Netherlands Eerste Divisie

1 Excelsior [4]

Round: 29
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
01-08-2026 9:30 De Graafschap 1 - 5 Excelsior
S: - 4.00 ?
K: ?4.33 -
14%
?
1.825
-
?
?
2.000, 1.800
?-?
1-1
?-?
1-1
Ανοίξτε μία σελίδα
16-08-2024 18:00 3 [18] Excelsior 3 - 1 De Graafschap [4] 1
S: - 3.80 ?
K: ?3.60 -
17%
?
2.025
-
?
?
1.950, 1.850
?-?

11-10

?-?

6-4

Ανοίξτε μία σελίδα
14-01-2022 19:00 2 [2] Excelsior 0 - 0 De Graafschap [6] 1
S: - 3.30 ?
K: ?3.60 -
12%
?
2.100
-
?
?
1.950, 1.850
?-?
10-8
?-?
5-12
Ανοίξτε μία σελίδα
19-03-2021 19:00 3 [2] De Graafschap 1 - 1 Excelsior [9] 3
S: - 4.20 ?
K: ?4.00 -
0%
?
1.825
-
?
?
1.825, 1.975
?-?
22-6
?-?
5-3
Ανοίξτε μία σελίδα
De Graafschap Excelsior
Corner 90 - 9th Corner - Excelsior
Corner 86 - 8th Corner - Excelsior
Goal 83 - 3rd Goal - De Graafschap
Corner 78 - 7th Corner - De Graafschap
70 - 2nd Yellow Card - Excelsior
Corner 68 - 6th Corner - Excelsior
Corner 52 - 5th Corner - Excelsior
51 - 1st Yellow Card - De Graafschap
Corner 45+1 - 4th Corner - Excelsior
Goal 41 - 2nd Goal - De Graafschap
Goal 14 - 1st Goal - Excelsior
Corner 9 - 3rd Corner - Excelsior
Corner 6 - 2nd Corner - Excelsior
Corner 4 - 1st Corner - Excelsior
Λήξη xG Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Injures Γκολ
De Graafschap 0.80 1 1 0 0 0 161 0 2
Excelsior 1.02 8 1 0 0 0 177 1 1
49%
Κατοχή
51%
2
Σουτ στο τέρμα
3
6
Σουτ εκτός τέρματος
12
93
Επιθέσεις
117
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
20:54 - 1x2: 1.010 26.000 501.000
20:52 - Asian Handicap: (0) 2.000, 1.850
20:53 - Goal Line: (3.5) 8.750, 1.075
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 1 0 0 0 0 1
Excelsior 2 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
3
20
Επιθέσεις
21
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 1
Excelsior 4 0 0 0 0 1
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
3
3
Σουτ εκτός τέρματος
5
39
Επιθέσεις
68
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 1 1 0 0 0 1
Excelsior 4 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
7
54
Επιθέσεις
49
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 0
Excelsior 2 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
2
13
Επιθέσεις
13
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 1
Excelsior 2 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
3
15
Επιθέσεις
19
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 1 0 0 0 1 1
Excelsior 2 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
3
20
Επιθέσεις
21
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 1 0 0 0 0 1
Excelsior 2 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
3
27
Επιθέσεις
22
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 1 0 0 0 0 1
Excelsior 3 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
5
30
Επιθέσεις
26
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 0
Excelsior 2 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
2
13
Επιθέσεις
17
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
20:54 - 1x2: 1.010 26.000 501.000
20:52 - Asian Handicap: (0) 2.000, 1.850
20:53 - Goal Line: (3.5) 8.750, 1.075

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

De Graafschap vs Excelsior Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Netherlands Eerste Divisie

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Heracles 5 0 0 21:7 15
2 Maastricht 4 0 0 8:4 12
3 FC Emmen 4 0 1 15:12 12
4 Almere City FC 3 1 1 11:4 10
5 Vitesse 3 1 1 10:7 10
6 VVV 3 0 2 13:9 9
7 AZ Reserves 3 0 3 15:12 9
8 PSV Reserves 2 2 1 8:8 8
9 Roda JC 2 1 1 5:4 7
10 RKC 1 4 0 10:8 7
11 NAC 2 1 2 9:11 7
12 Ajax Reserves 2 1 3 12:14 7
13 FC Volendam 2 0 3 14:10 6
14 Helmond Sport 1 2 2 9:9 5
15 FC Den Bosch 1 1 2 9:10 4
16 FC Dordrecht 1 1 3 8:16 4
17 FC Eindhoven 1 0 3 6:11 3
18 Top Oss 1 0 4 4:9 3
19 De Graafschap 0 1 4 5:17 1
20 FC Utrecht Reserves 0 0 5 5:15 0

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 FC Emmen 3 0 0 9:4 9
2 PSV Reserves 2 1 0 5:3 7
3 FC Volendam 2 0 0 9:1 6
4 Heracles 2 0 0 8:2 6
5 Maastricht 2 0 0 3:1 6
6 VVV 2 0 1 9:5 6
7 RKC 1 2 0 8:6 5
8 Helmond Sport 1 2 0 6:4 5
9 Roda JC 1 1 0 4:3 4
10 FC Den Bosch 1 1 1 7:7 4
11 Vitesse 1 1 1 3:5 4
12 Almere City FC 1 0 1 3:2 3
13 Top Oss 1 0 1 3:3 3
14 Ajax Reserves 1 0 1 7:8 3
15 NAC 1 0 1 3:4 3
16 AZ Reserves 1 0 2 3:4 3
17 FC Dordrecht 1 0 2 5:8 3
18 FC Eindhoven 0 0 2 3:6 0
19 De Graafschap 0 0 2 3:9 0
20 FC Utrecht Reserves 0 0 2 2:9 0

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Heracles 3 0 0 13:5 9
2 Almere City FC 2 1 0 8:2 7
3 Vitesse 2 0 0 7:2 6
4 Maastricht 2 0 0 5:3 6
5 AZ Reserves 2 0 1 12:8 6
6 NAC 1 1 1 6:7 4
7 Ajax Reserves 1 1 2 5:6 4
8 VVV 1 0 1 4:4 3
9 Roda JC 1 0 1 1:1 3
10 FC Emmen 1 0 1 6:8 3
11 FC Eindhoven 1 0 1 3:5 3
12 RKC 0 2 0 2:2 2
13 PSV Reserves 0 1 1 3:5 1
14 FC Dordrecht 0 1 1 3:8 1
15 De Graafschap 0 1 2 2:8 1
16 FC Den Bosch 0 0 1 2:3 0
17 Helmond Sport 0 0 2 3:5 0
18 FC Utrecht Reserves 0 0 3 3:6 0
19 FC Volendam 0 0 3 5:9 0
20 Top Oss 0 0 3 1:6 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

De Graafschap Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Excelsior Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]