- Ζωντανά στατιστικά
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
25 - Titos Prokopiou | Enzo Cabrera - 30 |
37 - Richard Ofori | Dimitris Christofi - 77 |
78 - Abdelaye Diakite | Kire Ristevski - 3 |
80 - Antonis Katsiaris | Stefan Spirovski - 4 |
8 - Luis Miguel Teixeira Ribeiro | Thomas Nicolaou - 21 |
18 - Norberto Carlos Costa Santos | Marios Ilia - 70 |
21 - Dimitrios Spyridakis | Marios Peratikos - 6 |
2 - Konstantinos Sergiou | Konstantinos Panagi - 79 |
98 - Giannis Kalanidis | Panagiotis Artymatas - 23 |
7 - Luciano Narsingh | Marios Stylianou - 28 |
44 - Giorgos Viktoros | Georgios Angelopoulos - 80 |
Substitutes | |
23 - Andreas Frangos | Andreas Stavrinou - 33 |
28 - Manuel Guanini | Lucas Bijker - 16 |
14 - Michalis Koumouris | Marios Pechlivanis - 10 |
19 - Kialy Abdoul Kone | Petros Ioannou - 22 |
4 - Pa Konate | Diego Eugenio Becker - 24 |
99 - Osman Koroma | Patryk Lipski - 8 |
30 - Anastasios Kissas | Nikos Ioannidis - 29 |
97 - Andreas Mavroudis | Dejan Drazic - 71 |
11 - Nemanja Kuzmanovic | Andreas Perdios - 47 |
32 - Rangelo Janga | - |
24 - Serge Sidoine Tchaha Leuko | - |
6 - Niko Datkovic | - |
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17-03-2024 15:00 | 1 [10] Ethnikos Achnas | 2 - 0 | Nea Salamis Famagusta [8] 4 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.50 - |
?
1.775
|
- ?
|
-
|
?-?
|
13-8
|
?-?
|
7-4
|
|
03-01-2024 17:00 | 2 [10] Ethnikos Achnas | 2 - 3 | Nea Salamis Famagusta [8] 2 |
S: - 3.30 ?
K: ?2.90 - |
?
1.900
|
- ?
|
-
|
?-?
|
26-12
|
?-?
|
7-1
|
|
25-10-2023 16:00 | [9] Nea Salamis Famagusta | 4 - 0 | Ethnikos Achnas [10] 1 5 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.25 - |
?
2.000
|
- ?
|
-
|
?-?
|
11-16
|
?-?
|
2-4
|
|
09-08-2023 16:30 | Ethnikos Achnas | 4 - 1 | Nea Salamis Famagusta 2 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.20 - |
?
1.775
|
- ?
|
-
|
?-?
|
10-8
|
?-?
|
3-4
|
|
12-05-2021 17:00 | 2 [4] Ethnikos Achnas | 2 - 2 | Nea Salamis Famagusta [5] 1 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.40 - |
?
1.775
|
- ?
|
-
|
?-?
|
4-7
|
?-?
|
3-2
|
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Cyprus Division 1
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 16 | 12 | 10 | 55:36 | 60 |
2 | AEL Limassol | 14 | 9 | 16 | 57:65 | 51 |
3 | Nea Salamis Famagusta | 14 | 8 | 17 | 51:60 | 50 |
4 | Ethnikos Achnas | 13 | 11 | 15 | 67:73 | 50 |
5 | APK Karmotissa | 10 | 10 | 19 | 55:73 | 40 |
6 | Othellos Athienou | 8 | 9 | 22 | 47:73 | 33 |
7 | Doxa Katokopias | 9 | 5 | 25 | 28:74 | 32 |
8 | AE Zakakiou | 2 | 11 | 25 | 38:94 | 17 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 22 | 6 | 7 | 62:23 | 72 |
2 | AEK Larnaca | 21 | 9 | 5 | 56:30 | 72 |
3 | Omonia Nicosia | 20 | 8 | 7 | 61:36 | 68 |
4 | Aris Limassol | 19 | 5 | 11 | 59:34 | 62 |
5 | Pafos FC | 18 | 7 | 10 | 59:32 | 61 |
6 | Anorthosis Famagusta | 15 | 8 | 12 | 46:38 | 53 |
1. Division
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 18 | 5 | 3 | 54:16 | 59 |
2 | Aris Limassol | 18 | 2 | 6 | 53:21 | 56 |
3 | AEK Larnaca | 15 | 7 | 4 | 44:26 | 52 |
4 | Pafos FC | 15 | 5 | 6 | 48:20 | 50 |
5 | Omonia Nicosia | 14 | 7 | 5 | 49:30 | 49 |
6 | Anorthosis Famagusta | 14 | 5 | 7 | 38:23 | 47 |
7 | Apollon Limassol | 10 | 8 | 8 | 37:27 | 38 |
8 | Nea Salamis Famagusta | 10 | 6 | 10 | 34:39 | 36 |
9 | AEL Limassol | 9 | 3 | 14 | 34:45 | 30 |
10 | Ethnikos Achnas | 6 | 8 | 12 | 39:56 | 26 |
11 | APK Karmotissa | 5 | 5 | 16 | 31:53 | 20 |
12 | AE Zakakiou | 2 | 10 | 14 | 28:59 | 16 |
13 | Othellos Athienou | 3 | 6 | 17 | 20:52 | 15 |
14 | Doxa Katokopias | 3 | 3 | 20 | 14:56 | 12 |
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ethnikos Achnas | 10 | 4 | 6 | 40:33 | 34 |
2 | AEL Limassol | 9 | 5 | 5 | 33:32 | 32 |
3 | Apollon Limassol | 6 | 6 | 7 | 20:17 | 24 |
4 | Nea Salamis Famagusta | 6 | 4 | 9 | 19:28 | 22 |
5 | APK Karmotissa | 4 | 8 | 8 | 31:38 | 20 |
6 | Othellos Athienou | 5 | 3 | 12 | 19:32 | 18 |
7 | Doxa Katokopias | 4 | 2 | 13 | 13:34 | 14 |
8 | AE Zakakiou | 1 | 5 | 13 | 18:53 | 8 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 13 | 2 | 2 | 37:9 | 41 |
2 | Omonia Nicosia | 12 | 4 | 2 | 39:16 | 40 |
3 | Aris Limassol | 12 | 3 | 3 | 31:11 | 39 |
4 | AEK Larnaca | 11 | 4 | 3 | 36:20 | 37 |
5 | Pafos FC | 10 | 3 | 4 | 30:12 | 33 |
6 | Anorthosis Famagusta | 6 | 6 | 5 | 21:19 | 24 |
1. Division
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 11 | 2 | 0 | 34:6 | 35 |
2 | Aris Limassol | 11 | 1 | 1 | 26:5 | 34 |
3 | Omonia Nicosia | 9 | 3 | 1 | 32:13 | 30 |
4 | AEK Larnaca | 9 | 2 | 2 | 28:16 | 29 |
5 | Pafos FC | 8 | 3 | 2 | 24:8 | 27 |
6 | Anorthosis Famagusta | 6 | 5 | 2 | 19:13 | 23 |
7 | Ethnikos Achnas | 5 | 3 | 5 | 22:24 | 18 |
8 | AEL Limassol | 5 | 3 | 5 | 20:23 | 18 |
9 | Nea Salamis Famagusta | 5 | 2 | 6 | 15:20 | 17 |
10 | Apollon Limassol | 3 | 4 | 6 | 11:13 | 13 |
11 | APK Karmotissa | 3 | 4 | 6 | 21:24 | 13 |
12 | Othellos Athienou | 2 | 2 | 9 | 7:23 | 8 |
13 | AE Zakakiou | 1 | 5 | 7 | 13:32 | 8 |
14 | Doxa Katokopias | 2 | 1 | 10 | 7:24 | 7 |
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 10 | 6 | 3 | 35:19 | 36 |
2 | Nea Salamis Famagusta | 8 | 4 | 8 | 32:32 | 28 |
3 | APK Karmotissa | 6 | 2 | 11 | 24:35 | 20 |
4 | AEL Limassol | 5 | 4 | 11 | 24:33 | 19 |
5 | Doxa Katokopias | 5 | 3 | 12 | 15:40 | 18 |
6 | Ethnikos Achnas | 3 | 7 | 9 | 27:40 | 16 |
7 | Othellos Athienou | 3 | 6 | 10 | 28:41 | 15 |
8 | AE Zakakiou | 1 | 6 | 12 | 20:41 | 9 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AEK Larnaca | 10 | 5 | 2 | 20:10 | 35 |
2 | Apoel Nicosia | 9 | 4 | 5 | 25:14 | 31 |
3 | Anorthosis Famagusta | 9 | 2 | 7 | 25:19 | 29 |
4 | Pafos FC | 8 | 4 | 6 | 29:20 | 28 |
5 | Omonia Nicosia | 8 | 4 | 5 | 22:20 | 28 |
6 | Aris Limassol | 7 | 2 | 8 | 28:23 | 23 |
1. Division
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 7 | 4 | 2 | 26:14 | 25 |
2 | Apoel Nicosia | 7 | 3 | 3 | 20:10 | 24 |
3 | Anorthosis Famagusta | 8 | 0 | 5 | 19:10 | 24 |
4 | AEK Larnaca | 6 | 5 | 2 | 16:10 | 23 |
5 | Pafos FC | 7 | 2 | 4 | 24:12 | 23 |
6 | Aris Limassol | 7 | 1 | 5 | 27:16 | 22 |
7 | Omonia Nicosia | 5 | 4 | 4 | 17:17 | 19 |
8 | Nea Salamis Famagusta | 5 | 4 | 4 | 19:19 | 19 |
9 | AEL Limassol | 4 | 0 | 9 | 14:22 | 12 |
10 | Ethnikos Achnas | 1 | 5 | 7 | 17:32 | 8 |
11 | AE Zakakiou | 1 | 5 | 7 | 15:27 | 8 |
12 | APK Karmotissa | 2 | 1 | 10 | 10:29 | 7 |
13 | Othellos Athienou | 1 | 4 | 8 | 13:29 | 7 |
14 | Doxa Katokopias | 1 | 2 | 10 | 7:32 | 5 |
Φόρτωση
Φόρτωση