6
Ανοίξτε μία σελίδα
13-11-2021 14:30 1 [9] Basel II 3 - 4 SC Cham [12] 5
S: - 4.50 ?
K: ?4.33 -
3%
?
2.025
-
?
-
?-?
10-9
?-?
5-7
Ανοίξτε μία σελίδα
SC Cham Basel II
95 - 3rd Yellow Card - SC Cham
Corner 94 - 11th Corner - SC Cham
Goal 89 - 2nd Goal - SC Cham
85 - 2nd Yellow Card - SC Cham
Corner 85 - 10th Corner - SC Cham
Corner 84 - 9th Corner - Basel II
Goal 72 - 1st Goal - Basel II
Corner 70 - 8th Corner - Basel II
Corner 70 - 7th Corner - Basel II
Corner 55 - 6th Corner - SC Cham
51 - 1st Yellow Card - SC Cham
Corner 45 - 5th Corner - Basel II
Corner 39 - 4th Corner - SC Cham
Corner 38 - 3rd Corner - SC Cham
Corner 17 - 2nd Corner - Basel II
Corner 15 - 1st Corner - Basel II
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Injures Γκολ
SC Cham 5 3 0 0 4 90 0 1
Basel II 6 0 0 0 2 101 1 1
0%
Κατοχή
0%
2
Σουτ στο τέρμα
3
7
Σουτ εκτός τέρματος
3
98
Επιθέσεις
119
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
15:50 - 1x2: 9.500 1.071 11.000
15:48 - Asian Handicap: (0) 1.650, 2.200
15:50 - Goal Line: (2.5) 5.750, 1.140
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 2 2 0 0 1 1
Basel II 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
22
Επιθέσεις
20
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 2 0 0 0 1 0
Basel II 3 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
4
Σουτ εκτός τέρματος
2
46
Επιθέσεις
64
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 3 3 0 0 3 1
Basel II 3 0 0 0 1 1
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
3
3
Σουτ εκτός τέρματος
1
52
Επιθέσεις
55
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 1 2 0 0 0 1
Basel II 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
15
Επιθέσεις
11
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 2 2 0 0 1 1
Basel II 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
17
Επιθέσεις
15
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 2 2 0 0 1 1
Basel II 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
22
Επιθέσεις
20
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 2 2 0 0 1 1
Basel II 1 0 0 0 1 1
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
2
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
28
Επιθέσεις
25
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 2 2 0 0 1 1
Basel II 3 0 0 0 1 1
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
2
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
30
Επιθέσεις
28
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
SC Cham 1 1 0 0 0 0
Basel II 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
12
Επιθέσεις
7
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
15:50 - 1x2: 9.500 1.071 11.000
15:48 - Asian Handicap: (0) 1.650, 2.200
15:50 - Goal Line: (2.5) 5.750, 1.140

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

SC Cham vs Basel II Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Switzerland 1.Liga Promotion

Promotion League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Biel Bienne 4 1 0 12:5 13
2 FC Schaffhausen 4 0 1 11:5 12
3 FC Bulle 3 2 0 13:6 11
4 SC Bruhl 3 1 1 10:4 10
5 FC Zurich II 3 1 1 10:7 10
6 SC Cham 3 1 1 7:6 10
7 FC Paradiso 2 1 2 10:7 7
8 Breitenrain 2 1 2 9:8 7
9 FC Kreuzlingen 2 1 2 6:7 7
10 FC Grand-Saconnex 2 0 3 12:12 6
11 Basel II 2 0 3 10:12 6
12 Lugano II 2 0 3 11:17 6
13 FC Amical Saint-Prex 2 0 3 6:13 6
14 Bavois 1 2 2 6:6 5
15 Lucerne II 1 1 3 10:11 4
16 Young Boys II 1 1 3 9:14 4
17 YF Juventus 1 0 4 6:13 3
18 AC Bellinzona 0 1 4 3:8 1

Promotion League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 SC Cham 2 1 1 5:5 7
2 Biel Bienne 2 0 0 9:4 6
3 FC Schaffhausen 2 0 0 4:0 6
4 FC Amical Saint-Prex 2 0 0 4:1 6
5 SC Bruhl 2 0 1 8:4 6
6 FC Kreuzlingen 2 0 1 5:3 6
6 FC Zurich II 2 0 1 5:3 6
8 Lugano II 2 0 1 8:9 6
9 FC Bulle 1 1 0 4:1 4
10 Breitenrain 1 1 0 6:4 4
11 Young Boys II 1 1 0 5:3 4
12 FC Grand-Saconnex 1 0 2 9:9 3
13 YF Juventus 1 0 2 3:6 3
14 Bavois 0 2 0 2:2 2
15 FC Paradiso 0 1 2 3:5 1
16 Basel II 0 0 2 3:5 0
17 AC Bellinzona 0 0 2 2:5 0
17 Lucerne II 0 0 2 2:5 0

Promotion League 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 FC Bulle 2 1 0 9:5 7
2 Biel Bienne 2 1 0 3:1 7
3 FC Paradiso 2 0 0 7:2 6
4 FC Schaffhausen 2 0 1 7:5 6
5 Basel II 2 0 1 7:7 6
6 SC Bruhl 1 1 0 2:0 4
7 FC Zurich II 1 1 0 5:4 4
8 Lucerne II 1 1 1 8:6 4
9 SC Cham 1 0 0 2:1 3
10 FC Grand-Saconnex 1 0 1 3:3 3
11 Bavois 1 0 2 4:4 3
12 Breitenrain 1 0 2 3:4 3
13 FC Kreuzlingen 0 1 1 1:4 1
14 AC Bellinzona 0 1 2 1:3 1
15 YF Juventus 0 0 2 3:7 0
16 Lugano II 0 0 2 3:8 0
17 Young Boys II 0 0 3 4:11 0
18 FC Amical Saint-Prex 0 0 3 2:12 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

SC Cham Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Basel II Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]