- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
6 - Miller Mareco | Julian Bonetto - 11 |
11 - Diego Martinez | Wildo Alonso - 20 |
24 - Tomas Lezcano | David Villalba - 3 |
27 - Alejandro Fernandez | Brian Andrada - 30 |
10 - Jorge Sanguina | Pedro Arce - 7 |
21 - Ronaldo Baez | Victor Samudio - 12 |
23 - Ivan Duarte | Jorge Jara - 6 |
16 - Matias Valenti | Armado Ruiz Diaz - 2 |
20 - Pablo Ayala | Carlos Ordonez - 16 |
5 - Fernando Martinez | Alan Pereira - 35 |
12 - Gustavo Arevalos | Cristian Martinez - 32 |
Substitutes | |
25 - Kevin Agustin Denis | Wilson Quinonez - 1 |
17 - Tales Caina Wastowski | Juan Salcedo - 13 |
26 - Richard Ortiz | Tomas Rayer - 29 |
28 - Alexander Franco | Enrique Javier Borja - 22 |
18 - Jorge Armoa | Fernando Romero - 18 |
2 - Alexis Zorrilla | Diego Mercado - 8 |
31 - Alex Benitez | Axel Canete - 21 |
30 - Hugo Fretes | Gilberto Flores - 4 |
19 - Alan Vargas | Alexander Sosa - 36 |
7 - Teodoro Arce | Jose Luis Sinisterra - 38 |
9 - Clementino Gonzalez | Pedro Delvalle - 10 |
14 - Alexis Rodas | Lucas Franco - 19 |
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23-05-2024 23:30 | 2 1 [12] Sportivo Trinidense | 1 - 1 | General Caballero JLM [11] 1 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.40 - |
?
1.775
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
3-7
|
?-?
|
5-3
|
|
29-09-2023 23:00 | 2 [7] Sportivo Trinidense | 0 - 3 | underdog General Caballero JLM [8] 4 |
S: - 3.50 ?
K: ?3.25 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
7-5
|
?-?
|
8-3
|
|
16-07-2023 20:00 | 2 [8] General Caballero JLM | 2 - 0 | Sportivo Trinidense [4] |
S: - 3.00 ?
K: ?3.20 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
14-4
|
?-?
|
6-4
|
|
06-05-2023 23:30 | 1 [5] Sportivo Trinidense | 2 - 0 | General Caballero JLM [9] 2 |
S: - 3.40 ?
K: ?4.00 - |
?
1.875
|
- ?
|
?
1.975, 1.825
|
?-?
|
9-10
|
?-?
|
5-7
|
|
26-02-2023 20:30 | 4 1 [7] General Caballero JLM | 1 - 4 | underdog Sportivo Trinidense [4] 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.10 - |
?
1.775
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
10-13
|
?-?
|
5-8
|
85 - 5th Goal - Sportivo Trinidense |
82 - 11th Corner - Sportivo Trinidense |
74 - 10th Corner - Sportivo Trinidense |
61 - 4th Goal - General Caballero JLM |
51 - 3rd Goal - General Caballero JLM |
51 - 9th Corner - General Caballero JLM |
45 - 8th Corner - General Caballero JLM |
42 - 7th Corner - Sportivo Trinidense |
37 - 2nd Goal - General Caballero JLM |
36 - 6th Corner - General Caballero JLM |
35 - 5th Corner - Sportivo Trinidense |
32 - 4th Corner - Sportivo Trinidense |
31 - 3rd Corner - Sportivo Trinidense |
15 - 1st Goal - Sportivo Trinidense |
13 - 2nd Corner - Sportivo Trinidense |
7 - 1st Corner - General Caballero JLM |
- Τωρινό
- 1st Half
- 2nd Half
- Τελευταία 5
Λήξη | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
General Caballero JLM | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Sportivo Trinidense | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 |
50%
Κατοχή
50%
8
Σουτ στο τέρμα
5
3
Σουτ εκτός τέρματος
8
111
Επιθέσεις
99
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
General Caballero JLM | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Sportivo Trinidense | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
-
Κατοχή
-
5
Σουτ στο τέρμα
2
2
Σουτ εκτός τέρματος
4
47
Επιθέσεις
46
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
General Caballero JLM | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Sportivo Trinidense | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
3
1
Σουτ εκτός τέρματος
4
64
Επιθέσεις
53
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
General Caballero JLM | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Sportivo Trinidense | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 |
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
3
1
Σουτ εκτός τέρματος
4
64
Επιθέσεις
53
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Paraguay Division Profesional
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad Asuncion | 14 | 6 | 2 | 42:16 | 48 |
2 | Cerro Porteno | 13 | 6 | 3 | 40:17 | 45 |
3 | Olimpia Asuncion | 9 | 9 | 4 | 28:21 | 36 |
4 | Sportivo Luqueno | 10 | 5 | 7 | 25:22 | 35 |
5 | Guarani Asuncion | 8 | 7 | 7 | 31:25 | 31 |
6 | 2 de Mayo | 9 | 4 | 9 | 28:25 | 31 |
7 | Sol de America | 7 | 5 | 10 | 26:39 | 26 |
8 | Tacuary | 5 | 8 | 9 | 26:38 | 23 |
9 | Sportivo Ameliano | 6 | 5 | 11 | 17:32 | 23 |
10 | Nacional Asuncion | 6 | 4 | 12 | 24:35 | 22 |
11 | Sportivo Trinidense | 6 | 3 | 13 | 30:34 | 21 |
12 | General Caballero JLM | 3 | 10 | 9 | 22:35 | 19 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad Asuncion | 8 | 2 | 1 | 26:8 | 26 |
2 | 2 de Mayo | 6 | 3 | 2 | 16:8 | 21 |
3 | Cerro Porteno | 5 | 3 | 3 | 15:9 | 18 |
4 | Sol de America | 5 | 2 | 4 | 17:18 | 17 |
5 | Guarani Asuncion | 4 | 4 | 3 | 14:11 | 16 |
6 | Olimpia Asuncion | 4 | 4 | 3 | 14:14 | 16 |
7 | Nacional Asuncion | 3 | 3 | 5 | 13:15 | 12 |
8 | General Caballero JLM | 3 | 3 | 5 | 14:18 | 12 |
9 | Sportivo Luqueno | 3 | 3 | 5 | 10:16 | 12 |
10 | Sportivo Ameliano | 4 | 0 | 7 | 9:18 | 12 |
11 | Tacuary | 0 | 7 | 4 | 11:19 | 7 |
12 | Sportivo Trinidense | 1 | 2 | 8 | 10:16 | 5 |
Apertura
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro Porteno | 8 | 3 | 0 | 25:8 | 27 |
2 | Sportivo Luqueno | 7 | 2 | 2 | 15:6 | 23 |
3 | Libertad Asuncion | 6 | 4 | 1 | 16:8 | 22 |
4 | Olimpia Asuncion | 5 | 5 | 1 | 14:7 | 20 |
5 | Sportivo Trinidense | 5 | 1 | 5 | 20:18 | 16 |
6 | Tacuary | 5 | 1 | 5 | 15:19 | 16 |
7 | Guarani Asuncion | 4 | 3 | 4 | 17:14 | 15 |
8 | Sportivo Ameliano | 2 | 5 | 4 | 8:14 | 11 |
9 | 2 de Mayo | 3 | 1 | 7 | 12:17 | 10 |
10 | Nacional Asuncion | 3 | 1 | 7 | 11:20 | 10 |
11 | Sol de America | 2 | 3 | 6 | 9:21 | 9 |
12 | General Caballero JLM | 0 | 7 | 4 | 8:17 | 7 |
Copa Sudamericana
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 5 | 0 | 1 | 14:3 | 15 |
2 | Bragantino | 4 | 1 | 1 | 9:8 | 13 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 4 | 1 | 1 | 12:3 | 13 |
2 | Cuiaba | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 12 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 3 | 2 | 7:9 | 6 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 5 | 3:16 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 4 | 1 | 1 | 14:2 | 13 |
2 | Racing Club de Montevideo | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 11 |
3 | Argentinos Jrs | 3 | 0 | 3 | 7:12 | 9 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 5 | 6:15 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
2 | Athletico Paranaense | 4 | 0 | 2 | 17:5 | 12 |
3 | Danubio | 2 | 2 | 2 | 5:4 | 8 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 1 | 5 | 1:18 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 4 | 1 | 1 | 15:8 | 13 |
2 | Boca Juniors | 3 | 2 | 1 | 10:6 | 11 |
3 | Nacional Potosi | 2 | 1 | 3 | 6:13 | 7 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 5 | 5:9 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 3 | 3 | 0 | 7:3 | 12 |
2 | Internacional | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 11 |
3 | Delfin SC | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 3 | 3 | 0 | 8:3 | 12 |
2 | Universidad Catolica del Ecuador | 3 | 2 | 1 | 8:2 | 11 |
3 | Alianza | 1 | 2 | 3 | 5:10 | 5 |
4 | Union La Calera | 1 | 1 | 4 | 1:7 | 4 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 4 | 1 | 1 | 16:7 | 13 |
2 | Always Ready | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 11 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 2 | 3 | 4:8 | 5 |
4 | Cesar Vallejo | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 |
2 | Bragantino | 3 | 0 | 0 | 5:2 | 9 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
2 | Cuiaba | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 5 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 3 | 0 | 0 | 11:0 | 9 |
2 | Racing Club de Montevideo | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
3 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 1 | 3:4 | 6 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
2 | Athletico Paranaense | 1 | 0 | 2 | 7:3 | 3 |
3 | Danubio | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 0 | 0 | 11:3 | 9 |
2 | Boca Juniors | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 7 |
3 | Nacional Potosi | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Delfin SC | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
3 | Internacional | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
2 | Universidad Catolica del Ecuador | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 5 |
3 | Union La Calera | 0 | 1 | 2 | 0:2 | 1 |
4 | Alianza | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2 | Always Ready | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
3 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Bragantino | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
3 | Coquimbo Unido | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Cuiaba | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
3 | Deportivo Garcilaso | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
2 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 0 | 3 | 2:8 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2 | Sportivo Ameliano | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 |
3 | Danubio | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 1 | 2 | 0:7 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
1 | Fortaleza EC | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
3 | Sportivo Trinidense | 0 | 0 | 3 | 2:5 | 0 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 3 | 0:11 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Internacional | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
3 | Delfin SC | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
2 | Cruzeiro | 1 | 2 | 0 | 3:0 | 5 |
3 | Alianza | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4 | Union La Calera | 1 | 0 | 2 | 1:5 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
2 | Cesar Vallejo | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
4 | Always Ready | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 |
Φόρτωση
Φόρτωση