Spain Tercera Group 2

[3] Caudal 2
0 CD Colunga [14]

Round: 16
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
21-09-2025 15:30 Caudal 2 - 0 CD Colunga 2
S: - 3.60 ?
K: ?3.60 -
2%
?
1.950
-
?
-
?-?
25-5
?-?
5-1
Ανοίξτε μία σελίδα
14-04-2024 15:30 2 Caudal 0 - 0 CD Colunga 3
0%
-
-
-
?-?
0-0
?-?
6-3
Ανοίξτε μία σελίδα
15-10-2022 16:30 1 [1] Caudal 0 - 1 CD Colunga [11] 2
S: - 4.50 ?
K: ?4.00 -
35%
?
1.875
-
?
-
?-?
7-5
?-?
3-3
Ανοίξτε μία σελίδα
12-10-2021 16:00 3 [14] Caudal 1 - 1 CD Colunga [19] 4
S: - 3.00 ?
K: ?3.75 -
30%
?
1.950
-
?
-
?-?
5-8
?-?
6-6
Ανοίξτε μία σελίδα
Caudal CD Colunga
Corner 96 - 10th Corner - CD Colunga
Corner 85 - 9th Corner - Caudal
Corner 79 - 8th Corner - Caudal
78 - 1st Yellow Card - CD Colunga
Corner 72 - 7th Corner - Caudal
Corner 71 - 6th Corner - Caudal
Corner 65 - 5th Corner - Caudal
Goal 47 - 2nd Goal - Caudal
Goal 38 - 1st Goal - Caudal
Corner 31 - 4th Corner - CD Colunga
Corner 20 - 3rd Corner - CD Colunga
Corner 20 - 2nd Corner - CD Colunga
Corner 18 - 1st Corner - Caudal
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 6 0 0 0 4 2
CD Colunga 4 1 0 0 4 0
57%
Κατοχή
43%
3
Σουτ στο τέρμα
0
9
Σουτ εκτός τέρματος
5
103
Επιθέσεις
90
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
17:45 - 1x2: 1.002 51.000 81.000
17:53 - Asian Handicap: (0) 1.300, 3.450
17:56 - Goal Line: (2.5) 10.500, 1.055
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 1 0 0 0 1 0
CD Colunga 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
1
9
Επιθέσεις
8
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 1 0 0 0 0 1
CD Colunga 3 0 0 0 1 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
5
Σουτ εκτός τέρματος
1
59
Επιθέσεις
46
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 5 0 0 0 4 1
CD Colunga 1 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
4
Σουτ εκτός τέρματος
4
44
Επιθέσεις
44
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 0 0 0 0 0 0
CD Colunga 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
4
Επιθέσεις
4
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 0 0 0 0 1 0
CD Colunga 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
4
Επιθέσεις
6
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 1 0 0 0 0 0
CD Colunga 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
1
9
Επιθέσεις
8
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 2 0 0 0 1 0
CD Colunga 1 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
4
Σουτ εκτός τέρματος
2
11
Επιθέσεις
13
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 3 0 0 0 3 0
CD Colunga 1 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
4
Σουτ εκτός τέρματος
4
15
Επιθέσεις
18
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Caudal 5 0 0 0 4 0
CD Colunga 1 1 0 0 3 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
4
Σουτ εκτός τέρματος
4
42
Επιθέσεις
43
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
17:45 - 1x2: 1.002 51.000 81.000
17:53 - Asian Handicap: (0) 1.300, 3.450
17:56 - Goal Line: (2.5) 10.500, 1.055

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

Caudal vs CD Colunga Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Spain Tercera Group 2

Tercera Federacion 26/27, Group 2

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Covadonga 6 2 1 23:9 20
2 Sporting Gijon B 6 2 1 16:8 20
3 Caudal 5 3 1 12:8 18
4 Lealtad 5 2 2 13:4 17
5 Condal 4 5 0 12:4 17
6 Mosconia 4 3 2 15:13 15
7 El San Martin 4 3 2 13:13 15
8 Praviano 4 2 3 21:14 14
9 Gijon Industrial 4 2 3 15:11 14
10 Siero 4 0 5 11:12 12
11 CD Colunga 3 3 3 15:21 12
12 UP Langreo 2 3 4 8:11 9
13 UC Ceares 2 2 5 12:14 8
14 Aviles Stadium CF 2 2 5 6:13 8
15 Llanes 1 4 4 9:16 7
16 Oviedo Astur 0 5 4 9:15 5
17 L'Entregu CF 1 2 6 5:17 5
18 Andes CF 0 3 6 6:18 3

Tercera Federacion 26/27, Group 2

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Covadonga 4 1 0 15:2 13
2 Caudal 3 1 0 7:3 10
3 Sporting Gijon B 3 1 1 9:4 10
4 Mosconia 3 1 0 8:3 10
5 Siero 3 0 1 8:2 9
6 Lealtad 2 2 1 7:3 8
7 Condal 2 2 0 3:0 8
8 El San Martin 2 1 1 7:8 7
9 Praviano 2 1 2 11:7 7
10 UC Ceares 2 0 3 9:8 6
11 Llanes 1 3 1 6:9 6
12 Aviles Stadium CF 1 2 2 4:5 5
13 Gijon Industrial 1 1 2 5:6 4
14 CD Colunga 1 1 2 8:12 4
15 UP Langreo 1 1 3 3:7 4
16 Andes CF 0 2 2 5:9 2
17 Oviedo Astur 0 2 2 1:5 2
18 L'Entregu CF 0 2 3 3:9 2

Tercera Federacion 26/27, Group 2

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Gijon Industrial 3 1 1 10:5 10
2 Sporting Gijon B 3 1 0 7:4 10
3 Condal 2 3 0 9:4 9
4 Lealtad 3 0 1 6:1 9
5 El San Martin 2 2 1 6:5 8
6 Caudal 2 2 1 5:5 8
7 CD Colunga 2 2 1 7:9 8
8 Praviano 2 1 1 10:7 7
9 Covadonga 2 1 1 8:7 7
10 UP Langreo 1 2 1 5:4 5
11 Mosconia 1 2 2 7:10 5
12 Siero 1 0 4 3:10 3
13 L'Entregu CF 1 0 3 2:8 3
14 Oviedo Astur 0 3 2 8:10 3
15 Aviles Stadium CF 1 0 3 2:8 3
16 UC Ceares 0 2 2 3:6 2
17 Andes CF 0 1 4 1:9 1
18 Llanes 0 1 3 3:7 1
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

Caudal Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

CD Colunga Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]