- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
- Κυρίως (1)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03-09-2022 18:00 | 3 1 [5] Oeste | 2 - 0 | EC Sao Bernardo [6] 1 2 |
S: - 4.00 ?
K: ?8.50 - |
?
1.750
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
17-11
|
?-?
|
7-4
|
EC Sao Bernardo
Oeste
87 - 4th Goal - Oeste |
83 - 18th Corner - Oeste |
76 - 17th Corner - EC Sao Bernardo |
69 - 3rd Yellow Card - EC Sao Bernardo |
69 - 2nd Yellow Card - Oeste |
65 - 3rd Goal - Oeste |
60 - 16th Corner - Oeste |
58 - 15th Corner - Oeste |
53 - 14th Corner - Oeste |
53 - 13th Corner - Oeste |
52 - 12th Corner - Oeste |
45+3 - 11th Corner - Oeste |
45+2 - 2nd Goal - EC Sao Bernardo |
44 - 1st Yellow Card - EC Sao Bernardo |
41 - 10th Corner - Oeste |
38 - 9th Corner - EC Sao Bernardo |
32 - 8th Corner - EC Sao Bernardo |
22 - 1st Goal - Oeste |
17 - 7th Corner - EC Sao Bernardo |
17 - 6th Corner - EC Sao Bernardo |
16 - 5th Corner - EC Sao Bernardo |
16 - 4th Corner - EC Sao Bernardo |
12 - 3rd Corner - Oeste |
7 - 2nd Corner - EC Sao Bernardo |
5 - 1st Corner - EC Sao Bernardo |
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Brazil Paulista Cup
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Caetano | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2 | Portuguesa Desportos | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3 | CA Juventus | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4 | Oeste | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
5 | Suzano SP | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
6 | EC Sao Bernardo | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rio Branco SP | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2 | Sao Bento | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Primavera SP | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Capivariano SP | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
5 | Bragantino II | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Taquaritinga SP | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2 | XV Piracicaba | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3 | Rio Claro | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
4 | GD Saocarlense | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
5 | Uniao Sao Joao | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AA Francana | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Monte Azul SP | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Comercial FC | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4 | EC Barretos | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
5 | Botafogo SP B | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Votuporanguense | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | XV de Jau | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3 | Vocem | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
4 | Mirassol B | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
5 | Gremio Prudente | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Caetano | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 |
2 | CA Juventus | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2 | Suzano SP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Portuguesa Desportos | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | Oeste | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
6 | EC Sao Bernardo | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rio Branco SP | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2 | Sao Bento | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3 | Capivariano SP | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Primavera SP | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5 | Bragantino II | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Taquaritinga SP | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2 | XV Piracicaba | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
3 | Rio Claro | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Uniao Sao Joao | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5 | GD Saocarlense | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AA Francana | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | EC Barretos | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
3 | Monte Azul SP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Comercial FC | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | Botafogo SP B | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Votuporanguense | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
1 | XV de Jau | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3 | Vocem | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4 | Gremio Prudente | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Mirassol B | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group 5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa Desportos | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2 | CA Juventus | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
3 | Sao Caetano | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | EC Sao Bernardo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5 | Oeste | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6 | Suzano SP | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Bento | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2 | Bragantino II | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
2 | Rio Branco SP | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Primavera SP | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
5 | Capivariano SP | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Taquaritinga SP | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | GD Saocarlense | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3 | Rio Claro | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | XV Piracicaba | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
5 | Uniao Sao Joao | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monte Azul SP | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | AA Francana | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
3 | Comercial FC | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Botafogo SP B | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | EC Barretos | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Votuporanguense | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | XV de Jau | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
3 | Mirassol B | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Gremio Prudente | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | Vocem | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Φόρτωση
Φόρτωση