- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
- Κυρίως (4)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05-05-2024 22:00 | 5 [1] Defensores de Belgrano VR | 1 - 1 | Independiente Chivilcoy [3] 4 |
S: - 2.88 ?
K: ?2.88 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
1.850, 1.950
|
?-?
|
12-6
|
?-?
|
7-1
|
|
25-09-2023 18:30 | 1 [2] Independiente Chivilcoy | 0 - 0 | Defensores de Belgrano VR [8] 1 |
S: - 3.80 ?
K: ?3.20 - |
?
1.775
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
7-1
|
?-?
|
2-2
|
|
29-07-2023 19:00 | 3 1 [8] Defensores de Belgrano VR | 2 - 0 | Independiente Chivilcoy [2] 1 |
S: - 2.75 ?
K: ?2.88 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
9-10
|
?-?
|
9-8
|
|
04-06-2023 18:30 | [3] Independiente Chivilcoy | 0 - 0 | Defensores de Belgrano VR [7] 3 |
S: - 3.00 ?
K: ?4.33 - |
?
1.750
|
- ?
|
-
|
?-?
|
15-4
|
?-?
|
6-3
|
Defensores de Belgrano VR
Independiente Chivilcoy
95 - 6th Corner - Defensores de Belgrano VR |
86 - 5th Yellow Card - Independiente Chivilcoy |
85 - 6th Offside - Defensores de Belgrano VR |
83 - 4th Yellow Card - Independiente Chivilcoy |
80 - 3rd Yellow Card - Defensores de Belgrano VR |
67 - 5th Offside - Independiente Chivilcoy |
61 - 5th Corner - Defensores de Belgrano VR |
45+2 - 1st Goal - Independiente Chivilcoy |
45+1 - 4th Offside - Independiente Chivilcoy |
44 - 2nd Yellow Card - Independiente Chivilcoy |
34 - 3rd Offside - Independiente Chivilcoy |
29 - 1st Yellow Card - Defensores de Belgrano VR |
26 - 4th Corner - Independiente Chivilcoy |
19 - 2nd Offside - Defensores de Belgrano VR |
17 - 1st Offside - Defensores de Belgrano VR |
15 - 3rd Corner - Independiente Chivilcoy |
8 - 2nd Corner - Defensores de Belgrano VR |
3 - 1st Corner - Defensores de Belgrano VR |
- Τωρινό
- 1st Half
- 2nd Half
- Τελευταία 5
Λήξη | Ball Safe | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Defensores de Belgrano VR | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 130 | 2 | 0 |
Independiente Chivilcoy | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 101 | 3 | 1 |
0%
Κατοχή
0%
1
Σουτ στο τέρμα
3
5
Σουτ εκτός τέρματος
7
135
Επιθέσεις
130
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Defensores de Belgrano VR | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Independiente Chivilcoy | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
3
0
Σουτ εκτός τέρματος
4
61
Επιθέσεις
67
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Defensores de Belgrano VR | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Independiente Chivilcoy | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
5
Σουτ εκτός τέρματος
3
74
Επιθέσεις
63
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Defensores de Belgrano VR | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Independiente Chivilcoy | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
0
5
Σουτ εκτός τέρματος
3
74
Επιθέσεις
63
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Argentina Torneo A
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Sarmiento de la Banda | 7 | 2 | 1 | 16:5 | 23 |
2 | Central Norte | 5 | 3 | 1 | 10:5 | 18 |
3 | San Martin Formosa | 4 | 3 | 3 | 11:6 | 15 |
4 | Crucero Del Norte | 3 | 5 | 2 | 8:6 | 14 |
5 | Sol de America de Formosa | 4 | 2 | 4 | 7:8 | 14 |
6 | Sarmiento de Resistencia | 2 | 5 | 3 | 7:8 | 11 |
7 | Juventud Antoniana | 2 | 4 | 3 | 5:7 | 10 |
8 | Boca Unidos | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9 | Union Sunchales | 1 | 2 | 7 | 5:18 | 5 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensores de Belgrano VR | 5 | 3 | 1 | 10:4 | 18 |
2 | Club Atlético El Linqueño | 5 | 3 | 2 | 9:4 | 18 |
3 | Sportivo Las Parejas | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
4 | CA 9 de Julio Rafaela | 4 | 3 | 3 | 12:10 | 15 |
5 | Sportivo Belgrano | 4 | 3 | 3 | 7:5 | 15 |
6 | Independiente Chivilcoy | 3 | 4 | 3 | 10:9 | 13 |
7 | CA Douglas Haig | 2 | 5 | 3 | 10:9 | 11 |
8 | Defensores Pronunciamiento | 2 | 3 | 5 | 7:18 | 9 |
9 | Gimnasia y Esgrima | 0 | 2 | 7 | 4:17 | 2 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Ciudad de Bolivar | 7 | 2 | 2 | 14:6 | 23 |
2 | Gutierrez | 5 | 3 | 3 | 10:8 | 18 |
3 | Sportivo y Biblioteca Atenas | 5 | 2 | 4 | 15:12 | 17 |
4 | CDA Monte Maiz | 4 | 5 | 2 | 9:7 | 17 |
5 | San Martin de Mendoza | 4 | 3 | 4 | 7:6 | 15 |
6 | Huracan Las Heras | 3 | 5 | 3 | 8:10 | 14 |
7 | Juventud Unida Universitario | 2 | 5 | 4 | 8:11 | 11 |
8 | Atletico Camioneros | 2 | 4 | 4 | 7:7 | 10 |
9 | Ferro Carril Oeste LP | 2 | 4 | 5 | 5:11 | 10 |
10 | Sportivo Estudiantes | 2 | 3 | 5 | 10:15 | 9 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Germinal de Rawson | 6 | 5 | 0 | 18:8 | 23 |
2 | Olimpo B Blanca | 6 | 3 | 2 | 14:7 | 21 |
3 | Club Villa Mitre | 6 | 2 | 3 | 15:9 | 20 |
4 | Kimberley Mar del Plata | 3 | 6 | 2 | 10:7 | 15 |
5 | Club Circulo Deportivo | 4 | 3 | 4 | 13:17 | 15 |
6 | Sol de Mayo | 4 | 2 | 5 | 12:16 | 14 |
7 | Deportivo Rincon | 3 | 3 | 5 | 8:11 | 12 |
8 | Cipolletti | 2 | 5 | 4 | 6:9 | 11 |
9 | Santamarina Tandil | 1 | 5 | 5 | 6:11 | 8 |
10 | Sansinena | 1 | 4 | 6 | 8:15 | 7 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Sarmiento de la Banda | 5 | 0 | 0 | 11:1 | 15 |
2 | San Martin Formosa | 4 | 1 | 0 | 9:1 | 13 |
3 | Central Norte | 4 | 1 | 0 | 7:2 | 13 |
4 | Sol de America de Formosa | 4 | 0 | 1 | 6:2 | 12 |
5 | Sarmiento de Resistencia | 2 | 3 | 0 | 6:3 | 9 |
6 | Crucero Del Norte | 2 | 3 | 0 | 4:1 | 9 |
7 | Juventud Antoniana | 2 | 2 | 0 | 5:1 | 8 |
8 | Boca Unidos | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 6 |
9 | Union Sunchales | 1 | 2 | 2 | 4:6 | 5 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Atlético El Linqueño | 3 | 2 | 0 | 6:0 | 11 |
2 | Defensores de Belgrano VR | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 11 |
3 | Sportivo Belgrano | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 11 |
4 | CA 9 de Julio Rafaela | 3 | 1 | 1 | 7:2 | 10 |
5 | Sportivo Las Parejas | 2 | 2 | 1 | 9:4 | 8 |
6 | Defensores Pronunciamiento | 2 | 2 | 1 | 5:6 | 8 |
7 | CA Douglas Haig | 1 | 3 | 1 | 4:2 | 6 |
8 | Independiente Chivilcoy | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 6 |
9 | Gimnasia y Esgrima | 0 | 1 | 3 | 2:5 | 1 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Ciudad de Bolivar | 6 | 0 | 0 | 9:1 | 18 |
2 | Sportivo y Biblioteca Atenas | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
3 | Gutierrez | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 10 |
4 | Juventud Unida Universitario | 2 | 3 | 1 | 5:3 | 9 |
5 | CDA Monte Maiz | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
6 | Huracan Las Heras | 2 | 2 | 2 | 4:6 | 8 |
7 | San Martin de Mendoza | 1 | 3 | 1 | 3:2 | 6 |
8 | Ferro Carril Oeste LP | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
9 | Sportivo Estudiantes | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10 | Atletico Camioneros | 1 | 1 | 3 | 2:4 | 4 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Germinal de Rawson | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 16 |
2 | Sol de Mayo | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3 | Club Villa Mitre | 4 | 0 | 1 | 11:6 | 12 |
4 | Club Circulo Deportivo | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 11 |
5 | Kimberley Mar del Plata | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
6 | Deportivo Rincon | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 11 |
7 | Olimpo B Blanca | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 11 |
8 | Cipolletti | 2 | 2 | 1 | 4:2 | 8 |
9 | Santamarina Tandil | 1 | 4 | 0 | 6:3 | 7 |
10 | Sansinena | 1 | 3 | 2 | 3:4 | 6 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Sarmiento de la Banda | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
2 | Central Norte | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
3 | Crucero Del Norte | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
4 | San Martin Formosa | 0 | 2 | 3 | 2:5 | 2 |
5 | Sarmiento de Resistencia | 0 | 2 | 3 | 1:5 | 2 |
6 | Sol de America de Formosa | 0 | 2 | 3 | 1:6 | 2 |
7 | Juventud Antoniana | 0 | 2 | 3 | 0:6 | 2 |
8 | Boca Unidos | 0 | 1 | 4 | 3:9 | 1 |
9 | Union Sunchales | 0 | 0 | 5 | 1:12 | 0 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Las Parejas | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
2 | Defensores de Belgrano VR | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
3 | Independiente Chivilcoy | 1 | 4 | 0 | 2:1 | 7 |
4 | Club Atlético El Linqueño | 2 | 1 | 2 | 3:4 | 7 |
5 | CA Douglas Haig | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
6 | CA 9 de Julio Rafaela | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
7 | Sportivo Belgrano | 1 | 1 | 3 | 2:3 | 4 |
8 | Defensores Pronunciamiento | 0 | 1 | 4 | 2:12 | 1 |
8 | Gimnasia y Esgrima | 0 | 1 | 4 | 2:12 | 1 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CDA Monte Maiz | 2 | 3 | 1 | 3:2 | 9 |
2 | San Martin de Mendoza | 3 | 0 | 3 | 4:4 | 9 |
3 | Gutierrez | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 8 |
4 | Atletico Camioneros | 1 | 3 | 1 | 5:3 | 6 |
5 | Huracan Las Heras | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
6 | Club Ciudad de Bolivar | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 5 |
7 | Sportivo y Biblioteca Atenas | 1 | 1 | 3 | 4:7 | 4 |
8 | Sportivo Estudiantes | 1 | 1 | 4 | 5:10 | 4 |
9 | Ferro Carril Oeste LP | 1 | 1 | 3 | 1:6 | 4 |
10 | Juventud Unida Universitario | 0 | 2 | 3 | 3:8 | 2 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpo B Blanca | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 10 |
2 | Club Villa Mitre | 2 | 2 | 2 | 4:3 | 8 |
3 | Germinal de Rawson | 1 | 4 | 0 | 6:5 | 7 |
4 | Kimberley Mar del Plata | 0 | 4 | 1 | 3:4 | 4 |
5 | Club Circulo Deportivo | 1 | 1 | 4 | 4:13 | 4 |
6 | Cipolletti | 0 | 3 | 3 | 2:7 | 3 |
7 | Sansinena | 0 | 1 | 4 | 5:11 | 1 |
8 | Deportivo Rincon | 0 | 1 | 5 | 2:9 | 1 |
9 | Sol de Mayo | 0 | 1 | 4 | 2:10 | 1 |
10 | Santamarina Tandil | 0 | 1 | 5 | 0:8 | 1 |
Φόρτωση
Φόρτωση