Hungary NB II

Round: 15
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
08-07-2026 9:00 Szentlorinc SE 0 - 2 Kozarmisleny SE
0%
-
-
-
?-?
0-0
?-?
0-0
Ανοίξτε μία σελίδα
08-02-2026 13:00 2 [8] Kozarmisleny SE 0 - 0 Szentlorinc SE [13] 3
S: - 3.40 ?
K: ?3.40 -
12%
?
1.825
-
?
-
?-?

9-7

?-?

5-5

Ανοίξτε μία σελίδα
03-08-2025 15:30 2 [8] Szentlorinc SE 1 - 1 Kozarmisleny SE [13] 6
S: - 3.40 ?
K: ?3.75 -
17%
?
1.900
-
?
?
1.975, 1.825
?-?

15-5

?-?

8-1

Ανοίξτε μία σελίδα
25-05-2025 15:00 4 [4] Kozarmisleny SE 1 - 1 Szentlorinc SE [5] 3
S: - 3.20 ?
K: ?3.00 -
1%
?
1.850
-
?
-
?-?

4-21

?-?

0-6

Ανοίξτε μία σελίδα
10-07-2024 8:30 1 Szentlorinc SE 1 - 1 Kozarmisleny SE
S: - 3.20 ?
K: ?3.40 -
5%
?
1.900
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

5-7

?-?

1-3

Ανοίξτε μία σελίδα
Szentlorinc SE Kozarmisleny SE
Corner 91 - 13th Corner - Kozarmisleny SE
Corner 64 - 12th Corner - Szentlorinc SE
Corner 64 - 11th Corner - Szentlorinc SE
Goal 56 - 2nd Goal - Kozarmisleny SE
Corner 56 - 10th Corner - Kozarmisleny SE
Corner 55 - 9th Corner - Kozarmisleny SE
Corner 53 - 8th Corner - Kozarmisleny SE
Goal 47 - 1st Goal - Kozarmisleny SE
Corner 45+2 - 7th Corner - Szentlorinc SE
Corner 42 - 6th Corner - Kozarmisleny SE
Corner 41 - 5th Corner - Kozarmisleny SE
Corner 36 - 4th Corner - Szentlorinc SE
Corner 35 - 3rd Corner - Szentlorinc SE
34 - 3rd Yellow Card - Kozarmisleny SE
25 - 2nd Yellow Card - Kozarmisleny SE
Corner 11 - 2nd Corner - Kozarmisleny SE
9 - 1st Yellow Card - Szentlorinc SE
Corner 8 - 1st Corner - Szentlorinc SE
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Γκολ
Szentlorinc SE 6 1 0 0 5 96 0
Kozarmisleny SE 7 2 0 0 4 93 2
54%
Κατοχή
46%
5
Σουτ στο τέρμα
4
3
Σουτ εκτός τέρματος
2
110
Επιθέσεις
111
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
13:40 - 1x2: 81.000 51.000 1.002
13:34 - Asian Handicap: (0) 1.800, 2.000
13:44 - Goal Line: (2.5) 10.500, 1.055
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 0 0 0 0 0 0
Kozarmisleny SE 1 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
20
Επιθέσεις
26
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 4 1 0 0 2 0
Kozarmisleny SE 3 2 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
2
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
51
Επιθέσεις
60
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 2 0 0 0 3 0
Kozarmisleny SE 4 0 0 0 2 2
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
2
2
Σουτ εκτός τέρματος
1
59
Επιθέσεις
51
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 0 0 0 0 0 0
Kozarmisleny SE 1 0 0 0 1 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
8
Επιθέσεις
10
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 0 0 0 0 0 0
Kozarmisleny SE 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
1
12
Επιθέσεις
21
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 0 0 0 0 0 0
Kozarmisleny SE 1 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
20
Επιθέσεις
26
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 0 0 0 0 0 0
Kozarmisleny SE 1 0 0 0 4 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
26
Επιθέσεις
28
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 0 0 0 0 1 0
Kozarmisleny SE 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
32
Επιθέσεις
33
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Szentlorinc SE 2 0 0 0 2 0
Kozarmisleny SE 1 0 0 0 4 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
1
44
Επιθέσεις
43
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
13:40 - 1x2: 81.000 51.000 1.002
13:34 - Asian Handicap: (0) 1.800, 2.000
13:44 - Goal Line: (2.5) 10.500, 1.055

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

Szentlorinc SE vs Kozarmisleny SE Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Hungary NB II

NB II 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Soroksar 5 1 0 17:4 16
2 Kecskemeti TE 4 1 1 12:6 13
3 Tiszakecske FC 3 3 0 12:7 12
4 Kazincbarcikai BSC 3 2 0 9:4 11
5 FC Ajka 3 2 0 8:3 11
6 Gyirmot SE 3 1 2 11:12 10
7 Karcagi SE 2 4 0 12:8 10
8 Mezokovesd Zsory 3 0 2 7:5 9
9 Szentlorinc SE 2 1 2 6:6 7
10 Fehervar FC 2 0 4 9:9 6
11 Szeged-Csanad Grosics 1 1 2 3:4 4
12 BVSC Zuglo 1 1 3 3:6 4
13 Diosgyori VTK 1 1 3 5:13 4
14 FC Nagykanizsa 1 0 5 5:10 3
15 Csakvari TK 1 0 5 6:16 3
16 Kozarmisleny SE 0 0 6 3:15 0

NB II 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Soroksar 4 0 0 14:2 12
2 FC Ajka 2 1 0 6:2 7
2 Kecskemeti TE 2 1 0 6:2 7
2 Tiszakecske FC 2 1 0 6:2 7
5 Szentlorinc SE 2 1 1 4:3 7
6 Gyirmot SE 2 1 1 8:8 7
7 Fehervar FC 2 0 1 6:2 6
8 Kazincbarcikai BSC 2 0 0 5:2 6
8 Mezokovesd Zsory 2 0 0 5:2 6
10 Karcagi SE 1 2 0 7:6 5
11 Csakvari TK 1 0 2 3:4 3
12 Diosgyori VTK 0 1 1 1:3 1
13 BVSC Zuglo 0 1 2 1:5 1
14 Kozarmisleny SE 0 0 1 1:2 0
15 Szeged-Csanad Grosics 0 0 1 0:1 0
16 FC Nagykanizsa 0 0 3 3:6 0

NB II 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Kecskemeti TE 2 0 1 6:4 6
2 Karcagi SE 1 2 0 5:2 5
3 Kazincbarcikai BSC 1 2 0 4:2 5
4 Tiszakecske FC 1 2 0 6:5 5
5 Soroksar 1 1 0 3:2 4
6 FC Ajka 1 1 0 2:1 4
7 Szeged-Csanad Grosics 1 1 1 3:3 4
8 BVSC Zuglo 1 0 1 2:1 3
9 Gyirmot SE 1 0 1 3:4 3
10 Mezokovesd Zsory 1 0 2 2:3 3
11 FC Nagykanizsa 1 0 2 2:4 3
12 Diosgyori VTK 1 0 2 4:10 3
13 Szentlorinc SE 0 0 1 2:3 0
14 Fehervar FC 0 0 3 3:7 0
15 Csakvari TK 0 0 3 3:12 0
16 Kozarmisleny SE 0 0 5 2:13 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

Szentlorinc SE Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Kozarmisleny SE Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]