- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
4-3-3 | 4-4-2 |
1 - Fernando Monetti | Tito Daniel Rojas Rojas - 1 |
35 - Braian Nahuel Aguirre | Leminger Alcides Bolivar Echarry - 3 |
22 - Matias Damian Perez | Jhohann Sebastian Yabur Perea - 6 |
6 - Diego Luis Braghieri | Jean Fuentes - 14 |
25 - Alexander Ezequiel Bernabei | Nestor Jose Gabriel Cova Meneses - 28 |
8 - Diego Valeri | Jefre Jose Vargas Belisario - 29 |
5 - Tomas Belmonte | Facundo Maximiliano Moreira Burgos - 18 |
21 - Nicolas Pasquini | Carlos Eduardo Cermeno Uzcategui - 50 |
27 - Angel Emanuel Gonzalez | Carlos Jose Sosa Moreno - 7 |
9 - Jose Gustavo Sand | Charlis Jose Ortiz Garcia - 21 |
7 - Lautaro German Acosta | Luis Jose Annese Araguren - 19 |
Substitutes | |
19 - Maximiliano Gonzales | Renier Alexander Rodriguez Gonzalez - 27 |
23 - Mateo Sanabria | Geykel Gabriel Parra Arias - 22 |
18 - Claudio Spinelli | Jholvis Alexander Acevedo Petequin - 30 |
34 - Facundo Martin Perez | Darwin de Jesus Gomez Rivas - 11 |
28 - Lucas Varaldo | Carlos Manuel Diaz Ferrer - 23 |
14 - Samuel Careaga | Steven Jesus Pabon Delgao - 2 |
17 - Lautaro Morales | Francisco Bareiro - 35 |
36 - Franco Ortellado | Irwin Rafael Anton Barroso - 16 |
29 - Brian Mauricio Aguilar Caraballo | Luis Andres Gonzalez Gonzalez - 8 |
2 - Yonathan Emanuel Cabral | Leonardo Perez - 31 |
20 - Victor Ignacio Malcorra | - |
26 - Leonel Di Placido | - |
- Κυρίως (3)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15-05-2024 22:00 | [1] Lanus | 5 - 0 | Metropolitanos FC [4] 1 2 |
S: - 9.00 ?
K: ?10.00 - |
?
2.000
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
19-9
|
?-?
|
10-3
|
|
25-04-2024 22:00 | 4 [4] Metropolitanos FC | 0 - 2 | Lanus [2] 1 |
S: - 3.75 ?
K: ?4.00 - |
?
2.000
|
- ?
|
?
1.850, 1.950
|
?-?
|
12-11
|
?-?
|
8-2
|
|
08-04-2022 0:30 | 2 [3] Metropolitanos FC | 0 - 0 | Lanus [1] 1 |
S: - 3.40 ?
K: ?3.25 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.975, 1.825
|
?-?
|
8-10
|
?-?
|
6-5
|
Lanus
Metropolitanos FC
91 - 6th Yellow Card - Metropolitanos FC |
88 - 5th Yellow Card - Metropolitanos FC |
87 - 4th Yellow Card - Lanus |
85 - 11th Corner - Lanus |
84 - 10th Corner - Lanus |
79 - 9th Corner - Lanus |
73 - 8th Corner - Metropolitanos FC |
59 - 1st Red Card - Metropolitanos FC |
59 - 4th Yellow Card - Metropolitanos FC |
51 - 1st Goal - Lanus |
51 - 7th Corner - Lanus |
47 - 3rd Yellow Card - Metropolitanos FC |
46 - 2nd Yellow Card - Metropolitanos FC |
45 - 2nd Yellow Card - Metropolitanos FC |
45+4 - 6th Corner - Lanus |
44 - 5th Corner - Lanus |
37 - 4th Corner - Lanus |
37 - 3rd Corner - Lanus |
36 - 2nd Corner - Lanus |
7 - 1st Yellow Card - Metropolitanos FC |
7 - 1st Corner - Lanus |
- Τωρινό
Λήξη | Saves | Shots Blocked | Fouls | Ball Safe | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lanus | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | 71 | 2 | 1 |
Metropolitanos FC | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 13 | 80 | 2 | 0 |
63%
Κατοχή
37%
8
Σουτ στο τέρμα
1
11
Σουτ εκτός τέρματος
1
92
Επιθέσεις
70
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Argentina Liga Profesional
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 1 | 0 | 12:4 | 10 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 10 |
3 | Huracan | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
4 | Union Santa Fe | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 10 |
5 | River Plate | 3 | 0 | 1 | 9:2 | 9 |
6 | Gimnasia LP | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 7 |
7 | Estudiantes LP | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
8 | Independiente Rivadavia | 2 | 1 | 1 | 3:1 | 7 |
9 | Instituto AC Cordoba | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
10 | Belgrano | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
11 | Newell's | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
12 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 2 | 4:6 | 6 |
13 | Rosario Central | 1 | 2 | 1 | 6:5 | 5 |
14 | Lanus | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
14 | Velez Sarsfield | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
16 | Atlético Tucumán | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
17 | Platense | 1 | 2 | 1 | 2:3 | 5 |
18 | Boca Juniors | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 |
19 | Sarmiento | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
20 | Banfield | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
21 | Barracas Central | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
22 | CA Independiente | 0 | 3 | 1 | 2:4 | 3 |
23 | Deportivo Riestra | 1 | 0 | 3 | 1:5 | 3 |
24 | Godoy Cruz | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
25 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 2 | 2:5 | 2 |
26 | San Lorenzo | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
27 | CA Tigre | 0 | 1 | 3 | 2:9 | 1 |
28 | Central Cordoba | 0 | 0 | 4 | 5:13 | 0 |
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Belgrano | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 7 |
3 | Gimnasia LP | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
4 | Racing Club | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
5 | Huracan | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
6 | Newell's | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
6 | Union Santa Fe | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
8 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
9 | Banfield | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
9 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
11 | Instituto AC Cordoba | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
12 | Velez Sarsfield | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
13 | Atlético Tucumán | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
14 | Platense | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
15 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
16 | Lanus | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
17 | Deportivo Riestra | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
18 | Rosario Central | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
19 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
20 | Boca Juniors | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
21 | San Lorenzo | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
22 | Independiente Rivadavia | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
23 | CA Independiente | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
24 | Barracas Central | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
25 | Godoy Cruz | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
26 | Sarmiento | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
27 | Central Cordoba | 0 | 0 | 2 | 4:8 | 0 |
28 | CA Tigre | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
2 | Independiente Rivadavia | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
3 | Racing Club | 1 | 1 | 0 | 8:4 | 4 |
4 | Huracan | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5 | Sarmiento | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
5 | Union Santa Fe | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
7 | Rosario Central | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
8 | Boca Juniors | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
9 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9 | Instituto AC Cordoba | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
11 | Barracas Central | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
12 | Lanus | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
13 | Godoy Cruz | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
14 | CA Independiente | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
15 | Gimnasia LP | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
16 | CA Tigre | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
16 | Velez Sarsfield | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
18 | Platense | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
19 | Atlético Tucumán | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
20 | River Plate | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
20 | San Lorenzo | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
22 | Defensa y Justicia | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
23 | Belgrano | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
23 | Deportivo Riestra | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
23 | Newell's | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
26 | Central Cordoba | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
27 | Argentinos Jrs | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
27 | Banfield | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Venezuela Primera Division
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 11 |
2 | Portuguesa | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 8 |
3 | Academia Puerto Cabello | 1 | 3 | 2 | 5:7 | 6 |
4 | Angostura FC | 1 | 3 | 2 | 9:12 | 6 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metropolitanos FC | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 14 |
2 | Deportivo La Guaira | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 9 |
3 | UCV | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 |
4 | Inter de Barinas | 0 | 2 | 4 | 5:13 | 2 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | UCV | 6 | 7 | 0 | 17:8 | 25 |
2 | Angostura FC | 7 | 3 | 3 | 16:13 | 24 |
3 | Inter de Barinas | 7 | 1 | 5 | 14:12 | 22 |
4 | Portuguesa | 6 | 3 | 4 | 17:12 | 21 |
5 | Carabobo | 5 | 6 | 2 | 13:9 | 21 |
6 | Metropolitanos FC | 6 | 3 | 4 | 19:18 | 21 |
7 | Academia Puerto Cabello | 5 | 5 | 3 | 15:11 | 20 |
8 | Deportivo La Guaira | 5 | 5 | 3 | 14:14 | 20 |
9 | Deportivo Tachira | 5 | 4 | 4 | 13:10 | 19 |
10 | Monagas | 5 | 4 | 4 | 19:18 | 19 |
11 | Caracas | 2 | 6 | 5 | 10:13 | 12 |
12 | Estudiantes Merida | 2 | 2 | 9 | 14:24 | 8 |
13 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 4 | 8 | 16:23 | 7 |
14 | Zamora | 0 | 5 | 8 | 10:22 | 5 |
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2 | Portuguesa | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
3 | Angostura FC | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
4 | Academia Puerto Cabello | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metropolitanos FC | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 |
2 | UCV | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
3 | Deportivo La Guaira | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
4 | Inter de Barinas | 0 | 2 | 1 | 4:5 | 2 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 16 |
2 | Deportivo Tachira | 5 | 0 | 1 | 11:3 | 15 |
3 | Monagas | 4 | 2 | 1 | 13:10 | 14 |
4 | UCV | 3 | 4 | 0 | 10:4 | 13 |
5 | Metropolitanos FC | 3 | 3 | 1 | 9:5 | 12 |
6 | Angostura FC | 3 | 3 | 0 | 6:2 | 12 |
7 | Academia Puerto Cabello | 3 | 2 | 1 | 13:9 | 11 |
8 | Deportivo La Guaira | 3 | 2 | 2 | 6:6 | 11 |
9 | Inter de Barinas | 3 | 1 | 3 | 6:7 | 10 |
10 | Portuguesa | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
11 | Estudiantes Merida | 2 | 1 | 4 | 7:9 | 7 |
12 | Deportivo Rayo Zuliano | 1 | 2 | 3 | 9:10 | 5 |
13 | Caracas | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
14 | Zamora | 0 | 4 | 2 | 4:7 | 4 |
Main Round, Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carabobo | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
2 | Portuguesa | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
3 | Academia Puerto Cabello | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
4 | Angostura FC | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
Main Round, Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo La Guaira | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Metropolitanos FC | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
3 | UCV | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
4 | Inter de Barinas | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 13 |
2 | Inter de Barinas | 4 | 0 | 2 | 8:5 | 12 |
3 | UCV | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 12 |
4 | Angostura FC | 4 | 0 | 3 | 10:11 | 12 |
5 | Deportivo La Guaira | 2 | 3 | 1 | 8:8 | 9 |
6 | Academia Puerto Cabello | 2 | 3 | 2 | 2:2 | 9 |
7 | Metropolitanos FC | 3 | 0 | 3 | 10:13 | 9 |
8 | Caracas | 1 | 4 | 2 | 5:7 | 7 |
9 | Carabobo | 0 | 5 | 1 | 3:4 | 5 |
10 | Monagas | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
11 | Deportivo Tachira | 0 | 4 | 3 | 2:7 | 4 |
12 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 2 | 5 | 7:13 | 2 |
13 | Estudiantes Merida | 0 | 1 | 5 | 7:15 | 1 |
14 | Zamora | 0 | 1 | 6 | 6:15 | 1 |
Copa Sudamericana
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 5 | 0 | 1 | 14:3 | 15 |
2 | Bragantino | 4 | 1 | 1 | 9:8 | 13 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 4 | 1 | 1 | 12:3 | 13 |
2 | Cuiaba | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 12 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 3 | 2 | 7:9 | 6 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 5 | 3:16 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 4 | 1 | 1 | 14:2 | 13 |
2 | Racing Club de Montevideo | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 11 |
3 | Argentinos Jrs | 3 | 0 | 3 | 7:12 | 9 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 5 | 6:15 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
2 | Athletico Paranaense | 4 | 0 | 2 | 17:5 | 12 |
3 | Danubio | 2 | 2 | 2 | 5:4 | 8 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 1 | 5 | 1:18 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 4 | 1 | 1 | 15:8 | 13 |
2 | Boca Juniors | 3 | 2 | 1 | 10:6 | 11 |
3 | Nacional Potosi | 2 | 1 | 3 | 6:13 | 7 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 5 | 5:9 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 3 | 3 | 0 | 7:3 | 12 |
2 | Delfin SC | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 8 |
3 | Internacional | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 8 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 3 | 3 | 0 | 8:3 | 12 |
2 | Universidad Catolica del Ecuador | 3 | 2 | 1 | 8:2 | 11 |
3 | Alianza | 1 | 2 | 3 | 5:10 | 5 |
4 | Union La Calera | 1 | 1 | 4 | 1:7 | 4 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 4 | 1 | 1 | 16:7 | 13 |
2 | Always Ready | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 11 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 2 | 3 | 4:8 | 5 |
4 | Cesar Vallejo | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 |
2 | Bragantino | 3 | 0 | 0 | 5:2 | 9 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
2 | Cuiaba | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 5 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 3 | 0 | 0 | 11:0 | 9 |
2 | Racing Club de Montevideo | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
3 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 1 | 3:4 | 6 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
2 | Athletico Paranaense | 1 | 0 | 2 | 7:3 | 3 |
3 | Danubio | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 0 | 0 | 11:3 | 9 |
2 | Boca Juniors | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 7 |
3 | Nacional Potosi | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Delfin SC | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
3 | Internacional | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
2 | Universidad Catolica del Ecuador | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 5 |
3 | Union La Calera | 0 | 1 | 2 | 0:2 | 1 |
4 | Alianza | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2 | Always Ready | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
3 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Bragantino | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
3 | Coquimbo Unido | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Cuiaba | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
3 | Deportivo Garcilaso | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
2 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 0 | 3 | 2:8 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2 | Sportivo Ameliano | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 |
3 | Danubio | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 1 | 2 | 0:7 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
1 | Fortaleza EC | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
3 | Sportivo Trinidense | 0 | 0 | 3 | 2:5 | 0 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 3 | 0:11 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Internacional | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
3 | Delfin SC | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
2 | Cruzeiro | 1 | 2 | 0 | 3:0 | 5 |
3 | Alianza | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4 | Union La Calera | 1 | 0 | 2 | 1:5 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
2 | Cesar Vallejo | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
4 | Always Ready | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 |
Φόρτωση
Φόρτωση