Netherlands Eerste Divisie

[12] FC Eindhoven 1
0 PSV Reserves [14]

Round: 17
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
23-10-2026 18:00 3 [15] FC Eindhoven 1 - 2 PSV Reserves [13] 2
S: - 3.75 ?
K: ?3.75 -
8%
?
1.775
-
?
?
1.925, 1.875
?-?

27-9

?-?

7-5

Ανοίξτε μία σελίδα
13-03-2026 19:00 1 [3] PSV Reserves 1 - 2 FC Eindhoven [12] 2
S: - 3.80 ?
K: ?3.75 -
12%
?
2.000
-
?
?
1.925, 1.875
?-?

7-19

?-?

2-6

Ανοίξτε μία σελίδα
05-12-2025 19:00 1 [16] FC Eindhoven 4 - 0 PSV Reserves [4] 1
S: - 3.75 ?
K: ?4.50 -
41%
?
1.975
-
?
?
1.800, 2.000
?-?

18-16

?-?

5-4

Ανοίξτε μία σελίδα
28-04-2025 18:00 [18] PSV Reserves 0 - 2 FC Eindhoven [13]
S: - 3.50 ?
K: ?4.00 -
47%
?
1.850
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

20-7

?-?

6-1

Ανοίξτε μία σελίδα
12-04-2024 18:00 [14] FC Eindhoven 2 - 5 PSV Reserves [18]
S: - 3.60 ?
K: ?3.75 -
0%
?
1.925
-
?
?
1.825, 1.975
?-?

22-9

?-?

9-3

Ανοίξτε μία σελίδα
FC Eindhoven PSV Reserves
Corner 94 - 11th Corner - FC Eindhoven
Corner 90 - 10th Corner - FC Eindhoven
Corner 89 - 9th Corner - FC Eindhoven
Corner 79 - 8th Corner - PSV Reserves
Corner 67 - 7th Corner - FC Eindhoven
64 - 1st Yellow Card - FC Eindhoven
Corner 48 - 6th Corner - FC Eindhoven
Goal 36 - 1st Goal - FC Eindhoven
Corner 31 - 5th Corner - FC Eindhoven
Corner 31 - 4th Corner - FC Eindhoven
Corner 28 - 3rd Corner - PSV Reserves
Corner 23 - 2nd Corner - PSV Reserves
Corner 23 - 1st Corner - PSV Reserves
Λήξη xG Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Injures Γκολ
FC Eindhoven 1.82 7 1 0 0 0 71 2 1
PSV Reserves 0.51 4 0 0 0 0 119 2 0
30%
Κατοχή
70%
4
Σουτ στο τέρμα
2
17
Σουτ εκτός τέρματος
3
90
Επιθέσεις
150
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
20:53 - 1x2: 1.010 26.000 501.000
20:51 - Asian Handicap: (0) 1.725, 2.150
20:51 - Goal Line: (1.5) 8.250, 1.085
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 3 0 0 0 0 0
PSV Reserves 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
1
17
Επιθέσεις
30
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 2 0 0 0 0 1
PSV Reserves 3 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
2
10
Σουτ εκτός τέρματος
2
37
Επιθέσεις
79
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 5 1 0 0 0 0
PSV Reserves 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
0
7
Σουτ εκτός τέρματος
1
53
Επιθέσεις
71
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 3 0 0 0 0 0
PSV Reserves 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
1
11
Επιθέσεις
10
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 3 0 0 0 0 0
PSV Reserves 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
1
14
Επιθέσεις
21
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 3 0 0 0 0 0
PSV Reserves 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
1
17
Επιθέσεις
30
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 3 0 0 0 0 0
PSV Reserves 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
5
Σουτ εκτός τέρματος
1
18
Επιθέσεις
44
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 4 0 0 0 0 0
PSV Reserves 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
0
6
Σουτ εκτός τέρματος
1
25
Επιθέσεις
46
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
FC Eindhoven 5 1 0 0 0 0
PSV Reserves 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
0
7
Σουτ εκτός τέρματος
1
55
Επιθέσεις
94
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
20:53 - 1x2: 1.010 26.000 501.000
20:51 - Asian Handicap: (0) 1.725, 2.150
20:51 - Goal Line: (1.5) 8.250, 1.085

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

FC Eindhoven vs PSV Reserves Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Netherlands Eerste Divisie

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Heracles 10 2 1 39:14 32
2 VVV 9 1 3 36:21 28
3 Almere City FC 8 1 4 27:13 25
4 Roda JC 7 4 2 17:12 25
5 FC Emmen 8 1 4 26:24 25
6 NAC 7 3 3 25:20 24
7 FC Volendam 6 1 6 30:22 19
8 FC Den Bosch 5 3 5 23:21 18
9 Vitesse 5 3 5 17:18 18
10 AZ Reserves 5 2 6 32:28 17
11 Maastricht 5 2 6 17:29 17
12 RKC 3 7 3 22:19 16
13 PSV Reserves 4 4 5 17:21 16
14 De Graafschap 4 3 6 17:27 15
15 Top Oss 4 1 8 19:22 13
16 Ajax Reserves 3 4 6 19:30 13
17 Helmond Sport 3 3 7 23:28 12
18 FC Eindhoven 3 2 8 18:28 11
19 FC Dordrecht 3 2 8 18:34 11
20 FC Utrecht Reserves 3 1 9 22:33 10

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Heracles 6 0 0 18:4 18
2 FC Volendam 6 0 1 23:7 18
3 FC Emmen 5 0 2 13:12 15
4 Roda JC 4 2 0 10:5 14
5 VVV 4 1 1 18:10 13
6 Top Oss 4 1 1 16:8 13
7 Almere City FC 4 0 2 10:5 12
8 Helmond Sport 3 3 1 14:11 12
9 FC Den Bosch 3 3 1 14:12 12
10 PSV Reserves 3 2 2 9:8 11
11 NAC 3 1 2 11:10 10
12 RKC 2 4 1 17:11 10
13 Maastricht 3 1 3 8:13 10
14 AZ Reserves 3 0 3 12:10 9
15 Vitesse 2 2 2 8:10 8
16 Ajax Reserves 2 2 3 10:15 8
17 De Graafschap 2 1 3 8:13 7
18 FC Eindhoven 2 1 4 11:13 7
19 FC Utrecht Reserves 2 1 4 13:17 7
20 FC Dordrecht 2 0 4 10:17 6

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 VVV 5 0 2 18:11 15
2 Heracles 4 2 1 21:10 14
3 NAC 4 2 1 14:10 14
4 Almere City FC 4 1 2 17:8 13
5 Roda JC 3 2 2 7:7 11
6 FC Emmen 3 1 2 13:12 10
7 Vitesse 3 1 3 9:8 10
8 AZ Reserves 2 2 3 20:18 8
9 De Graafschap 2 2 3 9:14 8
10 Maastricht 2 1 3 9:16 7
11 FC Den Bosch 2 0 4 9:9 6
12 RKC 1 3 2 5:8 6
13 PSV Reserves 1 2 3 8:13 5
14 Ajax Reserves 1 2 3 9:15 5
15 FC Dordrecht 1 2 4 8:17 5
16 FC Eindhoven 1 1 4 7:15 4
17 FC Utrecht Reserves 1 0 5 9:16 3
18 FC Volendam 0 1 5 7:15 1
19 Helmond Sport 0 0 6 9:17 0
20 Top Oss 0 0 7 3:14 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

FC Eindhoven Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

PSV Reserves Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]