- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
- Κυρίως (2)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01-06-2024 22:00 | 2 Aguia de Maraba | 3 - 3 | AE Altos 4 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.20 - |
?
1.875
|
- ?
|
-
|
?-?
|
21-9
|
?-?
|
10-6
|
|
01-06-2024 22:00 | 2 [8] Aguia de Maraba | 3 - 3 | AE Altos [4] 4 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.20 - |
?
1.875
|
- ?
|
-
|
?-?
|
21-9
|
?-?
|
10-6
|
AE Altos
Aguia de Maraba
85 - 2nd Goal - AE Altos |
83 - 12th Corner - Aguia de Maraba |
76 - 11th Corner - Aguia de Maraba |
76 - 10th Corner - Aguia de Maraba |
74 - 4th Yellow Card - Aguia de Maraba |
52 - 1st Yellow Card - Aguia de Maraba |
50 - 9th Corner - Aguia de Maraba |
47 - 8th Corner - Aguia de Maraba |
45+1 - 7th Corner - Aguia de Maraba |
39 - 6th Corner - Aguia de Maraba |
39 - 5th Corner - Aguia de Maraba |
36 - 4th Corner - AE Altos |
25 - 1st Goal - AE Altos |
25 - 3rd Corner - AE Altos |
17 - 2nd Corner - Aguia de Maraba |
11 - 1st Corner - Aguia de Maraba |
- Τωρινό
- 1st Half
- 2nd Half
- Τελευταία 5
- Τελευταία 10
- Τελευταία 15
- Τελευταία 20
- Τελευταία 25
- Από Τελευταίο Γκόλ
Λήξη | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Aguia de Maraba | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 |
45%
Κατοχή
55%
4
Σουτ στο τέρμα
4
10
Σουτ εκτός τέρματος
5
117
Επιθέσεις
138
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Aguia de Maraba | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
24
Επιθέσεις
27
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Aguia de Maraba | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
2
9
Σουτ εκτός τέρματος
3
61
Επιθέσεις
75
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Aguia de Maraba | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
2
1
Σουτ εκτός τέρματος
2
56
Επιθέσεις
63
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aguia de Maraba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
8
Επιθέσεις
12
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Aguia de Maraba | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
17
Επιθέσεις
20
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Aguia de Maraba | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
24
Επιθέσεις
27
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Aguia de Maraba | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
29
Επιθέσεις
32
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Aguia de Maraba | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
31
Επιθέσεις
38
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
AE Altos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aguia de Maraba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
0
Σουτ εκτός τέρματος
0
8
Επιθέσεις
12
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Brazil Serie D
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia AC | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 11 |
2 | Cianorte | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 9 |
3 | Brasil de Pelotas | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 8 |
4 | Avenida | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
5 | Barra FC | 1 | 4 | 3 | 8:8 | 7 |
6 | Novo Hamburgo | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 |
7 | FC Cascavel | 1 | 3 | 4 | 3:8 | 6 |
8 | Hercilio Luz | 0 | 6 | 1 | 6:7 | 6 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter de Limeira | 5 | 2 | 1 | 13:3 | 17 |
2 | Maringa FC | 5 | 2 | 1 | 12:7 | 17 |
3 | Costa Rica EC | 3 | 2 | 3 | 9:13 | 11 |
4 | Pouso Alegre | 2 | 3 | 3 | 8:5 | 9 |
5 | EC Agua Santa | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
6 | São José dos Campos FC | 1 | 5 | 2 | 9:7 | 8 |
7 | Santo Andre SP | 1 | 5 | 2 | 8:9 | 8 |
8 | CA Patrocinense | 1 | 2 | 5 | 6:20 | 5 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabuna | 4 | 4 | 0 | 11:5 | 16 |
2 | Nova Iguacu | 4 | 3 | 1 | 10:3 | 15 |
3 | Portuguesa RJ | 3 | 5 | 0 | 10:5 | 14 |
4 | Serra | 3 | 2 | 3 | 6:10 | 11 |
5 | Democrata SL | 2 | 3 | 3 | 5:9 | 9 |
6 | Real Noroeste Capixaba | 1 | 4 | 3 | 5:7 | 7 |
7 | Ipatinga | 1 | 3 | 4 | 5:9 | 6 |
8 | Audax Rio | 1 | 2 | 5 | 5:9 | 5 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brasiliense | 6 | 1 | 1 | 14:6 | 19 |
2 | Anapolis FC | 4 | 2 | 2 | 11:6 | 14 |
3 | Ipora EC | 3 | 2 | 3 | 10:13 | 11 |
4 | Uniao Rondonopolis | 2 | 5 | 1 | 7:6 | 11 |
5 | CRAC | 2 | 5 | 1 | 6:5 | 11 |
6 | Mixto | 2 | 4 | 2 | 10:8 | 10 |
7 | Capital TO | 2 | 1 | 5 | 6:12 | 7 |
8 | Real Brasilia | 0 | 2 | 6 | 3:11 | 2 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabaiana | 5 | 2 | 1 | 13:4 | 17 |
2 | Jacuipense | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 14 |
3 | ASA | 3 | 3 | 2 | 7:9 | 12 |
4 | Retro FC Brasil | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 11 |
5 | CSE | 2 | 3 | 3 | 8:9 | 9 |
6 | Petrolina SFC | 2 | 3 | 3 | 5:7 | 9 |
6 | Juazeirense | 2 | 3 | 3 | 5:7 | 9 |
8 | CS Sergipe | 1 | 2 | 5 | 6:10 | 5 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Treze | 7 | 1 | 0 | 21:4 | 22 |
2 | Iguatu | 4 | 2 | 2 | 8:6 | 14 |
3 | Santa Cruz RN | 4 | 0 | 4 | 12:13 | 12 |
4 | FC Atlético Cearense | 4 | 0 | 4 | 9:11 | 12 |
5 | America RN | 3 | 3 | 2 | 10:6 | 12 |
6 | Sousa EC | 3 | 2 | 3 | 7:9 | 11 |
7 | Maracanã | 1 | 2 | 5 | 7:14 | 5 |
8 | Potiguar de Mossoro | 1 | 0 | 7 | 4:15 | 3 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tocantinopolis EC | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 14 |
2 | Maranhao | 4 | 1 | 3 | 11:7 | 13 |
3 | Moto Club de São Luís | 3 | 4 | 1 | 14:13 | 13 |
4 | AE Altos | 3 | 3 | 2 | 13:10 | 12 |
5 | River AC | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
6 | Fluminense PI | 2 | 3 | 3 | 9:11 | 9 |
7 | Cameta EC | 2 | 2 | 4 | 8:9 | 8 |
8 | Aguia de Maraba | 0 | 5 | 3 | 7:15 | 5 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 7 | 1 | 0 | 23:5 | 22 |
2 | Porto Velho EC | 5 | 0 | 2 | 13:7 | 15 |
3 | Princesa do Solimoes | 4 | 2 | 2 | 16:9 | 14 |
4 | Trem AP | 3 | 2 | 3 | 11:14 | 11 |
5 | Manaus | 3 | 2 | 3 | 9:12 | 11 |
5 | Rio Branco AC | 3 | 2 | 3 | 9:12 | 11 |
7 | Sao Raimundo RR | 1 | 1 | 5 | 5:13 | 4 |
8 | Humaita | 0 | 0 | 8 | 3:17 | 0 |
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia AC | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 9 |
2 | Brasil de Pelotas | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
3 | Barra FC | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
4 | Avenida | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5 | Cianorte | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
6 | FC Cascavel | 0 | 3 | 1 | 1:2 | 3 |
7 | Hercilio Luz | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
8 | Novo Hamburgo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter de Limeira | 4 | 1 | 0 | 10:2 | 13 |
2 | Maringa FC | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 12 |
3 | Pouso Alegre | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
4 | São José dos Campos FC | 1 | 4 | 0 | 7:1 | 7 |
5 | Costa Rica EC | 2 | 0 | 2 | 5:9 | 6 |
6 | EC Agua Santa | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
7 | CA Patrocinense | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
8 | Santo Andre SP | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 3 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nova Iguacu | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Serra | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
3 | Portuguesa RJ | 2 | 3 | 0 | 6:2 | 9 |
4 | Itabuna | 2 | 3 | 0 | 5:2 | 9 |
5 | Real Noroeste Capixaba | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 5 |
6 | Democrata SL | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
7 | Ipatinga | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
8 | Audax Rio | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brasiliense | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 10 |
2 | Mixto | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 8 |
3 | Uniao Rondonopolis | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 8 |
4 | Ipora EC | 2 | 2 | 1 | 8:8 | 8 |
5 | Capital TO | 2 | 0 | 3 | 5:7 | 6 |
6 | Anapolis FC | 1 | 2 | 0 | 6:2 | 5 |
7 | CRAC | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
8 | Real Brasilia | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacuipense | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 10 |
2 | Itabaiana | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 7 |
3 | ASA | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 7 |
4 | Retro FC Brasil | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
5 | Petrolina SFC | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
6 | CSE | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 5 |
7 | Juazeirense | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
8 | CS Sergipe | 1 | 0 | 4 | 5:8 | 3 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iguatu | 4 | 0 | 0 | 6:0 | 12 |
2 | Treze | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
3 | America RN | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
4 | Santa Cruz RN | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 9 |
5 | Sousa EC | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
6 | FC Atlético Cearense | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 6 |
7 | Maracanã | 0 | 2 | 2 | 3:8 | 2 |
8 | Potiguar de Mossoro | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River AC | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 10 |
2 | Tocantinopolis EC | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
3 | Fluminense PI | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 8 |
4 | Maranhao | 2 | 0 | 2 | 5:3 | 6 |
5 | Cameta EC | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
6 | Moto Club de São Luís | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 6 |
7 | AE Altos | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
8 | Aguia de Maraba | 0 | 4 | 0 | 5:5 | 4 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 5 | 0 | 0 | 17:4 | 15 |
2 | Princesa do Solimoes | 3 | 1 | 1 | 12:6 | 10 |
3 | Porto Velho EC | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
4 | Trem AP | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
5 | Rio Branco AC | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6 | Manaus | 2 | 0 | 1 | 3:4 | 6 |
7 | Sao Raimundo RR | 0 | 0 | 3 | 2:5 | 0 |
8 | Humaita | 0 | 0 | 4 | 1:7 | 0 |
Group A8
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cianorte | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2 | Novo Hamburgo | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
3 | Hercilio Luz | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 4 |
4 | Avenida | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5 | FC Cascavel | 1 | 0 | 3 | 2:6 | 3 |
6 | Concordia AC | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
7 | Barra FC | 0 | 2 | 2 | 2:4 | 2 |
8 | Brasil de Pelotas | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
Group A7
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maringa FC | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
2 | Costa Rica EC | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
2 | EC Agua Santa | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 5 |
4 | Santo Andre SP | 1 | 2 | 2 | 7:8 | 5 |
5 | Inter de Limeira | 1 | 1 | 1 | 3:1 | 4 |
6 | Pouso Alegre | 0 | 1 | 3 | 0:3 | 1 |
7 | São José dos Campos FC | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
8 | CA Patrocinense | 0 | 1 | 3 | 1:13 | 1 |
Group A6
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabuna | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Nova Iguacu | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 6 |
3 | Portuguesa RJ | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4 | Democrata SL | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
5 | Audax Rio | 1 | 0 | 4 | 4:7 | 3 |
6 | Ipatinga | 0 | 2 | 2 | 0:2 | 2 |
7 | Real Noroeste Capixaba | 0 | 2 | 2 | 1:4 | 2 |
8 | Serra | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
Group A5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brasiliense | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 9 |
2 | Anapolis FC | 3 | 0 | 2 | 5:4 | 9 |
3 | CRAC | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
4 | Ipora EC | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
5 | Uniao Rondonopolis | 0 | 3 | 1 | 5:6 | 3 |
6 | Mixto | 0 | 2 | 2 | 3:5 | 2 |
7 | Capital TO | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
7 | Real Brasilia | 0 | 1 | 3 | 1:5 | 1 |
Group A4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itabaiana | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 10 |
2 | Retro FC Brasil | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
3 | ASA | 1 | 2 | 1 | 5:7 | 5 |
4 | Juazeirense | 1 | 1 | 2 | 2:3 | 4 |
5 | CSE | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
6 | Jacuipense | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
7 | Petrolina SFC | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
8 | CS Sergipe | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Group A3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Treze | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 12 |
2 | FC Atlético Cearense | 2 | 0 | 2 | 5:7 | 6 |
3 | Maracanã | 1 | 0 | 3 | 4:6 | 3 |
4 | Santa Cruz RN | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
5 | Sousa EC | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
6 | Potiguar de Mossoro | 1 | 0 | 4 | 2:8 | 3 |
7 | America RN | 0 | 3 | 2 | 4:6 | 3 |
8 | Iguatu | 0 | 2 | 2 | 2:6 | 2 |
Group A2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AE Altos | 2 | 2 | 1 | 8:7 | 8 |
2 | Maranhao | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 7 |
3 | Moto Club de São Luís | 2 | 1 | 1 | 8:8 | 7 |
4 | Tocantinopolis EC | 1 | 2 | 2 | 3:8 | 5 |
5 | Cameta EC | 0 | 2 | 2 | 3:5 | 2 |
6 | River AC | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
7 | Fluminense PI | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
8 | Aguia de Maraba | 0 | 1 | 3 | 2:10 | 1 |
Group A1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manauara EC | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 7 |
2 | Porto Velho EC | 2 | 0 | 2 | 4:5 | 6 |
3 | Manaus | 1 | 2 | 2 | 6:8 | 5 |
4 | Princesa do Solimoes | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
5 | Sao Raimundo RR | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
6 | Rio Branco AC | 1 | 0 | 3 | 4:9 | 3 |
7 | Trem AP | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
8 | Humaita | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
Φόρτωση
Φόρτωση