- Ζωντανά στατιστικά
- Διαγράμματα
- Αποδόσεις
- Εντεκάδες
- Πληροφορίες ομάδας
- Προηγούμενα Γηπεδούχου
- Προηγούμενα Φιλοξενούμενου
- H2H
- Σύγκριση
Εντεκάδες
Lineup | |
4-4-2 | 3-4-3 |
17 - Lautaro Morales | Mariano Andujar - 21 |
35 - Braian Nahuel Aguirre | Agustin Rogel - 3 |
22 - Matias Perez | Fabian Noguera - 18 |
3 - Guillermo Burdisso | Fernando Tobio - 2 |
25 - Alexander Bernabei | Leonardo Godoy - 29 |
7 - Lautaro Acosta | Fernando Zuqui - 8 |
19 - Jorge Morel | David Ayala - 5 |
11 - Matias Esquivel | Matias Aguirregaray - 13 |
20 - Ignacio Malcorra | Matias Pellegrini - 7 |
10 - Pedro De La Vega | Leandro Diaz - 9 |
42 - Jose Manuel Lopez | Gustavo Del Prete - 10 |
Substitutes | |
48 - Matias Gonzalez | Nicolas Pasquini - 15 |
29 - Nicolas Alejandro Thaller | Nicolas Palavecino - 27 |
34 - Facundo Perez | Franco Zapiola - 28 |
21 - Franco Orozco | Juan Apaolaza - 16 |
27 - Angel Gonzalez | Bruno Valdez - 32 |
36 - Lucas Varaldo | Bautista Kociubinski - 25 |
15 - Lucas Acosta | Deian Veron - 11 |
24 - Nicolas Jorge Morgantini | Jaime Ayovi - 19 |
13 - Julian Aude | Jeronimo Pourtau - 1 |
8 - Tomas Belmonte | Franco Romero - 23 |
38 - Agustín Rodriguez | Mauricio Guzman - 4 |
26 - Leonel Di Placido | Blas Agustin Palavecino - 43 |
- Κυρίως (5)
Δείξε στατιστικά 1ου ημιχρόνου
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Εκτός | 1x2 | Ασιατικό Χάντικαπ Γηπεδούχου | Γκολ line | Ασιατικά Κόρνερ | Επικίνδυνες επιθέσεις | Συνολικά σουτ | Σουτ στο τέρμα | Κόρνερ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25-05-2024 0:15 | 1 1 [23] Lanus | 2 - 1 | Estudiantes LP [4] 1 |
S: - 3.00 ?
K: ?3.00 - |
?
1.750
|
- ?
|
?
2.000, 1.800
|
?-?
|
11-12
|
?-?
|
1-5
|
|
16-04-2024 22:30 | 5 1 [3] Lanus | 1 - 2 | Estudiantes LP [2] 1 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.20 - |
?
2.125
|
- ?
|
?
1.800, 2.000
|
?-?
|
19-10
|
?-?
|
7-3
|
|
27-11-2023 22:00 | 2 [8] Estudiantes LP | 1 - 1 | Lanus [14] 1 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.50 - |
?
1.875
|
- ?
|
?
1.800, 2.000
|
?-?
|
9-12
|
?-?
|
4-4
|
|
13-02-2023 23:00 | 2 [23] Estudiantes LP | 0 - 2 | underdog Lanus [5] 1 4 |
S: - 3.25 ?
K: ?3.25 - |
?
2.050
|
- ?
|
?
1.925, 1.875
|
?-?
|
19-7
|
?-?
|
10-4
|
|
10-10-2022 22:00 | 4 [23] Estudiantes LP | 3 - 1 | Lanus [26] 3 |
S: - 3.20 ?
K: ?3.25 - |
?
1.850
|
- ?
|
?
1.850, 1.950
|
?-?
|
4-5
|
?-?
|
0-4
|
Lanus
Estudiantes LP
95 - 12th Corner - Lanus |
94 - 9th Yellow Card - Lanus |
93 - 8th Yellow Card - Estudiantes LP |
91 - 7th Yellow Card - Estudiantes LP |
73 - 11th Corner - Lanus |
71 - 10th Corner - Lanus |
69 - 9th Corner - Estudiantes LP |
63 - 6th Yellow Card - Lanus |
61 - 5th Yellow Card - Estudiantes LP |
56 - 8th Corner - Estudiantes LP |
53 - 7th Corner - Estudiantes LP |
53 - 6th Corner - Estudiantes LP |
45+1 - 2nd Goal - Lanus |
43 - 4th Yellow Card - Estudiantes LP |
36 - 5th Corner - Lanus |
35 - 3rd Yellow Card - Lanus |
35 - 2nd Yellow Card - Estudiantes LP |
34 - 4th Corner - Lanus |
33 - 3rd Corner - Estudiantes LP |
21 - 1st Yellow Card - Lanus |
25 - 2nd Corner - Lanus |
22 - 1st Corner - Lanus |
13 - 1st Goal - Estudiantes LP |
- Τωρινό
Λήξη | Saves | Shots Blocked | Fouls | Ball Safe | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lanus | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 7 | 84 | 1 | 1 |
Estudiantes LP | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 12 | 71 | 0 | 1 |
66%
Κατοχή
34%
3
Σουτ στο τέρμα
2
4
Σουτ εκτός τέρματος
6
107
Επιθέσεις
74
?
Επικίνδυνες επιθέσεις
?
1Χ2 Αποδόσεις
Επικίνδυνες επιθέσεις
Σουτ στο τέρμα
Σουτ εκτός τέρματος
Κατοχή
Επιθέσεις
Στατιστικά με βάση τα τελευταία Αγώνες
Loading ...
Argentina Liga Profesional
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 1 | 0 | 12:4 | 10 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 10 |
3 | Huracan | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
4 | Union Santa Fe | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 10 |
5 | River Plate | 3 | 0 | 1 | 9:2 | 9 |
6 | Gimnasia LP | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 7 |
7 | Estudiantes LP | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
8 | Independiente Rivadavia | 2 | 1 | 1 | 3:1 | 7 |
9 | Instituto AC Cordoba | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
10 | Belgrano | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
11 | Newell's | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
12 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 2 | 4:6 | 6 |
13 | Rosario Central | 1 | 2 | 1 | 6:5 | 5 |
14 | Lanus | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
14 | Velez Sarsfield | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
16 | Atlético Tucumán | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
17 | Platense | 1 | 2 | 1 | 2:3 | 5 |
18 | Boca Juniors | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 |
19 | Sarmiento | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
20 | Banfield | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
21 | Barracas Central | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
22 | CA Independiente | 0 | 3 | 1 | 2:4 | 3 |
23 | Deportivo Riestra | 1 | 0 | 3 | 1:5 | 3 |
24 | Godoy Cruz | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
25 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 2 | 2:5 | 2 |
26 | San Lorenzo | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
27 | CA Tigre | 0 | 1 | 3 | 2:9 | 1 |
28 | Central Cordoba | 0 | 0 | 4 | 5:13 | 0 |
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Belgrano | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 7 |
3 | Gimnasia LP | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
4 | Racing Club | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
5 | Huracan | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
6 | Newell's | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
6 | Union Santa Fe | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
8 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
9 | Banfield | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
9 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
11 | Instituto AC Cordoba | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
12 | Velez Sarsfield | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
13 | Atlético Tucumán | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
14 | Platense | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
15 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
16 | Lanus | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
17 | Deportivo Riestra | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
18 | Rosario Central | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
19 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
20 | Boca Juniors | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
21 | San Lorenzo | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
22 | Independiente Rivadavia | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
23 | CA Independiente | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
24 | Barracas Central | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
25 | Godoy Cruz | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
26 | Sarmiento | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
27 | Central Cordoba | 0 | 0 | 2 | 4:8 | 0 |
28 | CA Tigre | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
Liga Profesional
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
2 | Independiente Rivadavia | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
3 | Racing Club | 1 | 1 | 0 | 8:4 | 4 |
4 | Huracan | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5 | Sarmiento | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
5 | Union Santa Fe | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
7 | Rosario Central | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
8 | Boca Juniors | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
9 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9 | Instituto AC Cordoba | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
11 | Barracas Central | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
12 | Lanus | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
13 | Godoy Cruz | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
14 | CA Independiente | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
15 | Gimnasia LP | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
16 | CA Tigre | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
16 | Velez Sarsfield | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
18 | Platense | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
19 | Atlético Tucumán | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
20 | River Plate | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
20 | San Lorenzo | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
22 | Defensa y Justicia | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
23 | Belgrano | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
23 | Deportivo Riestra | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
23 | Newell's | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
26 | Central Cordoba | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
27 | Argentinos Jrs | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
27 | Banfield | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Copa Sudamericana
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 5 | 0 | 1 | 14:3 | 15 |
2 | Bragantino | 4 | 1 | 1 | 9:8 | 13 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 4 | 1 | 1 | 12:3 | 13 |
2 | Cuiaba | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 12 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 3 | 2 | 7:9 | 6 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 5 | 3:16 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 4 | 1 | 1 | 14:2 | 13 |
2 | Racing Club de Montevideo | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 11 |
3 | Argentinos Jrs | 3 | 0 | 3 | 7:12 | 9 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 5 | 6:15 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
2 | Athletico Paranaense | 4 | 0 | 2 | 17:5 | 12 |
3 | Danubio | 2 | 2 | 2 | 5:4 | 8 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 1 | 5 | 1:18 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 4 | 1 | 1 | 15:8 | 13 |
2 | Boca Juniors | 3 | 2 | 1 | 10:6 | 11 |
3 | Nacional Potosi | 2 | 1 | 3 | 6:13 | 7 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 5 | 5:9 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 3 | 3 | 0 | 7:3 | 12 |
2 | Delfin SC | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 8 |
3 | Internacional | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 4 | 3:9 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 11 |
2 | Cruzeiro | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 9 |
3 | Union La Calera | 1 | 1 | 3 | 1:6 | 4 |
4 | Alianza | 0 | 2 | 3 | 4:10 | 2 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 4 | 1 | 1 | 16:7 | 13 |
2 | Always Ready | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 11 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 2 | 3 | 4:8 | 5 |
4 | Cesar Vallejo | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 |
2 | Bragantino | 3 | 0 | 0 | 5:2 | 9 |
3 | Coquimbo Unido | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
2 | Cuiaba | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 5 |
3 | Deportivo Garcilaso | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 3 | 0 | 0 | 11:0 | 9 |
2 | Racing Club de Montevideo | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
3 | Argentinos Jrs | 2 | 0 | 1 | 3:4 | 6 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportivo Ameliano | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
2 | Athletico Paranaense | 1 | 0 | 2 | 7:3 | 3 |
3 | Danubio | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 3 | 0 | 0 | 11:3 | 9 |
2 | Boca Juniors | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 7 |
3 | Nacional Potosi | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
4 | Sportivo Trinidense | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Delfin SC | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
3 | Internacional | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 5 |
2 | Cruzeiro | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
3 | Union La Calera | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4 | Alianza | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2 | Always Ready | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
3 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Bragantino | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
3 | Coquimbo Unido | 0 | 1 | 2 | 0:4 | 1 |
4 | Sportivo Luqueno | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2 | Cuiaba | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
3 | Deportivo Garcilaso | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
4 | Metropolitanos FC | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
2 | Racing Club de Montevideo | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
3 | Argentinos Jrs | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
4 | Nacional Asuncion | 0 | 0 | 3 | 2:8 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athletico Paranaense | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2 | Sportivo Ameliano | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 |
3 | Danubio | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
4 | Deportivo Rayo Zuliano | 0 | 1 | 2 | 0:7 | 1 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
1 | Fortaleza EC | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
3 | Sportivo Trinidense | 0 | 0 | 3 | 2:5 | 0 |
4 | Nacional Potosi | 0 | 0 | 3 | 0:11 | 0 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belgrano | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Delfin SC | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4 | Real Tomayapo | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Catolica del Ecuador | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2 | Cruzeiro | 1 | 2 | 0 | 3:0 | 5 |
3 | Union La Calera | 1 | 0 | 2 | 1:5 | 3 |
4 | Alianza | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellin | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
2 | Cesar Vallejo | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 |
3 | Defensa y Justicia | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
4 | Always Ready | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 |
Copa Libertadores
- Συνολικά
- Γηπεδούχος
- Εκτός
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 16 |
2 | Nacional De Football | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
3 | Libertad Asuncion | 2 | 1 | 3 | 7:8 | 7 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 5 | 2:11 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 15 |
2 | Penarol | 4 | 0 | 2 | 12:5 | 12 |
3 | Rosario Central | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 5 | 3:19 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 4 | 2 | 0 | 14:5 | 14 |
2 | San Lorenzo | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 1 | 3 | 8:9 | 7 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 4 | 1 | 1 | 13:9 | 13 |
2 | Flamengo | 3 | 1 | 2 | 11:4 | 10 |
3 | Palestino | 2 | 1 | 3 | 6:11 | 7 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 3 | 6:12 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 4 | 0 | 7:4 | 10 |
2 | Botafogo | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
3 | LDU Quito | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 5 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 10 |
2 | Huachipato | 2 | 2 | 1 | 7:8 | 8 |
3 | Gremio | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
4 | Estudiantes LP | 1 | 1 | 3 | 6:8 | 4 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 4 | 1 | 1 | 10:3 | 13 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 3 | 2 | 6:9 | 6 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 5 | 3:11 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 4 | 2 | 0 | 9:5 | 14 |
2 | Colo Colo | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
3 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
4 | Alianza Lima | 0 | 4 | 2 | 5:7 | 4 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
2 | Nacional De Football | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
3 | Libertad Asuncion | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penarol | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2 | Atletico Mineiro | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 |
3 | Rosario Central | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
4 | Caracas | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3 | Independiente del Valle | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
4 | Liverpool Montevideo | 1 | 1 | 1 | 2:6 | 4 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 |
2 | Bolivar | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 9 |
3 | Palestino | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU Quito | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 6 |
2 | Botafogo | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
3 | Universitario de Deportes | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
4 | Junior | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
4 | Huachipato | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Talleres de Córdoba | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
2 | Sao Paulo | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
3 | Barcelona Guayaquil | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 |
2 | Cerro Porteno | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3 | Colo Colo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
Group H
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
2 | Nacional De Football | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
3 | Libertad Asuncion | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
4 | Deportivo Tachira | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
Group G
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Mineiro | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2 | Penarol | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
3 | Rosario Central | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Caracas | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Group F
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
2 | Independiente del Valle | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
3 | San Lorenzo | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
4 | Liverpool Montevideo | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |
Group E
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolivar | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
2 | Flamengo | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Palestino | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
4 | Millonarios | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
Group D
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junior | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2 | Botafogo | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
3 | LDU Quito | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
4 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
Group C
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 2 | 0 | 1 | 6:7 | 6 |
2 | Gremio | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3 | Estudiantes LP | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4 | The Strongest | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
Group B
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
2 | CA Talleres de Córdoba | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
3 | Barcelona Guayaquil | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
4 | Cobresal | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
Group A
P | Ομάδα | W | D | L | Γκολ | PO |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
3 | Alianza Lima | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
3 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Φόρτωση
Φόρτωση