- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01-07-2024 18:00 | 2 [4] Oeste | 0 - 1 | CA Juventus [3] |
S: - 3.20 ?
K: ?3.50 - |
?
1.925
|
- ?
|
?
1.825, 1.975
|
?-?
|
7-10
|
?-?
|
2-3
|
|
16-03-2024 18:10 | 1 [13] Oeste | 0 - 4 | CA Juventus [7] 3 |
S: - 3.50 ?
K: ?3.60 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
1.975, 1.825
|
?-?
|
13-12
|
?-?
|
8-8
|
|
21-07-2023 22:00 | 3 [4] Oeste | 2 - 2 | CA Juventus [5] 1 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.10 - |
?
1.975
|
- ?
|
?
1.900, 1.900
|
?-?
|
8-10
|
?-?
|
5-5
|
|
15-02-2023 18:00 | 3 [6] CA Juventus | 1 - 2 | Oeste [15] 5 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.00 - |
?
1.800
|
- ?
|
?
1.875, 1.925
|
?-?
|
5-3
|
?-?
|
4-3
|
|
27-08-2022 18:00 | [5] CA Juventus | 2 - 0 | Oeste [3] 2 |
S: - 3.00 ?
K: ?3.00 - |
?
1.900
|
- ?
|
?
1.950, 1.850
|
?-?
|
10-7
|
?-?
|
3-2
|
Oeste
CA Juventus
94 - 11th Corner - Oeste |
93 - 10th Corner - Oeste |
92 - 9th Corner - Oeste |
86 - 2nd Goal - Oeste |
82 - 8th Corner - CA Juventus |
76 - 1st Yellow Card - CA Juventus |
57 - 7th Corner - CA Juventus |
56 - 6th Corner - CA Juventus |
55 - 5th Corner - CA Juventus |
51 - 4th Corner - CA Juventus |
48 - 3rd Corner - Oeste |
47 - 2nd Corner - Oeste |
40 - 1st Goal - Oeste |
27 - 1st Corner - Oeste |
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Brazil Paulista Cup
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group 5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Caetano | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2 | Portuguesa Desportos | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3 | CA Juventus | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4 | Oeste | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
5 | Suzano SP | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
6 | EC Sao Bernardo | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rio Branco SP | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2 | Sao Bento | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Primavera SP | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4 | Capivariano SP | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
5 | Bragantino II | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Taquaritinga SP | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2 | XV Piracicaba | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3 | Rio Claro | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
4 | GD Saocarlense | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
5 | Uniao Sao Joao | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AA Francana | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Monte Azul SP | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Comercial FC | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4 | EC Barretos | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
5 | Botafogo SP B | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Votuporanguense | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | XV de Jau | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3 | Vocem | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
4 | Mirassol B | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
5 | Gremio Prudente | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Caetano | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 |
2 | CA Juventus | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2 | Suzano SP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Portuguesa Desportos | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | Oeste | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
6 | EC Sao Bernardo | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rio Branco SP | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2 | Sao Bento | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3 | Capivariano SP | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3 | Primavera SP | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5 | Bragantino II | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Taquaritinga SP | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2 | XV Piracicaba | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
3 | Rio Claro | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3 | Uniao Sao Joao | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5 | GD Saocarlense | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AA Francana | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | EC Barretos | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
3 | Monte Azul SP | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Comercial FC | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | Botafogo SP B | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Votuporanguense | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
1 | XV de Jau | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3 | Vocem | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4 | Gremio Prudente | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Mirassol B | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group 5
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Portuguesa Desportos | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2 | CA Juventus | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
3 | Sao Caetano | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4 | EC Sao Bernardo | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5 | Oeste | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6 | Suzano SP | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
Group 4
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Bento | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2 | Bragantino II | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
2 | Rio Branco SP | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4 | Primavera SP | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
5 | Capivariano SP | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
Group 3
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Taquaritinga SP | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2 | GD Saocarlense | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3 | Rio Claro | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | XV Piracicaba | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
5 | Uniao Sao Joao | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
Group 2
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monte Azul SP | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2 | AA Francana | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
3 | Comercial FC | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Botafogo SP B | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | EC Barretos | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 1
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Votuporanguense | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2 | XV de Jau | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
3 | Mirassol B | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4 | Gremio Prudente | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5 | Vocem | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Φόρτωση
Φόρτωση