- Αποδόσεις
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
- Κυρίως (2)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01-07-2023 23:00 | 3 [8] Deportivo Garcilaso | 2 - 2 | FBC Melgar [2] 4 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.20 - |
?
2.000
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
10-9
|
?-?
|
2-3
|
|
15-05-2023 20:30 | 3 [14] FBC Melgar | 2 - 4 | underdog Deportivo Garcilaso [11] 4 |
S: - 4.00 ?
K: ?4.00 - |
?
1.825
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
22-11
|
?-?
|
8-5
|
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Copa Sudamericana
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
2 | Bragantino | 3 | 0 | 1 | 5:5 | 9 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 1 | 2 | 2:3 | 4 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 3 | 1:5 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 4 | 1 | 0 | 12:2 | 13 |
2 | Cuiaba | 2 | 3 | 0 | 8:3 | 9 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 2 | 2 | 6:8 | 5 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 5 | 2:15 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 3 | 2 | 0 | 10:5 | 11 |
2 | Corinthians | 3 | 1 | 1 | 11:2 | 10 |
3 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 3 | 5:11 | 6 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 4 | 5:13 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 4 | 0 | 1 | 17:4 | 12 |
2 | Sportivo Ameliano | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
3 | Danubio | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 7 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 5 | 1:18 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 10 |
2 | Boca Juniors | 2 | 2 | 1 | 6:6 | 8 |
3 | Nacional Potosi | 2 | 1 | 2 | 6:9 | 7 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 4 | 4:7 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 2 | 3 | 0 | 5:2 | 9 |
2 | Delfin SC | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 5 |
3 | Internacional | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 3 | 0:5 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 10 |
2 | Cruzeiro | 1 | 3 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Union La Calera | 1 | 1 | 2 | 1:5 | 4 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 3 | 2 | 0 | 10:3 | 11 |
2 | Independiente Medellin | 3 | 1 | 1 | 12:7 | 10 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 2 | 2 | 4:7 | 5 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 4 | 5:14 | 1 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 3 | 0 | 0 | 5:2 | 9 |
2 | Racing Club | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
2 | Cuiaba | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 5 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
2 | Corinthians | 2 | 0 | 0 | 8:0 | 6 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
2 | Athletico Paranaense | 1 | 0 | 1 | 7:2 | 3 |
3 | Danubio | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nacional Potosi | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2 | Fortaleza EC | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
3 | Boca Juniors | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Internacional | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3 | Delfin SC | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
2 | Cruzeiro | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
3 | Union La Calera | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Alianza | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Always Ready | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Independiente Medellin | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Coquimbo Unido | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
3 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
4 | Bragantino | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Cuiaba | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Deportivo Garcilaso | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
2 | Corinthians | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2 | Danubio | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
3 | Sportivo Ameliano | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
1 | Fortaleza EC | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
3 | Sportivo Trinidense | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
1 | Delfin SC | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Cruzeiro | 1 | 2 | 0 | 3:0 | 5 |
3 | Union La Calera | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 3 |
4 | Alianza | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
2 | Defensa y Justicia | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
3 | Always Ready | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Peru Liga 1
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 11 | 3 | 1 | 28:7 | 36 |
2 | Sporting Cristal | 11 | 1 | 3 | 38:19 | 34 |
3 | FBC Melgar | 10 | 2 | 3 | 29:17 | 32 |
4 | Alianza Lima | 10 | 0 | 5 | 29:11 | 30 |
5 | Cusco FC | 8 | 2 | 5 | 19:17 | 26 |
6 | AD Tarma | 7 | 4 | 4 | 27:23 | 25 |
7 | Cienciano | 6 | 6 | 3 | 19:19 | 24 |
8 | Comerciantes Unidos | 6 | 4 | 5 | 22:28 | 22 |
9 | CD Los Chankas | 5 | 3 | 7 | 23:22 | 18 |
10 | Sport Huancayo | 5 | 3 | 7 | 16:24 | 18 |
11 | Atletico Grau | 3 | 7 | 5 | 14:15 | 16 |
12 | Cesar Vallejo | 3 | 7 | 5 | 17:23 | 16 |
13 | UTC Cajamarca | 4 | 3 | 8 | 18:24 | 15 |
14 | Deportivo Garcilaso | 3 | 5 | 7 | 17:20 | 14 |
15 | Sport Boys | 3 | 4 | 8 | 13:18 | 13 |
16 | Alianza Atletico | 3 | 4 | 8 | 11:17 | 13 |
17 | Carlos Manucci | 3 | 3 | 9 | 11:34 | 12 |
18 | Union Comercio | 1 | 5 | 9 | 15:28 | 8 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 11 | 3 | 1 | 28:7 | 36 |
2 | Sporting Cristal | 11 | 1 | 3 | 38:19 | 34 |
3 | FBC Melgar | 10 | 2 | 3 | 29:17 | 32 |
4 | Alianza Lima | 10 | 0 | 5 | 29:11 | 30 |
5 | Cusco FC | 8 | 2 | 5 | 19:17 | 26 |
6 | AD Tarma | 7 | 4 | 4 | 27:23 | 25 |
7 | Cienciano | 6 | 6 | 3 | 19:19 | 24 |
8 | Comerciantes Unidos | 6 | 4 | 5 | 22:28 | 22 |
9 | CD Los Chankas | 5 | 3 | 7 | 23:22 | 18 |
10 | Sport Huancayo | 5 | 3 | 7 | 16:24 | 18 |
11 | Atletico Grau | 3 | 7 | 5 | 14:15 | 16 |
12 | Cesar Vallejo | 3 | 7 | 5 | 17:23 | 16 |
13 | UTC Cajamarca | 4 | 3 | 8 | 18:24 | 15 |
14 | Deportivo Garcilaso | 3 | 5 | 7 | 17:20 | 14 |
15 | Sport Boys | 3 | 4 | 8 | 13:18 | 13 |
16 | Alianza Atletico | 3 | 4 | 8 | 11:17 | 13 |
17 | Carlos Manucci | 3 | 3 | 9 | 11:34 | 12 |
18 | Union Comercio | 1 | 5 | 9 | 15:28 | 8 |
Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 7 | 0 | 0 | 17:1 | 21 |
2 | FBC Melgar | 7 | 0 | 1 | 15:6 | 21 |
3 | Cusco FC | 6 | 1 | 0 | 13:3 | 19 |
4 | Sporting Cristal | 6 | 0 | 1 | 20:6 | 18 |
5 | Alianza Lima | 6 | 0 | 2 | 17:5 | 18 |
6 | AD Tarma | 5 | 2 | 0 | 14:4 | 17 |
7 | CD Los Chankas | 5 | 1 | 2 | 17:6 | 16 |
8 | Cesar Vallejo | 3 | 4 | 0 | 12:8 | 13 |
9 | Sport Huancayo | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 13 |
10 | UTC Cajamarca | 4 | 1 | 3 | 15:13 | 13 |
11 | Cienciano | 3 | 4 | 1 | 12:11 | 13 |
12 | Sport Boys | 3 | 3 | 2 | 10:6 | 12 |
13 | Comerciantes Unidos | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 12 |
14 | Atletico Grau | 2 | 5 | 1 | 9:6 | 11 |
15 | Alianza Atletico | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 10 |
16 | Carlos Manucci | 3 | 1 | 4 | 7:17 | 10 |
17 | Deportivo Garcilaso | 1 | 3 | 3 | 8:10 | 6 |
18 | Union Comercio | 1 | 3 | 3 | 10:15 | 6 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 7 | 0 | 0 | 17:1 | 21 |
2 | FBC Melgar | 7 | 0 | 1 | 15:6 | 21 |
3 | Cusco FC | 6 | 1 | 0 | 13:3 | 19 |
4 | Sporting Cristal | 6 | 0 | 1 | 20:6 | 18 |
5 | Alianza Lima | 6 | 0 | 2 | 17:5 | 18 |
6 | AD Tarma | 5 | 2 | 0 | 14:4 | 17 |
7 | CD Los Chankas | 5 | 1 | 2 | 17:6 | 16 |
8 | UTC Cajamarca | 4 | 1 | 3 | 15:13 | 13 |
9 | Cienciano | 3 | 4 | 1 | 12:11 | 13 |
10 | Cesar Vallejo | 3 | 4 | 0 | 12:8 | 13 |
11 | Sport Huancayo | 4 | 1 | 3 | 11:8 | 13 |
12 | Sport Boys | 3 | 3 | 2 | 10:6 | 12 |
13 | Comerciantes Unidos | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 12 |
14 | Atletico Grau | 2 | 5 | 1 | 9:6 | 11 |
15 | Alianza Atletico | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 10 |
16 | Carlos Manucci | 3 | 1 | 4 | 7:17 | 10 |
17 | Deportivo Garcilaso | 1 | 3 | 3 | 8:10 | 6 |
18 | Union Comercio | 1 | 3 | 3 | 10:15 | 6 |
Overall
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting Cristal | 5 | 1 | 2 | 18:13 | 16 |
2 | Universitario de Deportes | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 15 |
3 | Alianza Lima | 4 | 0 | 3 | 12:6 | 12 |
4 | FBC Melgar | 3 | 2 | 2 | 14:11 | 11 |
5 | Cienciano | 3 | 2 | 2 | 7:8 | 11 |
6 | Comerciantes Unidos | 3 | 1 | 4 | 11:20 | 10 |
7 | Deportivo Garcilaso | 2 | 2 | 4 | 9:10 | 8 |
8 | AD Tarma | 2 | 2 | 4 | 13:19 | 8 |
9 | Cusco FC | 2 | 1 | 5 | 6:14 | 7 |
10 | Atletico Grau | 1 | 2 | 4 | 5:9 | 5 |
11 | Sport Huancayo | 1 | 2 | 4 | 5:16 | 5 |
12 | Alianza Atletico | 0 | 3 | 5 | 2:11 | 3 |
13 | Cesar Vallejo | 0 | 3 | 5 | 5:15 | 3 |
14 | Union Comercio | 0 | 2 | 6 | 5:13 | 2 |
15 | UTC Cajamarca | 0 | 2 | 5 | 3:11 | 2 |
16 | CD Los Chankas | 0 | 2 | 5 | 6:16 | 2 |
17 | Carlos Manucci | 0 | 2 | 5 | 4:17 | 2 |
18 | Sport Boys | 0 | 1 | 6 | 3:12 | 1 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting Cristal | 5 | 1 | 2 | 18:13 | 16 |
2 | Universitario de Deportes | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 15 |
3 | Alianza Lima | 4 | 0 | 3 | 12:6 | 12 |
4 | FBC Melgar | 3 | 2 | 2 | 14:11 | 11 |
5 | Cienciano | 3 | 2 | 2 | 7:8 | 11 |
6 | Comerciantes Unidos | 3 | 1 | 4 | 11:20 | 10 |
7 | Deportivo Garcilaso | 2 | 2 | 4 | 9:10 | 8 |
8 | AD Tarma | 2 | 2 | 4 | 13:19 | 8 |
9 | Cusco FC | 2 | 1 | 5 | 6:14 | 7 |
10 | Sport Huancayo | 1 | 2 | 4 | 5:16 | 5 |
11 | Atletico Grau | 1 | 2 | 4 | 5:9 | 5 |
12 | Cesar Vallejo | 0 | 3 | 5 | 5:15 | 3 |
13 | Alianza Atletico | 0 | 3 | 5 | 2:11 | 3 |
14 | Carlos Manucci | 0 | 2 | 5 | 4:17 | 2 |
15 | Union Comercio | 0 | 2 | 6 | 5:13 | 2 |
16 | CD Los Chankas | 0 | 2 | 5 | 6:16 | 2 |
17 | UTC Cajamarca | 0 | 2 | 5 | 3:11 | 2 |
18 | Sport Boys | 0 | 1 | 6 | 3:12 | 1 |
Φόρτωση
Φόρτωση