Netherlands Eerste Divisie

1 VVV [18]

Round: 17
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
23-08-2026 14:45 1 [10] VVV 2 - 1 De Graafschap [17] 2
S: - 3.60 ?
K: -
0%
?
2.025
-
?
?
1.975, 1.825
?-?

13-17

?-?

4-5

Ανοίξτε μία σελίδα
11-04-2026 14:30 [12] VVV 3 - 3 De Graafschap [3] 1
S: - 4.00 ?
K: ?3.75 -
1%
?
1.875
-
?
?
1.825, 1.975
?-?

17-14

?-?

9-4

Ανοίξτε μία σελίδα
08-08-2025 18:00 1 [4] De Graafschap 3 - 2 VVV [18] 1
S: - 4.33 ?
K: ?4.50 -
17%
?
2.000
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

29-10

?-?

12-9

Ανοίξτε μία σελίδα
28-04-2025 18:00 1 [14] VVV 3 - 1 De Graafschap [6]
S: - 3.75 ?
K: ?3.75 -
2%
?
1.825
-
?
?
1.925, 1.875
?-?

17-21

?-?

7-9

Ανοίξτε μία σελίδα
26-01-2024 19:00 [4] De Graafschap 3 - 0 VVV [9] 1
S: - 3.90 ?
K: ?4.00 -
1%
?
2.000
-
?
?
1.950, 1.850
?-?

22-15

?-?

9-4

Ανοίξτε μία σελίδα
De Graafschap VVV
Goal 91 - 4th Goal - De Graafschap
Corner 65 - 7th Corner - De Graafschap
61 - 4th Yellow Card - VVV
60 - 3rd Yellow Card - VVV
Goal 55 - 3rd Goal - VVV
Corner 53 - 6th Corner - VVV
Corner 42 - 5th Corner - VVV
Corner 38 - 4th Corner - VVV
37 - 2nd Yellow Card - De Graafschap
Corner 34 - 3rd Corner - De Graafschap
Goal 25 - 2nd Goal - De Graafschap
Corner 14 - 2nd Corner - De Graafschap
Corner 4 - 1st Corner - VVV
3 - 1st Yellow Card - De Graafschap
Goal 2 - 1st Goal - De Graafschap
Λήξη xG Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Injures Γκολ
De Graafschap 0.83 3 2 0 0 0 160 1 3
VVV 1.97 4 2 0 0 0 161 0 1
50%
Κατοχή
50%
3
Σουτ στο τέρμα
3
3
Σουτ εκτός τέρματος
4
92
Επιθέσεις
84
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
13:02 - 1x2: 1.050 11.000 151.000
13:03 - Asian Handicap: (0) 1.750, 2.125
13:04 - Goal Line: (4.5) 8.000, 1.090
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 1
VVV 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
17
Επιθέσεις
12
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 2 2 0 0 0 2
VVV 3 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
2
0
Σουτ εκτός τέρματος
2
46
Επιθέσεις
45
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 1 0 0 0 0 1
VVV 1 2 0 0 1 1
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
1
3
Σουτ εκτός τέρματος
2
46
Επιθέσεις
39
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 1
VVV 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
8
Επιθέσεις
2
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 1
VVV 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
12
Επιθέσεις
7
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 1 1
VVV 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
17
Επιθέσεις
12
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 1
VVV 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
22
Επιθέσεις
15
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 1
VVV 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
35
Επιθέσεις
18
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
De Graafschap 0 0 0 0 0 0
VVV 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
0
Επιθέσεις
0
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
13:02 - 1x2: 1.050 11.000 151.000
13:03 - Asian Handicap: (0) 1.750, 2.125
13:04 - Goal Line: (4.5) 8.000, 1.090

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

De Graafschap vs VVV Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Netherlands Eerste Divisie

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Heracles 4 0 0 16:7 12
2 Maastricht 4 0 0 8:4 12
3 Almere City FC 3 1 0 11:3 10
4 VVV 3 0 1 11:5 9
5 FC Emmen 3 0 1 10:9 9
6 PSV Reserves 2 2 1 8:8 8
7 Vitesse 2 1 1 8:6 7
8 Roda JC 2 1 1 5:4 7
9 NAC 2 1 1 7:7 7
10 FC Volendam 2 0 2 11:5 6
11 AZ Reserves 2 0 3 9:9 6
12 RKC 0 4 0 6:6 4
13 FC Den Bosch 1 1 2 9:10 4
14 FC Dordrecht 1 1 2 5:10 4
15 Ajax Reserves 1 1 3 11:14 4
16 Top Oss 1 0 3 3:7 3
17 FC Eindhoven 1 0 3 6:11 3
18 Helmond Sport 0 2 2 5:7 2
19 De Graafschap 0 1 3 5:12 1
20 FC Utrecht Reserves 0 0 5 5:15 0

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 PSV Reserves 2 1 0 5:3 7
2 FC Volendam 2 0 0 9:1 6
3 FC Emmen 2 0 0 4:1 6
4 Maastricht 2 0 0 3:1 6
5 VVV 2 0 1 9:5 6
6 Roda JC 1 1 0 4:3 4
7 FC Den Bosch 1 1 1 7:7 4
8 Almere City FC 1 0 0 3:1 3
9 Heracles 1 0 0 3:2 3
10 Top Oss 1 0 1 3:3 3
11 FC Dordrecht 1 0 1 2:2 3
12 Ajax Reserves 1 0 1 7:8 3
13 NAC 1 0 1 3:4 3
14 AZ Reserves 1 0 2 3:4 3
15 RKC 0 2 0 4:4 2
16 Helmond Sport 0 2 0 2:2 2
17 Vitesse 0 1 1 1:4 1
18 FC Eindhoven 0 0 2 3:6 0
19 De Graafschap 0 0 2 3:9 0
20 FC Utrecht Reserves 0 0 2 2:9 0

Eerste Divisie 26/27

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Heracles 3 0 0 13:5 9
2 Almere City FC 2 1 0 8:2 7
3 Vitesse 2 0 0 7:2 6
4 Maastricht 2 0 0 5:3 6
5 NAC 1 1 0 4:3 4
6 VVV 1 0 0 2:0 3
7 AZ Reserves 1 0 1 6:5 3
8 Roda JC 1 0 1 1:1 3
9 FC Emmen 1 0 1 6:8 3
10 FC Eindhoven 1 0 1 3:5 3
11 RKC 0 2 0 2:2 2
12 De Graafschap 0 1 1 2:3 1
13 PSV Reserves 0 1 1 3:5 1
14 FC Dordrecht 0 1 1 3:8 1
15 Ajax Reserves 0 1 2 4:6 1
16 FC Den Bosch 0 0 1 2:3 0
17 Helmond Sport 0 0 2 3:5 0
18 FC Volendam 0 0 2 2:4 0
19 Top Oss 0 0 2 0:4 0
20 FC Utrecht Reserves 0 0 3 3:6 0
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

De Graafschap Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

VVV Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]