- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
3-4-1-2 | 4-4-2 |
25 - Alvaro Villete Melgar | Alan Aguerre - 1 |
2 - Steven Pabon | Braian Nahuel Aguirre - 35 |
4 - Jhon Chancellor | Jose Canale - 13 |
14 - Jean Fuentes | Brian Abel Luciatti - 6 |
7 - Robert Garces | Julio Cesar Soler - 22 |
6 - Anthony Graterol | Raul Loaiza - 15 |
10 - Walter Araujo | Felipe Pena Biafore - 5 |
70 - Robinson Flores | Nery Dominguez - 23 |
40 - Jayson Martínez | Marcelino Moreno - 10 |
9 - Marco Bustillo | Walter Bou - 9 |
35 - Francisco Bareiro | Leandro Diaz - 18 |
Substitutes | |
30 - Maike Villero | Nicolas Claa - 12 |
5 - Marlin Fabian Angulo Cuero | David Maximiliano Gonzales - 19 |
31 - Leonardo Perez | Agustin Rodríguez - 17 |
11 - Jhon Marchan | Jonathan Torres - 27 |
8 - Emerson Ruiz | Augusto Lotti - 21 |
13 - Angelo Lucena | Ramiro Carrera - 32 |
77 - Kevin De la Hoz | Gonzalo Perez - 4 |
17 - Ely Valderrey | Juan Jose Caceres - 24 |
21 - Charlis Ortiz | Nicolas Jorge Morgantini - 3 |
1 - Tito Rojas | Luciano Boggio - 8 |
15 - David Zalzman | Fabio Alvarez - 40 |
28 - Ervin Vladimir Zorrilla Perez | Franco Nahuel Watson - 16 |
- Κυρίως (2)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25-05-2022 22:15 | 1 [1] Lanus | 1 - 0 | Metropolitanos FC [4] 1 5 |
S: - 6.25 ?
K: ?8.00 - |
?
2.050
|
- ?
|
?
1.850, 1.950
|
?-?
|
19-2
|
?-?
|
10-1
|
|
08-04-2022 0:30 | 2 [3] Metropolitanos FC | 0 - 0 | Lanus [1] 1 |
S: - 3.40 ?
K: ?3.25 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.975, 1.825
|
?-?
|
8-10
|
?-?
|
6-5
|
Metropolitanos FC
Lanus
94 - 4th Offside - Metropolitanos FC |
94 - 4th Offside - Metropolitanos FC |
78 - 10th Corner - Metropolitanos FC |
69 - 9th Corner - Metropolitanos FC |
64 - 3rd Offside - Metropolitanos FC |
62 - 2nd Offside - Lanus |
48 - 8th Corner - Metropolitanos FC |
45+3 - 7th Corner - Metropolitanos FC |
37 - 6th Corner - Lanus |
34 - 2nd Goal - Lanus |
34 - 5th Corner - Lanus |
31 - 4th Corner - Metropolitanos FC |
29 - 1st Goal - Lanus |
18 - 3rd Corner - Metropolitanos FC |
16 - 2nd Corner - Metropolitanos FC |
12 - 1st Offside - Lanus |
2 - 1st Corner - Metropolitanos FC |
- Τωρινό
- 1st Half
- 2nd Half
- Τελευταία 5
- Τελευταία 10
- Τελευταία 15
- Τελευταία 20
- Τελευταία 25
- Από Τελευταίο Γκόλ
Λήξη | xG | Saves | Shots Blocked | Fouls | Ball Safe | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 1.22 | 8 | 4 | 0 | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 20 | 82 | 3 | 0 |
Lanus | 1.09 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 8 | 91 | 3 | 2 |
55%
Κατοχή
45%
1
Σουτ στο τέρμα
4
11
Σουτ εκτός τέρματος
7
108
Επιθέσεις
77
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
21
Επιθέσεις
4
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Lanus | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
3
5
Σουτ εκτός τέρματος
5
44
Επιθέσεις
48
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
1
6
Σουτ εκτός τέρματος
2
64
Επιθέσεις
29
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
1
Σουτ εκτός τέρματος
0
8
Επιθέσεις
2
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
2
Σουτ εκτός τέρματος
0
18
Επιθέσεις
3
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
0
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
21
Επιθέσεις
4
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
1
3
Σουτ εκτός τέρματος
0
30
Επιθέσεις
9
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
1
5
Σουτ εκτός τέρματος
0
38
Επιθέσεις
12
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Metropolitanos FC | 4 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Lanus | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
2
6
Σουτ εκτός τέρματος
4
76
Επιθέσεις
43
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Copa Sudamericana
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
2 | Bragantino | 3 | 0 | 1 | 5:5 | 9 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 1 | 2 | 2:3 | 4 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 3 | 1:5 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
2 | Cuiaba | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 8 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 2 | 2 | 0 | 8:4 | 8 |
2 | Corinthians | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
3 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 2 | 5:7 | 6 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 3 | 4:11 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 4 | 0 | 0 | 16:2 | 12 |
2 | Sportivo Ameliano | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
3 | Danubio | 1 | 1 | 2 | 3:3 | 4 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 4 | 1:17 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 9 |
2 | Boca Juniors | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 7 |
3 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 3 | 3:5 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 6 |
2 | Delfin SC | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 5 |
3 | Internacional | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
2 | Cruzeiro | 1 | 3 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Union La Calera | 1 | 1 | 2 | 1:5 | 4 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
2 | Independiente Medellin | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 9 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 4 | 3:12 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 3 | 0 | 0 | 5:2 | 9 |
2 | Racing Club | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuiaba | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
3 | Lanus | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
2 | Corinthians | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 3 |
2 | Sportivo Ameliano | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
3 | Danubio | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2 | Nacional Potosi | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3 | Boca Juniors | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
2 | Internacional | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Delfin SC | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
2 | Cruzeiro | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
3 | Union La Calera | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Alianza | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Independiente Medellin | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Defensa y Justicia | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Coquimbo Unido | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
3 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
4 | Bragantino | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Cuiaba | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Deportivo Garcilaso | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
2 | Corinthians | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2 | Sportivo Ameliano | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
3 | Danubio | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 1 | 0:6 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
2 | Fortaleza EC | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
3 | Sportivo Trinidense | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
1 | Delfin SC | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Cruzeiro | 1 | 2 | 0 | 3:0 | 5 |
3 | Union La Calera | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 3 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
2 | Defensa y Justicia | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
3 | Always Ready | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Argentina Copa de la Liga Profesional
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Godoy Cruz | 9 | 2 | 3 | 16:6 | 29 |
2 | Estudiantes LP | 8 | 3 | 3 | 19:9 | 27 |
3 | Defensa y Justicia | 7 | 5 | 2 | 17:13 | 26 |
4 | Boca Juniors | 7 | 4 | 3 | 20:12 | 25 |
5 | Racing Club | 7 | 3 | 4 | 24:11 | 24 |
6 | Lanus | 7 | 2 | 5 | 20:14 | 23 |
7 | Newell's | 6 | 3 | 5 | 13:15 | 21 |
8 | Union Santa Fe | 5 | 5 | 4 | 16:14 | 20 |
9 | Platense | 4 | 6 | 4 | 10:14 | 18 |
10 | San Lorenzo | 3 | 7 | 4 | 10:14 | 16 |
11 | Belgrano | 3 | 5 | 6 | 19:21 | 14 |
12 | Central Cordoba | 2 | 5 | 7 | 10:20 | 11 |
13 | Sarmiento | 2 | 3 | 9 | 9:19 | 9 |
14 | CA Tigre | 1 | 2 | 11 | 7:25 | 5 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 7 | 6 | 1 | 26:10 | 27 |
2 | Argentinos Jrs | 7 | 5 | 2 | 25:14 | 26 |
3 | Barracas Central | 7 | 5 | 2 | 20:15 | 26 |
4 | Velez Sarsfield | 7 | 4 | 3 | 14:13 | 25 |
5 | CA Talleres de Córdoba | 6 | 6 | 2 | 24:16 | 24 |
6 | CA Independiente | 6 | 5 | 3 | 14:10 | 23 |
7 | Instituto AC Cordoba | 5 | 2 | 7 | 18:17 | 17 |
8 | Banfield | 4 | 5 | 5 | 14:15 | 17 |
9 | Huracan | 4 | 4 | 6 | 12:12 | 16 |
10 | Gimnasia LP | 5 | 1 | 8 | 18:23 | 16 |
11 | Rosario Central | 4 | 3 | 7 | 10:18 | 15 |
12 | Deportivo Riestra | 3 | 4 | 7 | 8:16 | 13 |
13 | Atlético Tucumán | 1 | 7 | 6 | 8:23 | 10 |
14 | Independiente Rivadavia | 2 | 2 | 10 | 13:25 | 8 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 5 | 2 | 0 | 13:6 | 17 |
2 | Estudiantes LP | 5 | 1 | 1 | 12:2 | 16 |
3 | Godoy Cruz | 4 | 2 | 1 | 7:3 | 14 |
4 | Defensa y Justicia | 4 | 2 | 1 | 9:7 | 14 |
5 | San Lorenzo | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 11 |
6 | Racing Club | 3 | 1 | 3 | 10:6 | 10 |
7 | Platense | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 10 |
8 | Lanus | 2 | 2 | 3 | 9:9 | 8 |
8 | Union Santa Fe | 2 | 2 | 3 | 9:9 | 8 |
10 | Newell's | 2 | 2 | 3 | 5:10 | 8 |
11 | Central Cordoba | 1 | 3 | 3 | 6:8 | 6 |
12 | Belgrano | 1 | 3 | 3 | 8:11 | 6 |
13 | Sarmiento | 1 | 1 | 5 | 6:9 | 4 |
14 | CA Tigre | 1 | 1 | 5 | 4:11 | 4 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Argentinos Jrs | 6 | 1 | 0 | 19:7 | 19 |
2 | River Plate | 4 | 3 | 0 | 15:5 | 15 |
3 | CA Talleres de Córdoba | 4 | 2 | 1 | 14:7 | 14 |
4 | Velez Sarsfield | 4 | 2 | 1 | 8:4 | 14 |
5 | Barracas Central | 4 | 2 | 1 | 11:8 | 14 |
6 | Huracan | 3 | 3 | 1 | 9:3 | 12 |
7 | Rosario Central | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 11 |
8 | Gimnasia LP | 3 | 1 | 3 | 11:10 | 10 |
9 | CA Independiente | 2 | 3 | 2 | 7:7 | 9 |
10 | Instituto AC Cordoba | 2 | 2 | 4 | 9:11 | 8 |
11 | Atlético Tucumán | 1 | 5 | 1 | 6:8 | 8 |
12 | Deportivo Riestra | 2 | 1 | 4 | 3:7 | 7 |
13 | Banfield | 1 | 2 | 4 | 3:7 | 5 |
14 | Independiente Rivadavia | 1 | 0 | 6 | 5:11 | 3 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 5 | 0 | 2 | 11:5 | 15 |
2 | Godoy Cruz | 5 | 0 | 2 | 9:3 | 15 |
3 | Racing Club | 4 | 2 | 1 | 14:5 | 14 |
4 | Newell's | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 13 |
5 | Defensa y Justicia | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 12 |
6 | Union Santa Fe | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 12 |
7 | Estudiantes LP | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 11 |
8 | Belgrano | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 8 |
9 | Boca Juniors | 2 | 2 | 3 | 7:6 | 8 |
10 | Platense | 2 | 2 | 3 | 4:10 | 8 |
11 | San Lorenzo | 0 | 5 | 2 | 5:9 | 5 |
12 | Sarmiento | 1 | 2 | 4 | 3:10 | 5 |
13 | Central Cordoba | 1 | 2 | 4 | 4:12 | 5 |
14 | CA Tigre | 0 | 1 | 6 | 3:14 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Independiente | 4 | 2 | 1 | 7:3 | 14 |
2 | River Plate | 3 | 3 | 1 | 11:5 | 12 |
3 | Banfield | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 12 |
4 | Barracas Central | 3 | 3 | 1 | 9:7 | 12 |
5 | Velez Sarsfield | 3 | 2 | 2 | 6:9 | 11 |
6 | CA Talleres de Córdoba | 2 | 4 | 1 | 10:9 | 10 |
7 | Instituto AC Cordoba | 3 | 0 | 3 | 9:6 | 9 |
8 | Argentinos Jrs | 1 | 4 | 2 | 6:7 | 7 |
9 | Deportivo Riestra | 1 | 3 | 3 | 5:9 | 6 |
10 | Gimnasia LP | 2 | 0 | 5 | 7:13 | 6 |
11 | Independiente Rivadavia | 1 | 2 | 4 | 8:14 | 5 |
12 | Huracan | 1 | 1 | 5 | 3:9 | 4 |
13 | Rosario Central | 1 | 1 | 6 | 4:14 | 4 |
14 | Atlético Tucumán | 0 | 2 | 5 | 2:15 | 2 |
Venezuela Primera Division
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
2 | Angostura FC | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 3 |
3 | Academia Puerto Cabello | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
4 | Portuguesa | 0 | 2 | 1 | 4:5 | 2 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metropolitanos FC | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
2 | UCV | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3 | Deportivo La Guaira | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
4 | Inter de Barinas | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | UCV | 6 | 7 | 0 | 17:8 | 25 |
2 | Angostura FC | 7 | 3 | 3 | 16:13 | 24 |
3 | Inter de Barinas | 7 | 1 | 5 | 14:12 | 22 |
4 | Portuguesa | 6 | 3 | 4 | 17:12 | 21 |
5 | Carabobo | 5 | 6 | 2 | 13:9 | 21 |
6 | Metropolitanos FC | 6 | 3 | 4 | 19:18 | 21 |
7 | Academia Puerto Cabello | 5 | 5 | 3 | 15:11 | 20 |
8 | Deportivo La Guaira | 5 | 5 | 3 | 14:14 | 20 |
9 | Deportivo Tachira | 5 | 4 | 4 | 13:10 | 19 |
10 | Monagas | 5 | 4 | 4 | 19:18 | 19 |
11 | Caracas | 2 | 6 | 5 | 10:13 | 12 |
12 | Estudiantes Merida | 2 | 2 | 9 | 14:24 | 8 |
13 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 4 | 8 | 16:23 | 7 |
14 | Zamora | 0 | 5 | 8 | 10:22 | 5 |
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | Portuguesa | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3 | Academia Puerto Cabello | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Angostura FC | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metropolitanos FC | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | UCV | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Inter de Barinas | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4 | Deportivo La Guaira | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 16 |
2 | Deportivo Tachira | 5 | 0 | 1 | 11:3 | 15 |
3 | Monagas | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 14 |
4 | UCV | 3 | 4 | 0 | 10:4 | 13 |
5 | Metropolitanos FC | 3 | 3 | 1 | 9:5 | 12 |
6 | Angostura FC | 3 | 3 | 0 | 6:2 | 12 |
7 | Academia Puerto Cabello | 3 | 2 | 1 | 13:9 | 11 |
8 | Deportivo La Guaira | 3 | 2 | 2 | 6:6 | 11 |
9 | Inter de Barinas | 3 | 1 | 3 | 6:7 | 10 |
10 | Portuguesa | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
11 | Estudiantes Merida | 2 | 1 | 4 | 7:9 | 7 |
12 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 2 | 3 | 9:10 | 5 |
13 | Caracas | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
14 | Zamora | 0 | 4 | 2 | 4:7 | 4 |
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Angostura FC | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
2 | Academia Puerto Cabello | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2 | Carabobo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Portuguesa | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | UCV | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2 | Metropolitanos FC | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3 | Deportivo La Guaira | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Inter de Barinas | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 13 |
2 | Inter de Barinas | 4 | 0 | 2 | 8:5 | 12 |
3 | UCV | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 12 |
4 | Angostura FC | 4 | 0 | 3 | 10:11 | 12 |
5 | Deportivo La Guaira | 2 | 3 | 1 | 8:8 | 9 |
6 | Academia Puerto Cabello | 2 | 3 | 2 | 2:2 | 9 |
7 | Metropolitanos FC | 3 | 0 | 3 | 10:13 | 9 |
8 | Caracas | 1 | 4 | 2 | 5:7 | 7 |
9 | Carabobo | 0 | 5 | 1 | 3:4 | 5 |
10 | Monagas | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
11 | Deportivo Tachira | 0 | 4 | 3 | 2:7 | 4 |
12 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 2 | 5 | 7:13 | 2 |
13 | Estudiantes Merida | 0 | 1 | 5 | 7:15 | 1 |
14 | Zamora | 0 | 1 | 6 | 6:15 | 1 |
Φόρτωση
Φόρτωση