- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
8 - Lorenzo Faravelli | Paolo Guerrero - 9 |
14 - Mateo Carabajal | Facundo Rodriguez - 6 |
13 - Matias Fernandez | Lisandro Alzugaray - 20 |
15 - Beder Caicedo | Jhojan Julio - 26 |
1 - Moises Ramirez | Jose Quintero - 14 |
7 - Jordy Alcivar | Ricardo Ade - 4 |
2 - Agustin Garcia Basso | Lucas Piovi - 18 |
4 - Anthony Landazuri | Leonel Quinonez - 33 |
55 - Ray Paez | Alexander Dominguez - 22 |
10 - Junior Sornoza | Mauricio Martinez - 16 |
11 - Michael Hoyos | Renato Ibarra - 32 |
Substitutes | |
6 - Jhoanner Chavez | Jefferson Valverde - 25 |
12 - Alexis Napoleon Villa Leon | Alexander Alvarado - 10 |
17 - Gustavo Cortez | Bryan Ramirez - 29 |
58 - Keny Arroyo | Sebastian Gonzalez - 21 |
54 - Patrik Mercado | Adrian Gabbarini - 23 |
51 - Yaimar Abel Medina Ortiz | Daykol Romero - 13 |
19 - Lautaro Diaz | Walter Chala - 11 |
23 - Patrickson Delgado | Danny Luna - 30 |
31 - Esnaider Cabezas | Richard Mina - 3 |
16 - Cristian Pellerano | Jose Angulo - 19 |
9 - Marcelo Moreno | Jan Hurtado - 7 |
80 - Julio Ortiz | Oscar Zambrano - 5 |
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18-05-2024 23:00 | 3 [1] Independiente del Valle | 1 - 1 | LDU Quito [3] 3 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.10 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
20-8
|
?-?
|
7-3
|
|
17-12-2023 21:30 | 2 [1] LDU Quito | 4 - 1 | Independiente del Valle [3] 1 |
S: - 3.25 ?
K: ?2.88 - |
?
1.925
|
- ?
|
?
1.975, 1.825
|
?-?
|
6-13
|
?-?
|
3-4
|
|
04-11-2023 23:00 | 3 [2] LDU Quito | 2 - 0 | Independiente del Valle [4] 1 |
S: - 3.40 ?
K: ?3.25 - |
?
2.000
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
4-20
|
?-?
|
0-10
|
|
28-05-2023 20:30 | 6 1 [1] Independiente del Valle | 2 - 3 | underdog LDU Quito [6] 4 |
S: - 3.50 ?
K: ?3.25 - |
?
1.750
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
6-13
|
?-?
|
1-5
|
|
17-09-2022 23:00 | 1 [3] LDU Quito | 2 - 2 | Independiente del Valle [2] 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.20 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
12-15
|
?-?
|
4-9
|
Independiente del Valle
LDU Quito
95 - 7th Corner - LDU Quito |
90 - 6th Corner - Independiente del Valle |
78 - 5th Corner - Independiente del Valle |
48 - 4th Corner - Independiente del Valle |
45+5 - 3rd Corner - Independiente del Valle |
42 - 2nd Corner - Independiente del Valle |
10 - 1st Corner - Independiente del Valle |
- Τωρινό
- 1st Half
- 2nd Half
- Τελευταία 5
Λήξη | xG | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Independiente del Valle | 0.85 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
LDU Quito | 0.55 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60%
Κατοχή
40%
8
Σουτ στο τέρμα
3
7
Σουτ εκτός τέρματος
5
109
Επιθέσεις
65
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Independiente del Valle | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
LDU Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
5
Σουτ στο τέρμα
1
1
Σουτ εκτός τέρματος
5
53
Επιθέσεις
25
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Independiente del Valle | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
LDU Quito | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
2
6
Σουτ εκτός τέρματος
0
56
Επιθέσεις
40
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Independiente del Valle | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
LDU Quito | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
3
Σουτ στο τέρμα
2
6
Σουτ εκτός τέρματος
0
56
Επιθέσεις
40
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Copa Libertadores
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 4 | 1 | 0 | 10:3 | 13 |
2 | Nacional De Football | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 10 |
3 | Libertad Asuncion | 1 | 1 | 3 | 5:7 | 4 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 4 | 2:9 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 15 |
2 | Penarol | 4 | 0 | 2 | 12:5 | 12 |
3 | Rosario Central | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 5 | 3:19 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 4 | 2 | 0 | 14:5 | 14 |
2 | San Lorenzo | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 1 | 3 | 8:9 | 7 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 4 | 1 | 1 | 13:9 | 13 |
2 | Flamengo | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 10 |
3 | Palestino | 2 | 1 | 3 | 6:11 | 7 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 3 | 6:12 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 4 | 0 | 7:4 | 10 |
2 | Botafogo | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
3 | LDU Quito | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 5 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 10 |
2 | Huachipato | 2 | 2 | 1 | 7:8 | 8 |
3 | Gremio | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
4 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 3 | 6:8 | 4 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 4 | 1 | 1 | 10:3 | 13 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 3 | 2 | 6:9 | 6 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 14 |
2 | Colo Colo | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
3 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
4 | Alianza Lima | 0 | 4 | 2 | 5:7 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nacional De Football | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | River Plate | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
3 | Libertad Asuncion | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Atletico Mineiro | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 |
3 | Rosario Central | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 1 | 2:6 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 |
2 | Bolivar | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 9 |
3 | Palestino | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU Quito | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
2 | Botafogo | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
3 | Universitario de Deportes | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Junior | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
4 | Huachipato | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2 | Sao Paulo | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 |
2 | Cerro Porteno | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3 | Colo Colo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Nacional De Football | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3 | Libertad Asuncion | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Penarol | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
3 | Rosario Central | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Caracas | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
2 | Independiente del Valle | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
3 | San Lorenzo | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
4 | Liverpool Montevideo | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
2 | Flamengo | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Palestino | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
4 | Millonarios | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Botafogo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
3 | LDU Quito | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 2 | 0 | 1 | 6:7 | 6 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | The Strongest | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
4 | Cobresal | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
3 | Alianza Lima | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Ecuador LigaPro Serie A
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Second Stage
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barcelona Guayaquil | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Deportivo Cuenca | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | El Nacional | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Tecnico Universitario | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Emelec | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Independiente del Valle | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Macara | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Cumbaya FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Delfin SC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Imbabura | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | LDU Quito | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Club Atletico Libertad | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Mushuc Runa | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Orense | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | SD Aucas | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
First Stage
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente del Valle | 9 | 5 | 0 | 22:8 | 32 |
2 | Barcelona Guayaquil | 9 | 4 | 1 | 24:7 | 31 |
3 | LDU Quito | 9 | 2 | 3 | 25:15 | 29 |
4 | SD Aucas | 8 | 4 | 2 | 29:16 | 28 |
5 | Emelec | 6 | 6 | 2 | 17:12 | 24 |
6 | El Nacional | 8 | 0 | 7 | 17:16 | 24 |
7 | Universidad Catolica del Ecuador | 6 | 4 | 4 | 28:20 | 22 |
8 | Macara | 4 | 6 | 4 | 11:10 | 18 |
9 | Tecnico Universitario | 4 | 4 | 7 | 14:21 | 16 |
10 | Deportivo Cuenca | 3 | 6 | 5 | 23:22 | 15 |
11 | Mushuc Runa | 4 | 3 | 7 | 17:19 | 15 |
12 | Orense | 3 | 6 | 5 | 10:16 | 15 |
13 | Imbabura | 3 | 3 | 8 | 15:27 | 12 |
14 | Cumbaya FC | 3 | 2 | 9 | 7:19 | 11 |
15 | Delfin SC | 2 | 3 | 9 | 8:22 | 9 |
16 | Club Atletico Libertad | 1 | 4 | 9 | 8:25 | 3 |
Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente del Valle | 9 | 5 | 0 | 22:8 | 32 |
2 | Barcelona Guayaquil | 9 | 4 | 1 | 24:7 | 31 |
3 | LDU Quito | 9 | 2 | 3 | 25:15 | 29 |
4 | SD Aucas | 8 | 4 | 2 | 29:16 | 28 |
5 | Emelec | 6 | 6 | 2 | 17:12 | 24 |
6 | El Nacional | 8 | 0 | 7 | 17:16 | 24 |
7 | Universidad Catolica del Ecuador | 6 | 4 | 4 | 28:20 | 22 |
8 | Macara | 4 | 6 | 4 | 11:10 | 18 |
9 | Tecnico Universitario | 4 | 4 | 7 | 14:21 | 16 |
10 | Deportivo Cuenca | 3 | 6 | 5 | 23:22 | 15 |
11 | Mushuc Runa | 4 | 3 | 7 | 17:19 | 15 |
12 | Orense | 3 | 6 | 5 | 10:16 | 15 |
13 | Imbabura | 3 | 3 | 8 | 15:27 | 12 |
14 | Cumbaya FC | 3 | 2 | 9 | 7:19 | 11 |
15 | Delfin SC | 2 | 3 | 9 | 8:22 | 9 |
16 | Club Atletico Libertad | 1 | 4 | 9 | 8:25 | 3 |
Second Stage
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barcelona Guayaquil | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Deportivo Cuenca | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | El Nacional | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Tecnico Universitario | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Emelec | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Independiente del Valle | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Macara | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Cumbaya FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Delfin SC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Imbabura | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | LDU Quito | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Club Atletico Libertad | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Mushuc Runa | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Orense | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | SD Aucas | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
First Stage
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barcelona Guayaquil | 5 | 2 | 0 | 13:1 | 17 |
2 | Independiente del Valle | 5 | 2 | 0 | 14:4 | 17 |
3 | SD Aucas | 5 | 1 | 1 | 18:8 | 16 |
4 | LDU Quito | 5 | 1 | 1 | 15:7 | 16 |
5 | Universidad Catolica del Ecuador | 4 | 2 | 1 | 18:10 | 14 |
6 | Tecnico Universitario | 3 | 4 | 1 | 9:7 | 13 |
7 | Deportivo Cuenca | 3 | 3 | 1 | 17:9 | 12 |
8 | Mushuc Runa | 4 | 0 | 3 | 13:7 | 12 |
9 | Emelec | 3 | 3 | 1 | 7:3 | 12 |
10 | El Nacional | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 12 |
11 | Cumbaya FC | 3 | 1 | 2 | 5:5 | 10 |
12 | Macara | 2 | 3 | 2 | 5:4 | 9 |
13 | Orense | 2 | 3 | 2 | 7:7 | 9 |
14 | Imbabura | 2 | 2 | 3 | 10:8 | 8 |
15 | Delfin SC | 2 | 2 | 4 | 7:9 | 8 |
16 | Club Atletico Libertad | 1 | 2 | 4 | 4:10 | 5 |
Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barcelona Guayaquil | 5 | 2 | 0 | 13:1 | 17 |
2 | Independiente del Valle | 5 | 2 | 0 | 14:4 | 17 |
3 | SD Aucas | 5 | 1 | 1 | 18:8 | 16 |
4 | LDU Quito | 5 | 1 | 1 | 15:7 | 16 |
5 | Universidad Catolica del Ecuador | 4 | 2 | 1 | 18:10 | 14 |
6 | Tecnico Universitario | 3 | 4 | 1 | 9:7 | 13 |
7 | Deportivo Cuenca | 3 | 3 | 1 | 17:9 | 12 |
8 | Mushuc Runa | 4 | 0 | 3 | 13:7 | 12 |
9 | Emelec | 3 | 3 | 1 | 7:3 | 12 |
10 | El Nacional | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 12 |
11 | Cumbaya FC | 3 | 1 | 2 | 5:5 | 10 |
12 | Macara | 2 | 3 | 2 | 5:4 | 9 |
13 | Orense | 2 | 3 | 2 | 7:7 | 9 |
14 | Imbabura | 2 | 2 | 3 | 10:8 | 8 |
15 | Delfin SC | 2 | 2 | 4 | 7:9 | 8 |
16 | Club Atletico Libertad | 1 | 2 | 4 | 4:10 | 5 |
Second Stage
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barcelona Guayaquil | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Deportivo Cuenca | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | El Nacional | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Tecnico Universitario | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Emelec | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Independiente del Valle | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Macara | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Cumbaya FC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Delfin SC | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Imbabura | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | LDU Quito | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Club Atletico Libertad | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Mushuc Runa | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Orense | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | SD Aucas | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
First Stage
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente del Valle | 4 | 3 | 0 | 8:4 | 15 |
2 | Barcelona Guayaquil | 4 | 2 | 1 | 11:6 | 14 |
3 | LDU Quito | 4 | 1 | 2 | 10:8 | 13 |
4 | SD Aucas | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 12 |
5 | Emelec | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 12 |
6 | El Nacional | 4 | 0 | 4 | 9:10 | 12 |
7 | Macara | 2 | 3 | 2 | 6:6 | 9 |
8 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 8 |
9 | Orense | 1 | 3 | 3 | 3:9 | 6 |
10 | Imbabura | 1 | 1 | 5 | 5:19 | 4 |
11 | Deportivo Cuenca | 0 | 3 | 4 | 6:13 | 3 |
12 | Mushuc Runa | 0 | 3 | 4 | 4:12 | 3 |
13 | Tecnico Universitario | 1 | 0 | 6 | 5:14 | 3 |
14 | Club Atletico Libertad | 0 | 2 | 5 | 4:15 | 2 |
15 | Cumbaya FC | 0 | 1 | 7 | 2:14 | 1 |
16 | Delfin SC | 0 | 1 | 5 | 1:13 | 1 |
Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente del Valle | 4 | 3 | 0 | 8:4 | 15 |
2 | Barcelona Guayaquil | 4 | 2 | 1 | 11:6 | 14 |
3 | LDU Quito | 4 | 1 | 2 | 10:8 | 13 |
4 | SD Aucas | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 12 |
5 | Emelec | 3 | 3 | 1 | 10:9 | 12 |
6 | El Nacional | 4 | 0 | 4 | 9:10 | 12 |
7 | Macara | 2 | 3 | 2 | 6:6 | 9 |
8 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 8 |
9 | Orense | 1 | 3 | 3 | 3:9 | 6 |
10 | Imbabura | 1 | 1 | 5 | 5:19 | 4 |
11 | Deportivo Cuenca | 0 | 3 | 4 | 6:13 | 3 |
12 | Mushuc Runa | 0 | 3 | 4 | 4:12 | 3 |
13 | Tecnico Universitario | 1 | 0 | 6 | 5:14 | 3 |
14 | Club Atletico Libertad | 0 | 2 | 5 | 4:15 | 2 |
15 | Cumbaya FC | 0 | 1 | 7 | 2:14 | 1 |
16 | Delfin SC | 0 | 1 | 5 | 1:13 | 1 |
Φόρτωση
Φόρτωση