- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
26 - Manoel | Fernando Miguel - 16 |
2 - Samuel Xavier | Thiago Galhardo - 91 |
33 - Nino | Silvio Romero - 18 |
21 - Jhon Arias | Titi - 4 |
8 - Nonato | Romarinho - 11 |
70 - Caio Paulista | Brayan Ceballos - 6 |
10 - Ganso | Jose Welison - 17 |
7 - Andre | Hercules - 35 |
37 - Matheus Martins | Emanuel Britez - 19 |
14 - German Cano | Matheus De Vargas - 20 |
12 - Fabio Lopes | Marcelo Benevenuto - 5 |
Substitutes | |
38 - Matheus Martinelli | Valentin Depietri - 34 |
20 - Yago Felipe | Moises Vieira da Veiga - 21 |
29 - David Duarte | Sammuel - 26 |
15 - Cristiano | Ronald - 14 |
16 - Marrony | Marcelo Boeck - 1 |
11 - Michel Araujo | David - 33 |
13 - Nathan | Lucas Sasha - 88 |
1 - Marcos Felipe | Romulo Otero - 80 |
52 - Felipe Melo | Robson - 7 |
17 - Willian | Lucas Lima - 13 |
6 - Mario Pineida | Fabricio Baiano - 27 |
5 - Wellington | Zagueiro Habraao - 28 |
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29-04-2023 19:30 | [3] Fortaleza EC | 4 - 2 | Fluminense [1] 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.20 - |
?
2.025
|
- ?
|
?
1.900, 1.900
|
?-?
|
19-11
|
?-?
|
8-5
|
|
10-09-2022 22:00 | 1 [5] Fluminense | 2 - 1 | Fortaleza EC [12] 2 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.60 - |
?
1.875
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
14-16
|
?-?
|
5-6
|
|
28-07-2022 23:30 | 3 Fortaleza EC | 0 - 1 | Fluminense 1 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.00 - |
?
1.950
|
- ?
|
?
1.825, 1.975
|
?-?
|
11-11
|
?-?
|
7-3
|
|
22-05-2022 19:00 | 1 [20] Fortaleza EC | 0 - 1 | underdog Fluminense [13] 1 |
S: - 3.10 ?
K: ?3.20 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
1.825, 1.975
|
?-?
|
24-8
|
?-?
|
12-5
|
|
07-10-2021 0:30 | 2 [8] Fluminense | 0 - 2 | underdog Fortaleza EC [5] 2 |
S: - 3.00 ?
K: ?3.00 - |
?
1.950
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
9-10
|
?-?
|
5-4
|
Fluminense
Fortaleza EC
99 - 5th Yellow Card - Fluminense |
95 - 12th Corner - Fortaleza EC |
64 - Substitution - Fortaleza EC |
77 - 4th Yellow Card - Fluminense |
72 - 4th Goal - Fluminense |
64 - 3rd Goal - Fluminense |
59 - 11th Corner - Fluminense |
58 - 10th Corner - Fluminense |
57 - 9th Corner - Fluminense |
53 - 8th Corner - Fluminense |
45+1 - 2nd Goal - Fortaleza EC |
39 - 3rd Yellow Card - Fortaleza EC |
34 - 2nd Yellow Card - Fortaleza EC |
32 - 7th Corner - Fluminense |
30 - 6th Corner - Fluminense |
29 - 5th Corner - Fortaleza EC |
21 - 4th Corner - Fluminense |
18 - 3rd Corner - Fluminense |
12 - 1st Goal - Fortaleza EC |
11 - 1st Yellow Card - Fluminense |
8 - 2nd Corner - Fluminense |
7 - 1st Corner - Fortaleza EC |
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Brazil Serie A
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 7 | 3 | 2 | 20:11 | 24 |
2 | EC Bahia | 7 | 3 | 2 | 20:13 | 24 |
3 | Botafogo | 7 | 2 | 3 | 20:12 | 23 |
4 | Palmeiras | 7 | 2 | 3 | 16:9 | 23 |
5 | Cruzeiro | 6 | 2 | 3 | 15:14 | 20 |
6 | Athletico Paranaense | 5 | 4 | 3 | 15:10 | 19 |
7 | Sao Paulo | 5 | 3 | 4 | 17:14 | 18 |
8 | Bragantino | 5 | 3 | 4 | 16:14 | 18 |
9 | Internacional | 5 | 2 | 3 | 9:7 | 17 |
10 | Atletico Mineiro | 4 | 5 | 2 | 17:15 | 17 |
11 | Fortaleza EC | 4 | 5 | 2 | 11:11 | 17 |
12 | EC Juventude | 4 | 4 | 3 | 14:15 | 16 |
13 | Criciuma | 3 | 3 | 4 | 17:18 | 12 |
14 | Cuiaba | 3 | 3 | 6 | 13:16 | 12 |
15 | Vitoria | 3 | 3 | 6 | 14:19 | 12 |
16 | Vasco da Gama | 3 | 1 | 8 | 12:24 | 10 |
17 | Atletico GO | 2 | 4 | 6 | 10:15 | 10 |
18 | Corinthians | 1 | 6 | 5 | 9:13 | 9 |
19 | Gremio | 2 | 1 | 7 | 7:12 | 7 |
20 | Fluminense | 1 | 3 | 8 | 10:20 | 6 |
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EC Bahia | 6 | 0 | 0 | 11:3 | 18 |
2 | Cruzeiro | 5 | 0 | 0 | 12:4 | 15 |
3 | Athletico Paranaense | 4 | 2 | 0 | 11:3 | 14 |
4 | EC Juventude | 4 | 2 | 0 | 9:3 | 14 |
5 | Botafogo | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
6 | Bragantino | 4 | 1 | 1 | 9:6 | 13 |
7 | Flamengo | 4 | 0 | 1 | 8:5 | 12 |
8 | Fortaleza EC | 3 | 3 | 0 | 8:3 | 12 |
9 | Sao Paulo | 3 | 1 | 2 | 7:5 | 10 |
9 | Palmeiras | 3 | 1 | 2 | 7:5 | 10 |
11 | Vasco da Gama | 3 | 1 | 2 | 9:13 | 10 |
12 | Internacional | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
13 | Vitoria | 2 | 1 | 3 | 9:11 | 7 |
14 | Corinthians | 1 | 4 | 1 | 6:4 | 7 |
15 | Gremio | 2 | 0 | 3 | 4:5 | 6 |
16 | Atletico Mineiro | 1 | 3 | 1 | 6:7 | 6 |
17 | Fluminense | 1 | 3 | 3 | 8:10 | 6 |
18 | Cuiaba | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
19 | Criciuma | 1 | 2 | 2 | 8:11 | 5 |
20 | Atletico GO | 0 | 2 | 4 | 5:11 | 2 |
Brasileiro Serie A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
2 | Flamengo | 3 | 3 | 1 | 12:6 | 12 |
3 | Atletico Mineiro | 3 | 2 | 1 | 11:8 | 11 |
4 | Botafogo | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 10 |
5 | Internacional | 3 | 0 | 2 | 4:3 | 9 |
6 | Sao Paulo | 2 | 2 | 2 | 10:9 | 8 |
7 | Atletico GO | 2 | 2 | 2 | 5:4 | 8 |
8 | Criciuma | 2 | 1 | 2 | 9:7 | 7 |
9 | Cuiaba | 2 | 1 | 3 | 8:10 | 7 |
10 | EC Bahia | 1 | 3 | 2 | 9:10 | 6 |
11 | Bragantino | 1 | 2 | 3 | 7:8 | 5 |
12 | Vitoria | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
13 | Athletico Paranaense | 1 | 2 | 3 | 4:7 | 5 |
14 | Fortaleza EC | 1 | 2 | 2 | 3:8 | 5 |
15 | Cruzeiro | 1 | 2 | 3 | 3:10 | 5 |
16 | Corinthians | 0 | 2 | 4 | 3:9 | 2 |
17 | EC Juventude | 0 | 2 | 3 | 5:12 | 2 |
18 | Gremio | 0 | 1 | 4 | 3:7 | 1 |
19 | Vasco da Gama | 0 | 0 | 6 | 3:11 | 0 |
20 | Fluminense | 0 | 0 | 5 | 2:10 | 0 |
Brazil Copa Nordeste
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EC Bahia | 6 | 0 | 2 | 11:8 | 18 |
2 | Fortaleza EC | 2 | 2 | 4 | 9:10 | 8 |
3 | AE Altos | 1 | 5 | 2 | 6:8 | 8 |
4 | Nautico | 1 | 4 | 3 | 7:8 | 7 |
5 | ABC | 1 | 4 | 3 | 8:12 | 7 |
6 | Juazeirense | 2 | 0 | 6 | 9:13 | 6 |
7 | Treze | 1 | 3 | 4 | 5:11 | 6 |
8 | Itabaiana | 1 | 0 | 7 | 8:16 | 3 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sport Recife | 5 | 2 | 1 | 16:8 | 17 |
2 | CRB | 4 | 3 | 1 | 12:6 | 15 |
3 | Botafogo PB | 4 | 3 | 1 | 9:3 | 15 |
4 | Ceara | 4 | 3 | 1 | 9:6 | 15 |
5 | Vitoria | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 14 |
6 | Maranhao | 4 | 2 | 2 | 14:13 | 14 |
7 | America RN | 3 | 2 | 3 | 9:11 | 11 |
8 | River AC | 3 | 1 | 4 | 5:9 | 10 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EC Bahia | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 12 |
2 | Juazeirense | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 6 |
3 | Fortaleza EC | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
4 | Treze | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 5 |
5 | AE Altos | 0 | 3 | 1 | 3:4 | 3 |
6 | ABC | 0 | 3 | 1 | 4:6 | 3 |
7 | Nautico | 0 | 2 | 2 | 1:3 | 2 |
8 | Itabaiana | 0 | 0 | 4 | 4:9 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitoria | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 10 |
2 | CRB | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
3 | Maranhao | 3 | 0 | 1 | 7:6 | 9 |
4 | Sport Recife | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 8 |
5 | Botafogo PB | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 7 |
6 | America RN | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
7 | River AC | 2 | 1 | 1 | 2:1 | 7 |
8 | Ceara | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | EC Bahia | 2 | 0 | 2 | 3:6 | 6 |
2 | Nautico | 1 | 2 | 1 | 6:5 | 5 |
3 | AE Altos | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
4 | ABC | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
5 | Itabaiana | 1 | 0 | 3 | 4:7 | 3 |
6 | Fortaleza EC | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
7 | Treze | 0 | 1 | 3 | 3:9 | 1 |
8 | Juazeirense | 0 | 0 | 4 | 2:9 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceara | 3 | 1 | 0 | 3:0 | 10 |
2 | Sport Recife | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
3 | Botafogo PB | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 8 |
4 | CRB | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 6 |
5 | Maranhao | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 5 |
6 | Vitoria | 1 | 1 | 2 | 2:4 | 4 |
7 | America RN | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
8 | River AC | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
Copa Libertadores
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 16 |
2 | Nacional De Football | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
3 | Libertad Asuncion | 2 | 1 | 3 | 7:8 | 7 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 5 | 2:11 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 15 |
2 | Penarol | 4 | 0 | 2 | 12:5 | 12 |
3 | Rosario Central | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 5 | 3:19 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 4 | 2 | 0 | 14:5 | 14 |
2 | San Lorenzo | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 1 | 3 | 8:9 | 7 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 4 | 1 | 1 | 13:9 | 13 |
2 | Flamengo | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 10 |
3 | Palestino | 2 | 1 | 3 | 6:11 | 7 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 3 | 6:12 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 4 | 0 | 7:4 | 10 |
2 | Botafogo | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
3 | LDU Quito | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 5 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 10 |
2 | Gremio | 3 | 0 | 2 | 6:4 | 9 |
3 | Huachipato | 2 | 2 | 2 | 7:9 | 8 |
4 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 3 | 6:8 | 4 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 4 | 1 | 1 | 10:3 | 13 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 3 | 2 | 6:9 | 6 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 14 |
2 | Colo Colo | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
3 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
4 | Alianza Lima | 0 | 4 | 2 | 5:7 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
2 | Nacional De Football | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
3 | Libertad Asuncion | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Atletico Mineiro | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 |
3 | Rosario Central | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 1 | 2:6 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 |
2 | Bolivar | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 9 |
3 | Palestino | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU Quito | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
2 | Botafogo | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
3 | Universitario de Deportes | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Junior | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
4 | Huachipato | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2 | Sao Paulo | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 |
2 | Cerro Porteno | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3 | Colo Colo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Nacional De Football | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
3 | Libertad Asuncion | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Penarol | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
3 | Rosario Central | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Caracas | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
2 | Independiente del Valle | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
3 | San Lorenzo | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
4 | Liverpool Montevideo | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
2 | Flamengo | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Palestino | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
4 | Millonarios | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Botafogo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
3 | LDU Quito | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 6 |
2 | Huachipato | 2 | 0 | 1 | 6:7 | 6 |
3 | Estudiantes LP | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | The Strongest | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
4 | Cobresal | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
3 | Alianza Lima | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Φόρτωση
Φόρτωση