Republic of Ireland First Division

[4] UCD 4

Round: 7
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
04-09-2026 18:45 6 [5] Cobh Ramblers 1 - 1 UCD [2] 2
S: - 3.50 ?
K: ?3.60 -
9%
?
1.925
-
?
?
1.825, 1.975
?-?

4-2

?-?

8-6

Ανοίξτε μία σελίδα
26-06-2026 18:45 3 [2] UCD 2 - 0 Cobh Ramblers [4] 2
S: - 3.50 ?
K: ?3.60 -
2%
?
1.925
-
?
?
1.875, 1.925
?-?

13-7

?-?

5-2

Ανοίξτε μία σελίδα
04-05-2026 16:00 1 [5] Cobh Ramblers 1 - 2 UCD [2] 2
S: - 3.25 ?
K: ?3.20 -
0%
?
1.800
-
?
?
1.825, 1.975
?-?

7-4

?-?

5-3

Ανοίξτε μία σελίδα
22-08-2025 18:45 4 [2] Cobh Ramblers 2 - 2 UCD [4] 3
S: - 3.60 ?
K: ?3.50 -
31%
?
1.875
-
?
?
1.900, 1.900
?-?

16-17

?-?

5-5

Ανοίξτε μία σελίδα
20-06-2025 18:45 1 [5] UCD 0 - 3 Cobh Ramblers [2] 3
S: - 3.40 ?
K: ?3.50 -
7%
?
2.000
-
?
?
1.900, 1.900
?-?

4-8

?-?

3-0

Ανοίξτε μία σελίδα
UCD Cobh Ramblers
Goal 88 - 4th Goal - UCD
Goal 85 - 3rd Goal - UCD
Corner 72 - 20th Corner - Cobh Ramblers
Corner 66 - 19th Corner - Cobh Ramblers
Corner 65 - 18th Corner - UCD
Corner 64 - 17th Corner - UCD
Corner 62 - 16th Corner - UCD
Corner 58 - 15th Corner - Cobh Ramblers
Goal 54 - 2nd Goal - UCD
51 - 2nd Yellow Card - Cobh Ramblers
Corner 49 - 14th Corner - Cobh Ramblers
Corner 49 - 13th Corner - Cobh Ramblers
Corner 48 - 12th Corner - Cobh Ramblers
Corner 48 - 11th Corner - Cobh Ramblers
45+2 - 1st Yellow Card - UCD
Corner 30 - 10th Corner - UCD
Corner 29 - 9th Corner - UCD
Goal 23 - 1st Goal - UCD
Corner 14 - 8th Corner - UCD
Corner 10 - 7th Corner - UCD
Corner 6 - 6th Corner - UCD
Corner 6 - 5th Corner - UCD
Corner 5 - 4th Corner - UCD
Corner 5 - 3rd Corner - UCD
Corner 4 - 2nd Corner - UCD
Corner 4 - 1st Corner - UCD
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Offsides Saves Fouls Ball Safe Injures Γκολ
UCD 13 1 0 0 5 1 1 5 94 1 4
Cobh Ramblers 7 1 0 0 5 0 4 6 83 1 0
56%
Κατοχή
44%
8
Σουτ στο τέρμα
1
5
Σουτ εκτός τέρματος
2
122
Επιθέσεις
93
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
21:29 - 1x2: 1.005 34.000 81.000
21:34 - Asian Handicap: (0) 1.550, 2.375
21:37 - Goal Line: (4.5) 6.800, 1.105
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 0 0 0 0 5 2
Cobh Ramblers 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
19
Επιθέσεις
9
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 10 1 0 0 0 1
Cobh Ramblers 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
1
79
Επιθέσεις
51
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 3 0 0 0 5 3
Cobh Ramblers 7 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
7
Σουτ στο τέρμα
1
2
Σουτ εκτός τέρματος
1
43
Επιθέσεις
42
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 0 0 0 0 3 1
Cobh Ramblers 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
9
Επιθέσεις
5
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 0 0 0 0 5 2
Cobh Ramblers 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
12
Επιθέσεις
6
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 0 0 0 0 2 2
Cobh Ramblers 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
19
Επιθέσεις
9
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 0 0 0 0 5 2
Cobh Ramblers 1 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
22
Επιθέσεις
19
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 0 0 0 0 5 2
Cobh Ramblers 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
26
Επιθέσεις
19
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UCD 0 0 0 0 0 0
Cobh Ramblers 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
4
Επιθέσεις
3
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
21:29 - 1x2: 1.005 34.000 81.000
21:34 - Asian Handicap: (0) 1.550, 2.375
21:37 - Goal Line: (4.5) 6.800, 1.105

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

UCD vs Cobh Ramblers Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Republic of Ireland First Division

First Division 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Cork City 21 5 4 62:26 68
2 UCD 14 6 10 53:38 48
3 Bray Wanderers 12 8 10 58:44 44
4 Cobh Ramblers 12 6 12 35:41 42
5 Longford Town 11 8 10 41:38 41
6 Athlone Town 11 7 12 31:34 40
7 Kerry FC 10 9 10 38:35 39
8 Wexford FC 10 7 13 33:43 37
9 Treaty United FC 7 9 14 29:45 30
10 Finn Harps 5 7 18 26:62 22

First Division 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Cork City 13 0 2 38:14 39
2 Bray Wanderers 9 5 1 39:17 32
3 UCD 10 1 4 33:17 31
4 Kerry FC 8 5 2 22:13 29
5 Athlone Town 7 6 2 19:14 27
6 Longford Town 8 2 4 23:13 26
7 Cobh Ramblers 6 6 4 21:15 24
8 Wexford FC 7 3 4 19:18 24
9 Treaty United FC 5 4 6 17:17 19
10 Finn Harps 4 4 7 13:24 16

First Division 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Cork City 8 5 2 24:12 29
2 Cobh Ramblers 6 0 8 14:26 18
3 UCD 4 5 6 20:21 17
4 Longford Town 3 6 6 18:25 15
5 Athlone Town 4 1 10 12:20 13
6 Wexford FC 3 4 9 14:25 13
7 Bray Wanderers 3 3 9 19:27 12
8 Treaty United FC 2 5 8 12:28 11
9 Kerry FC 2 4 8 16:22 10
10 Finn Harps 1 3 11 13:38 6
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

UCD Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Cobh Ramblers Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]