São José dos Campos FC
Προσθήκη στα αγαπημένα- Πληροφορίες ομάδας
- Πίνακας Πρωταθλήματος
- Προηγούμενοι Αγώνες
- Επερχόμενοι αγώνες
- Ομάδα
- Ειδοποιήσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Brazil Paulista Cup
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Copa Paulista 2023, Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa Desportos | 7 | 2 | 1 | 14:2 | 23 |
2 | São José dos Campos FC | 7 | 2 | 1 | 16:7 | 23 |
3 | Portuguesa Santista | 7 | 0 | 3 | 13:7 | 21 |
4 | Santo Andre SP | 3 | 1 | 6 | 7:15 | 10 |
5 | EC Sao Bernardo | 2 | 0 | 8 | 6:15 | 6 |
6 | Sao Caetano | 1 | 1 | 8 | 4:14 | 4 |
Copa Paulista 2023, Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | XV Piracicaba | 6 | 4 | 0 | 10:1 | 22 |
2 | CA Juventus | 5 | 4 | 1 | 17:13 | 19 |
3 | Primavera SP | 4 | 2 | 4 | 9:9 | 14 |
4 | Oeste | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 13 |
5 | Ponte Preta B | 1 | 3 | 6 | 5:11 | 6 |
6 | Bragantino B | 1 | 3 | 6 | 13:20 | 6 |
Copa Paulista 2023, Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Noroeste | 6 | 3 | 1 | 18:6 | 21 |
2 | Marilia | 4 | 4 | 2 | 12:13 | 16 |
3 | Gremio Prudente | 4 | 3 | 3 | 12:8 | 15 |
3 | Mirassol | 4 | 3 | 3 | 12:8 | 15 |
5 | Comercial FC | 1 | 3 | 6 | 5:16 | 6 |
6 | Sao Bento | 0 | 6 | 4 | 4:12 | 6 |
Copa Paulista 2023, Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa Santista | 5 | 0 | 0 | 8:2 | 15 |
2 | Portuguesa Desportos | 4 | 1 | 0 | 8:0 | 13 |
3 | São José dos Campos FC | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 13 |
4 | Santo Andre SP | 1 | 1 | 3 | 2:5 | 4 |
5 | Sao Caetano | 1 | 0 | 4 | 3:7 | 3 |
6 | EC Sao Bernardo | 1 | 0 | 4 | 4:9 | 3 |
Copa Paulista 2023, Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Juventus | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 11 |
2 | XV Piracicaba | 2 | 3 | 0 | 6:1 | 9 |
3 | Bragantino B | 1 | 1 | 3 | 7:7 | 4 |
4 | Primavera SP | 1 | 0 | 4 | 3:6 | 3 |
5 | Oeste | 0 | 3 | 2 | 5:7 | 3 |
6 | Ponte Preta B | 0 | 1 | 4 | 2:7 | 1 |
Copa Paulista 2023, Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio Prudente | 3 | 1 | 1 | 8:3 | 10 |
2 | Noroeste | 3 | 1 | 1 | 6:1 | 10 |
3 | Mirassol | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
4 | Sao Bento | 0 | 4 | 1 | 4:6 | 4 |
5 | Comercial FC | 1 | 0 | 4 | 3:9 | 3 |
6 | Marilia | 0 | 3 | 2 | 4:9 | 3 |
Copa Paulista 2023, Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa Desportos | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 10 |
2 | São José dos Campos FC | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 10 |
3 | Portuguesa Santista | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 6 |
4 | Santo Andre SP | 2 | 0 | 3 | 5:10 | 6 |
5 | EC Sao Bernardo | 1 | 0 | 4 | 2:6 | 3 |
6 | Sao Caetano | 0 | 1 | 4 | 1:7 | 1 |
Copa Paulista 2023, Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | XV Piracicaba | 4 | 1 | 0 | 4:0 | 13 |
2 | Primavera SP | 3 | 2 | 0 | 6:3 | 11 |
3 | Oeste | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
4 | CA Juventus | 2 | 2 | 1 | 8:8 | 8 |
5 | Ponte Preta B | 1 | 2 | 2 | 3:4 | 5 |
6 | Bragantino B | 0 | 2 | 3 | 6:13 | 2 |
Copa Paulista 2023, Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marilia | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 13 |
2 | Noroeste | 3 | 2 | 0 | 12:5 | 11 |
3 | Mirassol | 2 | 1 | 2 | 6:4 | 7 |
4 | Gremio Prudente | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
5 | Comercial FC | 0 | 3 | 2 | 2:7 | 3 |
6 | Sao Bento | 0 | 2 | 3 | 0:6 | 2 |
Brazil Campeonato Paulista A2
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Paulista, Serie A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Bento | 9 | 5 | 1 | 27:13 | 32 |
2 | São José dos Campos FC | 7 | 5 | 3 | 21:10 | 26 |
3 | Ferroviaria SP | 6 | 8 | 1 | 15:10 | 26 |
4 | XV Piracicaba | 6 | 5 | 4 | 22:16 | 23 |
5 | Portuguesa Santista | 6 | 5 | 4 | 19:20 | 23 |
6 | CA Juventus | 6 | 4 | 5 | 19:16 | 22 |
7 | Velo Clube SP | 6 | 4 | 5 | 16:14 | 22 |
8 | Noroeste | 5 | 6 | 4 | 24:19 | 21 |
9 | Rio Claro | 5 | 6 | 4 | 26:22 | 21 |
10 | Linense | 5 | 3 | 7 | 15:16 | 18 |
11 | Primavera SP | 4 | 6 | 5 | 17:15 | 18 |
12 | EC Taubate | 4 | 5 | 6 | 12:19 | 17 |
13 | Oeste | 4 | 4 | 7 | 12:22 | 16 |
14 | Capivariano SP | 3 | 7 | 5 | 20:21 | 16 |
15 | Monte Azul SP | 2 | 5 | 8 | 16:29 | 11 |
16 | Comercial FC | 0 | 6 | 9 | 10:29 | 6 |
Paulista, Serie A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Bento | 7 | 0 | 1 | 13:3 | 21 |
2 | São José dos Campos FC | 5 | 1 | 1 | 15:4 | 16 |
3 | Portuguesa Santista | 4 | 3 | 1 | 13:9 | 15 |
4 | Ferroviaria SP | 3 | 5 | 0 | 8:5 | 14 |
5 | Noroeste | 3 | 4 | 1 | 13:7 | 13 |
6 | Rio Claro | 3 | 3 | 1 | 12:9 | 12 |
7 | Velo Clube SP | 3 | 3 | 2 | 12:10 | 12 |
8 | Primavera SP | 3 | 2 | 2 | 13:7 | 11 |
9 | Linense | 3 | 2 | 2 | 9:4 | 11 |
10 | CA Juventus | 3 | 2 | 2 | 8:4 | 11 |
11 | EC Taubate | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 11 |
12 | XV Piracicaba | 2 | 3 | 3 | 10:9 | 9 |
13 | Capivariano SP | 2 | 2 | 3 | 9:9 | 8 |
14 | Oeste | 2 | 2 | 4 | 6:11 | 8 |
15 | Monte Azul SP | 1 | 3 | 3 | 11:13 | 6 |
16 | Comercial FC | 0 | 5 | 3 | 7:14 | 5 |
Paulista, Serie A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | XV Piracicaba | 4 | 2 | 1 | 12:7 | 14 |
2 | Ferroviaria SP | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 12 |
3 | CA Juventus | 3 | 2 | 3 | 11:12 | 11 |
4 | Sao Bento | 2 | 5 | 0 | 14:10 | 11 |
5 | Velo Clube SP | 3 | 1 | 3 | 4:4 | 10 |
6 | São José dos Campos FC | 2 | 4 | 2 | 6:6 | 10 |
7 | Rio Claro | 2 | 3 | 3 | 14:13 | 9 |
8 | Noroeste | 2 | 2 | 3 | 11:12 | 8 |
9 | Portuguesa Santista | 2 | 2 | 3 | 6:11 | 8 |
9 | Oeste | 2 | 2 | 3 | 6:11 | 8 |
11 | Capivariano SP | 1 | 5 | 2 | 11:12 | 8 |
12 | Linense | 2 | 1 | 5 | 6:12 | 7 |
13 | Primavera SP | 1 | 4 | 3 | 4:8 | 7 |
14 | EC Taubate | 1 | 3 | 4 | 5:12 | 6 |
15 | Monte Azul SP | 1 | 2 | 5 | 5:16 | 5 |
16 | Comercial FC | 0 | 1 | 6 | 3:15 | 1 |
Brazil Campeonato Paulista A3
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Paulista, Serie A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Votuporanguense | 9 | 5 | 1 | 22:9 | 32 |
2 | EC Sao Bernardo | 8 | 6 | 1 | 24:12 | 30 |
3 | Catanduva FC | 9 | 2 | 4 | 19:11 | 29 |
4 | Gremio Prudente | 9 | 1 | 5 | 31:19 | 28 |
5 | Bragantino II | 8 | 3 | 4 | 28:19 | 27 |
6 | Desportivo Brasil | 8 | 2 | 5 | 14:13 | 26 |
7 | Sertaozinho FC | 6 | 3 | 6 | 18:21 | 21 |
8 | Marilia | 4 | 9 | 2 | 20:11 | 21 |
9 | Uniao Sao Joao | 5 | 4 | 6 | 23:22 | 19 |
10 | Suzano SP | 5 | 4 | 6 | 18:19 | 19 |
11 | EC Lemense | 4 | 6 | 5 | 22:24 | 18 |
12 | Rio Preto | 4 | 3 | 8 | 13:18 | 15 |
13 | Bandeirante | 3 | 6 | 6 | 11:16 | 15 |
14 | Itapirense | 2 | 9 | 4 | 19:22 | 15 |
15 | Sao Caetano | 2 | 4 | 9 | 13:21 | 10 |
16 | Matonense | 0 | 1 | 14 | 5:43 | 1 |
Paulista, Serie A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EC Sao Bernardo | 5 | 2 | 1 | 13:6 | 17 |
2 | Bragantino II | 5 | 1 | 1 | 16:7 | 16 |
3 | Gremio Prudente | 5 | 1 | 2 | 15:8 | 16 |
3 | Sertaozinho FC | 5 | 1 | 1 | 15:8 | 16 |
5 | Catanduva FC | 5 | 1 | 1 | 10:3 | 16 |
6 | CA Votuporanguense | 5 | 1 | 1 | 13:7 | 16 |
7 | Desportivo Brasil | 4 | 2 | 2 | 7:6 | 14 |
8 | Marilia | 3 | 4 | 1 | 8:3 | 13 |
9 | Suzano SP | 2 | 4 | 2 | 8:8 | 10 |
10 | Uniao Sao Joao | 2 | 2 | 3 | 13:12 | 8 |
11 | Sao Caetano | 2 | 2 | 4 | 10:11 | 8 |
12 | Bandeirante | 2 | 2 | 3 | 7:10 | 8 |
13 | Itapirense | 1 | 5 | 1 | 11:9 | 8 |
14 | EC Lemense | 1 | 4 | 3 | 9:14 | 7 |
15 | Rio Preto | 1 | 1 | 5 | 4:8 | 4 |
16 | Matonense | 0 | 1 | 7 | 1:20 | 1 |
Paulista, Serie A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Votuporanguense | 4 | 4 | 0 | 9:2 | 16 |
2 | Catanduva FC | 4 | 1 | 3 | 9:8 | 13 |
3 | EC Sao Bernardo | 3 | 4 | 0 | 11:6 | 13 |
4 | Gremio Prudente | 4 | 0 | 3 | 16:11 | 12 |
5 | Desportivo Brasil | 4 | 0 | 3 | 7:7 | 12 |
6 | EC Lemense | 3 | 2 | 2 | 13:10 | 11 |
7 | Bragantino II | 3 | 2 | 3 | 12:12 | 11 |
8 | Uniao Sao Joao | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 11 |
9 | Rio Preto | 3 | 2 | 3 | 9:10 | 11 |
10 | Suzano SP | 3 | 0 | 4 | 10:11 | 9 |
11 | Marilia | 1 | 5 | 1 | 12:8 | 8 |
12 | Bandeirante | 1 | 4 | 3 | 4:6 | 7 |
13 | Itapirense | 1 | 4 | 3 | 8:13 | 7 |
14 | Sertaozinho FC | 1 | 2 | 5 | 3:13 | 5 |
15 | Sao Caetano | 0 | 2 | 5 | 3:10 | 2 |
16 | Matonense | 0 | 0 | 7 | 4:23 | 0 |
Brazil Paulista Serie B
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Paulista, Serie A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AA Francana | 9 | 3 | 3 | 27:14 | 30 |
2 | GD Saocarlense | 9 | 2 | 4 | 26:10 | 29 |
3 | CA Taquaritinga SP | 8 | 5 | 2 | 24:14 | 29 |
4 | EC Barretos | 7 | 6 | 2 | 17:12 | 27 |
5 | XV de Jau | 7 | 5 | 3 | 17:11 | 26 |
6 | Rio Branco SP | 7 | 4 | 4 | 17:13 | 25 |
7 | SKA Brasil | 7 | 2 | 6 | 17:13 | 23 |
8 | Uniao Barbarense | 6 | 4 | 5 | 12:15 | 22 |
9 | Audax SP | 5 | 6 | 4 | 21:13 | 21 |
10 | Vocem | 5 | 6 | 4 | 15:14 | 21 |
11 | CA Penapolense | 4 | 4 | 7 | 21:20 | 16 |
12 | Nacional SP | 4 | 4 | 7 | 19:26 | 16 |
13 | Jabaquara SP | 3 | 2 | 10 | 13:26 | 11 |
14 | CA Joseense | 2 | 5 | 8 | 11:26 | 11 |
15 | Independente FC Limeira | 2 | 4 | 9 | 7:23 | 10 |
16 | America SP | 1 | 6 | 8 | 12:26 | 9 |
Paulista, Serie A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AA Francana | 7 | 1 | 0 | 17:3 | 22 |
2 | GD Saocarlense | 6 | 1 | 1 | 19:3 | 19 |
3 | XV de Jau | 5 | 2 | 0 | 14:5 | 17 |
4 | Uniao Barbarense | 5 | 1 | 2 | 9:4 | 16 |
5 | SKA Brasil | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 15 |
6 | Rio Branco SP | 4 | 3 | 1 | 10:4 | 15 |
7 | EC Barretos | 3 | 4 | 1 | 10:8 | 13 |
8 | CA Taquaritinga SP | 3 | 3 | 2 | 11:9 | 12 |
9 | Nacional SP | 3 | 3 | 2 | 9:8 | 12 |
10 | CA Penapolense | 3 | 2 | 2 | 11:6 | 11 |
11 | Vocem | 3 | 1 | 3 | 11:10 | 10 |
12 | Audax SP | 2 | 3 | 3 | 10:8 | 9 |
13 | CA Joseense | 2 | 3 | 2 | 9:9 | 9 |
14 | Jabaquara SP | 2 | 1 | 4 | 10:9 | 7 |
15 | Independente FC Limeira | 1 | 2 | 4 | 4:11 | 5 |
16 | America SP | 0 | 4 | 3 | 3:7 | 4 |
Paulista, Serie A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Taquaritinga SP | 5 | 2 | 0 | 13:5 | 17 |
2 | EC Barretos | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 14 |
3 | Audax SP | 3 | 3 | 1 | 11:5 | 12 |
4 | Vocem | 2 | 5 | 1 | 4:4 | 11 |
5 | GD Saocarlense | 3 | 1 | 3 | 7:7 | 10 |
6 | Rio Branco SP | 3 | 1 | 3 | 7:9 | 10 |
7 | XV de Jau | 2 | 3 | 3 | 3:6 | 9 |
8 | AA Francana | 2 | 2 | 3 | 10:11 | 8 |
9 | SKA Brasil | 2 | 2 | 4 | 7:8 | 8 |
10 | Uniao Barbarense | 1 | 3 | 3 | 3:11 | 6 |
11 | CA Penapolense | 1 | 2 | 5 | 10:14 | 5 |
12 | Independente FC Limeira | 1 | 2 | 5 | 3:12 | 5 |
13 | America SP | 1 | 2 | 5 | 9:19 | 5 |
14 | Nacional SP | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
15 | Jabaquara SP | 1 | 1 | 6 | 3:17 | 4 |
16 | CA Joseense | 0 | 2 | 6 | 2:17 | 2 |
Brazil Serie D
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barra FC | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2 | Concordia AC | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Cianorte | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4 | FC Cascavel | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 |
5 | Hercilio Luz | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
6 | Novo Hamburgo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7 | Avenida | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8 | Brasil de Pelotas | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter de Limeira | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
2 | Pouso Alegre | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
3 | Maringa FC | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
4 | EC Agua Santa | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
5 | Santo Andre SP | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
6 | São José dos Campos FC | 0 | 2 | 1 | 0:3 | 2 |
7 | CA Patrocinense | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
8 | Costa Rica EC | 0 | 1 | 2 | 0:5 | 1 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabuna | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2 | Portuguesa RJ | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3 | Nova Iguacu | 1 | 1 | 1 | 5:2 | 4 |
4 | Democrata SL | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
5 | Serra | 1 | 1 | 1 | 1:4 | 4 |
6 | Real Noroeste Capixaba | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 3 |
7 | Ipatinga | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
8 | Audax Rio | 0 | 0 | 3 | 0:3 | 0 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brasiliense | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
2 | Ipora EC | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
3 | CRAC | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
4 | Capital TO | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
5 | Anapolis FC | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
6 | Mixto | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
6 | Uniao Rondonopolis | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
8 | Real Brasilia | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabaiana | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2 | Retro FC Brasil | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
3 | ASA | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
4 | Jacuipense | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
5 | CSE | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
6 | Juazeirense | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
7 | CS Sergipe | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
8 | Petrolina SFC | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Treze | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2 | Iguatu | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 7 |
3 | America RN | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
4 | Sousa EC | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 |
5 | Maracanã | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
6 | Potiguar de Mossoro | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
7 | Santa Cruz RN | 1 | 0 | 2 | 6:8 | 3 |
8 | FC Atlético Cearense | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moto Club de São Luís | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 7 |
2 | Maranhao | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3 | AE Altos | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Fluminense PI | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | River AC | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3 | Tocantinopolis EC | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
7 | Aguia de Maraba | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
8 | Cameta EC | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
2 | Porto Velho EC | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 6 |
3 | Princesa do Solimoes | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
4 | Manaus | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
5 | Trem AP | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
6 | Rio Branco AC | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
7 | Humaita | 0 | 0 | 3 | 1:4 | 0 |
8 | Sao Raimundo RR | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barra FC | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2 | Concordia AC | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3 | Hercilio Luz | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Cianorte | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | Novo Hamburgo | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5 | Brasil de Pelotas | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Avenida | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
7 | FC Cascavel | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pouso Alegre | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
2 | Maringa FC | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3 | Inter de Limeira | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
4 | EC Agua Santa | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5 | São José dos Campos FC | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6 | Santo Andre SP | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7 | CA Patrocinense | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
8 | Costa Rica EC | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa RJ | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
1 | Itabuna | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
3 | Nova Iguacu | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
4 | Serra | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5 | Real Noroeste Capixaba | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
6 | Democrata SL | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7 | Ipatinga | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
8 | Audax Rio | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Capital TO | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
2 | Brasiliense | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | CRAC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4 | Ipora EC | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
5 | Mixto | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
6 | Anapolis FC | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7 | Uniao Rondonopolis | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8 | Real Brasilia | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacuipense | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
2 | Itabaiana | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3 | ASA | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Retro FC Brasil | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5 | CSE | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
6 | Juazeirense | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7 | Petrolina SFC | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
8 | CS Sergipe | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iguatu | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
2 | Sousa EC | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
3 | America RN | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4 | Treze | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5 | Santa Cruz RN | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
6 | Maracanã | 0 | 1 | 1 | 1:5 | 1 |
7 | Potiguar de Mossoro | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
7 | FC Atlético Cearense | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moto Club de São Luís | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2 | River AC | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
3 | Maranhao | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Tocantinopolis EC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5 | Fluminense PI | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
6 | Aguia de Maraba | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
7 | AE Altos | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8 | Cameta EC | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
2 | Princesa do Solimoes | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
3 | Porto Velho EC | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Manaus | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5 | Rio Branco AC | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | Trem AP | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7 | Humaita | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
7 | Sao Raimundo RR | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cianorte | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | FC Cascavel | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
3 | Concordia AC | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Novo Hamburgo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5 | Hercilio Luz | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6 | Barra FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 | Avenida | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | Brasil de Pelotas | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter de Limeira | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2 | EC Agua Santa | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
3 | Santo Andre SP | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | Costa Rica EC | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
5 | CA Patrocinense | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
6 | Maringa FC | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
7 | Pouso Alegre | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8 | São José dos Campos FC | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabuna | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2 | Democrata SL | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3 | Portuguesa RJ | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Ipatinga | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4 | Real Noroeste Capixaba | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6 | Nova Iguacu | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
7 | Serra | 0 | 1 | 1 | 0:4 | 1 |
8 | Audax Rio | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ipora EC | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Anapolis FC | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
2 | Brasiliense | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Uniao Rondonopolis | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
5 | CRAC | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
6 | Mixto | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7 | Capital TO | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8 | Real Brasilia | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabaiana | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
1 | Retro FC Brasil | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | ASA | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
4 | CS Sergipe | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5 | Jacuipense | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6 | Petrolina SFC | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
7 | CSE | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
7 | Juazeirense | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Treze | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 |
2 | Maracanã | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Potiguar de Mossoro | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Iguatu | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | America RN | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
6 | Santa Cruz RN | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
6 | Sousa EC | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
8 | FC Atlético Cearense | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AE Altos | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
2 | Moto Club de São Luís | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Maranhao | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
4 | Fluminense PI | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5 | Tocantinopolis EC | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
6 | Cameta EC | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
7 | Aguia de Maraba | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8 | River AC | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | Trem AP | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3 | Rio Branco AC | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
4 | Porto Velho EC | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
5 | Manaus | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
6 | Princesa do Solimoes | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7 | Humaita | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8 | Sao Raimundo RR | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Σέντρα | Γηπεδούχος | Εκτός | 1x2 | Πτώση | Τρέχον Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Δράσεις | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
! 18-05 21:00 4141818 | ! São José dos Campos FC | !- | ! Inter de Limeira |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
40%10 - 70%10 55% |
0.65 - 1.25 | |
! 25-05 21:00 4151117 | ! EC Agua Santa | !- | ! São José dos Campos FC |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 40%10 55% |
0.95 - 0.65 | |
! 01-06 21:00 4162574 | ! São José dos Campos FC | !- | ! Maringa FC |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
40%10 - 70%10 55% |
0.65 - 1.05 | |
! 08-06 21:00 4172756 | ! CA Patrocinense | !- | ! São José dos Campos FC |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
60%10 - 40%10 50% |
1.15 - 0.65 | |
! 12-06 21:00 4180113 | ! São José dos Campos FC | !- | ! CA Patrocinense |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
40%10 - 60%10 50% |
0.65 - 1.15 | |
! 15-06 21:00 4183452 | ! Maringa FC | !- | ! São José dos Campos FC |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 40%10 55% |
1.05 - 0.65 | |
! 22-06 21:00 4193383 | ! São José dos Campos FC | !- | ! EC Agua Santa |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
40%10 - 70%10 55% |
0.65 - 0.95 | |
! 29-06 21:00 4203655 | ! Inter de Limeira | !- | ! São José dos Campos FC |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
70%10 - 40%10 55% |
1.25 - 0.65 | |
! 06-07 21:00 4213497 | ! Santo Andre SP | !- | ! São José dos Campos FC |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
40%10 - 40%10 40% |
0.45 - 0.65 | |
! 13-07 21:00 4223451 | ! São José dos Campos FC | !- | ! Pouso Alegre |
|
0% |
-
|
-
|
-
|
40%10 - 80%10 60% |
0.65 - 1.85 |
- Κυρίως (5)
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Χάντικαπ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Γκολ line"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
* - Average difference from opening line
Ποσοστό κερδισμένων του τελευταίου "Χ" αριθμού παιχνιδιών που καλύπτουν τα "Ασιατικά Κορνερ"
5
0%
0.00
10
0%
0.00
15
0%
0.00
Όλα
0%
0.00
Show Home (X)
Show Away (X)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11-05-2024 21:00 | 1 São José dos Campos FC | 0 - 0 | Santo Andre SP 2 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.40 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
10-10
|
?-?
|
3-7
|
|
27-04-2024 21:00 | [2] São José dos Campos FC | 0 - 0 | Costa Rica EC [2] 4 |
S: - 4.00 ?
K: ?4.00 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
11-7
|
?-?
|
11-5
|
|
27-03-2024 23:00 | 4 [2] São José dos Campos FC | 1 - 2 | underdog Velo Clube SP [7] 2 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.20 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
9-13
|
?-?
|
2-3
|
|
23-03-2024 22:15 | 1 [7] Velo Clube SP | 2 - 1 | São José dos Campos FC [2] 3 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.00 - |
?
1.725
|
- ?
|
-
|
?-?
|
11-11
|
?-?
|
4-4
|
Τελευταίες Ειδοποιήσεις
Φιλτράρετε με
Τελευταία:
Τύπος:
Πρωτάθλημα:
Φόρτωση
Ομάδα
Nr. | Όνομα | Χώρα | Ημερομηνία γέννησης | Θέση | Ύψος | Βάρος | Πόδι |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Christopher Henrique Almeida Da Silva | 1998-09-17 | Forward | 170 | 69 | - | |
8 | Pedro Demarchi | 1996-01-10 | - | 170 | 69 | Right | |
10 | Leonardo Nogueira de Aquino | 1995-08-18 | Defender | 170 | - | - | |
- | Lucas Gomes do Nascimento | 1994-05-21 | Forward | - | - | - | |
1 | Matheus Lopes dos Santos | - | - | - | - | - | - |
4 | Erik Henrique Rocha dos Santos | - | - | - | - | - | - |
5 | Jefferson Barbosa Fonseca | - | - | - | - | - | - |
6 | Igor Meneghel Leite Pedroso | - | - | - | - | - | - |
8 | Mykaell Luiz de Almeida | - | - | - | - | - | - |
18 | Bruno de Assis Freitas Pereira | - | - | - | - | - | - |
22 | Gabriel Henrique Bonet da Silva | 1995-02-22 | - | 178 | - | Right | |
27 | Ruhan Marrote | - | - | - | - | - | |
21 | Douglas Cataneo | - | - | - | - | - | |
26 | Elicley Soares | 1999-06-19 | - | - | - | - | |
11 | Wellington Faria Mendes | 1989-08-26 | - | - | - | - | |
19 | Levi Rodrigues dos Santos | 1996-08-21 | - | - | - | - | |
6 | Willian Antonio | - | - | - | - | - | |
12 | Allan Thiago Luiz | - | - | - | - | - | |
1 | Daniel da Silva Caubianco | - | - | - | - | - | |
15 | Andrez Fernando Heilmann | - | - | - | - | - | |
16 | Elizeu Espirito Santo da Conceica | - | - | - | - | - | |
- | Luan Ferreira dos Santos | 1996-01-23 | - | 177 | 72 | Left |