France U19 League

Round: 18
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
20-09-2026 13:00 5 [12] Racing Paris U19 2 - 0 C'Chartres U19 [9] 2
S: - 3.75 ?
K: ?4.00 -
6%
?
1.800
-
?
-
?-?

9-9

?-?

2-5

Ανοίξτε μία σελίδα
28-09-2025 13:00 [8] C'Chartres U19 0 - 2 Racing Paris U19 [10] 5
S: - 4.50 ?
K: ?4.00 -
36%
?
1.800
-
?
?
1.875, 1.925
?-?

4-8

?-?

2-2

Ανοίξτε μία σελίδα
Racing Paris U19 C'Chartres U19
Corner 83 - 14th Corner - C'Chartres U19
Corner 66 - 13th Corner - C'Chartres U19
Corner 57 - 11th Corner - C'Chartres U19
Corner 48 - 8th Corner - C'Chartres U19
41 - 1st Red Card - C'Chartres U19
Corner 29 - 4th Corner - C'Chartres U19
6 - 2nd Yellow Card - C'Chartres U19
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Injures Γκολ
Racing Paris U19 9 3 0 0 4 83 1 3
C'Chartres U19 5 1 1 0 4 84 0 0
61%
Κατοχή
39%
7
Σουτ στο τέρμα
1
8
Σουτ εκτός τέρματος
0
118
Επιθέσεις
60
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
14:37 - 1x2: 1.006 29.000 41.000
15:20 - Asian Handicap: (0) 1.170, 5.000
15:20 - Goal Line: (3.5) 8.750, 1.075
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 0 1 0 0 0 0
C'Chartres U19 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
23
Επιθέσεις
11
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 6 1 0 0 0 2
C'Chartres U19 1 1 1 0 2 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
1
5
Σουτ εκτός τέρματος
0
62
Επιθέσεις
26
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 3 2 0 0 4 1
C'Chartres U19 4 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
56
Επιθέσεις
34
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 0 1 0 0 0 0
C'Chartres U19 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
6
Επιθέσεις
6
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 0 1 0 0 0 0
C'Chartres U19 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
13
Επιθέσεις
8
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 0 1 0 0 0 0
C'Chartres U19 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
23
Επιθέσεις
11
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 0 1 0 0 0 0
C'Chartres U19 1 0 0 0 1 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
34
Επιθέσεις
13
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 0 2 0 0 2 0
C'Chartres U19 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
39
Επιθέσεις
15
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Κόκκινη Κάρτα Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Racing Paris U19 4 2 0 0 4 1
C'Chartres U19 4 0 0 0 1 0
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
0
6
Σουτ εκτός τέρματος
0
61
Επιθέσεις
39
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
14:37 - 1x2: 1.006 29.000 41.000
15:20 - Asian Handicap: (0) 1.170, 5.000
15:20 - Goal Line: (3.5) 8.750, 1.075

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

Racing Paris U19 vs C'Chartres U19 Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

France U19 League

U19 National 26/27, Group D

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Marseille U19 6 3 0 36:8 21
2 Monaco U19 7 0 2 22:12 21
3 AS Beziers U19 5 2 1 23:12 17
4 Nice U19 5 1 2 25:9 16
5 Olympique Rovenain U19 5 2 2 18:12 16
6 Balma SC U19 4 2 3 20:17 14
7 Montpellier U19 3 2 4 15:21 11
8 US Cap d'Ail U19 3 2 4 13:22 11
9 Colomiers U19 3 1 5 11:22 10
10 SC Bastia U19 3 1 4 14:18 10
11 Ajaccio GFCA U19 3 0 5 14:21 9
12 Cavigal Nice U19 2 2 5 19:19 7
13 St Etienne U19 2 1 6 12:14 7
14 FC Bastia-Borgo U19 0 1 8 6:41 1

U19 National 26/27, Group C

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Angers U19 6 2 1 29:9 20
2 Vertou U19 5 3 1 14:7 18
3 Lorient U19 6 0 3 34:23 18
4 Guingamp U19 4 5 0 24:10 17
5 Nantes U19 4 5 0 19:11 17
6 Brest U19 4 4 1 20:14 16
7 SA Merignac U19 4 3 2 16:11 15
8 Rennes U19 3 4 2 13:9 13
9 Stade Briochin U19 3 1 5 13:25 10
10 Laval U19 2 3 4 10:13 9
11 Rennes TA U19 3 0 6 16:26 9
12 Beaucouze U19 2 1 6 10:17 7
13 Stade Poitevin U19 0 2 7 11:30 2
14 Saint-Lo Manche U19 0 1 8 4:28 1

U19 National 26/27, Group B

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Troyes U19 6 3 0 22:10 21
2 Annecy U19 6 2 1 18:9 20
3 Clermont Foot U19 5 2 2 18:7 17
4 Metz U19 4 3 2 17:11 15
5 Sochaux U19 4 2 3 15:12 14
6 Montfermeil FC U19 4 2 3 10:8 14
7 Auxerre U19 4 1 4 11:12 13
8 Nancy U19 4 1 4 12:15 13
9 Dijon U19 3 1 5 12:11 10
10 Paris FC U19 2 4 3 10:14 10
11 Lyon U19 2 3 4 13:15 9
12 Reims U19 2 3 4 13:19 9
13 Strasbourg U19 2 2 5 9:16 8
14 CA Pontarlier U19 0 1 8 4:25 1

U19 National 26/27, Group A

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Caen U19 8 0 1 27:13 24
2 PSG U19 5 3 1 23:15 18
3 Valenciennes U19 5 1 3 21:12 16
4 Racing Paris U19 5 0 4 15:15 15
5 Amiens SC U19 4 1 4 17:17 13
6 US Orleans U19 3 3 3 16:15 12
7 Versailles U19 3 3 3 8:9 12
8 Lille U19 3 3 3 14:12 12
9 Le Havre U19 3 2 4 12:12 11
10 Rouen U19 3 2 4 15:19 11
11 US Quevilly U19 3 1 5 16:29 10
12 Lens U19 2 3 4 18:22 9
13 Dunkerque U19 2 1 6 13:16 7
14 C'Chartres U19 2 1 6 12:21 7

U19 National 26/27, Group D

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Monaco U19 5 0 0 15:3 15
2 Marseille U19 4 1 0 23:4 13
3 AS Beziers U19 3 1 0 16:4 10
4 Olympique Rovenain U19 3 1 1 9:6 10
5 Ajaccio GFCA U19 3 0 2 13:10 9
6 Montpellier U19 2 2 0 10:4 8
7 Nice U19 2 1 0 13:5 7
8 Colomiers U19 2 1 1 3:3 7
9 US Cap d'Ail U19 2 0 2 9:11 6
10 Balma SC U19 1 2 1 9:8 5
11 Cavigal Nice U19 1 1 3 8:10 4
12 St Etienne U19 1 0 3 7:5 3
13 SC Bastia U19 1 0 3 6:9 3
14 FC Bastia-Borgo U19 0 0 5 2:23 0

U19 National 26/27, Group C

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Lorient U19 4 0 1 21:15 12
2 SA Merignac U19 3 1 1 11:4 10
3 Angers U19 3 0 1 11:3 9
4 Guingamp U19 2 3 0 9:5 9
5 Stade Briochin U19 3 0 2 11:9 9
6 Brest U19 2 2 0 9:4 8
7 Nantes U19 1 3 0 10:7 6
8 Rennes TA U19 2 0 3 13:16 6
9 Rennes U19 1 2 1 5:4 5
10 Laval U19 1 2 1 6:4 5
11 Vertou U19 1 2 1 4:4 5
12 Beaucouze U19 1 0 4 4:8 3
13 Stade Poitevin U19 0 2 3 4:13 2
14 Saint-Lo Manche U19 0 0 4 3:16 0

U19 National 26/27, Group B

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Annecy U19 5 0 0 13:4 15
2 Troyes U19 4 1 0 16:8 13
3 Montfermeil FC U19 3 0 1 5:2 9
4 Nancy U19 2 1 1 5:5 7
5 Auxerre U19 2 1 2 6:7 7
6 Strasbourg U19 2 1 1 2:2 7
7 Dijon U19 2 0 2 7:7 6
8 Reims U19 2 0 2 6:8 6
9 Lyon U19 1 1 3 7:9 4
10 Sochaux U19 1 1 3 5:8 4
11 Metz U19 0 3 2 7:9 3
12 Paris FC U19 0 3 2 3:8 3
13 Clermont Foot U19 0 2 2 2:5 2
14 CA Pontarlier U19 0 1 3 3:15 1

U19 National 26/27, Group A

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Caen U19 4 0 0 13:5 12
2 US Quevilly U19 3 1 2 12:16 10
3 Valenciennes U19 3 1 1 12:7 10
4 US Orleans U19 3 0 2 10:8 9
5 Racing Paris U19 3 0 2 5:10 9
6 Lens U19 2 2 0 11:7 8
7 PSG U19 2 2 1 11:9 8
8 C'Chartres U19 2 1 1 8:6 7
9 Rouen U19 2 1 2 8:10 7
10 Versailles U19 2 1 0 6:2 7
11 Amiens SC U19 2 1 1 9:8 7
12 Le Havre U19 2 0 1 6:3 6
13 Lille U19 1 2 2 7:7 5
14 Dunkerque U19 1 0 4 5:6 3

U19 National 26/27, Group D

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Nice U19 3 0 2 12:4 9
2 Balma SC U19 3 0 2 11:9 9
3 Marseille U19 2 2 0 13:4 8
4 AS Beziers U19 2 1 1 7:8 7
5 Olympique Rovenain U19 2 1 1 9:6 7
6 SC Bastia U19 2 1 1 8:9 7
7 Monaco U19 2 0 2 7:9 6
8 US Cap d'Ail U19 1 2 2 4:11 5
9 Cavigal Nice U19 1 1 2 11:9 4
10 St Etienne U19 1 1 3 5:9 4
11 Colomiers U19 1 0 4 8:19 3
12 Montpellier U19 1 0 4 5:17 3
13 FC Bastia-Borgo U19 0 1 3 4:18 1
14 Ajaccio GFCA U19 0 0 3 1:11 0

U19 National 26/27, Group C

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Vertou U19 4 1 0 10:3 13
2 Angers U19 3 2 0 18:6 11
3 Nantes U19 3 2 0 9:4 11
4 Brest U19 2 2 1 11:10 8
5 Guingamp U19 2 2 0 15:5 8
6 Rennes U19 2 2 1 8:5 8
7 Lorient U19 2 0 2 13:8 6
8 SA Merignac U19 1 2 1 5:7 5
9 Laval U19 1 1 3 4:9 4
10 Beaucouze U19 1 1 2 6:9 4
11 Rennes TA U19 1 0 3 3:10 3
12 Stade Briochin U19 0 1 3 2:16 1
13 Saint-Lo Manche U19 0 1 4 1:12 1
14 Stade Poitevin U19 0 0 4 7:17 0

U19 National 26/27, Group B

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Clermont Foot U19 5 0 0 16:2 15
2 Metz U19 4 0 0 10:2 12
3 Sochaux U19 3 1 0 10:4 10
4 Troyes U19 2 2 0 6:2 8
5 Paris FC U19 2 1 1 7:6 7
6 Auxerre U19 2 0 2 5:5 6
7 Nancy U19 2 0 3 7:10 6
8 Annecy U19 1 2 1 5:5 5
9 Lyon U19 1 2 1 6:6 5
10 Montfermeil FC U19 1 2 2 5:6 5
11 Dijon U19 1 1 3 5:4 4
12 Reims U19 0 3 2 7:11 3
13 Strasbourg U19 0 1 4 7:14 1
14 CA Pontarlier U19 0 0 5 1:10 0

U19 National 26/27, Group A

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Caen U19 4 0 1 14:8 12
2 PSG U19 3 1 0 12:6 10
3 Lille U19 2 1 1 7:5 7
4 Valenciennes U19 2 0 2 9:5 6
5 Racing Paris U19 2 0 2 10:5 6
6 Amiens SC U19 2 0 3 8:9 6
7 Le Havre U19 1 2 3 6:9 5
8 Versailles U19 1 2 3 2:7 5
9 Dunkerque U19 1 1 2 8:10 4
10 Rouen U19 1 1 2 7:9 4
11 US Orleans U19 0 3 1 6:7 3
12 Lens U19 0 1 4 7:15 1
13 US Quevilly U19 0 0 3 4:13 0
14 C'Chartres U19 0 0 5 4:15 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

Racing Paris U19 Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

C'Chartres U19 Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]