- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
4-2-3-1 | 4-2-3-1 |
1 - Franco Armani | Jorge Broun - 1 |
2 - Juan Sebastian Boselli | Juan Komar - 6 |
17 - Paulo Diaz | Facundo Mallo - 15 |
3 - Ramiro Funes Mori | Carlos Quintana - 2 |
13 - Enzo Diaz | Gonzalo Sandez - 3 |
11 - Nicolas De La Cruz | Kevin Ortiz - 45 |
24 - Enzo Perez | Agustin Toledo - 8 |
36 - Pablo Solari | Maximiliano Lovera - 11 |
19 - Claudio Echeverri | Ignacio Malcorra - 10 |
21 - Ezequiel Barco | Jaminton Campaz - 13 |
16 - Facundo Colidio | Luca Dupuy - 29 |
Substitutes | |
33 - Ezequiel Centurion | Bogado - 23 |
8 - Agustin Palavecino | Walter Montoya - 7 |
29 - Rodrigo Aliendro | Octavio Bianchi - 24 |
31 - Santiago Simon | Tobias Cervera - 9 |
18 - Gonzalo Martinez | Fabricio Oviedo - 39 |
14 - Leandro Gonzalez Pirez | Francesco Lo Celso - 18 |
7 - Matias Suarez | Alan Rodriguez - 16 |
10 - Manuel Lanzini | Axel Werner - 20 |
22 - Matias Kranevitter | Tomas O'Connor - 30 |
9 - Miguel Angel Borja | Lautaro Dario Giaccone - 22 |
26 - Ignacio Fernandez | Facundo Aguero - 31 |
4 - Jonathan Maidana | Agustin Modica - 44 |
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08-04-2024 0:00 | 3 [6] River Plate | 2 - 1 | Rosario Central [10] 2 |
S: - 3.80 ?
K: ?6.00 - |
?
2.050
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
18-4
|
?-?
|
6-1
|
|
10-12-2023 1:00 | 2 [2] River Plate | 0 - 2 | underdog Rosario Central [4] 4 |
S: - 3.60 ?
K: ?3.75 - |
?
2.150
|
- ?
|
?
1.800, 2.000
|
?-?
|
17-6
|
?-?
|
3-6
|
|
11-11-2023 21:30 | 2 [8] Rosario Central | 3 - 1 | River Plate [1] 1 5 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.60 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
10-13
|
?-?
|
4-5
|
|
24-07-2023 0:00 | 5 [8] Rosario Central | 3 - 3 | River Plate [1] 3 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.10 - |
?
1.875
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
14-16
|
?-?
|
4-9
|
|
16-10-2022 23:30 | 3 1 [4] River Plate | 1 - 2 | underdog Rosario Central [23] 4 |
S: - 4.00 ?
K: ?4.00 - |
?
1.825
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
18-10
|
?-?
|
3-2
|
River Plate
Rosario Central
86 - 13th Corner - River Plate |
85 - 12th Corner - River Plate |
79 - 11th Corner - River Plate |
76 - 2nd Goal - River Plate |
72 - 10th Corner - River Plate |
66 - 9th Corner - Rosario Central |
56 - 8th Corner - River Plate |
56 - 7th Corner - River Plate |
45+1 - 6th Corner - Rosario Central |
45+1 - 5th Corner - Rosario Central |
41 - 1st Goal - River Plate |
34 - 4th Corner - River Plate |
20 - 3rd Corner - River Plate |
6 - 2nd Corner - River Plate |
2 - 1st Corner - River Plate |
- Τωρινό
- 1st Half
- 2nd Half
- Τελευταία 5
Λήξη | Saves | Shots Blocked | Fouls | Ball Safe | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
River Plate | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 14 | 94 | 2 |
Rosario Central | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | 3 | 13 | 107 | 0 |
0%
Κατοχή
0%
11
Σουτ στο τέρμα
3
17
Σουτ εκτός τέρματος
8
130
Επιθέσεις
94
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
River Plate | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Rosario Central | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
5
Σουτ στο τέρμα
2
10
Σουτ εκτός τέρματος
4
69
Επιθέσεις
54
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
River Plate | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Rosario Central | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
6
Σουτ στο τέρμα
1
7
Σουτ εκτός τέρματος
4
61
Επιθέσεις
40
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
River Plate | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Rosario Central | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
6
Σουτ στο τέρμα
1
7
Σουτ εκτός τέρματος
4
61
Επιθέσεις
40
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Argentina Liga Profesional
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
2 | Gimnasia LP | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 |
3 | CA Talleres de Córdoba | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
4 | Huracan | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
5 | Union Santa Fe | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
6 | Independiente Rivadavia | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 7 |
7 | River Plate | 2 | 0 | 1 | 6:1 | 6 |
8 | Estudiantes LP | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
9 | Newell's | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
10 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
11 | Rosario Central | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
12 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
13 | Instituto AC Cordoba | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
14 | Lanus | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
14 | Velez Sarsfield | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
16 | Barracas Central | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
17 | Belgrano | 1 | 1 | 1 | 6:8 | 4 |
18 | Atlético Tucumán | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
19 | Deportivo Riestra | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
20 | CA Independiente | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
21 | San Lorenzo | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
22 | Godoy Cruz | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
23 | Sarmiento | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
24 | Platense | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
25 | Defensa y Justicia | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
26 | Banfield | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
27 | CA Tigre | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
28 | Central Cordoba | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 |
2 | Gimnasia LP | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3 | Huracan | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4 | Newell's | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
4 | Union Santa Fe | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
6 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
7 | Belgrano | 1 | 1 | 0 | 6:5 | 4 |
8 | Racing Club | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
9 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
9 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
11 | Atlético Tucumán | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
11 | Velez Sarsfield | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
13 | Lanus | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
14 | Deportivo Riestra | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
15 | Banfield | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
15 | Barracas Central | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
15 | Rosario Central | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
15 | San Lorenzo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
15 | Defensa y Justicia | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
15 | Instituto AC Cordoba | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
21 | Boca Juniors | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
21 | Platense | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
21 | Independiente Rivadavia | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
24 | CA Independiente | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
25 | Godoy Cruz | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
26 | Central Cordoba | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
27 | Sarmiento | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
28 | CA Tigre | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Rivadavia | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
2 | Racing Club | 1 | 1 | 0 | 8:4 | 4 |
3 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
4 | Boca Juniors | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
4 | Rosario Central | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
6 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
6 | Instituto AC Cordoba | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8 | Barracas Central | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
9 | Huracan | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Lanus | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Sarmiento | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | CA Tigre | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Gimnasia LP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9 | Union Santa Fe | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
15 | CA Independiente | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
15 | Godoy Cruz | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
17 | Velez Sarsfield | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
18 | River Plate | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
18 | San Lorenzo | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
18 | Newell's | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
21 | Atlético Tucumán | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
21 | Platense | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
21 | Deportivo Riestra | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
24 | Defensa y Justicia | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
25 | Argentinos Jrs | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
25 | Belgrano | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
27 | Central Cordoba | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
28 | Banfield | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Copa Libertadores
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 4 | 1 | 0 | 10:3 | 13 |
2 | Nacional De Football | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 10 |
3 | Libertad Asuncion | 1 | 1 | 3 | 5:7 | 4 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 4 | 2:9 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 15 |
2 | Penarol | 4 | 0 | 2 | 12:5 | 12 |
3 | Rosario Central | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 5 | 3:19 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 4 | 2 | 0 | 14:5 | 14 |
2 | San Lorenzo | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 1 | 3 | 8:9 | 7 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 4 | 1 | 1 | 13:9 | 13 |
2 | Flamengo | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 10 |
3 | Palestino | 2 | 1 | 3 | 6:11 | 7 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 3 | 6:12 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 4 | 0 | 7:4 | 10 |
2 | Botafogo | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
3 | LDU Quito | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 5 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 10 |
2 | Huachipato | 2 | 2 | 1 | 7:8 | 8 |
3 | Gremio | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
4 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 3 | 6:8 | 4 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 4 | 1 | 1 | 10:3 | 13 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 3 | 2 | 6:9 | 6 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 14 |
2 | Colo Colo | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
3 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
4 | Alianza Lima | 0 | 4 | 2 | 5:7 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nacional De Football | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | River Plate | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
3 | Libertad Asuncion | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Atletico Mineiro | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 |
3 | Rosario Central | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 1 | 2:6 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 |
2 | Bolivar | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 9 |
3 | Palestino | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU Quito | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
2 | Botafogo | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
3 | Universitario de Deportes | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Junior | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
4 | Huachipato | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2 | Sao Paulo | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 |
2 | Cerro Porteno | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3 | Colo Colo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Nacional De Football | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3 | Libertad Asuncion | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Penarol | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
3 | Rosario Central | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Caracas | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
2 | Independiente del Valle | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
3 | San Lorenzo | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
4 | Liverpool Montevideo | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
2 | Flamengo | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Palestino | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
4 | Millonarios | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Botafogo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
3 | LDU Quito | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 2 | 0 | 1 | 6:7 | 6 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | The Strongest | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
4 | Cobresal | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
3 | Alianza Lima | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Φόρτωση
Φόρτωση