Australia Western Australia Premier League

[9] Perth SC 2
1 Balcatta [10]

Round: 5
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
20-06-2026 9:00 2 [12] Balcatta 1 - 1 Perth SC [4] 2
S: - 4.50 ?
K: ?4.75 -
10%
?
1.875
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

10-11

?-?

2-8

Ανοίξτε μία σελίδα
21-03-2026 7:15 1 [7] Perth SC 2 - 0 Balcatta [12] 1
S: - 4.20 ?
K: ?4.33 -
21%
?
1.850
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

20-11

?-?

10-4

Ανοίξτε μία σελίδα
14-06-2025 9:00 [10] Balcatta 2 - 2 Perth SC [6] 1
S: - 3.75 ?
K: ?3.60 -
7%
?
1.825
-
?
?
1.850, 1.950
?-?

17-8

?-?

4-4

Ανοίξτε μία σελίδα
15-03-2025 7:00 3 [2] Perth SC 4 - 1 Balcatta [2] 1 3
S: - 4.00 ?
K: ?4.20 -
16%
?
2.000
-
?
?
1.825, 1.975
?-?

16-14

?-?

6-5

Ανοίξτε μία σελίδα
13-07-2024 7:00 1 [9] Balcatta 0 - 5 Perth SC [10] 2
S: - 3.60 ?
K: ?3.75 -
25%
?
1.800
-
?
?
2.000, 1.800
?-?

16-14

?-?

7-6

Ανοίξτε μία σελίδα
Perth SC Balcatta
Goal 89 - 3rd Goal - Perth SC
Corner 87 - 10th Corner - Perth SC
Goal 78 - 2nd Goal - Perth SC
Corner 74 - 9th Corner - Perth SC
Corner 67 - 8th Corner - Balcatta
Corner 54 - 7th Corner - Perth SC
Corner 49 - 6th Corner - Perth SC
Corner 45 - 5th Corner - Perth SC
Corner 34 - 4th Corner - Balcatta
Corner 30 - 3rd Corner - Balcatta
Corner 13 - 2nd Corner - Perth SC
Goal 11 - 1st Goal - Balcatta
Corner 4 - 1st Corner - Perth SC
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Ball Safe Injures Γκολ
Perth SC 7 2 0 0 4 101 0 2
Balcatta 3 1 0 1 4 88 4 1
0%
Κατοχή
0%
3
Σουτ στο τέρμα
5
4
Σουτ εκτός τέρματος
6
129
Επιθέσεις
121
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
08:51 - 1x2: 1.050 11.000 51.000
08:49 - Asian Handicap: (0) 1.900, 1.900
08:51 - Goal Line: (3.5) 5.900, 1.130
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 1 0 0 0 1 2
Balcatta 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
1
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
25
Επιθέσεις
19
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 3 2 0 0 0 0
Balcatta 2 0 0 1 1 1
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
3
1
Σουτ εκτός τέρματος
2
62
Επιθέσεις
57
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 4 0 0 0 4 2
Balcatta 1 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
2
3
Σουτ εκτός τέρματος
4
67
Επιθέσεις
64
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 1 0 0 0 0 1
Balcatta 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
1
0
Σουτ εκτός τέρματος
1
7
Επιθέσεις
9
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 1 0 0 0 0 1
Balcatta 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
1
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
18
Επιθέσεις
14
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 1 0 0 0 2 2
Balcatta 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
1
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
25
Επιθέσεις
19
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 2 0 0 0 1 2
Balcatta 0 0 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
1
2
Σουτ εκτός τέρματος
1
31
Επιθέσεις
25
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 2 0 0 0 2 2
Balcatta 1 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
1
2
Σουτ εκτός τέρματος
3
35
Επιθέσεις
36
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
Perth SC 0 0 0 0 0 0
Balcatta 0 0 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
1
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
4
Επιθέσεις
5
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
08:51 - 1x2: 1.050 11.000 51.000
08:49 - Asian Handicap: (0) 1.900, 1.900
08:51 - Goal Line: (3.5) 5.900, 1.130

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

Perth SC vs Balcatta Στατιστικά

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Australia Western Australia Premier League

Western Australia NPL 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Bayswater City 14 5 3 60:27 47
2 Olympic Kingsway 12 5 5 44:29 41
3 Perth RedStar FC 12 5 5 35:29 41
4 Perth SC 10 8 4 53:41 38
5 Fremantle City FC 9 8 5 44:34 35
6 Stirling Macedonia 9 3 10 40:38 30
7 Western Knights 6 7 9 38:40 25
8 Sorrento 7 3 12 22:42 24
9 Dianella White Eagles 6 5 11 32:43 23
10 Perth Glory NPL 5 6 11 41:45 21
11 Armadale 5 6 11 40:56 21
12 Balcatta 4 5 13 29:54 17

Western Australia NPL 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Bayswater City 9 2 0 40:13 29
2 Perth RedStar FC 6 4 1 15:10 22
3 Perth SC 5 4 2 28:21 19
4 Fremantle City FC 5 4 2 22:15 19
5 Western Knights 5 4 2 27:21 19
6 Olympic Kingsway 4 3 4 18:18 15
7 Perth Glory NPL 4 2 5 21:19 14
8 Stirling Macedonia 4 1 6 19:19 13
9 Dianella White Eagles 3 4 4 15:17 13
10 Armadale 4 1 6 19:32 13
11 Sorrento 3 1 7 10:22 10
12 Balcatta 2 3 6 15:22 9

Western Australia NPL 2026

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Olympic Kingsway 8 2 1 26:11 26
2 Perth SC 5 4 2 25:20 19
3 Perth RedStar FC 6 1 4 20:19 19
4 Bayswater City 5 3 3 20:14 18
5 Stirling Macedonia 5 2 4 21:19 17
6 Fremantle City FC 4 4 3 22:19 16
7 Sorrento 4 2 5 12:20 14
8 Dianella White Eagles 3 1 7 17:26 10
9 Armadale 1 5 5 21:24 8
10 Balcatta 2 2 7 14:32 8
11 Perth Glory NPL 1 4 6 20:26 7
12 Western Knights 1 3 7 11:19 6
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

Perth SC Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Balcatta Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature

Τελευταίες ενημερώσεις

  • Ματς

    1) Από εδώ και πέρα κάθε λίγκα έχει δική της σελίδα, που συγκεντρώνει τα πιο χρήσιμα στατιστικά: γενικούς μέσους όρους της λίγκας, πρόσφατα αποτελέσματα με στατιστικά, πρόγραμμα και βαθμολογίες. 2) Η σελίδα Αποτελεσμάτων χωρίζεται πλέον σε τρεις διαφορετικές πηγές (Main, Alt. 1, Alt. 2)

  • Ματς

    Κυκλοφόρησε μια ακόμη σελίδα in-play, με το όνομα Alternative 2. Καλύπτει κυρίως αγώνες ακαδημιών.

  • Ματς

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Όταν ένα αουτσάιντερ — δηλαδή μια ομάδα με Asian Handicap +0,5 ή παραπάνω — συγκεντρώνει τουλάχιστον το 51% των συνολικών επικίνδυνων επιθέσεων, τα στατιστικά της πλαισιώνονται με μπλε περίγραμμα.

Blog

  • Ματς

    The Comeback Factor What is it? The Comeback Factor measures how effectively a team can recover after falling behind in a match. It tells you how often a team can bounce back by scoring the next goal after the other team has taken the lead. How does it work? Every time a team falls behind, […]

  • Football fans

    Ματς

    While football is undoubtedly the most popular sport in the world, not all football leagues are created equal when it comes to betting. Some leagues offer plenty of opportunities for excitement and high-stakes betting, while others may not be as appealing to those looking to add some thrill to their viewing experience. In this article, […]

  • Soccer betting statistics

    Ματς

    Football, the world’s most popular sport, offers bettors a wealth of opportunities to engage in exciting and potentially lucrative wagers. With numerous leagues and competitions taking place across the globe, knowing where to place your bets can be overwhelming. In this post, we’ll take a closer look at the top 10 most exciting football leagues […]