- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
30 - Alex Yowan Kevin Moucketou Moussounda | Imad Faraj - 11 |
5 - Kostas Pileas | Ivan Trickovski - 10 |
37 - Julius Szoke | Roberto Rosales - 16 |
7 - Leo Bengtsson | Mikel Gonzalez de Martin Martinez - 3 |
14 - Yannick Gomis | Angel Garcia Cabezali - 14 |
99 - Aleksandr Kokorin | Hrvoje Milicevic - 15 |
6 - Eric Boakye | Rafael Lopes - 12 |
1 - Vana Alves | Omri Altman - 51 |
80 - Shavy Warren Babicka | Pere Pons - 17 |
23 - Karol Struski | Kenan Piric - 1 |
20 - Steeve Yago | Oier - 6 |
Substitutes | |
10 - Matija Spoljaric | Rafail Mamas - 66 |
58 - Evgeni Yablonski | Henry Bates Andreou - 30 |
90 - Ellinas Sofroniou | Marin Jakolis - 44 |
3 - Caju | Giorgos Naoum - 29 |
31 - Franz Brorsson | Milos Gordic - 25 |
21 - Mihlali Samson Mabhuti Mayambela | Nemanja Nikolic - 99 |
8 - Morgan Brown | Artem Gromov - 20 |
78 - Konstantinos Chrysostomou | Nikos Englezou - 21 |
13 - Delmiro Evora Nascimento | Ioakeim Toumpas - 38 |
9 - Daniel Sikorski | Kypros Christoforou - 24 |
11 - Mariusz Stepinski | Ismael Casas - 5 |
22 - Kevin Monnet-Paquet | - |
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14-04-2024 16:00 | 4 [4] Aris Limassol | 0 - 1 | AEK Larnaca [2] 1 |
S: - 3.00 ?
K: ?3.10 - |
?
1.925
|
- ?
|
-
|
?-?
|
9-8
|
?-?
|
3-2
|
|
04-03-2024 16:00 | 1 [3] AEK Larnaca | 1 - 1 | Aris Limassol [2] 5 |
S: - 3.30 ?
K: ?3.10 - |
?
1.975
|
- ?
|
-
|
?-?
|
9-9
|
?-?
|
2-5
|
|
09-12-2023 15:00 | 3 [7] AEK Larnaca | 2 - 1 | Aris Limassol [1] 5 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.20 - |
?
2.075
|
- ?
|
-
|
?-?
|
10-4
|
?-?
|
7-1
|
|
21-08-2023 17:00 | 1 [8] Aris Limassol | 2 - 0 | AEK Larnaca [6] 1 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.25 - |
?
1.950
|
- ?
|
-
|
?-?
|
10-13
|
?-?
|
4-7
|
|
06-05-2023 16:00 | 1 1 [3] AEK Larnaca | 1 - 1 | Aris Limassol [1] 1 3 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.25 - |
?
1.725
|
- ?
|
-
|
?-?
|
6-8
|
?-?
|
2-2
|
Aris Limassol
AEK Larnaca
89 - 4th Goal - Aris Limassol |
86 - 8th Corner - AEK Larnaca |
86 - 7th Corner - AEK Larnaca |
85 - 4th Yellow Card - Aris Limassol |
74 - 3rd Goal - Aris Limassol |
68 - 3rd Yellow Card - Aris Limassol |
61 - 6th Corner - AEK Larnaca |
57 - 2nd Goal - Aris Limassol |
56 - 2nd Yellow Card - AEK Larnaca |
54 - 5th Corner - AEK Larnaca |
48 - 4th Corner - Aris Limassol |
45 - 3rd Corner - Aris Limassol |
43 - 2nd Corner - Aris Limassol |
42 - 1st Corner - AEK Larnaca |
38 - 2nd Offside - Aris Limassol |
27 - 1st Offside - AEK Larnaca |
10 - 1st Goal - Aris Limassol |
4 - 1st Yellow Card - AEK Larnaca |
- Τωρινό
- 1st Half
- 2nd Half
- Τελευταία 5
Λήξη | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Aris Limassol | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 |
AEK Larnaca | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39%
Κατοχή
61%
6
Σουτ στο τέρμα
3
7
Σουτ εκτός τέρματος
5
66
Επιθέσεις
91
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1st Half | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Aris Limassol | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
AEK Larnaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
2
Σουτ στο τέρμα
1
4
Σουτ εκτός τέρματος
4
34
Επιθέσεις
44
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
2ο ημίχρονο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Aris Limassol | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
AEK Larnaca | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
2
3
Σουτ εκτός τέρματος
1
32
Επιθέσεις
47
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
Last 5 minutes | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Aris Limassol | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
AEK Larnaca | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
-
Κατοχή
-
4
Σουτ στο τέρμα
2
3
Σουτ εκτός τέρματος
1
32
Επιθέσεις
47
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Cyprus Division 1
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 18 | 12 | 10 | 64:38 | 66 |
2 | AEL Limassol | 15 | 9 | 16 | 61:68 | 54 |
3 | Nea Salamis Famagusta | 14 | 9 | 17 | 52:61 | 51 |
4 | Ethnikos Achnas | 13 | 11 | 16 | 70:79 | 50 |
5 | APK Karmotissa | 10 | 10 | 20 | 58:77 | 40 |
6 | Doxa Katokopias | 10 | 5 | 25 | 34:77 | 35 |
7 | Othellos Athienou | 8 | 9 | 23 | 48:77 | 33 |
8 | AE Zakakiou | 2 | 12 | 26 | 40:100 | 18 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 22 | 7 | 7 | 63:24 | 73 |
2 | AEK Larnaca | 21 | 10 | 5 | 57:31 | 73 |
3 | Omonia Nicosia | 20 | 9 | 7 | 62:37 | 69 |
4 | Aris Limassol | 20 | 5 | 11 | 63:34 | 65 |
5 | Pafos FC | 18 | 8 | 10 | 60:33 | 62 |
6 | Anorthosis Famagusta | 15 | 8 | 13 | 46:42 | 53 |
1. Division
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 18 | 5 | 3 | 54:16 | 59 |
2 | Aris Limassol | 18 | 2 | 6 | 53:21 | 56 |
3 | AEK Larnaca | 15 | 7 | 4 | 44:26 | 52 |
4 | Pafos FC | 15 | 5 | 6 | 48:20 | 50 |
5 | Omonia Nicosia | 14 | 7 | 5 | 49:30 | 49 |
6 | Anorthosis Famagusta | 14 | 5 | 7 | 38:23 | 47 |
7 | Apollon Limassol | 10 | 8 | 8 | 37:27 | 38 |
8 | Nea Salamis Famagusta | 10 | 6 | 10 | 34:39 | 36 |
9 | AEL Limassol | 9 | 3 | 14 | 34:45 | 30 |
10 | Ethnikos Achnas | 6 | 8 | 12 | 39:56 | 26 |
11 | APK Karmotissa | 5 | 5 | 16 | 31:53 | 20 |
12 | AE Zakakiou | 2 | 10 | 14 | 28:59 | 16 |
13 | Othellos Athienou | 3 | 6 | 17 | 20:52 | 15 |
14 | Doxa Katokopias | 3 | 3 | 20 | 14:56 | 12 |
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AEL Limassol | 10 | 5 | 5 | 37:35 | 35 |
2 | Ethnikos Achnas | 10 | 4 | 6 | 40:33 | 34 |
3 | Apollon Limassol | 7 | 6 | 7 | 24:18 | 27 |
4 | Nea Salamis Famagusta | 6 | 5 | 9 | 20:29 | 23 |
5 | APK Karmotissa | 4 | 8 | 8 | 31:38 | 20 |
6 | Othellos Athienou | 5 | 3 | 12 | 19:32 | 18 |
7 | Doxa Katokopias | 5 | 2 | 13 | 19:37 | 17 |
8 | AE Zakakiou | 1 | 5 | 14 | 19:58 | 8 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 13 | 3 | 2 | 38:10 | 42 |
2 | Omonia Nicosia | 12 | 4 | 2 | 39:16 | 40 |
3 | Aris Limassol | 12 | 3 | 3 | 31:11 | 39 |
4 | AEK Larnaca | 11 | 4 | 3 | 36:20 | 37 |
5 | Pafos FC | 10 | 4 | 4 | 31:13 | 34 |
6 | Anorthosis Famagusta | 6 | 6 | 6 | 21:23 | 24 |
1. Division
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 11 | 2 | 0 | 34:6 | 35 |
2 | Aris Limassol | 11 | 1 | 1 | 26:5 | 34 |
3 | Omonia Nicosia | 9 | 3 | 1 | 32:13 | 30 |
4 | AEK Larnaca | 9 | 2 | 2 | 28:16 | 29 |
5 | Pafos FC | 8 | 3 | 2 | 24:8 | 27 |
6 | Anorthosis Famagusta | 6 | 5 | 2 | 19:13 | 23 |
7 | Ethnikos Achnas | 5 | 3 | 5 | 22:24 | 18 |
8 | AEL Limassol | 5 | 3 | 5 | 20:23 | 18 |
9 | Nea Salamis Famagusta | 5 | 2 | 6 | 15:20 | 17 |
10 | Apollon Limassol | 3 | 4 | 6 | 11:13 | 13 |
11 | APK Karmotissa | 3 | 4 | 6 | 21:24 | 13 |
12 | Othellos Athienou | 2 | 2 | 9 | 7:23 | 8 |
13 | AE Zakakiou | 1 | 5 | 7 | 13:32 | 8 |
14 | Doxa Katokopias | 2 | 1 | 10 | 7:24 | 7 |
Relegation Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 11 | 6 | 3 | 40:20 | 39 |
2 | Nea Salamis Famagusta | 8 | 4 | 8 | 32:32 | 28 |
3 | APK Karmotissa | 6 | 2 | 12 | 27:39 | 20 |
4 | AEL Limassol | 5 | 4 | 11 | 24:33 | 19 |
5 | Doxa Katokopias | 5 | 3 | 12 | 15:40 | 18 |
6 | Ethnikos Achnas | 3 | 7 | 10 | 30:46 | 16 |
7 | Othellos Athienou | 3 | 6 | 11 | 29:45 | 15 |
8 | AE Zakakiou | 1 | 7 | 12 | 21:42 | 10 |
Championship Round
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AEK Larnaca | 10 | 6 | 2 | 21:11 | 36 |
2 | Apoel Nicosia | 9 | 4 | 5 | 25:14 | 31 |
3 | Anorthosis Famagusta | 9 | 2 | 7 | 25:19 | 29 |
4 | Omonia Nicosia | 8 | 5 | 5 | 23:21 | 29 |
5 | Pafos FC | 8 | 4 | 6 | 29:20 | 28 |
6 | Aris Limassol | 8 | 2 | 8 | 32:23 | 26 |
1. Division
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 7 | 4 | 2 | 26:14 | 25 |
2 | Apoel Nicosia | 7 | 3 | 3 | 20:10 | 24 |
3 | Anorthosis Famagusta | 8 | 0 | 5 | 19:10 | 24 |
4 | AEK Larnaca | 6 | 5 | 2 | 16:10 | 23 |
5 | Pafos FC | 7 | 2 | 4 | 24:12 | 23 |
6 | Aris Limassol | 7 | 1 | 5 | 27:16 | 22 |
7 | Omonia Nicosia | 5 | 4 | 4 | 17:17 | 19 |
8 | Nea Salamis Famagusta | 5 | 4 | 4 | 19:19 | 19 |
9 | AEL Limassol | 4 | 0 | 9 | 14:22 | 12 |
10 | Ethnikos Achnas | 1 | 5 | 7 | 17:32 | 8 |
11 | AE Zakakiou | 1 | 5 | 7 | 15:27 | 8 |
12 | APK Karmotissa | 2 | 1 | 10 | 10:29 | 7 |
13 | Othellos Athienou | 1 | 4 | 8 | 13:29 | 7 |
14 | Doxa Katokopias | 1 | 2 | 10 | 7:32 | 5 |
Φόρτωση
Φόρτωση