Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ Εκτός 1x2 Πτώση Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου Γκολ line Ασιατικά Κόρνερ Επικίνδυνες επιθέσεις Συνολικά σουτ Σουτ στο τέρμα Κόρνερ     
04-04-2026 17:30 [3] Union Saint Gilloise II 5 - 0 UR Namur [5] 2
S: - 3.80 ?
K: ?3.80 -
0%
?
1.950
-
?
-
?-?

16-8

?-?

6-2

Ανοίξτε μία σελίδα
07-03-2026 18:30 1 [3] Union Saint Gilloise II 3 - 0 UR Namur [5] 2
S: - 4.00 ?
K: ?3.75 -
21%
?
1.850
-
?
-
?-?

12-4

?-?

5-2

Ανοίξτε μία σελίδα
15-02-2026 13:30 5 [11] UR Namur 1 - 2 Union Saint Gilloise II [9] 1 3
S: - 3.40 ?
K: ?3.75 -
17%
?
1.975
-
?
-
?-?

18-9

?-?

3-3

Ανοίξτε μία σελίδα
01-11-2025 18:30 1 [11] Union Saint Gilloise II 2 - 4 UR Namur [12] 1
S: - 3.75 ?
K: ?3.75 -
0%
?
1.775
-
?
-
?-?

16-17

?-?

7-4

Ανοίξτε μία σελίδα
13-04-2025 13:00 2 [3] UR Namur 0 - 3 Union Saint Gilloise II [2] 2
S: - 3.20 ?
K: ?3.10 -
18%
?
2.050
-
?
-
?-?

4-4

?-?

2-1

Ανοίξτε μία σελίδα
Corner 89 - 7th Corner - Union Saint Gilloise II
81 - 5th Yellow Card - Union Saint Gilloise II
80 - 1st Red Card - UR Namur
Corner 73 - 6th Corner - Union Saint Gilloise II
Goal 67 - 4th Goal - Union Saint Gilloise II
Goal 64 - 3rd Goal - Union Saint Gilloise II
61 - 4th Yellow Card - Union Saint Gilloise II
61 - 3rd Yellow Card - UR Namur
Corner 60 - 5th Corner - Union Saint Gilloise II
51 - 2nd Yellow Card - UR Namur
Corner 48 - 4th Corner - UR Namur
45 - 1st Yellow Card - UR Namur
Goal 39 - 2nd Goal - Union Saint Gilloise II
Corner 29 - 3rd Corner - Union Saint Gilloise II
Goal 23 - 1st Goal - UR Namur
Corner 6 - 2nd Corner - UR Namur
Corner 3 - 1st Corner - UR Namur
Λήξη Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 3 3 1 0 4 1
Union Saint Gilloise II 4 2 0 1 2 3
40%
Κατοχή
60%
3
Σουτ στο τέρμα
6
3
Σουτ εκτός τέρματος
11
87
Επιθέσεις
92
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
14:49 - 1x2: 81.000 51.000 1.002
14:55 - Asian Handicap: (0) 4.100, 1.225
14:55 - Goal Line: (4.5) 6.600, 1.110
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 0 0 1 0 3 0
Union Saint Gilloise II 1 1 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
2
0
Σουτ εκτός τέρματος
1
17
Επιθέσεις
17
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 2 1 0 0 0 1
Union Saint Gilloise II 1 0 0 0 0 1
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
2
2
Σουτ εκτός τέρματος
6
47
Επιθέσεις
50
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 1 2 1 0 4 0
Union Saint Gilloise II 3 2 0 1 2 2
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
4
1
Σουτ εκτός τέρματος
5
40
Επιθέσεις
42
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 0 0 0 0 0 0
Union Saint Gilloise II 1 0 0 0 1 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
1
0
Σουτ εκτός τέρματος
1
9
Επιθέσεις
9
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 10 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 0 0 0 0 2 0
Union Saint Gilloise II 1 1 0 0 0 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
2
0
Σουτ εκτός τέρματος
1
13
Επιθέσεις
13
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Τελευταία 15 λεπτά Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 0 0 1 0 0 0
Union Saint Gilloise II 1 1 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
2
0
Σουτ εκτός τέρματος
1
17
Επιθέσεις
17
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 20 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 0 0 1 0 3 0
Union Saint Gilloise II 2 1 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
2
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
21
Επιθέσεις
21
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 25 minutes Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 0 0 1 0 4 0
Union Saint Gilloise II 2 1 0 0 1 1
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
3
1
Σουτ εκτός τέρματος
2
26
Επιθέσεις
26
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Τελευταίο Γκόλ Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 0 0 1 0 4 0
Union Saint Gilloise II 2 1 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
1
Σουτ στο τέρμα
2
1
Σουτ εκτός τέρματος
1
25
Επιθέσεις
24
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Από Κόκκινη Κάρτα Κόρνερ Πέναλτι Αλλαγές Γκολ
UR Namur 0 0 1 0 2 0
Union Saint Gilloise II 1 1 0 0 2 0
-
Κατοχή
-
0
Σουτ στο τέρμα
2
0
Σουτ εκτός τέρματος
1
13
Επιθέσεις
13
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
14:49 - 1x2: 81.000 51.000 1.002
14:55 - Asian Handicap: (0) 4.100, 1.225
14:55 - Goal Line: (4.5) 6.600, 1.110

1Χ2 Αποδόσεις

Επικίνδυνες επιθέσεις

Σουτ στο τέρμα

Σουτ εκτός τέρματος

Κατοχή

Επιθέσεις

Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες

Loading ...

Belgium First Amateur Division

Nationale 1 ACFF 25/26, Relegation Round

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Union Saint Gilloise II 6 2 2 18:8 32
2 Sporting Charleroi U23 5 1 4 13:13 31
3 Standard Liege II 5 3 2 14:9 26
4 RRC Stockay-Warfusee 3 1 6 16:18 23
5 Crossing Schaerbeek 3 3 4 15:19 20
6 UR Namur 2 2 6 14:23 16

Nationale 1 ACFF 25/26, Promotion Round

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Excelsior Virton 7 0 3 18:13 45
2 RAEC Mons 6 3 1 19:8 43
3 Tubize 4 4 2 13:11 40
4 RFC Meux 4 1 5 15:16 31
5 RSC Habay 3 1 6 9:15 28
6 Union Rochefortoise 1 1 8 12:23 20

Nationale 1 ACFF 25/26

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Tubize 14 5 3 49:20 47
2 Excelsior Virton 14 5 3 61:35 47
3 RAEC Mons 13 5 4 42:17 44
4 RFC Meux 10 6 6 38:28 36
5 RSC Habay 10 6 6 38:35 36
6 Union Rochefortoise 9 4 9 33:40 31
7 Sporting Charleroi U23 9 3 10 36:38 30
8 RRC Stockay-Warfusee 7 5 10 22:35 26
9 Union Saint Gilloise II 7 3 12 36:45 24
10 UR Namur 4 4 14 30:50 16
11 Crossing Schaerbeek 4 4 14 24:44 16
12 Standard Liege II 3 6 13 25:47 15

Nationale 1 ACFF 25/26, Relegation Round

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Standard Liege II 4 1 0 9:2 13
2 Union Saint Gilloise II 3 1 1 11:5 10
3 Crossing Schaerbeek 3 0 2 10:9 9
4 RRC Stockay-Warfusee 2 1 2 9:6 7
5 Sporting Charleroi U23 2 1 2 5:7 7
6 UR Namur 1 2 2 8:9 5

Nationale 1 ACFF 25/26, Promotion Round

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Tubize 4 1 0 10:5 13
2 Excelsior Virton 4 0 1 7:4 12
3 RSC Habay 3 0 2 7:4 9
4 RAEC Mons 2 2 1 6:2 8
5 RFC Meux 2 1 2 12:9 7
6 Union Rochefortoise 1 1 3 9:11 4

Nationale 1 ACFF 25/26

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 RAEC Mons 8 2 1 26:6 26
2 Excelsior Virton 8 2 1 33:15 26
3 Tubize 7 2 2 23:9 23
4 RSC Habay 6 3 2 22:18 21
5 RFC Meux 6 2 3 20:10 20
6 Sporting Charleroi U23 4 2 5 22:22 14
7 Union Rochefortoise 4 2 5 14:23 14
8 RRC Stockay-Warfusee 4 2 5 9:18 14
9 Union Saint Gilloise II 3 2 6 19:24 11
10 UR Namur 2 2 7 13:24 8
11 Crossing Schaerbeek 1 4 6 11:22 7
12 Standard Liege II 1 3 7 12:19 6

Nationale 1 ACFF 25/26, Relegation Round

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Union Saint Gilloise II 3 1 1 7:3 10
2 Sporting Charleroi U23 3 0 2 8:6 9
3 Standard Liege II 1 2 2 5:7 5
4 RRC Stockay-Warfusee 1 0 4 7:12 3
5 Crossing Schaerbeek 0 3 2 5:10 3
6 UR Namur 1 0 4 6:14 3

Nationale 1 ACFF 25/26, Promotion Round

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 RAEC Mons 4 1 0 13:6 13
2 Excelsior Virton 3 0 2 11:9 9
3 RFC Meux 2 0 3 3:7 6
4 Tubize 0 3 2 3:6 3
5 RSC Habay 0 1 4 2:11 1
6 Union Rochefortoise 0 0 5 3:12 0

Nationale 1 ACFF 25/26

P Ομάδα W D L Γκολ PO
1 Tubize 7 3 1 26:11 24
2 Excelsior Virton 6 3 2 28:20 21
3 RAEC Mons 5 3 3 16:11 18
4 Union Rochefortoise 5 2 4 19:17 17
5 RFC Meux 4 4 3 18:18 16
6 Sporting Charleroi U23 5 1 5 14:16 16
7 RSC Habay 4 3 4 16:17 15
8 Union Saint Gilloise II 4 1 6 17:21 13
9 RRC Stockay-Warfusee 3 3 5 13:17 12
10 Crossing Schaerbeek 3 0 8 13:22 9
11 Standard Liege II 2 3 6 13:28 9
12 UR Namur 2 2 7 17:26 8
Φόρτωση
Φόρτωση
Φόρτωση

UR Namur Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Union Saint Gilloise II Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή

Σημειώσεις αγώνα Reply_copy_4_2_ Created with Sketch.

Δεν έχετε σημειώσεις αυτήν τη στιγμή
Φόρτωση

Ask our AI Assistant

Datasets to include

Likelihood Statistics
Previous Matches
Mutual Games
Head to Head
Scoring and Conceding Statistics
Averages
Variance Statistics
Comeback and Winning factors
Odds
Live Match Statistics and Events

Only users with 1, 3 or 6 months subscriptions can use this feature