- Αποδόσεις
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04-02-2024 22:00 | 6 [7] Vasco da Gama | 0 - 0 | Flamengo [6] 2 |
S: - 3.50 ?
K: ?4.33 - |
?
1.925
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
9-12
|
?-?
|
6-6
|
|
22-10-2023 19:00 | 1 [3] Flamengo | 1 - 0 | Vasco da Gama [17] 2 |
S: - 3.50 ?
K: ?3.60 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
10-17
|
?-?
|
7-8
|
|
05-06-2023 23:00 | 2 [19] Vasco da Gama | 1 - 4 | Flamengo [9] |
S: - 3.30 ?
K: ?3.60 - |
?
1.875
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
13-10
|
?-?
|
4-0
|
|
19-03-2023 21:00 | 4 [2] Flamengo | 3 - 1 | Vasco da Gama [3] 3 |
S: - 3.40 ?
K: ?4.00 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
1.800, 2.000
|
?-?
|
16-18
|
?-?
|
2-4
|
|
14-03-2023 0:25 | 4 1 [3] Flamengo | 3 - 2 | Vasco da Gama [2] 4 |
S: - 3.30 ?
K: ?4.00 - |
?
1.825
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
18-15
|
?-?
|
4-2
|
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Copa Libertadores
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 4 | 1 | 0 | 10:3 | 13 |
2 | Nacional De Football | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
3 | Libertad Asuncion | 1 | 1 | 3 | 5:7 | 4 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 3 | 2:8 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 12 |
2 | Penarol | 3 | 0 | 2 | 10:4 | 9 |
3 | Rosario Central | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 3 | 2:11 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 3 | 1 | 0 | 12:4 | 10 |
2 | Independiente del Valle | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
3 | San Lorenzo | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 2 | 3:9 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 10 |
2 | Palestino | 2 | 0 | 2 | 4:7 | 6 |
3 | Flamengo | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 |
4 | Millonarios | 0 | 2 | 2 | 5:8 | 2 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 3 | 0 | 7:4 | 9 |
2 | Botafogo | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
3 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 1 | 5:6 | 5 |
4 | LDU Quito | 1 | 1 | 3 | 4:6 | 4 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
2 | Huachipato | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
4 | Gremio | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 4 | 1 | 0 | 10:4 | 13 |
2 | Sao Paulo | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 2 | 2 | 4:8 | 2 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 4 | 2:9 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 8 |
2 | Cerro Porteno | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 5 |
3 | Colo Colo | 1 | 1 | 2 | 2:3 | 4 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nacional De Football | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | River Plate | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
3 | Libertad Asuncion | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
2 | Atletico Mineiro | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
3 | Rosario Central | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 1 | 2:6 | 4 |
3 | Palmeiras | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4 | Independiente del Valle | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
2 | Palestino | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
3 | Flamengo | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4 | Millonarios | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Botafogo | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
2 | Universitario de Deportes | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
3 | LDU Quito | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
4 | Junior | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
2 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3 | Huachipato | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4 | Gremio | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2 | Sao Paulo | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro Porteno | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
2 | Colo Colo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
3 | Fluminense | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | Alianza Lima | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Libertad Asuncion | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
3 | Nacional De Football | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Penarol | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
3 | Rosario Central | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4 | Caracas | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
2 | Independiente del Valle | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
3 | Liverpool Montevideo | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4 | San Lorenzo | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
2 | Flamengo | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Palestino | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
4 | Millonarios | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | LDU Quito | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
3 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
4 | Botafogo | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
3 | The Strongest | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
4 | Cobresal | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
3 | Alianza Lima | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Colo Colo | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Brazil Serie A
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 4 | 1 | 1 | 9:3 | 13 |
2 | EC Bahia | 4 | 1 | 1 | 9:6 | 13 |
3 | Flamengo | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 11 |
4 | Botafogo | 3 | 1 | 2 | 12:7 | 10 |
5 | Sao Paulo | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 10 |
6 | Cruzeiro | 3 | 1 | 1 | 8:7 | 10 |
7 | Atletico Mineiro | 2 | 3 | 0 | 9:3 | 9 |
8 | Bragantino | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 9 |
9 | Palmeiras | 2 | 2 | 2 | 3:3 | 8 |
10 | Internacional | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
11 | Fortaleza EC | 1 | 4 | 0 | 5:4 | 7 |
12 | Gremio | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 6 |
13 | Vasco da Gama | 2 | 0 | 4 | 6:11 | 6 |
14 | Criciuma | 1 | 2 | 0 | 6:2 | 5 |
15 | EC Juventude | 1 | 2 | 1 | 5:7 | 5 |
16 | Corinthians | 1 | 2 | 3 | 3:5 | 5 |
17 | Fluminense | 1 | 2 | 3 | 8:12 | 5 |
18 | Vitoria | 0 | 1 | 4 | 5:11 | 1 |
19 | Atletico GO | 0 | 1 | 4 | 2:8 | 1 |
20 | Cuiaba | 0 | 0 | 4 | 0:10 | 0 |
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
2 | EC Bahia | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 9 |
3 | Bragantino | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
4 | Botafogo | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
5 | Cruzeiro | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
6 | Gremio | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
7 | Flamengo | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
8 | Vasco da Gama | 2 | 0 | 1 | 4:6 | 6 |
9 | Corinthians | 1 | 2 | 0 | 3:0 | 5 |
10 | Fluminense | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 5 |
11 | Atletico Mineiro | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
12 | EC Juventude | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
13 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
14 | Sao Paulo | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
15 | Fortaleza EC | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
16 | Criciuma | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
17 | Vitoria | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
18 | Palmeiras | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
19 | Atletico GO | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
20 | Cuiaba | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 7 |
2 | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
3 | Atletico Mineiro | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 5 |
4 | Flamengo | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
5 | Criciuma | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
6 | Botafogo | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
7 | Fortaleza EC | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
8 | EC Bahia | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
9 | Athletico Paranaense | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
10 | Cruzeiro | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
11 | Internacional | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
12 | Bragantino | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
13 | Atletico GO | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
14 | EC Juventude | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 |
15 | Gremio | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
16 | Vasco da Gama | 0 | 0 | 3 | 2:5 | 0 |
16 | Vitoria | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
18 | Fluminense | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
19 | Cuiaba | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
19 | Corinthians | 0 | 0 | 3 | 0:5 | 0 |
Φόρτωση
Φόρτωση