Atletico Palmaflor Vinto
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Bolivia Apertura
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Division Profesional 2024, Apertura, Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 5 | 1 | 2 | 19:13 | 16 |
2 | San Jose de Oruro | 3 | 2 | 3 | 12:14 | 11 |
3 | Oriente Petrolero | 3 | 1 | 4 | 9:13 | 10 |
4 | Jorge Wilstermann | 1 | 2 | 5 | 12:14 | 5 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario De Vinto | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 14 |
2 | Independiente Petrolero | 3 | 2 | 3 | 10:11 | 11 |
3 | Guabira | 3 | 1 | 4 | 12:11 | 10 |
4 | Always Ready | 1 | 3 | 4 | 6:10 | 6 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Aurora | 4 | 2 | 2 | 14:7 | 14 |
2 | Nacional Potosi | 4 | 2 | 2 | 13:11 | 14 |
3 | Blooming | 4 | 2 | 2 | 12:12 | 14 |
4 | Royal Pari FC | 2 | 2 | 4 | 7:10 | 8 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 5 | 1 | 2 | 17:15 | 16 |
2 | San Antonio Bulo Bulo | 4 | 2 | 2 | 15:7 | 14 |
3 | Real Tomayapo | 3 | 2 | 3 | 10:12 | 11 |
4 | Real Santa Cruz | 1 | 1 | 6 | 8:17 | 4 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 3 | 1 | 0 | 13:8 | 10 |
2 | San Jose de Oruro | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 7 |
3 | Oriente Petrolero | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 7 |
4 | Jorge Wilstermann | 1 | 1 | 2 | 8:7 | 4 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario De Vinto | 4 | 0 | 0 | 6:2 | 12 |
2 | Guabira | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 9 |
3 | Independiente Petrolero | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 8 |
4 | Always Ready | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Aurora | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 12 |
2 | Nacional Potosi | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 10 |
3 | Blooming | 3 | 0 | 1 | 5:4 | 9 |
4 | Royal Pari FC | 0 | 2 | 2 | 2:4 | 2 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 12 |
2 | San Antonio Bulo Bulo | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
3 | Real Tomayapo | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
4 | Real Santa Cruz | 0 | 1 | 3 | 4:9 | 1 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
2 | San Jose de Oruro | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
3 | Oriente Petrolero | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
4 | Jorge Wilstermann | 0 | 1 | 3 | 4:7 | 1 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Petrolero | 1 | 0 | 3 | 4:7 | 3 |
2 | Universitario De Vinto | 0 | 2 | 2 | 2:5 | 2 |
3 | Guabira | 0 | 1 | 3 | 3:6 | 1 |
4 | Always Ready | 0 | 1 | 3 | 3:7 | 1 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Royal Pari FC | 2 | 0 | 2 | 5:6 | 6 |
2 | Blooming | 1 | 2 | 1 | 7:8 | 5 |
3 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
4 | Club Aurora | 0 | 2 | 2 | 1:3 | 2 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Antonio Bulo Bulo | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 4 |
2 | Real Tomayapo | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
3 | The Strongest | 1 | 1 | 2 | 8:13 | 4 |
4 | Real Santa Cruz | 1 | 0 | 3 | 4:8 | 3 |
Bolivia Clausura
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Division Profesional 2024, Clausura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Aurora | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2 | Real Tomayapo | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Jorge Wilstermann | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4 | San Antonio Bulo Bulo | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5 | Universitario De Vinto | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5 | The Strongest | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7 | Always Ready | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7 | Bolivar | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9 | Guabira | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
10 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10 | Royal Pari FC | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
12 | Blooming | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
12 | Independiente Petrolero | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14 | Oriente Petrolero | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15 | San Jose de Oruro | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
15 | Real Santa Cruz | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 5 | 1 | 2 | 19:13 | 16 |
2 | San Jose de Oruro | 3 | 2 | 3 | 12:14 | 11 |
3 | Oriente Petrolero | 3 | 1 | 4 | 9:13 | 10 |
4 | Jorge Wilstermann | 1 | 2 | 5 | 12:14 | 5 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario De Vinto | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 14 |
2 | Independiente Petrolero | 3 | 2 | 3 | 10:11 | 11 |
3 | Guabira | 3 | 1 | 4 | 12:11 | 10 |
4 | Always Ready | 1 | 3 | 4 | 6:10 | 6 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Aurora | 4 | 2 | 2 | 14:7 | 14 |
2 | Nacional Potosi | 4 | 2 | 2 | 13:11 | 14 |
3 | Blooming | 4 | 2 | 2 | 12:12 | 14 |
4 | Royal Pari FC | 2 | 2 | 4 | 7:10 | 8 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 5 | 1 | 2 | 17:15 | 16 |
2 | San Antonio Bulo Bulo | 4 | 2 | 2 | 15:7 | 14 |
3 | Real Tomayapo | 3 | 2 | 3 | 10:12 | 11 |
4 | Real Santa Cruz | 1 | 1 | 6 | 8:17 | 4 |
Division Profesional 2024, Clausura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Aurora | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2 | Real Tomayapo | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3 | San Antonio Bulo Bulo | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4 | Universitario De Vinto | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | The Strongest | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6 | Always Ready | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7 | Blooming | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Bolivar | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Guabira | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | San Jose de Oruro | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Jorge Wilstermann | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Oriente Petrolero | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Royal Pari FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15 | Independiente Petrolero | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16 | Real Santa Cruz | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 3 | 1 | 0 | 13:8 | 10 |
2 | San Jose de Oruro | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 7 |
3 | Oriente Petrolero | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 7 |
4 | Jorge Wilstermann | 1 | 1 | 2 | 8:7 | 4 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario De Vinto | 4 | 0 | 0 | 6:2 | 12 |
2 | Guabira | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 9 |
3 | Independiente Petrolero | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 8 |
4 | Always Ready | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Aurora | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 12 |
2 | Nacional Potosi | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 10 |
3 | Blooming | 3 | 0 | 1 | 5:4 | 9 |
4 | Royal Pari FC | 0 | 2 | 2 | 2:4 | 2 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 12 |
2 | San Antonio Bulo Bulo | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
3 | Real Tomayapo | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
4 | Real Santa Cruz | 0 | 1 | 3 | 4:9 | 1 |
Division Profesional 2024, Clausura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jorge Wilstermann | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Bolivar | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Always Ready | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Club Aurora | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Universitario De Vinto | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Independiente Petrolero | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Real Santa Cruz | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | San Antonio Bulo Bulo | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | The Strongest | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11 | Guabira | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
12 | Royal Pari FC | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14 | Blooming | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15 | Oriente Petrolero | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
16 | San Jose de Oruro | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
2 | San Jose de Oruro | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
3 | Oriente Petrolero | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
4 | Jorge Wilstermann | 0 | 1 | 3 | 4:7 | 1 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Petrolero | 1 | 0 | 3 | 4:7 | 3 |
2 | Universitario De Vinto | 0 | 2 | 2 | 2:5 | 2 |
3 | Guabira | 0 | 1 | 3 | 3:6 | 1 |
4 | Always Ready | 0 | 1 | 3 | 3:7 | 1 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Royal Pari FC | 2 | 0 | 2 | 5:6 | 6 |
2 | Blooming | 1 | 2 | 1 | 7:8 | 5 |
3 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
4 | Club Aurora | 0 | 2 | 2 | 1:3 | 2 |
Division Profesional 2024, Apertura, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Antonio Bulo Bulo | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 4 |
2 | Real Tomayapo | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
3 | The Strongest | 1 | 1 | 2 | 8:13 | 4 |
4 | Real Santa Cruz | 1 | 0 | 3 | 4:8 | 3 |
Copa Sudamericana
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
2 | Bragantino | 3 | 0 | 1 | 5:5 | 9 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 1 | 2 | 2:3 | 4 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 3 | 1:5 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
2 | Cuiaba | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 8 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 3 | 2 | 0 | 10:5 | 11 |
2 | Corinthians | 3 | 1 | 1 | 11:2 | 10 |
3 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 3 | 5:11 | 6 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 4 | 5:13 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 4 | 0 | 0 | 16:2 | 12 |
2 | Sportivo Ameliano | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
3 | Danubio | 1 | 1 | 2 | 3:3 | 4 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 5 | 1:18 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 9 |
2 | Boca Juniors | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 7 |
3 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 3 | 3:5 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 6 |
2 | Delfin SC | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 5 |
3 | Internacional | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
2 | Cruzeiro | 1 | 3 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Union La Calera | 1 | 1 | 2 | 1:5 | 4 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
2 | Independiente Medellin | 3 | 1 | 1 | 12:7 | 10 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 2 | 2 | 4:7 | 5 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 4 | 3:12 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 3 | 0 | 0 | 5:2 | 9 |
2 | Racing Club | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuiaba | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
3 | Lanus | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
2 | Corinthians | 2 | 0 | 0 | 8:0 | 6 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
2 | Athletico Paranaense | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 3 |
3 | Danubio | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3 | Boca Juniors | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
2 | Internacional | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Delfin SC | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
2 | Cruzeiro | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
3 | Union La Calera | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Alianza | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Independiente Medellin | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Coquimbo Unido | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
3 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
4 | Bragantino | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Cuiaba | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Deportivo Garcilaso | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
2 | Corinthians | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2 | Sportivo Ameliano | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
3 | Danubio | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
2 | Fortaleza EC | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
3 | Sportivo Trinidense | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
1 | Delfin SC | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Cruzeiro | 1 | 2 | 0 | 3:0 | 5 |
3 | Union La Calera | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 3 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
2 | Defensa y Justicia | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
3 | Always Ready | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Bolivia Copa Division Profesional
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Copa Division Profesional 2023, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blooming | 7 | 1 | 2 | 16:8 | 22 |
2 | Always Ready | 4 | 3 | 3 | 20:17 | 15 |
3 | Universitario De Vinto | 4 | 3 | 3 | 17:17 | 15 |
4 | Nacional Potosi | 3 | 3 | 4 | 20:17 | 12 |
5 | Vaca Diez | 4 | 0 | 6 | 14:21 | 12 |
6 | Independiente Petrolero | 2 | 2 | 6 | 10:17 | 8 |
Copa Division Profesional 2023, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Aurora | 3 | 4 | 1 | 5:4 | 13 |
2 | The Strongest | 3 | 3 | 2 | 10:6 | 12 |
3 | Guabira | 3 | 2 | 3 | 9:7 | 11 |
4 | Atletico Palmaflor Vinto | 2 | 4 | 2 | 5:5 | 10 |
5 | Real Santa Cruz | 1 | 3 | 4 | 4:11 | 6 |
Copa Division Profesional 2023, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 8 | 0 | 2 | 24:7 | 24 |
2 | Jorge Wilstermann | 5 | 2 | 3 | 20:11 | 17 |
3 | Royal Pari FC | 4 | 1 | 5 | 14:15 | 13 |
4 | Libertad Gran Mamore FC | 4 | 1 | 5 | 10:17 | 13 |
5 | Real Tomayapo | 3 | 3 | 4 | 7:13 | 12 |
6 | Oriente Petrolero | 1 | 3 | 6 | 7:19 | 6 |
Copa Division Profesional 2023, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario De Vinto | 4 | 1 | 0 | 12:6 | 13 |
2 | Blooming | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 12 |
3 | Always Ready | 3 | 2 | 0 | 13:6 | 11 |
4 | Vaca Diez | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 9 |
5 | Nacional Potosi | 2 | 2 | 1 | 12:4 | 8 |
6 | Independiente Petrolero | 1 | 1 | 3 | 6:9 | 4 |
Copa Division Profesional 2023, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 0 | 1 | 7:1 | 9 |
2 | Atletico Palmaflor Vinto | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
3 | Guabira | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
4 | Club Aurora | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 6 |
5 | Real Santa Cruz | 0 | 2 | 2 | 2:5 | 2 |
Copa Division Profesional 2023, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 5 | 0 | 0 | 17:2 | 15 |
2 | Royal Pari FC | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 12 |
3 | Jorge Wilstermann | 3 | 1 | 1 | 11:5 | 10 |
4 | Libertad Gran Mamore FC | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 7 |
5 | Real Tomayapo | 2 | 1 | 2 | 4:7 | 7 |
6 | Oriente Petrolero | 1 | 2 | 2 | 5:7 | 5 |
Copa Division Profesional 2023, Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blooming | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 10 |
2 | Always Ready | 1 | 1 | 3 | 7:11 | 4 |
3 | Independiente Petrolero | 1 | 1 | 3 | 4:8 | 4 |
4 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 3 | 8:13 | 4 |
5 | Vaca Diez | 1 | 0 | 4 | 5:15 | 3 |
6 | Universitario De Vinto | 0 | 2 | 3 | 5:11 | 2 |
Copa Division Profesional 2023, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Aurora | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 7 |
2 | Guabira | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 4 |
3 | Real Santa Cruz | 1 | 1 | 2 | 2:6 | 4 |
4 | The Strongest | 0 | 3 | 1 | 3:5 | 3 |
5 | Atletico Palmaflor Vinto | 0 | 2 | 2 | 0:3 | 2 |
Copa Division Profesional 2023, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 9 |
2 | Jorge Wilstermann | 2 | 1 | 2 | 9:6 | 7 |
3 | Libertad Gran Mamore FC | 2 | 0 | 3 | 4:12 | 6 |
4 | Real Tomayapo | 1 | 2 | 2 | 3:6 | 5 |
5 | Royal Pari FC | 0 | 1 | 4 | 4:12 | 1 |
6 | Oriente Petrolero | 0 | 1 | 4 | 2:12 | 1 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07-12-2023 0:00 | 4 [6] Real Tomayapo | 4 - 0 | Atletico Palmaflor Vinto [17] 1 |
S: - 4.50 ?
K: ?8.50 - |
?
2.000
|
- ?
|
?
1.850, 1.950
|
?-?
|
13-8
|
?-?
|
6-6
|
|
25-11-2023 23:30 | 2 [15] Atletico Palmaflor Vinto | 1 - 7 | Bolivar [3] 1 |
S: - 3.50 ?
K: ?3.75 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.975, 1.825
|
?-?
|
24-20
|
?-?
|
5-8
|
|
19-11-2023 23:30 | 2 [11] Independiente Petrolero | 1 - 0 | Atletico Palmaflor Vinto [15] 2 |
S: - 3.60 ?
K: ?4.50 - |
?
2.025
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
24-16
|
?-?
|
11-7
|
|
10-11-2023 22:00 | 2 [14] Atletico Palmaflor Vinto | 1 - 1 | Universitario De Vinto [9] 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.25 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
1.800, 2.000
|
?-?
|
22-21
|
?-?
|
8-7
|
|
06-11-2023 22:00 | 2 1 [4] Nacional Potosi | 4 - 1 | Atletico Palmaflor Vinto [14] 2 |
S: - 6.00 ?
K: ?6.50 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
17-14
|
?-?
|
9-1
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση